forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:49 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, не му ли реди Директора състава? Аз така съм чувал, щото имал болни амбиции да е треньор.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
DirtyDog написа:
Кратуне, подобрение ще има, защото този път Гонзо взе прилични футболисти, че и на прилична възраст. Други неща се коментират, които са смущаващи. Играта и резултатите- майната им. Няма как да се преценява за играта от 3-4 мача с толкова нови момчета. В тези футболисти има хляб и подобрение ще има. С 2-3 нови момчета, които да вдигнат класата, а не да са пълнеж, и нещата може да станат доста добри.
Аз лично се дразня на абсолютно маломните неща, котио СС прави и то от манталитет, а не защото е слаб треньор. Не може все Гонзо да е виновен. Този път му докара футболисти и Левски разполага с играчи на всички позиции, има и кой да ги замести.

П.П. Въртенето на позициите на новите също ще позабави процеса в подобряването на играта.

Ами търсенето на верния пост на играчите и пасването им също е процес, който не става моментално.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Кажете му на Стойчо кой да пуска, че да не бърка състава. Даже най-добре да се направи анкета за състава.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Кратуне, Нар баш ще го напасва като централен напдател, може да си сигурен в това. :bigok А при липсата на качествен втори халф пускаме Прохазка крило, а крилото си напдател, при двама на пейката. До вчера СС се оплакваше, че няма нападател.
Сигурно Гонзо е виновен за поредната тъпотия със състава. Това не е единствен мач, в който Стойчо обърква състава. Ако имаше оправдания преди зимата, то сега няма, защото Левски взе достатъчно играчи за всички позиции.

П.П. Не бе, Роска, ама до вчера Гонзо беше виновен за всичко. Пак ли е той? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
С толкова къс състав и скамейка - толкова.

пп - Мики Орачев на въжето :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Аз не съм най-големия фен на Стойчо даже да не кажа, че е точно обратното особено когато го назначиха, но... точно в момента най- най- глупавото нещо на Света ще е да се освободи треньора. Това е. Направи се добра селекция, имаме добри физио и вратарски треньори, имаме бюджет и в общи линии с малки изключения всичко е както трябва. Липсва класа, но тя се постига с 1-2 точни трансфера, като Живко например и това е.
В момента от българските треньори аз не виждам алтернатива на Стойчо, просто няма кой. Нека да мине сезона, който така или иначе е предрешен не за друго ами просто с тая съдийска подкрепа и отнетите точки няма кой да отмести лайнокурец от първото място, и тогава да се правят оценки на ръководството ни.
Ако не можем да се класираме за евротурнирите най-логичното нещо ще е оставка на Гонзо и Стойчо. Ако отпаднем от Иртиш отново или Мура или някой подобен анонимник след поредна подготовка на същото ръководство тогава вече ще е основателно да се иска оставката на Гонзо и Стойчо, но до края на сезона няма смисъл според мен.
Който гледа днес мача в Благоевград трябва да му е ясно, че те ще са шампиони на всяка цена тоя сезон и че тука е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Мики е може би най-тъпия футболист, който някога е играл в Левски. :bigok Иначе има качества, ама си няма и понятие онова кръглото в краката му за какво е. Сериозно, толкова тъп футболист не съм виждал. :smt005

П.П. Разбира се, че ще е грешка СС да се уволни в момента. Това означава ли, че трябва да се примиряваме с всяка тъпотия, която се върши? Смяна на треньора в този момент, не само няма да има полза, а ще е във вреда за развитието на отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
А като не се примиряваме и го препсуваме у форумО, кво? :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
На мен само за Градев ми е жал. Язък му за делото :(

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 9:17 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15681
Местоположение: Sofia
Как изведнъж Стойчо стана виновен, до преди една седмица беше номер едно и имаше пълна подкрепа от 99% тук?

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
На мен само за Градев ми е жал. Язък му за делото :(

което както е тръгнало може да загуби и не знам къде ще се крие от пипалата на форОн.левски.цом :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
ЕЙ, РИЖКОООО, МАЙКАТИШЕБА :strkstrk :strkstrk :strkstrk



Продължаваме борбата. Очакван резултат на тоя стадион, няма смисъл от драми. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Миналата седмица след края на гурътъ и локото такова прегръщане и целуване между футболистите на двата отбора. Еби му майката. Таз седмица съдията е помагал. Така че тая работа с титлата е ясна. Дано ние поне изградим отбор. Кур за резултатите

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Все си мисля, че точно сега отбора има нужда от феновете си. Не от мрънкалниците, в които се превръщаме. И ако си мислите, че това да ти вземат 7 точки, за които си се хвърлил (а то беше така във всеки мач срещу Ловеч) не влияе на мотивацията...

цялата помия е върху нас, а ние сме най-потърпевшите. Нека поне ние да не помагаме на много, които ни мразят


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Имам 2 простички въпроса към "непримиряващите се":
- Какво трябва да направи един обикновен фен на Левски персонално или фенска организация при негативни резултати, като тези от последните 2 мача, за да помогне на отбора си?
- Какво трябва да направи един обикновен фен на Левски персонално или фенска организация за да се спре "славизацията"?
Наистина питам, щото да се мръщим във форума и да упрекваме "примиряващите се" нещо не ми изглежда ефективно...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Кога пък точно този сезон не са били подкрепени, особено пък на гостуване. 7 години без трофей и пак се чупят рекорди на гостувания. Кога последно в Разград няколко стотин човека са оставали навън, защото няма място в клетката или в Ловеч, в Благоевград, във Варна, сега пак пълен сектор. Да не би като паднахме за купата някой да ги е псувал или по миналата седмица в Разград, когато са се мърдосвали е нормално да търпят критики, но нито са унижавани, събличани или нещо друго.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Прочети назад.
В момента, в който си позволиш да забележиш нещо позитивно, значи се "примиряваш". Доста хора помним оня Левски, за който всички с умиление си спомняме... ама нищо не е даденост, пичове :wink: Такива са времената, стягаме се и помагаме, ако знаете друг начин - казвайте.

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Писането в нета не е ли достатъчно като помощ :smt017

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:33 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
truegentleman написа:
И ако си мислите, че това да ти вземат 7 точки, за които си се хвърлил (а то беше така във всеки мач срещу Ловеч) не влияе на мотивацията...


Удрят ти шамар, а ние подлагаме и другата буза и даваме шанс на всякаква измет да се изживява на на наш гръб. Излизаш и мачкаш от първа минута пък каквото стане с точките. Ако не ги върнат поне ще сме борили до последно. Но ако ги върнат и тия 2т от днес не ни достигнат всички ще съжаляваме, че след 1:1 не сме гонили пълен обрат, а вместо това страхливо пазим точката в борбата с Берое и ... Славия за 2-3 място.
Това примиренчество е дразнещо. Как да се създаде манталитет на победител, като се оправдаваш с терена, а точката с Локо Пд е едва ли не успех.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
"Излизаш и мачкаш от първата минута" беше девизът на Ники Митов в реванша срещу Иртиш :smt006 Ако така се играеше футбол, нямаше да има нужда от треньори.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Реваншът с Иртиш го оака Димов с червен картон в 5-тата минута...Мики Нитов въобще не можа да блесне в този мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А не, хич. Точно в такива мачове не се излиза със системата 'ние сме Левски, тия кои са'. Ами влизаш, два гола до 10 минута и довиждане :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:04 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Сигурно си прав и това от последните 2 мача ти е харесало. Все пак говорим за мачове с Монтана и Локо Пд :smt031

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
На мен ми харесва, че за от много време не сме имали треньор, който да научи отбора да играе в защита и да не е всеки корнер или изгубена топка голова заплаха за противника :smt006 Впрочем това с изгубените топки не важеше за края на днешния мач, но е в пъти по-добре отколкото преди :smt006 Лошото е, че на отбора му трябват И два класни бека.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Това, което мен най-много ме дразни от цялата работа е, че реално ние се борим за второ място, поставяме си не толкова високи цели и всеки селски отбор може безпроблемно да ни открадне точки. Самочувствието на играчите ни е толкова ниско, все едно не играят в Левски, а в някакъв абсолютно неизвестен, безименен отбор.
А относно махането на треньора - това би било най-голямата простотия в момента, надявам се, че го съзнавате.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 10003
tonimn написа:
Краев,Цонев и останалите негри отвратително гнусно впечатление ми направиха как си тръгнаха, докато останалите бяха още пред сектора.

Според мен се бяха паникьосали и се чудеха в коя посока да хванат, а не че са се правели нещо на интересни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Просто бяха уплашени.......

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4568
Местоположение: сектор "А", блок 5
Боян направо им еба мамата! :smt006

Много сърцато това момче..

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Оградата на сектора почти падна, нормално да се стреснат. Според мен такава реакция трябваше да има след Монтана, където представянето беше в пъти по-трагично.. Но със сигурност трябваше да се стреснат малко играчите. Мисля, че на повечето от нас ни беше напълно ясно, че за титла няма как да се борим от момента в който оная п*тка извади латекса от Герена. Гледам авантите за Домуса са продължили с пълна сила - т'фа е като да тичаш срещу вятъра. Дано момчетата изградят добър колектив за достойно представяне в Европа, това ни е реалистичната цел и тъжно или не, трябва да се примирим с поредния нулев сезон. Но отбор не може да се гради на всеки 6 месеца от начало с по 5-6 нови играчи :smt006



ПС: Рижко, не сме те забравили! :boisw :boisw :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2016 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Как пък Йоргачевич един път не се уплаши, а все разни чернички и юношки

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com