forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Kryten написа:
Видео от потресаващата посещаемост от 200 човека днес.


Много ми е смешно как при първия гол, след като вратарят отби, топката сякаш с магнит се отдалечи от него в посоката на Бедоя, иначе той щеше да я хване :smt005 Някакъв чим явно удари...


Последна промяна rkk на Нед Мар 13, 2016 9:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Наистина топката направи такова движение, каквото не съм виждал никога. Предполагам не е ударила чим, а вратарят ѝ е придал сериозно въртене. Като добавим и водата...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Само да попитам: този сезон на кой отбор вкарахме 3 гола?
Нямали сме идея, само сме центрирали - ами срещу отбор, който играеше с 11 човека зад центъра какво очаквате от нашите играчи - слаломи тип "Меси" и далечни бомби тип "Жуниньо Пернамбукамо". Като центрират - защо центрират, като бият отдалече - защо биели, не уцелвали вратата, като мешали - искали да влезнат с топката във вратата. Някой експерт ще сподели ли каква е формулата, която да прилагат нашите футболисти предвид техните качества. Истината е, че благодарение на Венци Христов спечелихме мача, макар и да усра първото чисто голово положение. Отборът ни контролираше мачът през цялото време, не знам къде видяхте, че Пирин ни натискат. Радвам се, че показахме характер и обърнахме мача, не помня от кога също не сме обръщали. Това, че 20 селяка ни надвикали цял мач няма и да го коментирам - поне напиши част от репертоара на гостуващата агитка, щом си ги слушал цял мач, да се обогатим и ние.

За да не кажете, че съм с розови очила и аз ще се включа в частта с мрънкането. Виждам, че сте нахранили всеки друг само не и Бедоя - явно голът му изтрива това, че нямаше вярно отиграване. А какво да кажем, когато 7-цата на Пирин второто полувреме просто си пусна топката и надбяга без напрежение Лукин и Прохазка, при все че те бяха в по - добра позиция.

ПС: Лошото е, че и Бурабия, и Минев искаха смени. Надявам се да не е нищо сериозно и да играят срещу белите котета.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 7:20 pm
Мнения: 222
rkk написа:
Понякога ми идва да спра да ви чета във футболните теми.

Имам чувството, че някой е очаквал да играем като Барселона днес - с тотално скрилия се Цонев, без Костадинов и Джери и с играч, който е абсолютно извън форма, като Менголо. Впрочем Бурабия беше вездесъщ в центъра на терена - сам изнасяше, сам отнемаше и то след контузия, не издържа 90 минути логично. И е очаквал освен това да сме минимум 15 000 след два поредни безкадърни хикса, срещу Пирин, на 5 градуса под непрестанен дъжд... Айде малко по-реалистично бре, колеги :smt006


Kryten като пусне записа погледни 18-та минута (Осемнадесета! Специално погледнах на таблото. при 1:0 за тях. Колко да е уморен който и да е в 18-та мин?). Ради запази топката срещу двама пресиращи го близко до дъгата пред нашето наказателно. Някак се измъкна и тръгна напред. Водеше си топката до центъра някъде и търсеше пас. В това време Бурабия ходеше бавно в тяхната половина близо до центъра с посока нашата резервна скамейка, т.е. с лице към нашата врата. Не направи грам усилие да се включи в играта, да иска топката и т.н.
Та, недей обобщава, защото винаги има контрапримери.

_________________
Михайлов,Николов(к),Коев,Петров,Илиев,Велев,Гочев,Сираков,Вълчев,Спасов,Искренов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Не бе не беше зле посещаемостта, бяхме 10 милиона, цяла София се тресеше от виковете, тотално заглушихме даже и треньорите бяха в шок след като не можеха да предадат указания на терена. Пълна Лудница Чоек :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


ПС Жалко, че бавно, но славно се превръщаме в слагия във фенско отношение. Фонд (реално) нямаме, хора на стадиона само ако сме под зодиакалния знак на планетата Нибиру или се борим за нещо (титличка или купичка), хорео само срещу силните и то се взима малко, но качествено :smt002 Пеенето даже няма да коментирам. Трябва всички от Синя София да дойдат да поизмият малко чинии, да погледат малко мач на насичащ стрийм и да се почудят кога ще може пак да гледат на живо Левски с приятели и ще се дигне посещаемостта. :smt002 Аз лично като се прибера НА Софията нямам търпение да отида на мач, ако ще с Долно Чукурево. :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Blue Avalanche написа:
Kryten като пусне записа погледни 18-та минута (Осемнадесета! Специално погледнах на таблото. при 1:0 за тях. Колко да е уморен който и да е в 18-та мин?). Ради запази топката срещу двама пресиращи го близко до дъгата пред нашето наказателно. Някак се измъкна и тръгна напред. Водеше си топката до центъра някъде и търсеше пас. В това време Бурабия ходеше бавно в тяхната половина близо до центъра с посока нашата резервна скамейка, т.е. с лице към нашата врата. Не направи грам усилие да се включи в играта, да иска топката и т.н.
Та, недей обобщава, защото винаги има контрапримери.


Съгласен съм, помня го и аз, защото беше единственото му читаво отиграване за целия мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там


Tук също при гола на Миланов магически чим вкара топката, иначе тупна доста пред голлинията. На 00:40 се вижда добре.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
За мача:
Доста слаб мач, с епизодични добри изяви на някои играчи. Общо взето пак си вкарахме всички положения.
За тия условия - добра и нужна победа.
Цонев ми се понрави - търсеше всяка топка. Много брак имаше, но и много желание за изява. Венци и Нар също ми харесаха.

За посещаемостта:
Мръзнене в проливен дъжд, слаба игра, мач без особено значение.
Футболът е за удоволствие, а не по задължение. Преди да коментирате посещаеомостта се замислете къде точно е удоволствието да се отиде на този мач. Аз също щях да ходя и не отидох заради времето. Ако имаше козирка - щях да отида.
Не всеки е ултрас, не всеки скача по време на мач. Аз обичам да седя, да коментирам с приятели и да ми е комфортно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:28 pm 
Online

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 9965
#кой отговаря за тези чимове ? 1000% някоя фирма на 6i6i !!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:40 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
https://www.facebook.com/36429019031606 ... =3&theater :levski

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Omraz написа:
За мача:
Доста слаб мач, с епизодични добри изяви на някои играчи. Общо взето пак си вкарахме всички положения.
За тия условия - добра и нужна победа.
Цонев ми се понрави - търсеше всяка топка. Много брак имаше, но и много желание за изява. Венци и Нар също ми харесаха.

За посещаемостта:
Мръзнене в проливен дъжд, слаба игра, мач без особено значение.
Футболът е за удоволствие, а не по задължение. Преди да коментирате посещаеомостта се замислете къде точно е удоволствието да се отиде на този мач. Аз също щях да ходя и не отидох заради времето. Ако имаше козирка - щях да отида.
Не всеки е ултрас, не всеки скача по време на мач. Аз обичам да седя, да коментирам с приятели и да ми е комфортно.
Явно само този мач е било така. Като е хубаво времето се изсипват още 10000 културни седящи и 5000 ултраси с присъди и татОси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Мрънкачи, да бяхте дошли и вие на стадиона да подкрепите момчетата. Много лесно се анализира на топло пред телевизора. Изстрадана и заслужена победа, браво на Венци!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
:strkstrk

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 10:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Аз се чудя какво правеха 10 ушеви при нас?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Сега трябва да налазим на Корем арена. По възможност без пари като на Лаута :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 10:43 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Сигурно изглеждаме жалки в очите на футболистите ни. Преди една седмица им четохме конско за слабата игра и искаме от тях във всеки мач да се раздават на 100%, а седмица по-късно сме една шепа хора и показваме, че самите ние не даваме сърце и душа за този отбор. :lol: Времето и резултатите са над всичко. :loser2

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 10:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Пикам и лягам. Много силно се надявам още някой да спомене бройката. Обадете ми се сутринта, ако изпусна нЕкой мрънкач против Гонзо и СС, че ми е много vajno!11!111!!1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 10:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Blue Avalanche написа:
rkk написа:
Понякога ми идва да спра да ви чета във футболните теми.

Имам чувството, че някой е очаквал да играем като Барселона днес - с тотално скрилия се Цонев, без Костадинов и Джери и с играч, който е абсолютно извън форма, като Менголо. Впрочем Бурабия беше вездесъщ в центъра на терена - сам изнасяше, сам отнемаше и то след контузия, не издържа 90 минути логично. И е очаквал освен това да сме минимум 15 000 след два поредни безкадърни хикса, срещу Пирин, на 5 градуса под непрестанен дъжд... Айде малко по-реалистично бре, колеги :smt006


Kryten като пусне записа погледни 18-та минута (Осемнадесета! Специално погледнах на таблото. при 1:0 за тях. Колко да е уморен който и да е в 18-та мин?). Ради запази топката срещу двама пресиращи го близко до дъгата пред нашето наказателно. Някак се измъкна и тръгна напред. Водеше си топката до центъра някъде и търсеше пас. В това време Бурабия ходеше бавно в тяхната половина близо до центъра с посока нашата резервна скамейка, т.е. с лице към нашата врата. Не направи грам усилие да се включи в играта, да иска топката и т.н.
Та, недей обобщава, защото винаги има контрапримери.


И това изобщо не е единствената такава ситуация всъщност. И аз щях да коментирам това мнение като едно от най-абсурдните. Как ще се е скрил, като постоянно търсеше топката, а и много често играеше с нея?! Омраз също го е отбелязал между другото. А следващото мнение на rkk, че това било единственото вярно отиграване на Ради в мача е толкова безумно, че ще го оставя без коментар.

П.с. Понеже всичките ми мнения в темата са за него, да отговоря предварително - не съм роднина или приятел на Цоневи :smt003 И между другото изобщо не мисля, че Ради е най-добрият играч на света (или в Левски), нито съм му страшен фен. Просто се дразня как тук го нападате с повод и без повод, напоследък все по-често без, затова толкова го защитавам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Нашият живот написа:
Нар радва как печели всяка висока топка с неговите 1,60 :bigok
БИЕМ :levski

Хубаво е, че все пак съществуват и хора, които не отписват мача още в 20-та минута :P

И понеже отново коментираме посещаемостта - ходенето на мач не е задължение, което трябва да се изпълни на живот и смърт. Но когато претендираме да сме вярна публика, атмосферните условия не би трябвало да са фактор, от който да зависи дали ще сме на стадиона или не.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2016 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24110
Местоположение: СЕКТОР Б
Посещаемостта можем вечно да я дъвкаме и обсъждаме, но това няма да я промени.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Синя Религия написа:
https://www.facebook.com/364290190316064/photos/a.392965607448522.92934.364290190316064/973666659378411/?type=3&theater :levski

Видях ги и аз на излизане след мача. Според господстващото мнение тук явно са ултраси :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Един от най-хубавите постове и снимки на НКП:

Днес те бяха на мача. Много други липсваха.

Всички привърженици на Левски трябва да разберат, че ако искат да помогнат на клуба да върви, да се развива, да бъде силен, то единственият начин е чрез подкрепа - с присъствие и закупуване на билет. Само и единствено от нас зависи.
Те намират време и начин, а ти?!


Дали някой ще го жегне?

Знаете ли, какво ме е яд? Яд ме е, че..........впрочем няма значение. Единствено което искам да кажа, че любовта не е избирателна, любовта е всеобща и задължаваща. И само хора с чест, могат да я защитят. :levski


Прикачени файлове:
1930091_936481596420682_7581599538527248155_n.jpg
1930091_936481596420682_7581599538527248155_n.jpg [ 45.5 KiB | Прегледано 8352 пъти ]

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Мъжът и жената ги виждам редовно на мачове - предполагам идват на всеки един. Може някой път форумните оператори да вземат кратко интервю какво ги мотивира макар и на такава възраст да посещават редовно мачовете на Левски. :levski

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Не мога да си представя да съм в София, да имаме мач и да не съм на Герена. Просто ми е непонятно как някои хора са на 1 крачка от Сухата река или на 1 автобус разстояние и си стоят вкъщи. Да, понамокрихме се, аз напоследък и без това свикнах да ме вали и да съм постоянно мокър, може би затова не усетих грам тоя проливен дъжд. Или може би не ми пукаше, защото бях там, до любовта си, и за секунда не спрях да пея за нея. :) Това стопляше толкова, колкото и печката/климатикът вкъщи не го прави.
Тоше, няма смисъл да се ядосваш, брат. Няма смисъл да се ядосвате и хората, които днес, а и не само, бяхте до Левски. Само респект за вас! :levski
Левски юбер алес!

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 8:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Стига с тая посещаемост бе. Хората ходят, когато има какво да се види. В момента няма какво да се види, а на много хора им е мъка дори по телевизията да гледат, какво говорим да отидат на стадиона. Хората не вярват в Левски в момента.
Студ, дъжд и късане на нерви може да е забавление само за някой мазохист.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5251
Местоположение: София
Горчивата истина е, че ако има за какво да играем или има какво да видиш, има и хора на стадиона, в дъжд и сняг дори. Няма какво да се лъжем, че отбора, като спортни резултати и представяне е длъжник на феновете и е нормално тези, които не са крайни или пълни с алтруизъм да посещават само определени мачове.

Отделно, за такова време, към момента, Герена е ужасен стадион за публиката.

Мен ме е яд, че няма да съм в България за Лудоселец. Ще пропусна и откриването на сектора, дето го чакам забравих колко време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Много ясно, че ще има толкоз хора, като играта и резултатите са ясни. Аз лично съм бил на всякакви условия на мачове и най-много ме дразни да ми пече слънце в очите. Направо откачам... Както и да е, вчера сума ти пъти опитах да накарам приятели да идем, няма братче, всеки се прави. И това нямаше да го споделям тук, но ме дразни най-много как в същия ден, някои от тях шерват клипчета за Левски, за вярност и някакви подобни. Ей това ми е най-тъпо. "Навсякъде с вас" и после, "болен съм, вали, при наще съм, имам работа". Поне не пускай такива клипчета, като праеш обратното?!?

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 16, 2006 4:29 pm
Мнения: 747
Каквото и да си говорим, времето си беше гадно, днес ме тресе. Друг е върпоса, че който е решил да подкрепи отбора е намерил начин, пък който се е съобразил с времето се надявам да дойде на другите домакинства. Все пак си стана шоу, момчетата се раздадоха, "старците" си припомнихме какво е да те опушат с димка... от "гостуващата" агитка от сектор "Б" и така... :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
Stahlgewitter написа:
Аз се чудя какво правеха 10 ушеви при нас?


Добър въпрос. Дългия, като минаваше с урната, трябваше и при тях да мине :bigok Имаше вероятност обаче по навик да бръкнат и да си вземат.
Най - скандално беше кОчето ( некъв помияр) което се разхождаше цял мач горе на пътеката на В :smt042

Да подкрепяш любимия си отбор не е по задължение. Или го имаш, или го нямаш. Да живеят мазохистите.

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Няма ли поне по 5 статии в 7:2 сайта как реферчето е било абсолютно право, като не е свирило дузпа?
Все пак да се цъка волейбол в наказателното на Герена, когато е срещу Левски, е позволено. :bigok


...пише го някъде из правилниците това. 100000% съм сигурен.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com