forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30400
Местоположение: гр. Голямото село
blurrr хвърли семито :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
:smt005 :smt005
Чиба, инжинерата :boisw

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
blurrrr написа:
Niki4a написа:
Във форума са се навъдили някакви Amnesty фенове, който плюят по всичко нашe с огромна радост и желание. Реалната ситуация, е че Левски последните години е ритуално колен от чернодрешковците и комисиите в БФС. Ще дам пресен пример от вчера: преди да получи Нар картон, беше извършено грубо срещу него. Сигнал не последва. (Следствие на некомпетента грешка на съдията, наш играч го отнася) Ами ако това го вадеше от сметките следващия мач?

Днес, в Гонг (майка им продажна) се пише, че нарушение срещу минев, няма. А след повторенията ясно се вижда, че той достига пръв до топката. Вади се от 10 кладенеца вода, само да се докаже, че не само на Луноходец се помага. Истински журналистически слугинаж. Ето така пък се манипулира, мнението на хората.

Никич, не се познаваме, но от прочетеното тук съм си изградил доста добро мнение за теб. Не се чувствам от амнести, бхк, грийн пийс и т.н., също така не се чувствам манипулиран от никаква пропаганда, най-малкото, щото не чета джамиите. Аз също споделям мнението, че тоя сезон ни рязаха в доста мачове (паулао беше направил нелоша видео подборка), мнението ми е за конкретната ситуация от последния мач. Продължавам да смятам, че нямаше дуспа, поне съгласно футболните правила, които знам. Ако не греша, във форона си имахме и съдия, не се сещам за ника, ще е добре да влезе и да сложи точка по въпроса. Не че е толкова важно (може би по-скоро от любопитсво), важното е, че си ги ебахме и така, напълно заслужено и с хубави голове.

В заключение мога само да се надявам, че неправилно съм се припознал в поне 3 от 4-те цитирани поста :bigok



Аз не виждам, с теб да сме на различно мнение. :smt023 Дузпата можеше и да се свири, можеше и да не ce. Имам претенции към другите "тънки" моменти който не се свирят и се подминават. Едва ли "журналистите", могат да облъчат някой от тук пишещите. Но за съжаление при масовия фен, нещата не седят така.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе дузпата за Левски винаги е спорна и 'може да не се свири'. Тва го играхме цял сезон и продължава. Да не ми обясняват как нормално е да е дадена една дузпа за целия сезон, при около 8-10 чисти несвирени. Щото знаеме че в Разград съдиите са на принципа 'може и да се свири'... и се свири. Това е, по една 'спорна' в закучените мачове и те ти цифра точки.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Е за Левски няма да видиш, шефа на съдиите да излезе в ефир и да обясни "тук правилото позволя тълкуване на съдията, дали удара е неволен...бла-бла", като при едни Делиормански врабчета.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Истината е, че ако не беше изпълнението на венцье второто полувреме и тук отивахме на "оня мач дето сме го гледалИ" :loser2 :strkstrk

Съгласен и с православното мнение на Kryten за посещаемостта ... ZAMISLITE SE BRADQ :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
на този мач:
Изображение

имаше сигурно по-малко хора и от вчера, две седмици след победата над Динамо Букурещ в групите на ЛЕ и 1 месец след Оксер.
В звездния период на отбора ни.

а на този мач:
Изображение

имаше вероятно толкова хора в сектор Б от агитката във В вчера :)
Това 3 дни след 0:0 в удинезе и 4 дни преди мача с Удинезе в софия, който всички доста величаем
На същия проливен дъжд , подгизнали в страшен студ.

искам само да ви кажа, да успокоите страстите и да спрете да дъвчете темата с посещаемостта...
посещаемостта е такава, каквато е... и да, България сме и всеки фактор й влияе.
Факторите се увеличават в много як период за клуба ни като този, а обратни фактори малко или никакви.

С оглед на всички фактори и канони, аз лично смятам посещаемостта този сезон за задоволителна.
Мога да посоча много "кривички" които ще подобрят посещаемостта, но кво от тва?
Посещаемостта зависи от всички нас...и не може да вините нормалните фенове че не им се гледа мач с опашкар в ПОРЕДНИЯ сезон в който ние обиграваме отбор и играем за здраве...те имат своите много силни доводи за това. Това не е отбора, говоря като игра и футболисти заради който ще дойдат в разбития наклонен сектор В и ще дадат 12 лева под проливен дъжд. Хубаво, лошо, средно, не е зле да приемем истината и да продължим напред без вайкане :)
Подкрепа и постоянство!

П.С> Сега броите стотици и една-две хиляди души разлика.
Навремето...преди 20-25 години при дъжд и лошо време брояхме по 10-12 хиляди разлика (буквално, колкото и да не ви се вярва)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 10, 2016 1:58 am
Мнения: 1004
Местоположение: София
Ще има ли запис от мача?

_________________
"Там, где крачка до гибел остава, там и надеждата най-често изгрява..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Коце Маца написа:
Интересно ми е онзи Бонев от фейсбука какво е написал след мача :smt017
Някой от онази група да постне.

Стига сме се занимавали с това недоразумение...
И все пак, за да не те гложди- ударил го е на патриотизъм:
Бонеффф написа:
Само Левски ЛУМПЕНИ И ПЛАТЕНИ ИДИОТИ!!!

и цитира Мъри, че до почивката трябва да водим с 3:0 срещу такива отбори.
Явно в онзи момент си е взел някои от лекарствата, доста умерено се изказва... :strkstrk :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Niki4a написа:
Във форума са се навъдили някакви Amnesty фенове, който плюят по всичко нашe с огромна радост и желание. Реалната ситуация, е че Левски последните години е ритуално колен от чернодрешковците и комисиите в БФС. Ще дам пресен пример от вчера: преди да получи Нар картон, беше извършено грубо срещу него. Сигнал не последва. (Следствие на некомпетента грешка на съдията, наш играч го отнася) Ами ако това го вадеше от сметките следващия мач?

Днес, в Гонг (майка им продажна) се пише, че нарушение срещу минев, няма. А след повторенията ясно се вижда, че той достига пръв до топката. Вади се от 10 кладенеца вода, само да се докаже, че не само на Луноходец се помага. Истински журналистически слугинаж. Ето така пък се манипулира, мнението на хората.


Специално заради теб влизам СЛЕД победа, за да те питам - хареса ли ти играта ни, какво ти хареса и смяташ ли, че с тази игра можем да отстраним отбор в Европа, било то и на нивото на Иртиш?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Алелуя Бойо!

Не, играта не ми харесва. Не ми харесва това, че на Герена cа 200 човека, но също така и нe ми харесва, че БФС си прави каквото искa c Левски, а личности като теб винаги намират вината в нас! (не е нужно да ти припомням писания във форума на Тръста). Също така, не ми харесва, че имаш някаква страшна фобия да громиш всички "спонсори" на нашия отбор. Вече би трябвало да си разбрал, че нищо в живота, не е момина сълза и няма да бъде. Ако желаеш, наистина да се бориш, за "чист и cвят Левски" (без Боко, Моко, Пеев, Иванов и тн.) кандидатирай се в Тръста, имаш моя глас за да превърнеш думите си в реалност.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Между другото сектор В е в наистина много лошо състояние. Това с наклонените редове и напукания бетон го имаше преди години в Б и беше кофти, но чупещите се с поглед седалки във В допълнително утежняват нещата. Според мен след отварянето на А сектор следващото нещо, което трябва да се направи е да се отлее нов бетон във В и да се пооправи този сектор.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Нашият живот написа:
Какъв е тоя Бонев >? :lol: :lol:

Канадска звезда на български левскарски форум, показваща лабилно психическо здраве и съмнителна мотивация зад честите си включвания :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Айде стига вече с тоя паразит. Достатъчно голяма реклама му направихте, няма нужда и във форума да има рубрика и да му се дава гласност. :smt006

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26573
Местоположение: София
Аз тия левскарски групи във фейсбук изобщо не ги отварям, че понякога може да прочетеш покъртителни неща и да ти се досере или доповръща.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2016 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Съжалявам за забавянето на записа.
https://mega.nz/#!BYcTmDJK!e0bEoKpvv2DU ... oKsW2e53I8

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com