forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Нямаше никаква дузпа и много добре стана, че си бихме заслужено и без подобна помощ.

FLAME написа:
Хората ходят, когато има какво да се види.

Много, много жалко, ако е така, а то очевидно е.
FLAME написа:
Хората не вярват в Левски в момента.

Ако имаме претенции да сме нещо повече от обикновен футболен клуб и самите ние като публика да носим голяма част от идентичността на Левски, то значи не вярваме на... себе си. "Ние сме Левски" май се пееше...
FLAME написа:
Студ, дъжд и късане на нерви може да е забавление само за някой мазохист.

Има времена, в които да си до отбора си, не е забавление. Всички го искаме, ама няма гаранция, че отборът ще е силен и ще мачка, кво правим тогава?

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Как няма дузпа :smt005 :smt005 :smt005

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Спокойно, скоро откриват пак ловния сезон за йордечки :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:34 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Е ти не знаеш ли, че според новия правилник, блокадата в наказателното поле на Левски е разрешена и за нея не само, че не се дава дузпа, ами и ти дава право да извършиш две нарушения за жълт картон, които не се свирят от съдията :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Вече съм с "аватар", н'мъ ибье :bigok

Светльо, абсурдно е за подобна очеизвадно неволна игра с ръка да се свири дузпа. Ако това спираше някакъв удар към вратата, можеше да спорим, но в случая...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Тя е неволна, ама ръката му грам не е прилепена към тялото, а и си мисля, че топката отиваше в посока вратата ( или поне към малкото наказателно ), преди да му се отклони в ръката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Левски дали е силен, дали е слаб, дали е извън Европа, дали е пребит от нечуван казахстански отбор или е унизен от Хасково аз си го обичам, подкрепям, интересувам се от нещата, които се случват в клуба, живея с него, боли ме за него.
На мен не ми трябват възторжени слова, тип пленум на партията.
Сто пъти е дъвкано и е банално вече - темата е ясна - ако имат причина хората ще са на стадиона, в момента очевидно няма причина, затова не са там.
Когато ти е по-важно да гледаш Ливърпул - Манчестър, отколкото Левски - Пирин, гледаш това, което те интересува. Очевидно футболът в България не е интересен и не е важен на мнозинството българи, които се интересуват от футбол.
Аз съм от Левски, не съм от Барселона, Реал, Ливърпул,Челси, Байерн, даже мисля,че по тази причина ми е по-трудно и мъката в последните години е по-голяма - защото имам една истинска любов, без любовници, с които да разпускам, като ме стегне шапката.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Би било добре да има повече реализъм и по-малко патетични изказвания.
Би било добре и да не се гледа само от собствената гледна точка и менторски да изисква другите да разсъждават и действат по същия начин.

Ако имаше козирка и можеше да се гледа мача на сухо, дори в това време щеше да има поне 2000 човека. Също така, ако мача беше срещу отбор, предполагащ нещо хубаво на терена, дори в това време отворените сектори щяха да са пълни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Дузпа следва да е само при умишлена игра с ръка, или когато се спасява сигурен гол при удар към вратата, ако е неволно! Но така трябва да се свири за всички, а не само срещу Нас!
За фаула при гола на Венци Христов, ми първо си казах, че не искам такива фалове да ни се свирят, но после видях, че нашия игра пръв с топката,а оня го резна Веско с коляно по бедрото, така че правилно се свири.
И пследно: Няма как да има пределна мотивация в такива мачове, и за отбора и за публиката, кой каквото и да ми разправя. Това е така защото в случая верно за нищо не играем, а Ние нали сме Левски и не сме свикнали така. Но ще трябва!
Отборът ми се вижда добър, и ако не станат некви непредвидени катаклизми, следващия шампионат ще сме в играта.
Само Левски!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
@blurrr, неволна е съгласен съм, но ръката му е далеч от тялото и влияе на играта, това си е чиста дузпа, не случайно някои защитници си държат ръцете зад гърба :wink:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Чак започвам да се чудя за една и съща ситуация ли говорим :smt017
Нали става дума за ситуацията, в която Прохазка се опита да центрира някъде от ъгъла на наказателното, удари се в рак на някакъв от Пирин, рикушира почти право нагоре и се удари в ръката му?
Топката далеч не се удря директно в ръката му, за да гледаме дали е долепена ръката към тялото.
Защо изобщо се обсъжда посоката на летеж на топката след удара/центрирането на Прохазка, след като то е пресечено с крак...
Имаше още един реферски лаф:"Топката удря ръката, а не обратното" :bigok

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Gene-66 написа:
Дузпа следва да е само при умишлена игра с ръка

Аз умишлена игра с ръка в наказателното не съм виждал. Само когато спират гол примерно и се дава червен картон.
Непохватността също се наказва с нарушение! Иначе знам че Боби Борисов и компания само за 'неумишлена' игра с ръка и спъване говорят. Умишлено спъване има само в уговорените мачове.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Гледа се крайният резултат. След като това неволно съприкосновение ( почти толкова неволно колкото халката на Тройчо с хойата на Омар Косоко ) се стига до това, че се предотвратява голова опасност, то трябва да се свири дузпа. Срещу нас вече бе свирена подобен тип още в первия кръгв Коматево. Когато обаче, нападателят умишлено цели ръката на защитник с топката, това не е дузпа, въпреки, че ако е за Барселона или Лудогорец също се свири.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
По същия начин, когато при центриране и игра за висока топка защитник скочи с вдигната нагоре ръка и топката се удари в нея, се дава дузпа, нищо че не е умишлено.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Абе всеки си свири както и каквото си иска. Аз за това съм написал "следва". Дузпата е 70 процента гол и някак ми е пресилено за непохватност да се дава.
Така ми се иска.
И това с ръцете на защитниците зад тялото, също ми е нелепо, като некви колчета стават, а то е имено поради причина, че всеки съдия може си свирне кво си иска.
Само Левски!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
За самия мач - първо обръщане за сезона, нападател с вече повече голове отколкото тримата есента - според мен отбора се развива добре. Постепенно играчите се сработват. Менголо и адениджи явно ще им трябва повече време докато нар и венци си личи, че се развиват. Според мен с течение на сезона ще става все по-добре. За дузпите - ами имаше си два пъти игра с ръка в наказателното. Видя се ясно. Не съм експерт да тълкувам правилника.

По отношение на посещаемостта - радвам се, че видях немалко хора които са си постоянно присъствие в сектора. Аз на моите хора им казах, че отивам на мач един взе че сам си ми звънна и реши да дойде. Иначе тръгнете ли да се питате един друг не става работата. При тоези условия е ясно, че голяма част от така наречените нормални фенове няма да дойдат на мач. Такъв си ни е манталитета за съжаление. Остава групата на ултрасите дето си ходим в Б сектор. Факт е, че затварянето на Б за този мач си оказа влияние. При подобни условия с папагалите есента на герена знаете колко хора имаше основно във Б а пак не бяхме много добре в класирането тогава. Аз лично не мрънкам за цените на билетите (браво за жеста на клуба да пускат с карти за Б), но за съжаление за немалка част от хората разликата в цената на билета между В и Б има значение. Не казвам, че ако билета беше 10 лева например само за тея 2 мача щеше да има 2000 човека повече, но според мен поне 200, 300 отгоре щеше да има. Реалната ни посещаемост за такива мачове при такива условия и противник в момента е между 2000 и 3000 човека. На първото ни домакинство с отворен сектор Б смятам, че това ще се види. Пак има някакво развитие спрямо преди години.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 1:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Mr. Smith написа:
Гледа се крайният резултат. След като това неволно съприкосновение ( почти толкова неволно колкото халката на Тройчо с хойата на Омар Косоко ) се стига до това, че се предотвратява голова опасност, то трябва да се свири дузпа. Срещу нас вече бе свирена подобен тип още в первия кръгв Коматево. Когато обаче, нападателят умишлено цели ръката на защитник с топката, това не е дузпа, въпреки, че ако е за Барселона или Лудогорец също се свири.


И аз мисля, че няма дузпа. Онова в Коматево беше удар към вратата, при който топката се удари в ръката на Боби Цонев (ако си спомням правилно) - т.е. ако я нямаше ръката, топката щеше да отиде към вратата. В случая топката летеше нагоре, не отиваше към вратата или към наш играч в наказателното. Беше очевидно, че е неумишлено и от непохватност (защото умишленото действие на защитника беше пресичане на центрирането с крак) и не предотврати голова възможност, защото никой не знаеше къде ще отиде топката. Виждал съм много подобни ситуации, в които не се дава дузпа, даже веднъж не дадоха дузпа за МанЮн на Олд Трафорд по времето на Съра, смятайте какво означава това :) И между другото, понеже 20 пъти се повтори че явно само срещу Левски играта с ръка не е фал, вчера имаше същото положение с Веско Минев в центъра, като даже при него от удара в ръката топката отиде в неговата посока и той продължи да играе с нея, и съдията пак не даде нищо, т.е. критерият му си беше еднакъв.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Колко злоба, колко омраза са събрали някои, не е истина :ohmygod2
Сигурен съм, че има "левскари", които снощи са умряли от яд, че Левски обърна мача.....и взе, че вкара цели три гола....
А да, така са го играли в тотото - обръщалка, точен резултат... :smt017

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Как така няма дузпа, ебати.
Дузпа няма единствено, ако ръката е прилепнала до тялото, а играча на Пирин директно си направи блокада. Дори и да е било неволно, пак е дузпа...

Обаче и не мисля, че реферът нарочно не я е дал. Просто беше някакъв младок (май на 22-23г) и беше глътнал бастуна. Не само срещу нас, но и Пирин поряза в няколко ситуации. Самия рефер си беше неадекватен, а не че е имало нещо тенденциозно...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Във форума са се навъдили някакви Amnesty фенове, който плюят по всичко нашe с огромна радост и желание. Реалната ситуация, е че Левски последните години е ритуално колен от чернодрешковците и комисиите в БФС. Ще дам пресен пример от вчера: преди да получи Нар картон, беше извършено грубо срещу него. Сигнал не последва. (Следствие на некомпетента грешка на съдията, наш играч го отнася) Ами ако това го вадеше от сметките следващия мач?

Днес, в Гонг (майка им продажна) се пише, че нарушение срещу минев, няма. А след повторенията ясно се вижда, че той достига пръв до топката. Вади се от 10 кладенеца вода, само да се докаже, че не само на Луноходец се помага. Истински журналистически слугинаж. Ето така пък се манипулира, мнението на хората.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Те нашите съдии че са си неадеквтни като цяло е вярно, но в случая не съм убеден, че не ни и порязаха. Като обърнахме тогава почнаха да свирят по-читаво. Иначе какъвто ни футбола такива и съдиите. Как пък на ПСЖ - Челси няколко супер тънки засади всичките ги свириха нормално а при нас толкова грешки.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
Има ли промяна в правилника от последните 10-15 години, която да гласи, че или се свири дуца или нищо? Защото за доста подобни ситуации си спомням, в които съдията свиреше непряк. Май за последно на световното в ЮАР имаше нещо подобно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
DoubleTrouble написа:
Има ли промяна в правилника от последните 10-15 години, която да гласи, че или се свири дуца или нищо? Защото за доста подобни ситуации си спомням, в които съдията свиреше непряк. Май за последно на световното в ЮАР имаше нещо подобно.


Ако съдията прецени, че има нарушение (игра с ръка), то може да отсъди като наказание само и единствено дузпа. :levski

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
FLAME написа:

Флейм, приемаш ги доста лично нещата ми се струва, моите забележки не бяха така насочени :wink: Просто се хванах за определени твои изречения, за да споделя какво не ми харесва, съжалявам ако е прозвучало лично.
FLAME написа:
Левски дали е силен, дали е слаб, дали е извън Европа, дали е пребит от нечуван казахстански отбор или е унизен от Хасково аз си го обичам, подкрепям, интересувам се от нещата, които се случват в клуба, живея с него, боли ме за него.

Ей под това се подписвам с две ръце, точно така ги чувствам и аз нещата :levski
Точно и затова няма как да упреквам хора, които разбират по подобен начин връзката си с Левски.
FLAME написа:
На мен не ми трябват възторжени слова, тип пленум на партията.

Ако мен визираш, освен че малко ме обижда партийната жилка, мога да ти кажа, че не си ме разбрал правилно. Отдавна приключих с всякакъв тип патос, остана само разочарование и огорчение, и не, не е от отбора.
FLAME написа:
Сто пъти е дъвкано и е банално вече - темата е ясна - ако имат причина хората ще са на стадиона, в момента очевидно няма причина, затова не са там.

Тук пак ще си позволя да се хвана за думата - кофти са ни причините, приятелю, и особено неприятно е когато причината "Левски" не е сред тях.
Може да си говорим много, но (както Крайтън неведнъж е писал) очевидно нищо не се променя, затова и спирам.

Omraz написа:
Би било добре да има повече реализъм и по-малко патетични изказвания.
Би било добре и да не се гледа само от собствената гледна точка и менторски да изисква другите да разсъждават и действат по същия начин.

Ако имаше козирка и можеше да се гледа мача на сухо, дори в това време щеше да има поне 2000 човека. Също така, ако мача беше срещу отбор, предполагащ нещо хубаво на терена, дори в това време отворените сектори щяха да са пълни.

Няма патос, няма и менторстване :wink: , има реалност и на мен тя не ми харесва. Знам, че ти беше важно :bigok
Абсолютно съм съгласен, че е нормално една част от публиката да търси точно комфорт и приятно изкарване на стадиона (в това число и съм аз), съответно да отсъства, когато тези условия липсват. Безкрайно съм далеч от мисълта, че 15000 бесни ултраси ще следват отбора навсякъде. Проблем е, когато в относително добри условия, сумарно се събират 500-1000-2000 човека и това далеч не касае само вчерашния мач, когато наистина времето беше кофти и е нормално човек да се замисли дали си заслужава да студува. Ама в серия мачове и в немалко от последните сезони бройката ни не отговаря на собствените ни стандарти, традиции, успехи и каквото се сетиш.
Отново продължаваме напред с универсалното "Тука е така" :pastor
Еx-Запознат написа:
Колко злоба, колко омраза са събрали някои, не е истина :ohmygod2
Сигурен съм, че има "левскари", които снощи са умряли от яд, че Левски обърна мача.....и взе, че вкара цели три гола....
А да, така са го играли в тотото - обръщалка, точен резултат... :smt017

Ако ме слагаш в "злобарите" и "радващите се, че Левски бил обърнал", си в сериозна заблуда :wink:
Тото не играя, фалирАх с некви къси кинти преди време и отебах.
Niki4a написа:
Във форума са се навъдили някакви Amnesty фенове, който плюят по всичко нашe с огромна радост и желание. Реалната ситуация, е че Левски последните години е ритуално колен от чернодрешковците и комисиите в БФС. Ще дам пресен пример от вчера: преди да получи Нар картон, беше извършено грубо срещу него. Сигнал не последва. (Следствие на некомпетента грешка на съдията, наш играч го отнася) Ами ако това го вадеше от сметките следващия мач?

Днес, в Гонг (майка им продажна) се пише, че нарушение срещу минев, няма. А след повторенията ясно се вижда, че той достига пръв до топката. Вади се от 10 кладенеца вода, само да се докаже, че не само на Луноходец се помага. Истински журналистически слугинаж. Ето така пък се манипулира, мнението на хората.

Никич, не се познаваме, но от прочетеното тук съм си изградил доста добро мнение за теб. Не се чувствам от амнести, бхк, грийн пийс и т.н., също така не се чувствам манипулиран от никаква пропаганда, най-малкото, щото не чета джамиите. Аз също споделям мнението, че тоя сезон ни рязаха в доста мачове (паулао беше направил нелоша видео подборка), мнението ми е за конкретната ситуация от последния мач. Продължавам да смятам, че нямаше дуспа, поне съгласно футболните правила, които знам. Ако не греша, във форона си имахме и съдия, не се сещам за ника, ще е добре да влезе и да сложи точка по въпроса. Не че е толкова важно (може би по-скоро от любопитсво), важното е, че си ги ебахме и така, напълно заслужено и с хубави голове.

В заключение мога само да се надявам, че неправилно съм се припознал в поне 3 от 4-те цитирани поста :bigok

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Нашият живот си спечели бирите и се покри като жАлтити майна :loser2 Май не си ги иска :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
blurrrr, въобще не говорех за форума, камо ли за теб конкретно!

Визирах продължаващата фейсбук истерия, а тук престанах да чета подробно темите за мачовете отдавна, откакто го наводниха гонгаджиите ....нямам толко здрави нерви вече :wink:

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Единственото, което ме подразни мене е как хора дето не са били на стадиона и не говоря само за конкретно тоя мач разправят как било срамота да има толкова малко публика. Ами да срамота е и ако искате да се променят нещата идвайте на стадиона. Само с мрънкане по форуми няма как да стане работата. Ако се активизират повече хора и почнат да идват на стадиона и да подкрепят отбора ще се развиват нещата. Както се казва - ако има желание се намира и начин. Ако няма желание се намира оправдание.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Аз съм бесен на потребителя Gonewild, който живее на точно 5 минути от Герена пеша и не си домъкна анорексичния гъз до стадиона. :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Еx-Запознат написа:
blurrrr, въобще не говорех за форума, камо ли за теб конкретно!

Визирах продължаващата фейсбук истерия, а тук престанах да чета подробно темите за мачовете отдавна, откакто го наводниха гонгаджиите ....нямам толко здрави нерви вече :wink:

1/4 отпадна :bigok
Нямам идея какво е във феса, гонга и т.н., май да не съжалявам, като те чета...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 14, 2016 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Интересно ми е онзи Бонев от фейсбука какво е написал след мача :smt017
Някой от онази група да постне.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com