forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Бойо, всичко ти е ясно, всичко е черно и бяло, a ти се появявaш всеки път, когaто не спечелим три мaчa подред. Влез и в политическaтa, рaзгроми и тaм с 3-4 поредни мнения, и лягaй спокойно :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Добре де, толкова ли е трудно да му се отговори аргументирано и със собствено становище, защо трябва да се обижда и да му се дава направление? На мнения различни от общото стадо тук, където впрочем последните години нивото е паднало доста ниско, се отговаря с агресия, обиди и подигравки. Ако толкова ви е капацитета, разбирам. Но след, като се имате за капацитети и свободомислещи хора, ми отнесете се, като такива.
Давам за пример по горе мнението, както историческата тема, на отговор на ДипломатО си написах собственото мнение и аргументите, защо не съм съгласен с неговото виждане, на което получих един единствен отговор, от рода, за това мнение трябва да те заколят, а жена ми да те изкъпе или нещо от сорта.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Търговище, не виждам никой да обижда. Ако имаш предвид АЕ СИНИТЕ БААААААА,то момчето се занимава от няколко години, да тренира деца, от различни възрастови групи. Така, че приемам неговото мнение за меродавно.

Нещата, както си ги представя Boyo, са пo-близо до научната фантастика, отколкото до реалността.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 1:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Говерех по принцип и пример дадох, а така е в поне в 90%. В споменатото мнение, аз аргументи не видях, ако ще мнението на Бойо да е извадено от роман на Станислав Лем.....а само това...което беше излишно според мен.
Цитат:
ти се появявaш всеки път, когaто не спечелим три мaчa подред. Влез и в политическaтa, рaзгроми и тaм с 3-4 поредни мнения, и лягaй спокойно

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Аз не говоря по-принцип. Казвам, че (според мен) Boyo, не е прав. А това, че се появява главно след загуби, си е факт.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 2:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ми именно де....казваш не прав...защото.....и се аргументираш. И какво значение има, кога се появява, след като коментира конкретен проблем? Едва ли след победа нещо се променя точно в ДЮШ.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 2:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Не виждам смисъл, едно и също нещо да се пише по-милион пъти и накрая пак да се появява някой с "аргументирай се". Написаното по-горе е достатъчно, за всеки желаещ да прочете.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 2:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Прохазка къде пък почнахте да го слагате при Гари, Калво, Жо.. :lol: Те са типичните техничарчета, финтове, а у.. Прохазка е тотално различен тип играч. Не може да очаквате от него това, което те правиха. Прохазка е поливалентен футболист, биткаджия, абсолютна необходимост за всеки отбор. :smt006 А пък това, че с Хичо сме щели да изглеждаме по-остри, заеби :smt005 :smt005 :smt005 Хичо бате, дето като центрираше топката и имаше време човек да иде да се изпикае, да си купи една бира и да се върне и ОЩЕ да не е стигнала до там, където я пратил магическия крак на боК Хичо :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Boyo написа:

tzvetan_22 написа:
Не съм съгласен и, че Бурабия и Бедоя не четяли играта. Точно това мисля, че им е сред силните черти.


Бедоя като го сравниш дори с Тасевски, колко положения за нападателите създава единия, и клоко другия, да не говорим за игралите на този пост по-рано през годините... за какво говорим.


Аз не ги сравнявам с Тасевски. Той е на светлинни години. То, всъщност за всеки пост важи това. Нивото е по-ниско просто.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 3:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 9965
А като се сетя колко хранилка отнасяше Тасевски от сектор А през годините. Главната причина - "много е мързелив"

Имаше и едно момиче - негова заклета фенка, дето постоянно крещеше " Айде Даркооооооо"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Е Тасевски дълго време го мъчиха като опорен и с право си отнасяше хранилката...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 12, 2016 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30002
Тасевски с опорни Костадинов и Де Нойер ще е бок

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com