forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 8:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Eстествено, че е така. И това трябва да бъдат последните месеци на оправдания. За следващия сезон трябва да се постави ясната цел- задължителна купа и борба за титлата до последния момент. При нова нулева година, спортния щаб, в лицето на СТД и треньора, трябва да бъде освободен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Е как, когато конкурента ти разполага с поне 5 пъти повече бюджет можеш да "задължиш" някой да вземе купа или титла. Ясно е, че всички я искаме, но реалностите са други. Друг е въпроса ако пак се стигне до някакви финали с отборчета от сорта на Берое и не го вземем. След такива веднага трябва да се уволняват треньори...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Спортно-технически проблеми са на второ място след управленските батаци ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15626
Местоположение: Sofia
niki87 написа:
Eстествено, че е така. И това трябва да бъдат последните месеци на оправдания. За следващия сезон трябва да се постави ясната цел- задължителна купа и борба за титлата до последния момент. При нова нулева година, спортния щаб, в лицето на СТД и треньора, трябва да бъде освободен.

Аз съм съгласен с всички ви по-горе, но най-съгласен с теб. Имаше много странични проблеми, но след края на този сезон, оправдания не трябва да има. И дори още 5 поредни години титла и купа да не видим, то да сме в борбата за тях на много по-сериозно ниво, плюс свястна игра. Има ядро(или би трябвало да има) отборът, трябват още максимум 3-4 човека и много работа. И ако няма резултати..... :)

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15136
hixxtam написа:
neptun написа:
Нашите бащи и дядовци са виждали и много по-лоши периоди за Левски, но не са спряли да подкрепят отбора.

Тук май пишеш по принцип. От 62 година до днес, Левски никога не е бил по-зле от последните няколко години. Нивото, изискванията и целите никога не са били средняшки. Почти всеки сега казва - ще се борим за 2 място, а може и трето - никога, поне откакто аз гледам Левски, не е имало толкова ниско падане на гарда. Как да дойдат хората на стадиона, като Левски не може да победи отборите борещи се с всички сили да не изпаднат. Съдиите ни виновни... Аз помня периоди в които почти всички съдии тикаха прасетата и въпреки това ги биехме под път и над път. Зная, че на много от вас ще им стане криво, но аз ви казвам, че по наична който играем в момента, сегашния им селски отбор ще ни се опъне. Не зная какво трябва да се направи, но зная едно - Левски излиза на терена само за победа и я постига. Всичко останало е посредственост.

Така е. Аз не помня А група някога да е била по-слаба от гледна точка на конкуренция.
Нито пък помня 6 поредни загуби за първенството от прасетата.
Помня обаче 7 поредни наши победи срещу тях от 7 поредни мача.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пон Мар 21, 2016 7:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Ама изобщо не ме интересуват съперниците, бюджетите и играчите им. Това е смешната, безумната, селска А група, и ако не можеш да сглобиш за Nта година отбор, който да спечели поне един трофей, и когато този отбор е най-големия в страната, освобождаваш клуба от присъствието си. Ние в най-мракобесните времена, със съветско име и откраднат стадион, не сме били в такова положение, като това от последните години. Да, титлите и купите не са най-важното, но в случая ми се струва, че е жизнено важно да изплуваме, щото още няколко сезона подобни гледки може и да се окажат фатални.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Май липсата на каквито и да са резултати, успяха да ни пообъркат мисленето и желанията

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26570
Местоположение: София
Абсолютно съм съгласен с Македонията. Да добавя само, че сме много близо до това да заприличаме на Славия. Още малко да понамалеем като публика и сме готови. Не виждам и как можем да растем като публика :smt006 Шапка свалям за инициативите, свързани с деца, които се правиха в последно време. Но като футболен отбор трудно бихме могли да ги привлечем.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Eми за тва трябва да направим добър футболен отбор. Не сме вече в комунизма и всичко да е въпрос на идеология и възприятия за живота. Нещата вече са по-различни и колкото повече тънем във футболна посредственост, толкова повече се отдалечаваме от светлото бъдеще.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Стига рязане на вени през седмица, бе хора :slap Целта ще си я хванем- участие в евротурнири. Имаме почти цял полусезон да се обиграваме и да подобрим играта си, за да успеем да направим нещо прилично в Европа. Виваком скоро ще си платят дяла и ще влезнат свежи пари, с които освен доизплащането на дълговете могат да се вземат 2-3 наистина класни играчи, както и да се запази ядрото на тима и най- вече средната линия. До тогава вече ще може да се прецени реално дали новите маймунки имат някаква възможност да играят в един силен Левски. Ако нападателите покажат, че могат да вкарат 2 и повече гола на мач съм сигурен, че СС ще започне да го дава по- нападателно. Виждам, че вече сте забравили какъв рев беше предната година, че n на брой години нямаме нормална защита... :smt006 Давайте го по- спокойно Левски ще го има и ще става все по- добър, времето за рязане на вени беше миналия сезон, стига ревали по инерция... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26570
Местоположение: София
Е никой не реже вени, не сме в това положение от вчера. Свикнали сме, за съжаление. :wink: Позитивното е, че миналата година се борихме за място в шестицата, тая година в тройката. Е, със съществената разлика, че в първенството сега няколко отбора по-малко :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15136
Tочно тези отбори дето ни държаха на разстрояние от тройката ги няма тази година. :)

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1659
Аз съм от такова поколение , че бледо помня пробива в ШЛ .Бил съм на мачовете с Гент и АЕК , но и с Жилина , Сараево ,Дебрецен ,Иртиш .Не съм бил свидетел и на повече от една поредна победа над прасетата, но и на 6-те дербита , които ни биха бях . .Е бил съм един път свидетел как ставаме шампиони,но и как завършваме седми . Как вдигаме купата мисля ,че не съм , но съм присъствал и на мача в Ловеч срещу Берое и на този в Бургас . Така , че не съм фен на Левски заради великолепен футбол , практикуван от отбора ни , нито от титли и купи , бой над прасетата , пробиви в Европа .Много малко деца определят избора си по тези критерии . На първо място съм от Левски заради брат ми , после почнах след всеки мач да гледам клипове на сектора в интернет и след това разбрах и приех идеологията на отбора .Разбира се интересуват ме резултатите на отбора , болно ми е и то доста при подобни мачове като този със Славия и Монтана , но напоследък не мисля ,че нещо може да ме изненада и разочарова .Въпреки това събирам всяка седмица пари за билет от джобни и съм на всяко домакинство.


Последна промяна СЕКТОР Б 1914 на Пон Мар 21, 2016 9:43 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
нищо не казахте зимата, когато бяхме първи, сигурно даже вие се бяхте учудили от този факт. След театрото с отнемането на 5 точки едва ли някой е смятал, че ще можем да се върнем на първо място. Още повече, че и селяните са много по-добре от първия полусезон. Вярно втория полусезон нещата не са така както трябва, за мен не малка вина има СС. Не може да не разбере, че на Прохазка мястото му не е като бек, а в средата, че трябва да играем с двама нападателя (не нар и бедоя) и че Цонев трябва да бъде залостен на пейката, не само заради слабите му изяви на терена, а и заради неуважението към клуба извън него. Общо взето няколко мача подред до 75-тата минута не можем да си оправим позициите, докато ги оправим мача завършил..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
Това с поставянето на хер Роман като бек за N-ти път само доказва колко Стою е страхлив треньор. Айде не страхлив, но предпазлив - търсещ сигурното. Да не загубим.

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кой предлагаш да играе бек, когато Алвеша е в кондиция за едно полувреме? Юноши бекове нямаме. Грешката беше, че не смени Менголо директно с Алвеш, а вкара Краев.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 9:55 pm 
А това пък всяко второ мнение да са наричат хората мрънкалници, раними душици и да се говори за рязане на вени е направо кощунство :lol: Всеки един в този форум, както и още едни 1000-2000 непишещи в него, които са от т.нар. "болни" левскари, заслужава не просто уважение, ами и медал, че за n-та поредна година следи този отвратителен кенеф наречен български футбол, и че все още всяка седмица следи и подкрепя със свито сърце, прескачащо от болка или от спорадична радост, това удушено в мафиотски интриги и схеми нещо, което все по-малко наподобява Левски София. Ако след 7 години на почти перманентна гавра, унижения, срам, антирекорди и прочие и прочие тези хора се наричат раними душици 'щото възнегодували на по-висок глас срещу септичната яма, в която превърнаха нашия любим клуб, но въпреки всичко продължават да обичат и да се интересуват от Левски всеки ден, дай боже всички раними душици и режещи вени емота у нас и по света да имат този манталитет и устойчивост. :smt006
За мен те са по-адекватни от другите: "Ние сме Левски, аре пейте и тва е, квот такова", на които ако се оставим, до година и нещо сме Металик Сопот. Сега сме халфуей, дето се вика. :lsfc1 Левски е футболен клуб, и за да излезе от това безбъдещно блато му трябват спортни резултати. Веднага и на всяка цена! И затова трябва веднага и на всяка цена да намери хората, които да го свършат веднага и на всяка цена.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
Kryten написа:
Кой предлагаш да играе бек, когато Алвеша е в кондиция за едно полувреме? Юноши бекове нямаме. Грешката беше, че не смени Менголо директно с Алвеш, а вкара Краев.


Еми освен мен да ме сложи бек :D
Ти говориш за конкретния мач, аз говоря по принцип. Не може да мъчи Роман на бека. Просто не може. Сега, далеч съм от мисълта, че Стоев не знае, къде е силата на бачи Роман. Това само доказва, колко предпазливо и на сигурно играе. А това, ей богу :smt003 , не ми харесва. Мисля, не само на мен

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Oachkatzlschwoaf написа:
Левски е футболен клуб, и за да излезе от това безбъдещно блато му трябват спортни резултати. Веднага и на всяка цена! И затова трябва веднага и на всяка цена да намери хората, които да го свършат веднага и на всяка цена.



Нищо в този живот, не трябва да бъде "нa всяка цена". Още по-малко, когато става дума за Левски! Розовите бяха с мантрата, "на всяка цена" и след още няколко месеца агония, ще хлопнат кепенците. Предпочитам още толкова поредните 6-7 места, отколкото "магията", да ритаме по-села и поляни. Най-после, нещата трябва да се случат плавно и c последователност. Стига обръщанe нa палачинките! Стига смешни призиви, мрънкания и безброй лични интереси! Айде, малко по-оптимистично, де! Айде, малко всеки да даде нещо от себе си, де! Айде стига с това изискване, без да си готов да дадеш двойно, де!

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Чудесно, предлагам тогава след следващия мач, независимо от изхода, да се пишат само помии и рев и да се уволняват всички, за да може ЗАСЛУЖИЛИТЕ МЕДАЛ привърженици и всички останали да сме спокойни :smt006 Не знаех, че за да си до нещо, което обичаш трябва да очакваш награди и медали. Жалко, че Първанката не е държ. глава, да ви раздаде по един пореден орден и да сте спокойни вече :smt031 Да, трудно е, гадно е, не е нормално за нашия отбор, като по посещаемостта си личи, че това си е общо мнение- да така е. И изненада- всички ни боли! Сега обаче имаме по- добри играчи от миналата година, на по- добра позиция сме в първенството, по- балансирани сме, имаме една степен по- добро управление (и феновете сме вътре) и имаме реален шанс поне да участваме в Европа. Но вместо това да се отбележи, се реве, колко сме изстрадали и кво? Нюзфлаш- животът е гаден и после умираш (поне, ако гледаш вечно лошите неща). Относно това, че другите отбори, които са ни държали далеч от челото ги няма- ми нормално, на кредит всеки може... и после В група- ерата пример, а Латекса май тая година нашите некадърници с некадърния треньор май ги ебаха почти всеки мач (щеше да е във всеки, ако не ни беше "бутало" "синьото БФС", даже въпреки Асприля) :pastor Олабете малко, стига драми :smt023 А щом е веднага и на всяка цена- дай 50 милки и ще стане- пари като вестници :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Реално и да ти вземат 7 точки от актива ей така, без логично обяснение си е силно демотивиращ фактор за всички.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:42 pm 
:lol: :lol: :lol:

Георги Първанов, в следващия ти пост тогава, в който те видя да говориш/се надяваш за победа, ще те банна за нелевскарство, щото това фактически си е очакване, а както разбрахме от теб не бива да очакваш от един футболен клуб победи и да ти носи радост, само мъка и страдание, да ни укрепва.

Никич, да, в Левски на този етап купа/титла/европоход е на всяка цена, щото се явява спасителната сламка на този клуб за спасението на идентичността му. :wink: Иначе си допотъваме в посредствеността, Левски се затвърждава средняк, а оттам измъкването е почти невъзможно. Не знам много отбори да са успяли да се върнат оттам. Хората също се стопяват, дори тези 1000-2000 дето сме от Левски и зад Левски пък ако ще и турско да става.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30396
Местоположение: гр. Голямото село
Само Макето може да напише едно и също мнение 10 пъти и всеки път да изглежда различно :lol:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
:strkstrk Обещавам, ще се постарая да си променя мнението и настройката, за да съм истински фен, достоен за медал: Къв е тоя админски произвол ве, кви са тея работи и то във форум на Отбора на народа, вАн! :bigok Моля, да не се обръщаш към мен с подобни обидни имена (аз не съм го направил), нито пък да ме "страхуваш". Както ти имаш право да мрънкаш, така аз имам право да не съм съгласен с теб :smt115 Или не е така? :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Oachkatzlschwoaf написа:
Никич, да, в Левски на този етап купа/титла/европоход е на всяка цена, щото се явява спасителната сламка на този клуб за спасението на идентичността му. :wink: Иначе си допотъваме в посредствеността, Левски се затвърждава средняк, а оттам измъкването е почти невъзможно. Не знам много отбори да са успяли да се върнат оттам. Хората също се стопяват, дори тези 1000-2000 дето сме от Левски и зад Левски пък ако ще и турско да става.


Не съм съгласен, с теб, Маке. Най-голям отлив като публика имахме в периода на чорни и Грашнов (поредни шампионски титли). Титла/купа няма нищо общо с това колко публика ще има на стадиона (други са факторите, които определят).

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:50 pm 
Естествено, че имаш право на мнение пич. :wink: Ама в случая не си ти потиснатия, че да се пишеш многострадална Геновева, а точно обратното. Тук след всеки мач на някой, който реши да се обади извън сферата на: "ние сме Левски, аре пейте ве, другото е квот такова" получава прякор и го питат рязал ли си е ноктите, вените. :smt006 А аз не съм мрънкал. След мач обикновено не пиша, нито пък по време на мач.

Никич, абсолютно не съм съгласен, ама квот такова, всеки с мнението си. Дано дойдат добрите игри и победите възможно най-скоро, че инак и на най-закоравелите "квот такова" ще им се промени курсора на писане.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Тва дали ще заприличаме на Славия няма нищо общо с печеленето на трофеи. Спрете да я повтаряте тази глупост.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Най-лошото е, че тъкмо по-узрелите фенове си искат титлите, купите и полуфиналите. За жалост нищо не е останало от левскарството. :smt012

Ivo написа:
Тва дали ще заприличаме на Славия няма нищо общо с печеленето на трофеи. Спрете да я повтаряте тази глупост.

:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 11:58 pm 
Истинските фенове искат от трето място надолу :bigok Да се пусне анкета и да се види кой от кои е. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Истинските фенове подкрепят идея. А най-истинските са на дивана при препятствия по пътя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com