forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Niki4a написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
Никич, да, в Левски на този етап купа/титла/европоход е на всяка цена, щото се явява спасителната сламка на този клуб за спасението на идентичността му. :wink: Иначе си допотъваме в посредствеността, Левски се затвърждава средняк, а оттам измъкването е почти невъзможно. Не знам много отбори да са успяли да се върнат оттам. Хората също се стопяват, дори тези 1000-2000 дето сме от Левски и зад Левски пък ако ще и турско да става.


Не съм съгласен, с теб, Маке. Най-голям отлив като публика имахме в периода на чорни и Грашнов (поредни шампионски титли). Титла/купа няма нищо общо с това колко публика ще има на стадиона (други са факторите, които определят).

Лошото е, че май само аз и ти в тоя форум го мислим това.
Което като процент ще рече нещо от сорта на 0,05(ако не и по-малко) :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Oachkatzlschwoaf написа:
:lol: :lol: :lol:

Георги Първанов, в следващия ти пост тогава, в който те видя да говориш/се надяваш за победа, ще те банна за нелевскарство, щото това фактически си е очакване, а както разбрахме от теб не бива да очакваш от един футболен клуб победи и да ти носи радост, само мъка и страдание, да ни укрепва.

Никич, да, в Левски на този етап купа/титла/европоход е на всяка цена, щото се явява спасителната сламка на този клуб за спасението на идентичността му. :wink: Иначе си допотъваме в посредствеността, Левски се затвърждава средняк, а оттам измъкването е почти невъзможно. Не знам много отбори да са успяли да се върнат оттам. Хората също се стопяват, дори тези 1000-2000 дето сме от Левски и зад Левски пък ако ще и турско да става.
Коя идентичност ще спасяваме и за колко време ще я спасим точно с този европоход? Ако ще се спасяваме с тези 5-10 хилки, които ще дойдат за 2 домакински мача преди да им омръзне и да спрат да се занимават, Бог да ни е на помощ. Освен това не мисля, че ТОЧНО нашата идентичност трябва да се обвързва с титли и купи. Това е присъщо за една кочина състезаваща се в аматьорските групи. Аз вярвам, че ще се спасим като идентичност и клуб, когато едно 20 хиляди човека осъзнаят напълно, какво е Левски, каква идея представлява и какво е бил и какво може да бъде. За сега не ни достигат едни 19 хиляди и не знам как ще се промени това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:37 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Kryten написа:
Кой предлагаш да играе бек, когато Алвеша е в кондиция за едно полувреме? Юноши бекове нямаме. Грешката беше, че не смени Менголо директно с Алвеш, а вкара Краев.

Вече написах на предната страница, че проблема с бека трябваше да се реши през януари, а не през март.

Като нямаш кинти, вземаш на зимната подготовка два бека от U-19 отбора и правиш това, което Мъри правеше с Миланов, Вергилов и Дяков в сезон в който А група беше с 16 отбора, борехме се за титла и купа и играехме чак до Април в ЛЕ.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:53 am 
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
:lol: :lol: :lol:

Георги Първанов, в следващия ти пост тогава, в който те видя да говориш/се надяваш за победа, ще те банна за нелевскарство, щото това фактически си е очакване, а както разбрахме от теб не бива да очакваш от един футболен клуб победи и да ти носи радост, само мъка и страдание, да ни укрепва.

Никич, да, в Левски на този етап купа/титла/европоход е на всяка цена, щото се явява спасителната сламка на този клуб за спасението на идентичността му. :wink: Иначе си допотъваме в посредствеността, Левски се затвърждава средняк, а оттам измъкването е почти невъзможно. Не знам много отбори да са успяли да се върнат оттам. Хората също се стопяват, дори тези 1000-2000 дето сме от Левски и зад Левски пък ако ще и турско да става.
Коя идентичност ще спасяваме и за колко време ще я спасим точно с този европоход? Ако ще се спасяваме с тези 5-10 хилки, които ще дойдат за 2 домакински мача преди да им омръзне и да спрат да се занимават, Бог да ни е на помощ. Освен това не мисля, че ТОЧНО нашата идентичност трябва да се обвързва с титли и купи. Това е присъщо за една кочина състезаваща се в аматьорските групи. Аз вярвам, че ще се спасим като идентичност и клуб, когато едно 20 хиляди човека осъзнаят напълно, какво е Левски, каква идея представлява и какво е бил и какво може да бъде. За сега не ни достигат едни 19 хиляди и не знам как ще се промени това.

Идентичността на Левски е да излиза и да гази на терена, независимо от това дали има шанс за нещо или няма. И наистина не купите и класиранията са важни, а хъса и мотивацията в играчите. Когато един баща даде 40 лв. за билети за семейството му срещу Монтана, очаква именно да види тези неща. Когато те вали дъжд 1 час и гледаш как Левски играе на сигурно с 1 нападател и не смее да тръгне смело напред, някак си ти се губи мотивацията да гледаш такива спектакли. Левски наистина е идея и точно по това се отличаваме от прасетата. Но Левски е и футболен отбор, който има определени цели и трябва да ги изпълни, а футболистите са професионалисти, които взимат немалко пари за родния стандарт и като такива имат определени задължения.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Футболът не е математика :smt006
Може да се поставят всякакви цели, може да се създадат предпоставки за успехи и пак няма гаранции.

А и гледам, че още битува мнението: "бе то може и да не бият, ама поне да се хвърлят с хъс а-у, тогава ще ходим да ги гледаме" :lol:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Левски може и да не е титли и купи, ама още от създаването си започва да бие, а до първата си шампионска титла печели 4 пъти първенството на София и 4 пъти купа Улпия Сердика. Играе множество международни мачове и записва доста победи. Излишно е да споменавам как ни се развива историята след това, колко трофеи печелим и колко множество победи имаме над световно известни отбори. Това са неща които задължават, и с които ръководители, спортен щаб и футболисти трябва да се съобразяват. А ние като привърженици имаме пълното право да изискваме. Още повече след лайната, с които ни заливат последните 6 години.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Нищо подобно.

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
За съжаление дори през 90те не е имало някаква огромна средна посещаемост. През 80те и преди това да, но от 90те до днес и особено в последните 10, 15 години е доста зле средната посещаемост.

Според мен дори с чисто нов цял стадион, с метро, с отбор шампион и то играещ в ШЛ, пак няма да имаме повече от 7, макс 8 000 средна посещаемост. Просто защото българина се отучи да ходи на стадиона през годините. А свикна да си гледа мачовете на топло с ракийката, салатката и биричката вкъщи, заедно с тези от Висшата Лига ама оная истинската. И за съжаление няма и грам намерение да го пече жегата лятото, да мръзне зимата, да го вали дъжд или духа ветър пък и пари да дава за тая работа. Ей това е лошото.

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Вто Мар 22, 2016 1:31 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 1:27 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Съгласен съм с Македонията, че е е почти невъзмножно да се измъкнеш от среднящината. Освен, ако нямаш арабски шейх за сосбтвеник, разбира се.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Eric Cartman написа:
Съгласен съм с Македонията, че е е почти невъзмножно да се измъкнеш от среднящината. Освен, ако нямаш арабски шейх за сосбтвеник, разбира се.

Еми това кажете и да се занимаваме с глупости.

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Между другото.. тоя мит, че с двaмa нaпaдaтели виждaш ли ще мaчкaме противниците е достa нaивно. Мислите ли, че aко е толковa просто, половинaтa свят нямaше дa игрaе с двaмa нaпaдaтели :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
ДипломатО написа:

Лошото е, че май само аз и ти в тоя форум го мислим това.
Което като процент ще рече нещо от сорта на 0,05(ако не и по-малко) :smt017


Тихо, че ще ни разберат и знаят къде живееме :strkstrk

BlaueZoneDüsseldorf написа:
[Коя идентичност ще спасяваме и за колко време ще я спасим точно с този европоход? Ако ще се спасяваме с тези 5-10 хилки, които ще дойдат за 2 домакински мача преди да им омръзне и да спрат да се занимават, Бог да ни е на помощ. Освен това не мисля, че ТОЧНО нашата идентичност трябва да се обвързва с титли и купи. Това е присъщо за една кочина състезаваща се в аматьорските групи. Аз вярвам, че ще се спасим като идентичност и клуб, когато едно 20 хиляди човека осъзнаят напълно, какво е Левски, каква идея представлява и какво е бил и какво може да бъде. За сега не ни достигат едни 19 хиляди и не знам как ще се промени това.


Напълно споделям мнението ти!

niki87 написа:
Левски може и да не е титли и купи, ама още от създаването си започва да бие, а до първата си шампионска титла печели 4 пъти първенството на София и 4 пъти купа Улпия Сердика. Играе множество международни мачове и записва доста победи. Излишно е да споменавам как ни се развива историята след това, колко трофеи печелим и колко множество победи имаме над световно известни отбори. Това са неща които задължават, и с които ръководители, спортен щаб и футболисти трябва да се съобразяват. А ние като привърженици имаме пълното право да изискваме. Още повече след лайната, с които ни заливат последните 6 години.


Адаш, напълно те разбирам. Но в живота (и в тангото) е хубаво, по някой път, да правиш стъпка назад преди две напред. Отбора се намира в деликатен момент и си мисля, че е настъпил момента за подкрепа, отколкото за смени. Ясно, е че трябва да се изисква, но нещата трябва да се правят поетапно (а не както винаги - гониш и бесиш).

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 7:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Никич, ти пък от къде намираш време да ги дрънчиш тез работи. Дете за гледане нямаш ли :bigok другите са ми ясни, слободни ора, както казват на село, ама ти :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 8:28 am 
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Истинските фенове подкрепят идея. А най-истинските са на дивана при препятствия по пътя.


Би ли дефинирал и коя точно е "идеята" на истинските фенове, за да определим границата на фалша, че все ми се струва, че си яко кривнал от оригиналната идея. Аз все си мислих, че идеята хваща почва, покълва, развива се и израства, както всичко и всеки, ама явно не би. Защото единствената идея през 1914 година, е група приятели да ритат топка, водени от разбирането, че физкултурата изгражда будни и родолюбиви по дух българи. Всяка друга идея е твоя трактовка на "идеята", която си възприел като по-правилната идея. Значи трябва да настояваш Левски моментално да напусне първенството и да рита в градинка в центъра на София, където да се съберем приятели на по бира.
Идеята, приятелю, се е развила и продължава да се развива. Идеята днес е, че Левски е най-обичания и най-популярния клуб, защото носи свободолюбивия дух на българския народ, защото е създал велики спортисти, които са извоювали велики победи и много трофеи. И тези неща, преплетени, са създали идентичността на този клуб. И тъй като играта е футбол, а не семейно планиране, за да отстоява идентичността си, Левски не може да си позволи да изпада в посредствеността за толкова дълъг период от време, а ние да викаме квот такова. Тука е така.
Не вярвам, че възрастни хора настина вярват, че футболен клуб ще събера 20к на срутен стадион, без да играел футбол, без да печелил мачове и да носил наслада и титли, и от всичкото нагоре, видиш ли, тези 20к трябвало да са по дифолт, щото нали, от любовта не се очаквало нищо. Вярвах в нещо такова на 17, когато пътувах сам с влак от другия край на България за мач със Сливен или Спартак Варна на Герена. Целият свят ми доказа, че греша :D Идентичността на Левски е да бъде над всички в България. И като светоусещане, морал и принципи на привържениците си, и като победи, титли и мачкане над останалите клубове. Защото само така се затварят усти, а среднякът става фактор. И ако носи и традицията и изконната идея, за която говориш, факторът става гранд. Затова Лудатасарай, например, никога не може да стане гранд. Просто липсва част от уравнението и развитието спира до фаза фактор.
Някои хора са дотолкова обременени от прасетата, че смятат идеята Левски да трябва да мачка и да печели титла след титла за ебати срамния апокриф.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 10:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1960
Маке, не разбра ли, че ситуацията е "деликатна" и трябва "да пикаем и да лягаме" след всеки посредствен мач. Нямаме право да мрънкаме, квот такова дет се вика :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2869
Цитат:
Някои хора са дотолкова обременени от прасетата, че смятат идеята Левски да трябва да мачка и да печели титла след титла за ебати срамния апокриф.


Комплекс му се вика. Няма по-комплексарско твърдение от "за кво са ми титли, да не съм чорбар".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 10:18 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
Реално и да ти вземат 7 точки от актива ей така, без логично обяснение си е силно демотивиращ фактор за всички.

Не.
Ако има мотиватор, не е демотивиращ. Дори и да знаеш, че на "80% няма" шанс да ги върнеш, бе мисля че е редно да го казваш. Нито на футболистите, нито на медиите.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Много добре знаеш, че след като изведнъж станеш - 5 точки от гората, шампионата може спокойно да се закрие.
Мен лично най-много ме е яд за мача за купата в Ловеч.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 10:23 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
Аз бих повтарял като развален грамофон за тия точки, на сганожурналята и най-вече на футболистите.
Играем до последно, за да имаме справедливото право да серем върху всички, които гледат в мизерната ни паничка и са се наежили против нас.

Да правиш каквото трябва пък да става каквото ще...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Вто Мар 22, 2016 10:24 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Реално и да ти вземат 7 точки от актива ей така, без логично обяснение си е силно демотивиращ фактор за всички.



Стига сме се оплаквали с тези 7 точки. Вадят отбор от групата и има логика да вземат всичките точки, спечелени от тях. Да не се правим на толкова ощипани. Правилникът е противоречив, в тази си част, и ние сме се хванали, с право, за това. Няма да е изненада, обаче, ако Лозана не отсъди в наша полза. Тогава кой ще ни е виновен? Не приемам и сравненията с миналата година, по отношение на класирането, защото два основни отбора ги няма.

За мен лично, единственият наистина провален мач е срещу Монтана. Другите бяха гостувания на шибани терени и някак приемам издънката. Проблемът е както каза Мъри, в липсата на манталитет! От всичките ни играчи, само Вески Минев, през живота си е ставал шампион. Другите най-много да са печелили Данониадата, но и това ме съмнява. Няма как с играчи, дето цял живот са играли за Х, да искаш да ставаш шампион.

Присъединявам се и към мнението, че е скандално да не можем да изкараме десен бек от школата...

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 11:43 am 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
Аз не виждам причина сега да се недоволства. Ако Левски е на път да се превърне в средняк това е дело на Батков. В момента се опитваме да оправим говната които мустакатия говнар бърка 15 години.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не смятам да наливам масло в огъня, но ми се струва изключително утопично да се очаква, че е възможно в българския футбол да ходят по 1000 души на всички мачове, а само на домакинствата на Левски стадионът да се пръска по шевовете. Това е абсурдно и нелогично. Дават се примери как преди 50 години, в отвратителна обстановка, на мач били по 50 000.... да, ама това не важи само за мачовете на Левски, ами за повечето мачове в първенството! Тогава и на най-смешните мачове са ходели по 10-15-20 000 души, в т.ч. и в провинцията (естествено, не коментираме случаите, когато гостува Левски или свинете и се изсипва целия регион). Тези времена са безвъзвратно отминали и българския футбол отдавна не предполага нищо подобно, и това изобщо не е в пряка зависимост от резултатите на един или друг отбор. С други думи - ситуацията на трибуните щеше да е сходна (не същата, но не и много различна), дори ако бяхме 5 пъти поред шампиони ние, а не резаните. Просто в България футбол на живо отдавна, ама наистина отдавна не се гледа. Хората ходят на по някой евромач, ако има такъв (на такива ходят и хора, нямащи нищо общо с футбола по принцип....да не припомняме каузичката), на някое по-завързано дерби (като полуфиналче с резаните, финал за купата и т.н.) и толкова. В останалото време огромната маса хора просто няма никакво желание да ходи на стадиона. Не само на нашия - на никой стадион. И причините за това са адски комплексни и сериозни и сме ги дъвкали тука 100 пъти. Това няма да се промени скоро, каквото и да правим. Да, Макето е прав, че ни е адски необходимо да започнем да постигаме успехи, защото без успехи посоката е само надолу. Но дори да се съдерем от успехи - тоя стадион НЯМА да бъде пълен редовно. Ще бъде по-пълен - 4-5-7 хиляди, 10-тина на по-читави мачове, пълен на някой завързан мач - да. Но повече от това в тая среда (ако тя се запази такава) НЯМА да има. Пак казвам - няма как Герена да е някакъв оазис, извън цялостната картинка. Може да е най-добре от всички останали, може да има 2 пъти повече хора, но няма как нашия стадион да е разпродаден всеки път, а на останалите да ходят по 1000 човека....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
antonatan написа:
Никич, ти пък от къде намираш време да ги дрънчиш тез работи. Дете за гледане нямаш ли :bigok другите са ми ясни, слободни ора, както казват на село, ама ти :loser2



Детето си има майка. Аз съм само помощен персонал - отнасям, донасям, прибирам, измивам, приготвям.....и между другото коментирам. :strkstrk

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
Niki4a написа:
antonatan написа:
Никич, ти пък от къде намираш време да ги дрънчиш тез работи. Дете за гледане нямаш ли :bigok другите са ми ясни, слободни ора, както казват на село, ама ти :loser2



Детето си има майка. Аз съм само помощен персонал - отнасям, донасям, прибирам, измивам, приготвям.....и между другото коментирам. :strkstrk



Отвреме на време те тормозя, ама това ти е за почивка :strkstrk

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
pepito написа:
Niki4a написа:
antonatan написа:
Никич, ти пък от къде намираш време да ги дрънчиш тез работи. Дете за гледане нямаш ли :bigok другите са ми ясни, слободни ора, както казват на село, ама ти :loser2



Детето си има майка. Аз съм само помощен персонал - отнасям, донасям, прибирам, измивам, приготвям.....и между другото коментирам. :strkstrk



Отвреме на време те тормозя, ама това ти е за почивка :strkstrk



Дали ти или жената, все едно. Тормоз да има :bigok

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Той обича да го играе жената :bigok

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И довечера ли :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
SZ_FEN написа:
Kryten написа:
Кой предлагаш да играе бек, когато Алвеша е в кондиция за едно полувреме? Юноши бекове нямаме. Грешката беше, че не смени Менголо директно с Алвеш, а вкара Краев.

Вече написах на предната страница, че проблема с бека трябваше да се реши през януари, а не през март.

Като нямаш кинти, вземаш на зимната подготовка два бека от U-19 отбора и правиш това, което Мъри правеше с Миланов, Вергилов и Дяков в сезон в който А група беше с 16 отбора, борехме се за титла и купа и играехме чак до Април в ЛЕ.


В U19-отборът няма добър десен бек, затова там играе момче, което е на 16 години.
Но пък изглежда има талант в него, но няма как да очакваме и да експериментираме 16-годишен хлапак да ни изнася мачове в А група.

177см, 67 кг. Май не се вписва в твоите критерии :arrow: http://www.scouting-team.com/players/13 ... eorgi.html
Момчето изглежда има потенциал, но му е доста рано. А и във футбола дори големите отбори не рискуват в защита да използват толкова млади футболисти.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Ако това ни е бил десният бек срещу свинете при 2:2 наскоро, значи това е единственият, който ми приличаше на смислен играч от нашите на терена.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Oachkatzlschwoaf написа:
Идентичността на Левски е да бъде над всички в България.


Почти. Идентичността на Левски е обвързана с това да се бори и да прави всичко възможно, за да бъде над всички в България. И тъй като играта е футбол, а не семейно планиране, няма никаква гаранция, че това ще се случи. А разликата между истински големите клубове и останалите я знаем много добре. Общо взето се отнася до това, че съществуването на клуба и фенската му маса не са застрашени по никакъв начин от евентуална липса на успехи, пък била тя е особено дълга.
Така че за мен в реда на нещата са всякакви критики относно начина, по който Левски играе, печели и губи мачовете си, но не и непрестанното броене на годините без трофей и безумните сравнения със Славия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com