forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
1. Сравненията с миналата година не съм сигурен, че са в полза на сегашния отбор. Миналата година имахме Аниете енд ко. Като цяло, мисля, че играехме по-бърз и хубав футбол, заради Аниете + Педро и Абди. Бихме два пъти Лудокурец в София, като първият път ги смачкахме. Стигнахме до финал за Купата. Главно, тегавото са мачовете с прасетата...

2. Не разбирам цялото прехласване по Роко Перота. Да, и на мен ми е симпатичен. Да, качват клипчета в нета с разни ластици и маски. Изглежда професионално, но не мисля, че берем някакви особени плодове, към момента. Контузиите са на лице, а не сме решили нито един мач, в последните минути. (ако доминирахме физически, това щеше да е факт, може би. Особено срещу Монтана и Славия). Трябва време, за да се правят оценки!

3. Трансферите са ту партс, но сме имали доста по-слаби селекции.

4. Не ХЕЙТВАМ! Просто искам да направим обективна дискусия на нещата. Искам да се даде малко толеранс, за да се вземат накрая правилните решения, без натиск.

и за да спазя етикета - Извинявам се за дългия пост. :levski

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
tzvetan_22 написа:
2. Не разбирам цялото прехласване по Роко Перота. Да, и на мен ми е симпатичен. Да, качват клипчета в нета с разни ластици и маски. Изглежда професионално, но не мисля, че берем някакви особени плодове, към момента. Контузиите са на лице, а не сме решили нито един мач, в последните минути. (ако доминирахме физически, това щеше да е факт, може би. Особено срещу Монтана и Славия). Трябва време, за да се правят оценки!

Тренирал ли си някакъв вид спорт? Или поне фитнес?
Ако си, щеше да знаеш, че резултатите почват да са видими след няколко месеца, когато се захванеш сериозно с нещо. При бодибилдинга може и да отнеме дори година преди да мръднеш видимо, ако човек е изцяло нов. При футболистите ни преминаването към нормален режим и заличаване ефектите от Екимовите методи сигурно ще отнемат от 6 до 12 месеца.

Въпреки че нормално отнема месеци, за да се види резултат, той е факт. Всеки който е гледал Левски в последните години и го гледа сега, ще види че футболистите имат доста повече енергия, издържат по-дълго и не припадат след 60' минута. И това едва от 2-3 месеца работа с тия футболисти.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пон Мар 21, 2016 12:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
@Цветан

Липсва ти Луис Педро, така ли? :D

Иначе освен до финал за купата стигнахме и до първото място... във втората шестица. :smt017 Също така за малко и до фалит да стигнем. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Точно срещу Славия натиснахме след като окапаха физически чаршафите.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Mr. Smith написа:
Бедоя сигурно ще си тръгне.

Е па да си ходи, ще липсва в някои сутиации, ама от началото на тоя сезон колко атаки ни прееба с анемичните си отигравания :ohmygod2

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Goviado написа:
tzvetan_22 написа:
2. Не разбирам цялото прехласване по Роко Перота. Да, и на мен ми е симпатичен. Да, качват клипчета в нета с разни ластици и маски. Изглежда професионално, но не мисля, че берем някакви особени плодове, към момента. Контузиите са на лице, а не сме решили нито един мач, в последните минути. (ако доминирахме физически, това щеше да е факт, може би. Особено срещу Монтана и Славия). Трябва време, за да се правят оценки!

Тренирал ли си някакъв вид спорт? Или поне фитнес?
Ако си, щеше да знаеш, че резултатите почват да са видими след няколко месеца, когато се захванеш сериозно с нещо. При бодибилдинга може и да отнеме дори година преди да мръднеш видимо, ако човек е изцяло нов. При футболистите ни преминаването към нормален режим и заличаване ефектите от Екимовите методи сигурно ще отнемат от 6 до 12 месеца.

Въпреки че нормално отнема месеци, за да се види резултат, той е факт. Всеки който е гледал Левски в последните години и го гледа сега, ще види че футболистите имат доста повече енергия, издържат по-дълго и не припадат след 60' минута. И това едва от 2-3 месеца работа с тия футболисти.


Да, тренирал съм футбол и то доста, но това няма значние. Прочети пак какво съм написал. Аз вярвам, че резултати ще има. Наистина е така, но не и в момента. Мачове на Левски не пропускам, а разлика, във физическото състояние, съжалявам, но не виждам. Ако има таква е малка. Какъв е смисълът "да не издъхваме след 60-та минута", ако няма никакви плюсове от това? Нали целта е в ЕНДШПИЛА да мачкаме и да взимаме точки. Това, за сега не се случва.
Коментари от сорта на: "еее батеее, гледайте! Дойде Роко и тичат кат коне" са несъстоятелни, предвид резултатите. Това исках да кажа. Че ме дразни прехласването. :levski

Повтарям. Надявам се, че такива ще има, но от лятото. Това е. :levski

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2927
Като дойде лятото ще се надяваме да е от есента. После от зимата, после пак от лятото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Аз не виждам подобрение спрямо миналата пролет, да не кажа, че сме по-зле сега.

Shtraker написа:
Бойо по абсолютно същия начин приветстваше уволнението на Мъри и назначаването на Вуцан (справка, виж архива). Е, последиците ги видяхме. :smt006
П.С.: На всеки ни се иска веднага да мачкаме, но има и години, в които се поставят основите. Хубаво е да бъдеш търпелив и да гледаш в перспектива, а ние най-накрая я имаме. Гледайте реално на нещата дейба.


Не е вярно, писал съм го многократно и тогава, и след това. Смяната на Мъри беше наложителна, защото беше спрял развитието си, играеше с една и съща тактика всеки мач и другите отбори ни научиха и ни взимаха точки с лекота. А стратегията с взимането на чужденци на килограм започна точно тогава, след сезона в ШЛ, продължава и до днес.

Но в никакъв случай решението не беше да се махнат Сираков и Мъри и да се сложи Вуцан. Трябваше да се смени само Мъри, при това с топ треньор от чужбина, за което поне имахме пари тогава, или още тогава да се назначи Кокала.

Това все едно да кажеш, че сега като смятам, че трябва да сменим СС - че искам да го сменим с Овчия... Естествено че не - искам да дойде треньор на по-високо ниво, а не по-некадърен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
tzvetan_22 написа:
Какъв е смисълът "да не издъхваме след 60-та минута", ако няма никакви плюсове от това?

Наистина, какъв е смисълът да тичаме 90 минути? Ако не сме повели с 3:0 още до полувремето, това не е моят Левски. :strkstrk

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 2:40 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Boyo написа:
Аз не виждам подобрение спрямо миналата пролет, да не кажа, че сме по-зле сега.

Shtraker написа:
Бойо по абсолютно същия начин приветстваше уволнението на Мъри и назначаването на Вуцан (справка, виж архива). Е, последиците ги видяхме. :smt006
П.С.: На всеки ни се иска веднага да мачкаме, но има и години, в които се поставят основите. Хубаво е да бъдеш търпелив и да гледаш в перспектива, а ние най-накрая я имаме. Гледайте реално на нещата дейба.


Не е вярно, писал съм го многократно и тогава, и след това. Смяната на Мъри беше наложителна, защото беше спрял развитието си, играеше с една и съща тактика всеки мач и другите отбори ни научиха и ни взимаха точки с лекота. А стратегията с взимането на чужденци на килограм започна точно тогава, след сезона в ШЛ, продължава и до днес.

Но в никакъв случай решението не беше да се махнат Сираков и Мъри и да се сложи Вуцан. Трябваше да се смени само Мъри, при това с топ треньор от чужбина, за което поне имахме пари тогава, или още тогава да се назначи Кокала.

Това все едно да кажеш, че сега като смятам, че трябва да сменим СС - че искам да го сменим с Овчия... Естествено че не - искам да дойде треньор на по-високо ниво, а не по-некадърен.

Тоест,единствения вариант при който ако се махне Стойчо ще дойде по-добър треньор е този новия треньор да е чужденец.Не съм сигурен обаче,дали в момента ние имаме финансите да си позволим добър треньор от Западна Европа?!?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Ама като дойде от западна Европа, ще го разкрият, че не може да се оправи с манталитета на бъглраските футболисти(нищо, че имаме 3ма негри, 1 словак, 1 австриец, 1 холандски негър, 1 арабин, 1 испанец, 1 румънски сърбин и 1 чист сърбин) :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 2:46 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Тая фраза за българската действителност ми е в личния топ за най-абсурдни. :lol: Кво означава тва,дееба? :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е той дойде един и na-qkiq спортен директор взел фамилното име на жена си му направи кур капан. Иначе същия този " разкрит " некадърник класира отбор във ВЛ и друг в ШЛ ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Миналата година сме били по- добре :smt006 Това наистина ли го твърдиш? Когато завършихме 7-ми и всеки втори ни правеше по 2-3 мрежички... тогава ли бяхме по- добре? Финал на купата? Е и? Нещо места за евротурнири а-у спечелихме ли? Сегашната позиция не е ли по-добре? В началото на сезона всички смятахме, че възходът се дължи на Костадинов и Де Нойер, които в момента ги няма :smt006 Нормално е, че изпуснахме средата. Нападението ни е изцяло ново и въпреки това не се справя никак зле за първи няколко мача. Относно Роко- пусни си записа на Kryten след 60 и някоя минута и гледай какво става и кой командва играта. Единствената причина, че не можахме да упражним тотален натиск поне в края беше липсата на Костадинов, Де Нойер, а в края на мача и Бурабия...
В момента сме скромен отбор като финансови възможности- 2ро място е добре- стъпка по стъпка се гради всичко добро във футбола. СС си има право да си завърши сезона, а в случай, че сме втори и показваме някакъв вид възход- да му се даде възможност поне да се пробва в Европата :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Най-смешното е, че ако случайно Венци беше ритнал 1 см по-ниско, сега 90% от задълбочените критични анализи тук щяха да липсват или направо да са си противоположни.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Е той Венци и на стадион Валута май пропусна едно подобно, ама се реваншира после. :bigok Така или иначе надмина сакатите си колеги в атаката ни от предния полусезон, вЕрвам че ще вкара още поне 1-2 гола.
Някой спомена за финансовите възможности. Не мисля, че освен Заводското отборче другите са цъфнали и вързали и имат повече пари от нас. На второ място, все пак и искам да се сетят повечето хора на какво се надявахме миналата година за сегашния сезон около юли месец 2015.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пон Мар 21, 2016 3:51 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Нямам думи какви малоумия се пишат тук.

С Пирин си вкарахме на практика всички положения, тук не успяхме, ей това е разликата. :smt006

С Костадинов, де Нойер и Бурабия пред тях ще изглеждаме напълно различно особено напред, а и в дефанзивен план. Единственото вярно, не помня кой го написа, е, че липсата на Жиката си личи и това е съвсем нормално. С него отзад Прохазка беше друг футболист, при него липсва тая увереност, а и не е за бек :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 5:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Това е коментар на Андрей Желязков. Съгласен съм с голяма част от казаното от него.

Цитат:
Трябва да отчетем, че домакините стояха добре подредени и не изпадаха в глуха защита. И преди съм казвал, че в Левски първо трябва да се научат да взимат трите точки, а обликът ще дойде с увереността, че са напред в класирането. Сега те са притиснати от сравненията с Лудогорец и играта им не върви. В отбора може би се забелязва нещо като повишаване на нивото, но той не е постоянен. Костадинов и Де Ноойер липсват, както и Гаджев, макар той да бе доста критикуван.

Не се забелязват идеи в преден план, а и играчи, които да излизат от дълбочина на голови ситуации. Продължавам да твърдя, че Прохазка е по-полезен в центъра, вместо като бек. В атаките на Левски липсва острота, но тя идва и с мисъл, а не само със скорост. Все пак трябва да има кой да извежда крилата, а засега този човек го няма.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 5:45 pm 
И вашите "немалоумия" не са по-малко малоумия от малоумията на "малоумниците", които дращят след всеки мач :smt006 По същата тъпа логика "само да беше влязла оная греда и сега друго щяхте да пишете" можем и да кажем, че "само да беше влязло онова положение на Везалов В ДРУГАТА врата в края на мача със Славия", сега щяхме да си говорим други работи :smt006 И така щеше да е. Да, ама не си ги говорим тези работи. :smt115 Ами си говорим за нещата следствие на случили се работи, а не на вероятно случили се. И реално сме все в същата лайняна септична яма, в която се въртим от няколко години, като всеки полусезон е задължително преходна година към светлата селекция и обиграния състав следващия полусезон. Когато пък нещо се случва и почваме наново...
"Аре стига мрънкахте, ние сме Левски" също отдавна не върви. Щото вече сме БироЙ и жалтите турци, не сме Левски, ако някой не го е усетил. И колкото повече вървим с футболни резултати към посредствеността, а продължаваме да тръбим на по-висок глас, че "аре квот такова, ние сме Левски", толкова повече се отдалечаваме от каквото Левски наистина е и беше.

В първенство без прасетата и Литекс не сме сигурни за второто място и 328732873 седмици преди края на първенството имаме 0 процента шанс за титла. :lol: Това е толкова несмешно и толкова неЛевски, че малко други неща в света изобщо могат да са по-"не" от това...

Лично мнение.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
SZ_FEN написа:
Продължавам да твърдя, че Прохазка е по-полезен в центъра, вместо като бек.


Не трябва да си особено проницателен за тази констатация :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 6:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Като е толкова просто тогава защо Стойчо прави тази грешка вече няколко пъти този полусезон?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 6:19 pm 
Oachkatzlschwoaf написа:
И вашите "немалоумия" не са по-малко малоумия от малоумията на "малоумниците", които дращят след всеки мач :smt006 По същата тъпа логика "само да беше влязла оная греда и сега друго щяхте да пишете" можем и да кажем, че "само да беше влязло онова положение на Везалов В ДРУГАТА врата в края на мача със Славия", сега щяхме да си говорим други работи :smt006 И така щеше да е. Да, ама не си ги говорим тези работи. :smt115 Ами си говорим за нещата следствие на случили се работи, а не на вероятно случили се. И реално сме все в същата лайняна септична яма, в която се въртим от няколко години, като всеки полусезон е задължително преходна година към светлата селекция и обиграния състав следващия полусезон. Когато пък нещо се случва и почваме наново...
"Аре стига мрънкахте, ние сме Левски" също отдавна не върви. Щото вече сме БироЙ и жалтите турци, не сме Левски, ако някой не го е усетил. И колкото повече вървим с футболни резултати към посредствеността, а продължаваме да тръбим на по-висок глас, че "аре квот такова, ние сме Левски", толкова повече се отдалечаваме от каквото Левски наистина е и беше.

В първенство без прасетата и Литекс не сме сигурни за второто място и 328732873 седмици преди края на първенството имаме 0 процента шанс за титла. :lol: Това е толкова несмешно и толкова неЛевски, че малко други неща в света изобщо могат да са по-"не" от това...

Лично мнение.

:!: Това е мнението! Не може по - добре да се напише! Чакайте тоя мач ще дойде Костадинов и ще оправи нещата, другия ще дойде Бурабия, третия ще ги изчакаме да се сработят, а четвъртия евентуално Стоев ще се осмели да се надиграва с колоса Пирин на Герена :lol: Нещата не са мръднали грам, освен това, че имаме по - добри играчи от миналите години. Но пък за сметка на това имаме разкошно страхлив тренер, който залага на сигурното всеки мач :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Защото Алвеша е контузен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Oachkatzlschwoaf написа:
И вашите "немалоумия" не са по-малко малоумия от малоумията на "малоумниците", които дращят след всеки мач :smt006 По същата тъпа логика "само да беше влязла оная греда и сега друго щяхте да пишете" можем и да кажем, че "само да беше влязло онова положение на Везалов В ДРУГАТА врата в края на мача със Славия", сега щяхме да си говорим други работи :smt006 И така щеше да е. Да, ама не си ги говорим тези работи. :smt115 Ами си говорим за нещата следствие на случили се работи, а не на вероятно случили се. И реално сме все в същата лайняна септична яма, в която се въртим от няколко години, като всеки полусезон е задължително преходна година към светлата селекция и обиграния състав следващия полусезон. Когато пък нещо се случва и почваме наново...
"Аре стига мрънкахте, ние сме Левски" също отдавна не върви. Щото вече сме БироЙ и жалтите турци, не сме Левски, ако някой не го е усетил. И колкото повече вървим с футболни резултати към посредствеността, а продължаваме да тръбим на по-висок глас, че "аре квот такова, ние сме Левски", толкова повече се отдалечаваме от каквото Левски наистина е и беше.

В първенство без прасетата и Литекс не сме сигурни за второто място и 328732873 седмици преди края на първенството имаме 0 процента шанс за титла. :lol: Това е толкова несмешно и толкова неЛевски, че малко други неща в света изобщо могат да са по-"не" от това...

Лично мнение.



Принципно си прав, но има една лека разлика спрямо предните години. Предните години успявахме с по-голям бюджет от разни селски отбори от типа на берое да вземем по-лоши футболисти и да играем по-зле от тях, което заедно с политиката на бащицата ни доведе почти до варианта на прасетата миналата година. Лятото на миналата година имахме въпросното 7 място с една камара нови футболисти взети обаче при 50 процента намален бюджет. Какви бяха твоите очаквания за този сезон? Смятам, че и най-големия оптимист едва ли си е помислял, че ще се борим за нещо повече от 3, 4 място и участие в евротурнирите, което е и официалната поставена цел пред отбора. Реалистите включително и аз очаквахме живуркане в средата на таблицата около 5 място. Най-хубавото в началото на този сезон беше, че Левски го има и че има вече работещ УС в който участват и феновете както и, че има действащ план да си изплатим постепенно дълговете към НАП. Смеем се на прасетата, че реват на умряло, че са си заслужили съдбата, но и ние бяхме близо до тяхната съдба а това вече щеше да бъде много лошо понеже колко от тези спонсори щяха да дойдат ако отбора бе извън А група?

И аз си спомням Левски от европохода, който газеше всичко и на родната сцена и се радвам, че съм могъл да бъда част от това. Спомням си и мача с изгубената титла и финала за купата в Бургас. Не ми е приятно това, което виждам като игра сега. Факт е, че изпуснахме питомното а именно да зъвртим парите от шампионската лига като отбори от типа на бате борисов и вместо това се върнахме в родната кал на нашата действителност. Сега ни остава само да подкрепяме отбора и да му помогнем да хване дивото. Първата стъпка е обиграването на този отбор до края на сезона, запазване на ядрото от играчи, по-малко нови попълнения лятото спрямо предните пъти и участие в евротурнирите пък там ще видим.

Нашите бащи и дядовци са виждали и много по-лоши периоди за Левски, но не са спряли да подкрепят отбора. И ние трябва да продължим да го правим на всяка цена. Защото ние сме Левски. Защото за разлика от други отбори не пеем само за победа. Защото историята и пламъкът в сърцето ни задължава. Всичко друго е преходно (футболисти, треньор, играчи,ръководство), но ние трябва винаги да сме зад отбора. Стига да се раздават за отбора футболистите винаги заслужават нашата подкрепа. Наскоро си гледах точно клипове от стари мачове и смятам, че конкретно последната година сектор Б доста се издигна. При бройка в сектора около 1500, 2000 човека пеенето се получава много добре.

Всички обичаме Левски. На никой не му е приятно да гледа Левски да играе като селски отбор. Сега обаче поне НКП и Тръста са в УС и следят ръководството да не прави глупости. Време е за обединение. Време е всички да подкрепим Левски и да помогнем на отбора да се върне там, където му е мястото а именно в Европа и на върха в Балгария. А това най-добре става с подкрепа на стадиона.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 6:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Sir_J написа:
Защото Алвеша е контузен.


Очевидно когато правехме зимната селекция никой не е допусkал, че тази пролет Алвеша може да се контузи или да бъде наказан и поради това не му беше взет заместник :bigok

Къде точно е кяра от това да се лишиш от най-добрия си (в предния полусезон) офанзивен футболист и да го накараш да изпълнява функции, които не са му привични?

Взехме 2 крила, а пак се налага Орачев или Краев да играят на лявото прило, а Прохазка да е десен бек.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21401
Някой измежду Орачев, Краев и Цонев трябва да играе при всички положения заради правилото.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
И това ли да го броим към изненадите? :)

Дa бяхме взели 1-2 десни бека от U-19 отбора на зимната подготовка и когато "неконтузимия" и "ненаказаемия" Сашо Александров-Алвеша се контузи или бъде наказан (за шок и покруса на треньорското ни ръководство), на негово място да пускаме едно от тези момчета?
Така хем задоволяваме "изненадващото" изискване да ползваме поне един юноша, хем Прохазка е на разположение да играе на крилото, зад нападателя и т.н., където е най-добър.

Аз съм голям фен на изказването на Мъри, че ако от тази школа не можем да извадим поне 1 бек, тогава за какъв чеп я имаме.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6320
И то не просто да извадим един бек, а бек, който да играе в мега натовареното и напрегнато първенство с 9 отбора, в което нито един отбор не играе за нищо и крайното класиране е ясно отсега.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
neptun написа:
Нашите бащи и дядовци са виждали и много по-лоши периоди за Левски, но не са спряли да подкрепят отбора.

Тук май пишеш по принцип. От 62 година до днес, Левски никога не е бил по-зле от последните няколко години. Нивото, изискванията и целите никога не са били средняшки. Почти всеки сега казва - ще се борим за 2 място, а може и трето - никога, поне откакто аз гледам Левски, не е имало толкова ниско падане на гарда. Как да дойдат хората на стадиона, като Левски не може да победи отборите борещи се с всички сили да не изпаднат. Съдиите ни виновни... Аз помня периоди в които почти всички съдии тикаха прасетата и въпреки това ги биехме под път и над път. Зная, че на много от вас ще им стане криво, но аз ви казвам, че по наична който играем в момента, сегашния им селски отбор ще ни се опъне. Не зная какво трябва да се направи, но зная едно - Левски излиза на терена само за победа и я постига. Всичко останало е посредственост.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 21, 2016 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21401
Това, че сме потънали в посредственост и сме жалки е вън от съмнение.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com