forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Бойо, кaто гледaш Левски тaйно се нaдявaш дa не печели, зa дa си прaв, нaли


Мине, не мине малко време и все някой я изсира тая глупост :smt005 :smt115 Това, че коментираме какъв ташак сме и какви грешки се правят постоянно от всички ръководни фактори не ни прави "мрънкачи" и хора, които искат Левски да губи :smt115 Напротив .. точно обратното :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16911
Местоположение: Sofia/Glasgow
С мрънкане, доникъде няма да се стигне. Това не ви ли влезе в главитe, след толкова години?

Никой не е сляп или малоумен, да те не виждаме къде са грешките, но само с "показване" няма как да се оправят нещата.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
Цитат:
Очаквам до края на април всички да сте съгласни с нещата, дето написах преди месец :)


СамоСините, мине не мине време, и се появяват хора, които да ни обясняват кви сме балъци и как те предвиждат бъдещето, как те са прави и как Левски ще се провали. И точно горното изречение е адски показателно за сбърканото мислене на публиката ни, и е тясно свързано с отлива на левскари от стадиона в последните години. Всеки е длъжен на някого, на всеки някой му е крив и се живее с едно чувство на злоба, което не е присъщо на нашата публика, но уви е така..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
СамоСините написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Бойо, кaто гледaш Левски тaйно се нaдявaш дa не печели, зa дa си прaв, нaли


Мине, не мине малко време и все някой я изсира тая глупост :smt005 :smt115 Това, че коментираме какъв ташак сме и какви грешки се правят постоянно от всички ръководни фактори не ни прави "мрънкачи" и хора, които искат Леяски да губи :smt115 Напротив .. точно обратното :wink:


Не, има хора, които влизат във форума само и единствено, когато нещата не вървят за да серат по отбора и клуба, и го правят с огромно задоволство. Естествено, есента същите тези разбирачи на футболната игра бяха на почивка в Пунта Кана, Доминикана и нямаха време да напишат една добра дума, понеже съвсем разбираемо, не се радват от успехите, макар и минимални, на Левски. Твай.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 4:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 10006
Чудя се защо след като вчера дебелата свиня наговори тъпотиите как Берое и Черно море ни лягат, никой журналя не го попита как и кога точно бироЙ са ни давали мач.

Последната ни шампионатна победа там е през 2012, а в последните 6 мача сме ги били веднъж

+ че и от двата отбора загубихме финали за купата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Толеранс, толеранс трябва да има в този форум. Почти никой не зачита чуждото мнение, а веднага се влиза в ироничен/агресивен режим. Това не говори добре за голяма част от потребителите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 4:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Окт 19, 2009 10:15 am
Мнения: 281
Местоположение: София
konvoec написа:
И второ, което е по-важно, вътре имаше тухли. Да бе, който не ги е видял, тухли има. Някой много хитър пред мен(докато чакахме 8 часа да отворят вратите), тръгна да я мята нагоре тая тухла, само късмет беше, че не удари някой около него. И сред нас има големи идиоти, да. Някакво камъче ми плясна по тиквата, но и това не е проблем. Та, защо този коптор има лиценз?! Съвсем сериозен въпрос е това. Не може ли да се обърнем към някой, това нещо да не продължава. Друг път някой може да пострада сериозно

Само да отбележа, че го видях това с тухлата, бях няколко метра по-назад. Като го видях да в взима казах, че сега ще стане някаква огромна простотия. Но за всичко е виновно тъмно синьото ГФС. Как може да давате лиценз на тая кочина? Всяка година се чудя, защото от както ходя там последните 14 години нищо не се е променило, освен че свинята сложи едни седалки в центъра.
За мача не ми се говори...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=gtbbIB776ks
СЪ НАМИ БОГЪ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
deckmaster написа:
свинята сложи едни седалки в центъра.

До които няма достъп :bigok :bigok :bigok

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Bullseye написа:
Не, има хора, които влизат във форума само и единствено, когато нещата не вървят за да серат по отбора и клуба, и го правят с огромно задоволство. Естествено, есента същите тези разбирачи на футболната игра бяха на почивка в Пунта Кана, Доминикана и нямаха време да напишат една добра дума, понеже съвсем разбираемо, не се радват от успехите, макар и минимални, на Левски. Твай.

Аз не се радвам на минималните успехи на Левски :smt006 Замисли ли се, че има хора, които смятат подобни победни за мимолетни и в дългосрочен план ще продължим да се въртим в един и същ омагьосан кръг? Сигурен съм, че ако Boyo беше написал някоя добра дума, когато биехме, Левски нямаше да е подобно положение в момента :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16911
Местоположение: Sofia/Glasgow
1837 - ... написа:
Bullseye написа:
Не, има хора, които влизат във форума само и единствено, когато нещата не вървят за да серат по отбора и клуба, и го правят с огромно задоволство. Естествено, есента същите тези разбирачи на футболната игра бяха на почивка в Пунта Кана, Доминикана и нямаха време да напишат една добра дума, понеже съвсем разбираемо, не се радват от успехите, макар и минимални, на Левски. Твай.

Аз не се радвам на минималните успехи на Левски :smt006 Замисли ли се, че има хора, които смятат подобни победни за мимолетни и в дългосрочен план ще продължим да се въртим в един и същ омагьосан кръг? Сигурен съм, че ако Boyo беше написал някоя добра дума, когато биехме, Левски нямаше да е подобно положение в момента :loser2



Не четеш, а си пишеш едно и също!

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Последна промяна Niki4a на Нед Мар 20, 2016 7:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24255
Местоположение: СЕКТОР Б
Само да кажа, че вчера Сектора е бил толкова мощен, че се е чувал чак в Лагера (Житница) :levski :levski :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 7:21 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Гледам форона пак се е разделил на мрънкачи и правоверни осма поредна година едно и също.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2016 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис
https://mega.nz/#!5ZU1VIoZ!Q94HxWypqjd_ ... wy4qvQrHgs

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
deckmaster написа:
Само да отбележа, че го видях това с тухлата, бях няколко метра по-назад. Като го видях да в взима казах, че сега ще стане някаква огромна простотия. Но за всичко е виновно тъмно синьото ГФС.


Хайде и идиотите, които мятат тухли и камъни по другите да имат някаква вина, а? Защото не беше само една хвърлената тухла. Изобщо некадърното целене на Ушев можеше най - много да нокаутира някой от нашите, които стояхме отпред. Изобщо цялото това ежене докато не отворят (за което се говореше точно тази седмица че не било законно да се прави) и последващото измъкване тихомълком след като отворят е супер смешно и безсмислено.

--

Блогадарности на Kryten за мачовете, които качва. :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
Kryten написа:

Има ли възможност мачовете да се качват в YouTube?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не. Гонганджиите ги свалят.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Bullseye написа:
Не, има хора, които влизат във форума само и единствено, когато нещата не вървят за да серат по отбора и клуба, и го правят с огромно задоволство. Естествено, есента същите тези разбирачи на футболната игра бяха на почивка в Пунта Кана, Доминикана и нямаха време да напишат една добра дума, понеже съвсем разбираемо, не се радват от успехите, макар и минимални, на Левски. Твай.


Ами отиваш в архивите от преди 10 години, когато имахме за последно силен отбор, и четеш - да видим дали влизам във форума само да сера по отбора и клуба. А това, че вече 7 години клубът копае дъно след дъно и няма НИТО ЕДИН УСПЕХ, който човек да похвали - аз ли съм виновен бе да го еба???

Ако за теб е успех, че есента от 20 мача имаме 9 победи срещу жалките отборчета в А група с вкарани едва 22 гола - просто приеми, че имаме различни критерии за това какво трябва да е нивото на Левски.

Есента влизах колкото и сега - веднъж на няколко седмици за по 5 минути. Отдавна не отделям повече време на форума, защото бачкам по 10-12 часа на ден, имам две малки деца, а и нивото тук падна ужасна ниско - на всяка наченка на дискусия се появяват 10-на да иронизират и обиждат и дискусии на тема футбол тук от години не се водят.

И като съм почнал с "отчета" ще ти кажа и че и на мен оптимизмът не ми е чужд. И сега до 1-2 месеца като сменим СС , ако не сложим некой като овчата глава, и мен ще ме обземе оптимизъм, ще ходя на мачовете, ще си мисля, че най-накрая ще имаме човек да ни извади от дупката... Но какво да направя, като явно осъзнавам реалността малко по-скоро от масата в този форум? Държа да подчертая, "този форум", защото извън него рядко ми се налага да убеждавам някой, че ИТ съсипа Левски, че Гонзо има над 10 провалени селекции по идентичен начин, че СС е добър треньор, но слаб тактик и слаб мениджър, и т.н.

Благодаря и на тези, които явно смятат, че мога сам да променя нещо, та все ме питат "какво правя да се промени това". За съжаление нито имам 30 млн, нито колан с тротил, нито други идеи как мога да разкарам шайката идиоти от клуба, или как да променя примирението с посредствеността, което е обзело публиката на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Относно това дали Стойчо бил страхлив треньор - добре бе пичове замислете се малко. Като знаеш, че нападателите ти вкарват веднъж на няколко мача ще тръгнеш ли ва банк па макар и срещу по-слаб отбор? С това нападение от есента бихте ли играли вие крайно нападателно? Какво става ако ти мушнат един гол при контра и няма кой да вкара? Факт е, че в този сезон успяхме доста да позакрепим защитата. Нападението есента няма какво да го коментираме. Сега има наченки на подобрение, но още не е това, което е. Черните като се доразиграят, сработят и наваксат физически и като почнат всеки мач нападателите ни да вкарват по гол два и Стойчо ще почне да практикува по-нападателна игра.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Съвсем сериозно ми отговори, според теб Левски е на същото дередже като преди година, така ли? И като игра, и като състояние на клуба, все :smt006

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
Бойо по абсолютно същия начин приветстваше уволнението на Мъри и назначаването на Вуцан (справка, виж архива). Е, последиците ги видяхме. :smt006
П.С.: На всеки ни се иска веднага да мачкаме, но има и години, в които се поставят основите. Хубаво е да бъдеш търпелив и да гледаш в перспектива, а ние най-накрая я имаме. Гледайте реално на нещата дейба.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26699
Какъвто ни е завършен стадиона до 2016-а, такова ни е и състоянието в отбора. :smt115
..както и всичко останало в държавата разбира се. Тука е така. :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
"Поне плащаме на НАП и няма да завършим като чорбата" :smt005 Нали това беше успокоителната реплика,че скоро май не сте я писали :strkstrk :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30456
Местоположение: гр. Голямото село
Ей, ако няма какво да правиш, набий си една чекия да се олабиш, че нещо много те напряга.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
Изгледах мача и спокойно бих казал, че сме необигран отбор. Прибавете контузените, липсата на късмет в някои мачове и теслите от "синьото ГФС" и се получава, че сме заслужено на това място. С отбора трябва да се работи доста и ще е голяма простотия да махаме треньора сега.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:13 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24057
Абсолютно заслужено сме втори.
Лудогорец са много по-силни от нас, от Славия и Берое сме на по-високо ниво.
В момента сме точно там в класирането, където ни е мястото. :smt006

Не мисля, че някой мисля да сменя Стоев сега. Поставена му е цел - влизане в евротурнирите, обиграване на отбора и отстраняване на няколко отбора в турнирите. В групи за ЛЕ доста трудно ще може да се влезе, сечта там е сериозна и освен добра игра ще трябва и бая късмет.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:19 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15690
Местоположение: Sofia
ivosto написа:
Изгледах мача и спокойно бих казал, че сме необигран отбор. Прибавете контузените, липсата на късмет в някои мачове и теслите от "синьото ГФС" и се получава, че сме заслужено на това място. С отбора трябва да се работи доста и ще е голяма простотия да махаме треньора сега.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk



Да, почеркът трябва те първа да си проличава, а тъпото е, че още нямаме няколко човека, които са жизнено важни. Бих добавил и късата резервна скамейка, като това е от няколко години. Дано Стоев и Гонзо не решат да изгонят 4-5 човека и да вземем толкова нови. Имаме нужда от ляв и десен бек(не Мики и подобни, а класни), може би едно крило тип абди и плеймейкър - задължително. Бедоя играе сравнително добре, но си трябва играч като Тасевски на тази позиция. Дано ги имат предвид тия неща.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Omraz написа:
Абсолютно заслужено сме втори.
Лудогорец са много по-силни от нас, от Славия и Берое сме на по-високо ниво.
В момента сме точно там в класирането, където ни е мястото. :smt006

Не мисля, че някой мисля да сменя Стоев сега. Поставена му е цел - влизане в евротурнирите, обиграване на отбора и отстраняване на няколко отбора в турнирите. В групи за ЛЕ доста трудно ще може да се влезе, сечта там е сериозна и освен добра игра ще трябва и бая късмет.

Единствено за Лайноходец не мога да се съглася. Те се мъчеха срещу абсолютно същите отбори, срещу които и ние. Като цяло не са въобще по-добри. Разликата между нас и тях е съвсем малка и нерядко разчитат късмет, плюс комфорт от подарените точки, собствеността на гелосаната курва над ГФС и медийно спокойствие. Второто ни място е заслужено, но заради самите нас, а не че има някой по-силен и достоен в България, който да е първи.

Не сме това което ни се иска, но нека черногледците се замислят колко зле бяхме преди около година и половина и как едвам се връзваха повече от 3 последователни паса. Също така и как всяко центриране или контра беше почти сигурен гол срещу абсолютно всеки.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21402
Отборът като футболисти не е лош, мисля че има потенциал. Трябва задължително да се вземат ляв и десен бек, за да има стабилна конкуренция.
Не знам кои са напускащи - Бедоя нямам идея дали ще преподпише, Венци май бил с договор за 6 месеца, ако не остане ще трябва да се търси и нападател.
Не мисля,че от новите трябва някой да бъде гонен, Менголо онзи ден изпили нервите на Стойчо, но мисля,че с времето ще бъде полезен. Въобще на африканците ще им трябват няколко месеца за аклиматизация и според мен от новия сезон ще трябва да сме по-взискателни към тях.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
Венци Христов според мен ще остане. Мисля, че договора му е за 6 месеца, защото клуба така е пожелал. На самият него едва ли пак му се седи резерва из клубове в Малта и Хърватия или там където е играл преди да дойде. Бедоя ще е глупост да го изпуснем, но да видим!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Бедоя сигурно ще си тръгне.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com