forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 9:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 28, 2014 9:37 am
Мнения: 203
We_Are_Levski! написа:
За съжаление дори през 90те не е имало някаква огромна средна посещаемост. През 80те и преди това да, но от 90те до днес и особено в последните 10, 15 години е доста зле средната посещаемост.

Според мен дори с чисто нов цял стадион, с метро, с отбор шампион и то играещ в ШЛ, пак няма да имаме повече от 7, макс 8 000 средна посещаемост. Просто защото българина се отучи да ходи на стадиона през годините. А свикна да си гледа мачовете на топло с ракийката, салатката и биричката вкъщи, заедно с тези от Висшата Лига ама оная истинската. И за съжаление няма и грам намерение да го пече жегата лятото, да мръзне зимата, да го вали дъжд или духа ветър пък и пари да дава за тая работа. Ей това е лошото.

Стадионите ще са пълни, когато се заиграе атрактивен футбол и предоставят забавление на хората. Супер грешно е да се очаква обикновения фен да е длъжен да отиде на мач заради името и емблемата.В България се играе грозен,бавен и нискорезултатен футбол. Никол Шерцингер е яка путка, ама ако е пълно дърво в леглото ще ми писне да я еба още на втората седмица. :bigok Така и с футбола :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 19, 2013 11:22 pm
Мнения: 255
Ivo написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
Идентичността на Левски е да бъде над всички в България.


Почти. Идентичността на Левски е обвързана с това да се бори и да прави всичко възможно, за да бъде над всички в България. И тъй като играта е футбол, а не семейно планиране, няма никаква гаранция, че това ще се случи. А разликата между истински големите клубове и останалите я знаем много добре. Общо взето се отнася до това, че съществуването на клуба и фенската му маса не са застрашени по никакъв начин от евентуална липса на успехи, пък била тя е особено дълга.
Така че за мен в реда на нещата са всякакви критики относно начина, по който Левски играе, печели и губи мачовете си, но не и непрестанното броене на годините без трофей и безумните сравнения със Славия.


Напълно съгласен :smt023 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 22, 2016 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Много силно мнение на Ivo :levski
Не че има някакво значение, де.

Всъщност, да си призная, написах подобен позитивен офтопик, само щото авторът е адаш на г-н Тонев :smt003

ПС А това "стадионите ще са пълни, когато се играе атрактивен футбол" много ми бие на "театрите ще са пълни, когато има добри постановки", " бардаците ще са пълни, когато има сносни шимейли" и секви подобни аналози. Амнайсе лева за билетче и кой откъде е, пито - платено.
Чакаме шейха :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1658
Аз лично съм забелязал , че хората си мислят ,че на стадионите едвали не е опасно за живота им .Казват си -"А, по новините нали видях какво става , ще ме пребият там " . :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 7:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Това всичко тръгна едно време от оня лайнар-СДП!!
И за уговорените мачове-също...
Ежедневно натякване и набиване в главите на хората..

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 8:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Имам един преател голям фен на Ювентус, Ювентус, които ги изхвърлиха за корупция и ми разправя, че не гледал български футбол, щото всичко било корупция, мачовете били уговорени и т.н. А в Италия не било баш тъй :smt005

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 9:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
СЕКТОР Б 1914 написа:
Аз лично съм забелязал , че хората си мислят ,че на стадионите едвали не е опасно за живота им .Казват си -"А, по новините нали видях какво става , ще ме пребият там " . :strkstrk

Опасно не, но неприятно, освен за непукисти като нас - да.

Хората, които продължават да се учудват от ниската посещаемост, очакват каруцата да е пред коня.

Първо идва приличния, интересен футбол (не задължително винаги победи), добрите условия за гледане на мач и след това идва посещаемостта.
Не знам защо продължава да се очаква да е обратното.

Времената вече са други, мачове има не само на окаяните ни стадиони и един мач от калчото по Ефир две. Хората искат да гледат футбол и го гледат където го дават.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Сравненията от преди 30 и повече години са неумесни и по още една не маловажна причина. Тогава футбола е едно от малкото забавления и развлечения след работната седмица, а сега е едно от многото (филми в кината, концерти, молове, екскурзийки за 2 дни...)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 974
Коце Маца написа:
SZ_FEN написа:
Kryten написа:
Кой предлагаш да играе бек, когато Алвеша е в кондиция за едно полувреме? Юноши бекове нямаме. Грешката беше, че не смени Менголо директно с Алвеш, а вкара Краев.

Вече написах на предната страница, че проблема с бека трябваше да се реши през януари, а не през март.

Като нямаш кинти, вземаш на зимната подготовка два бека от U-19 отбора и правиш това, което Мъри правеше с Миланов, Вергилов и Дяков в сезон в който А група беше с 16 отбора, борехме се за титла и купа и играехме чак до Април в ЛЕ.


В U19-отборът няма добър десен бек, затова там играе момче, което е на 16 години.
Но пък изглежда има талант в него, но няма как да очакваме и да експериментираме 16-годишен хлапак да ни изнася мачове в А група.

177см, 67 кг. Май не се вписва в твоите критерии :arrow: http://www.scouting-team.com/players/13 ... eorgi.html
Момчето изглежда има потенциал, но му е доста рано. А и във футбола дори големите отбори не рискуват в защита да използват толкова млади футболисти.


Всъщност е на 17 (от линка, който си дал), лятото ще е на 17 и половина. Ако на толкова вече не тренира с първия отбор и не ходи на лагери с тях, май не го броим за жив.

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Цитат:
Председателят на Тръст "Синя България" Васил Колев изрази недоволството си от условията на стадион "Славия". Членът на Управителния съвет на "сините" атакува боса на най-стария столичен клуб Венцеслав Стефанов. Колев съобщи, че БФС и УЕФА ще разследват Славия заради феновете на Левски.

"Чичо Венци е голям тарикат с голяма уста, когато става дума за Левски. Левски е начинът му да спечели 5 минути слава. Обаче сега да видим дали няма да "спечели" и джакпота. Тъй като ни писна вече - никой не брои хората на стадиона за живи, търсим начини да защитим правата им. С нас в събота на Славия - Левски беше представител на „Съпортърс Дайрект", които от името на УЕФА изпълняват проекта SLO или „Връзки с привържениците".

Той е задължителен за лицензирането на клубовете. Човекът е описал това, което е видял и го е пратил на БФС и УЕФА. Също и до нас. БФС предупреди клубовете само преди седмица, ама чичо Венци си прави оглушки. В доклада, който ще преведем и разпространим, си е описано какво е нарушено и защо е застрашен животът на хората. Хайде сега да видим БФС какво ще направи по въпроса! УЕФА също ще гледа. Висша лига ли? Боже, Господи!", написа във "Фейсбук" Васил Колев.


Браво, щом БФС не иска да си свърши работата явно така ще е...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
danesa написа:
Това всичко тръгна едно време от оня лайнар-СДП!!
И за уговорените мачове-също...
Ежедневно натякване и набиване в главите на хората..



В момента онзи олигофрен Крум Савов повтаря същата мантра, какъв бил коефициента за еди-кой си резултат и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Разбира се, в труден момент за клуба, един през друг се намериха клубните ни " легенди " да серат върху отбор и треньор. Дано да махнат накрая Стоев и да ги изредят един по един, през три месеца, всичките за треньори, всякакви Кокали, Мокали, Сираковци, Ивковци, да ме прощава някой ако го пропусна, всипките до един. Да им видя какви отбори ще направят и какъв футбол ще играят.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз пък предпочитам да не стане, ами бат'Стою да сглоби приличен отбор (все още смятам, напук на Бойо, че има известен потенциал и с прилична лятна селекци от трима, а не от деветима, нещата ще се получат на прилично ниво) и да им сере в устенцата на всичките "легенди"....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Аз в момента и не виждам кой роден треньор може да смени СС, дори и да го махнат.
Ако го изгонят много ми се иска да видя Илия Груев като наш треньор. Млад и интелигентен, а сега в Дуисбург прави доста добри неща. Пое ги в много лош момент - последни в класирането и без победа. Вдигна ги обаче и последните мачове дори е невъзможно да бъдат победени. Доста зле обаче са с точките и вероятно ще отпаднат въпреки формата, която показват.
Бих се радвал от лятото Груев да поеме Левски, ама надали някой ще се сети за него, ако сменят СС.
По-скоро ще видим някой ретард като Димитър Васев или Кольо Мастиката :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Кольо мастиката ако дойде, ще си купя карта за да си гледам мачовете от вкъщи :lol:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
По темата за идентичност, титли, купи, идея и т.н., може ли да изкажа супер еретичното мнение, че истината е по средата.

Нормално е да искаме титли и купи, все пак подкрепяме футболен отбор, а не вестникарско издание.
Нормално е липсата на титли и купи да не е (и да не трябва да бъде!) болка за умиране, защото точно това ни отличава от останалата сган, най-вече чорбарите.
Нормално е на хората с морал и ценности да им бъркат в здравето Чорни, Грашнов, Батков, Пеевски, Боко, Тонев и т.н., и т.н. Останалите са на: "Абе и Пееф да ни е собственик, кво, дреме ми, аз искам титли и купи".
Нормално е след 7 години абсолютна и тотална гавра по ВСИЧКИ фронтове от самия наш клуб, на масата народ да им писне и да не им пука вече за лозунги и фейсбук надъхвания.

Един вид - всички сте прави, просто хората сме различни. На 16-17 всички бяхме идеалисти, колехме виртуално турци, клехме се в Левски в дъжд и студ, дори да има останали 50 левскаря общо по цялата земя и т.н., и т.н. На мен също през последните година-две тотално ми се уби желанието да ходя на абсолютно всеки мач. А и, в крайна сметка, фуболът е за удоволствие (било то футболно или ултрас), а не е нужно да е като стол за мъчения и да трябва да ходиш с отвращение на стадиона, за да гледаш поредната подигравка с теб.

Причините са супер комплексни и не се изчерпват нито само в едната, нито в другата крайност.

И аз искам Левски да е с чиста като сълза собственост, да играят 11 юноши, да е шампион и носител на купата всяка година и да играем в ШЛ, но това е положението.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Коце Маца написа:
Аз в момента и не виждам кой роден треньор може да смени СС, дори и да го махнат.
Ако го изгонят много ми се иска да видя Илия Груев като наш треньор. Млад и интелигентен, а сега в Дуисбург прави доста добри неща. Пое ги в много лош момент - последни в класирането и без победа. Вдигна ги обаче и последните мачове дори е невъзможно да бъдат победени. Доста зле обаче са с точките и вероятно ще отпаднат въпреки формата, която показват.
Бих се радвал от лятото Груев да поеме Левски, ама надали някой ще се сети за него, ако сменят СС.
По-скоро ще видим някой ретард като Димитър Васев или Кольо Мастиката :loser2

Илия Груев и аз много отдавна съм го набелязал за потенциален бъдещ наш треньор. Само че се съмнявам, при смяна на СС, когато и да е, някой да се сети за него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
За Груев не трябва да забравяме, че 6-7 години беше помощник на големия специалист Краси Балъков. Така че.....не знам. :strkstrk Иначе е изглежда нормален човек с някакъв интелект, голяма рядкост за бивш футболист.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не съм убеден, че ще вирее тук. И не конкретно в Левски, ми в цялата родна кочинка. Надали е свикнал на Кореми, Гелове, мериндежи и т.н....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Николай Костов, също изглежда интелигентен :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
niki87 написа:
Коце Маца написа:
Аз в момента и не виждам кой роден треньор може да смени СС, дори и да го махнат.
Ако го изгонят много ми се иска да видя Илия Груев като наш треньор. Млад и интелигентен, а сега в Дуисбург прави доста добри неща. Пое ги в много лош момент - последни в класирането и без победа. Вдигна ги обаче и последните мачове дори е невъзможно да бъдат победени. Доста зле обаче са с точките и вероятно ще отпаднат въпреки формата, която показват.
Бих се радвал от лятото Груев да поеме Левски, ама надали някой ще се сети за него, ако сменят СС.
По-скоро ще видим някой ретард като Димитър Васев или Кольо Мастиката :loser2

Илия Груев и аз много отдавна съм го набелязал за потенциален бъдещ наш треньор. Само че се съмнявам, при смяна на СС, когато и да е, някой да се сети за него.

Защо пък никой да не се сети. Тръста и НКП са в УС и спокойно могат да дават предложения, ако се наложи смяна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Mr. Smith написа:
Николай Костов, също изглежда интелигентен :bigok

Kостов изглежда като психопат, особено с настоящата си прическа. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Мани го тоя физкултурник.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 1:13 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Не знам къде да го постна, затова го поствам тук. Най-накрая един адекватен човек!
Надявам се да са описани стърчащи железа, тухли, камъни, пръчки и всичко останало.

"Председателят на Тръст "Синя България" Васил Колев изрази недоволството си от условията на стадион "Славия". Членът на Управителния съвет на "сините" атакува боса на най-стария столичен клуб Венцеслав Стефанов. Колев съобщи, че БФС и УЕФА ще разследват Славия заради феновете на Левски. По този начин войната между двата клуба се разраства. Припомняме, че преди няколко дни босът на "белите" заяви, че Черно море и Берое играят срещу Левски "Полегнала е Тодора".

"Чичо Венци е голям тарикат с голяма уста, когато става дума за Левски. Левски е начинът му да спечели 5 минути слава. Обаче сега да видим дали няма да "спечели" и джакпота. Тъй като ни писна вече - никой не брои хората на стадиона за живи, търсим начини да защитим правата им. С нас в събота на Славия - Левски беше представител на „Съпортърс Дайрект", които от името на УЕФА изпълняват проекта SLO или „Връзки с привържениците".

Той е задължителен за лицензирането на клубовете. Човекът е описал това, което е видял, и го е пратил на БФС и УЕФА. Също и до нас. БФС предупреди клубовете само преди седмица, ама чичо Венци си прави оглушки. В доклада, който ще преведем и разпространим, си е описано какво е нарушено и защо е застрашен животът на хората. Хайде сега да видим БФС какво ще направи по въпроса! УЕФА също ще гледа. Висша лига ли? Боже, Господи!", написа във "Фейсбук" Васил Колев".

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Ехх, много четат тоя фацебук, наште "журналисчета", бе. А ако можеха да разберат или прочетат какви са тия последствия, цена нямаха да имат. Ама от къде толкова акъл в нашите (Д)журналисти.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 23, 2016 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Omraz написа:
Mr. Smith написа:
Николай Костов, също изглежда интелигентен :bigok

Kостов изглежда като психопат, особено с настоящата си прическа. :lol:

Като дойде изглеждаше като интелигентен сериен убиец, с копрофилия като фетиш и с доста трупове заровени из страната.
Но даваше вид наспокоен като будист човек и не показваше тази си страна до момента, в който не се сблъска челно с д-р Кокал. :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 24, 2016 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Цитат:
ДОКЛАД ЗА МАЧА СЛАВИЯ – ЛЕВСКИ
Публикуваме доклад на Съпортърс Дайрект, изпълнител на проекта SLO за връзка с привържениците от страна на УЕФА, по повод мача Славия – Левски. Същият е изпратен до БФС, главният координатор в УЕФА и Тръст „Синя България”.

Здравейте,
Искам да направя така, че всички заинтересовани да се запознаят едновременно с преживяното от мен, както и дискусиите за SLO проекта, които имах през миналия уикенд. Ние разговаряхме много обширно, но ще се постарая да бъдат кратък.
От гледна точка на обслужването, най-малко в сектора за гости, където се намирах, не се полагаха абсолютно никакви грижи за привържениците. В частност не забелязах никакви точки за продажба на трибуните (вода, храна, закуски), нито тоалетни.
От гледна точка на инфраструктурата, цялостният достъп до съоражението е напълно неприемлив и с много малко грижа за фенове, които имат проблем с придвижването. Инфраструктурата крие потенциални рискове, свързани с безопасността и сигурността: има турникет на влизане, хората вървят към него по двойки, близо един до друг, но се върти само в една посока. Това е много опасно за една нормална евакуация след мач, да не говорим за потенциална такава при извънредни обстоятелства.
Нещо повече има засадени дървета на трибуните, както и множество отпадъци, камъни и друг „подходящ” материал наоколо, който би могъл да бъде „използван” при проблеми.
Бих искал да насоча вниманието ви и към това, че координаторът за връзка на Левски нямаше отличителна жилетка и акредитация, а такъв от Славия изобщо не видях.
Първо, всички тези проблеми по-горе биха могли да бъдат поставени от координатора на Левски преди мача, както в частни разговори, така и публично.
Нещо повече, в сектора за гости имаше „затворени” секции, в които привърженици на Левски не бяха допускани. В един момент от мача по някакъв начин тези секции бяха отворени (?) и привържениците започнаха да се местят там. Нямаше координация, нито някой да говори с полицията за този проблем. Беше късмет, че полицията или някой от домакините не реагира по някакъв начин на това.
Също така нямаше обявление от домакините по време на мача, че привържениците на гостуващия отбор ще трябва да изчакат с излизането след мача и се разчиташе, че всички са наясно със „стандартната процедура”. Въпреки, че е задължение на домакините да направят такова обявление, добър и проактивен координатор може да напомни на домакините това. Ако клубът откаже да направи обявление, кординаторът би могъл да информира хората за процеса на излизането от стадиона (например колко време ще чакат). Липсата на действия доведе до това, че хората чакаха най-малко 20 минути, загубиха търпение и прескачаха оградите, като това създаде ненужно напрежение с полицията.
Ще направя коментар за поведението на привържениците на Левски и действията на координатора и представители на Левски в отделен имейл.
Лукас Анастадиадис,
Координатор на Supporters Direct

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 24, 2016 7:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Тоз май малко е блеел или не е очаквал такова нещо, щото имаше две точки за храна и вода и две химически тоалетни :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 24, 2016 8:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Този турникет на излизане наистина беше нелеп, едвам се минаваше, камо ли ако настане хаос.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 24, 2016 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
За първи път прескачах ограда на излизане, без да ни гони ушев :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com