forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 4:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Бесете ги всичките бе, дейба и отбора аматьорски!!! :smt006
САЩ добре ли е? А Русия? А всички останали, където подават задника, уважаемите ни дами и господа управници?

Експерт.форум.Ескперт.еби.му.майката.еба.го :smt031

3 Март знаем ли какво е? Или и това е няква пропаганда? :smt115

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 4:32 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9410
Не, не е виновен само СТД. Освен тия 2 отбора да не говорим за супер богаташите от Ботев и Черно море. Трансферните политики на доко и уцка са сбъркани отвсякъде, ама ни биха не с играчи, а с малко повече акъл острана на техните ръководители и треньори. Турчно ни би 6 пъти поред с абсолютно ЕДНА И СЪЩА тактика и нито един гениален наш треньор не се замисли дори да промени нещичко. Бюджета е много тъпо оправдание още повече, че по-добре финансво от нас само са лудоселец и литекс, никой друг. :smt006 Турчо така се оправдаше след абсолютно всяка загуба от резаните, а това беше доста често.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 4:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Вън чичо Стойчо - вътре другия стойчо, дето яде вафли мура и може да дойде да ми лапа кура, ама няма да го огрее в момента, а и не съм негър дейба. :smt012
А пък злите езици говорят, че обича само големи нЕгерски патки.. Дейба, пратете му Стунджи да го плиска с курО си, в задника му широк.

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Чет Мар 03, 2016 5:26 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 6:56 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Eric Cartman написа:
Не, не е виновен само СТД. Освен тия 2 отбора да не говорим за супер богаташите от Ботев и Черно море. Трансферните политики на доко и уцка са сбъркани отвсякъде, ама ни биха не с играчи, а с малко повече акъл острана на техните ръководители и треньори. Турчно ни би 6 пъти поред с абсолютно ЕДНА И СЪЩА тактика и нито един гениален наш треньор не се замисли дори да промени нещичко. Бюджета е много тъпо оправдание още повече, че по-добре финансво от нас само са лудоселец и литекс, никой друг. :smt006 Турчо така се оправдаше след абсолютно всяка загуба от резаните, а това беше доста често.

Не бих могъл да го кажа по-добре. :smt023

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Треньорът няма да го коментирам. Само ще кажа, че си спомням като бях по-малък, когато какъвто и отбор стъпеше при нас, го започвахме от първата минута. Къде ни беше вчера домакинският натиск? Имам чувството, че днешните играчи са с вагини между краката, а най-големият мъж на терена вчера го нямаше. Колкото и скандално да звучи, това е Минев.......
И не знам колко европейци сме станали всички, но това ако беше по време на същите години(когато бяхме най-големия отбор в България, защото май вече не сме, или повечето хора са се примирили, че гоним ЕКТ), ръководството да се е махнало само, да се е измело. И говоря цялостно, за цялостно представяне, не за вчерашния мач.
Явно футболът се е променил много, "силите са много изравнени". :smt023

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
Аз се чудя защо Стойчо почва мача с играчи които, както то й каза, не са подготвени? Защо вместо Христов не пусна юношата дето влезна резерва и на мястото на Де Нойер да пусне Цонев или някой друг. Груба грешка да почваш мача с играчи за които знаеш, че не са готови.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Проблема е че голяма част от нас живеят с идеята за Левски от 90те до 2009. Още по-големите за Левски от 80те, 70те дори 60те и почваме и ние като свинете да живеем в миналото. Без да се замислим, че Левски профука ей така последните 6 години от историята си. И едва от 6 месеца се гради нещо при нас, но това няма значение нали така. Големия проблем е Х с Монтана и С.С. да си оди бърже. Ама кво ше стане после, кво ни ебе! Важно е вени да се режат и драми да се правят.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А "юношата" понеже е страшно подготвен, никога не беше играл в професионален мач :smt031 Добра логика.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Блядище и другите глупости с рязането на вени няма да ги коментирам. Само ще попитам дали на критиците им проблясна защо сме взели Бурабия, а не Курьор от хюмнето

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
ivosto написа:
Аз се чудя защо Стойчо почва мача с играчи които, както то й каза, не са подготвени? Защо вместо Христов не пусна юношата дето влезна резерва и на мястото на Де Нойер да пусне Цонев или някой друг. Груба грешка да почваш мача с играчи за които знаеш, че не са готови.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Дали има вероятност юношата да е играл предния ден за U17?

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:20 am 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
@NewOrder Според мен няма такъв шанс. Ако не се лъжа има правило което забранява да играел два мача в два дни.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Последна промяна ivosto на Чет Мар 03, 2016 10:21 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 2:41 pm
Мнения: 355
Много занижихме критериите и като клуб и като фенове.... Не за първи път през прехода клуба е бил в подобно финансово състояние, но никога толкова зле спортнотехнически... Справка, при Лафчис, но тогава си имаше един Желязков да намира качество без пари и при Наско и Мъри... когато също се намираха качествени свободни агенти. Въртим се в един омагьосан кръг, но не си го признаваме и дълго ше страдаме след подобни мачове... а то като гледам вече даже не страдаме... Критерий ;)

_________________
Левски е идея!!! :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13541
Градим отбор за следващите 15-20 години напред.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Коментатора на мача каза, че е играл предния ден срещу Слабия. Не че игра много време ама откакто влезе не се чу повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
We_Are_Levski! написа:
Проблема е че голяма част от нас живеят с идеята за Левски от 90те до 2009. Още по-големите за Левски от 80те, 70те дори 60те и почваме и ние като свинете да живеем в миналото. Без да се замислим, че Левски профука ей така последните 6 години от историята си. И едва от 6 месеца се гради нещо при нас, но това няма значение нали така. Големия проблем е Х с Монтана и С.С. да си оди бърже. Ама кво ше стане после, кво ни ебе! Важно е вени да се режат и драми да се правят.

Ама кой е виновен, че ги е профукал? И идеята не е да живеем в миналото, но и да не го забравяме, кои сме били и кои трябва да бъдем, и кои сме в момента, разбира се. Ясно е, че продължаваме напред, не виждам някой да си е прерязал вените. Новите са добре, поне на мен всички ми харесват, не знам за Бабатунде, трудно може да се прецени от това, което игра. Обаче при условие, че ни отнемат точки, съдии ни осират мачове тъничко и по всевъзможни начини, селски отборчета са на едни точки с нас и са много надъхани, ние правим реми с Монтана. Ако не подходят всички сериозно, нищо чудно да сме 4-ти и тогава ще има големо резане на вени.
Казах, че няма да го коментирам, но да му СЕРА и аз малко на чичо Стойчо. Той е един страхлив треньор, винаги тактиката преди всичко. Не подхожда никога различно, много ми е ясен и еднотипен, а аз не съм много умен. Можеше ли да излезем с двама нападатели в този мач? Можеше ли да мачкаме от първата минута, дори с риск да ни отбележат? За момента няма по-добър вариант за треньор, така че най-добре е да си довърши сезона и да видим. С новите хора имам надежда, че ще го бъде, но няма да му "клекна" и да му го "налапам" на Стойчо, само защото е много готин пич, при условие че повтаря едни и същи грешки...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
ivosto написа:
@NewOrder Според мен няма такъв шанс. Ако не се лъжа има правило което забранява да играел два мача в два дни.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Според теб може и да няма, но първо провери. И не, няма такова правило

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И като бяхме с нестрахлив треньор като Жадното, не се ли осрахме зверски ? Финал за купата, мач за титла, Иртиш ? При все, че разполагаше с много по-добър състав, поне в офанзивен план.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Как не ви омръзва след всеки мач?!? От едната крайност до другата. Като започнем да гледаме реално на нещата като публика, тогава ще тръгнем и напред като отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Първо честит празник момчета и момичета. Нека поне днес за момент да оставим настрана негативните чувства и да се зарадваме, че 1300 години по-късно нас ни има като народ и държава въпреки усилията на доста хора това да не е така.

За самия мач няма много какво да се коментира. Не виждам кой по-адекватен можеше да пусне стойчо като смени. За хората дето искат смени на треньори и директори - кажете ми при наличието на 7 нови футболисти които още не са напълно сработотени с какво ще ни помогне една треньорска смяна сега? И кое светило в професията дето случайно в момента е без работа понеже е отказал оферти на реал и барса ще дойде и от първия мач ще извади максимума на тея футболисти? Една смяна сега означава тотално да не се надяваме на нищо до края на сезона че дори и да изтървем ЕКТ. От самото начало на сезона е ясно, че целта ни е класиране в ЕКТ а очакванията ни в този сезон на оцеляване дали това би могло да стане изобщо не бяха големи. Нека изчакаме да видим до края на сезона как ще играем и дали целта за класиране в ЕКТ ще бъде постигната пък тогава да се направи анализ и ако е необходимо да се сменя треньор. Аз поне още съм на мнение, че като цяло това ни е най-читавата селекция от доста време насам и в отбора като цяло се работи доста по-правилно вече. Няма ги схемите с мениджъри близки до собственика и затова доста кучета се разлаяха че им спря кранчето. За юношите ни и непостоянната им игра - ами те затова са юноши а не още напълно изградени футболисти. Добри или лоши това имаме към момента като наши футболисти и единствения шанс да стане нещо от тях е да им се дава шанс да играят за да видим в крайна сметка след две три години ще станат ли футболисти от тях или не. Божката и Мики според мен не са чак толкова скандални колкото ги изкарвате. Ще поживеем ще видим.

Относно самата атмосфера във В - ами честно казано не бяхме на ниво. Първо очаквах да сме повече като за първи домакински мач и второ пеххме една доста малка част от хората. Не знам къде се загуби онова стабилно ядро в центъра на Б дето си го имахме всеки мач от есента. Имам чувството, че тоя мач половината от него я нямаше. Във варна дори на моменти беше по-добре положението отколкото вчера. Дано на следващия мач е по-добре.

Всички в пловдив съботата и само ЛЕВСКИ. :)

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
basma написа:
Аз пък се чудя защо сте изнервени. Ваш е проблема, че мислите за титла. Ваш е проблема и че след една победа превъзнасяте отбора, а след една загуба ги бесите. Гонзо сто пъти обясни, че годината е преходна и че целта са ЕКТ.
Да, адски тъпо загубени точки, но поне ви се спря прожекцията на филма титла. Ако сините фенове ходеха на мач със същото желание и плам с който си режат вените и искат оставки, то поне откъм публика щяхме да сме шампиони. Ама и там сме на приливи и отливи, за съжаление.


:smt023

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Така щото явно някои хора мислят, че имаме състава на Барса поне!

Така Левски и 25 играчи! От тях двама са трайно контузени Деян Иванов и Боби Цонев, така станаха 23ма! От тия 23ма двама са резервни вратари от школата Любенов и Шейтанов. Така останаха 21 играчи.

От 21 играчи от школата са Краев, Мики Орачев, Ради Цонев, Галин Ташев, Георги Янев и Станислав Иванов. Като всички те бяха в групата а първите трима играха дори и бяха най-зле от всички! И от бая време са си зле!

Така 21 играчи останаха 15 такива. От които 1 наказан Минев, 3ма контузени Георги Костадинов, Бурабия и Менголо.

Така останаха 11 футболисти! От които двама не готови и на грам, първия щото си е некадърник по принцип и не е играл от година футбол Менци Ристев а втория директно идва от Африка и ще му трябва време да свикне с всичко. Нов футбол, нов вид хора, нов език, нов климат, нов континент и т.н.

Така останаха 9 футболисти от които 3ма са централни защитници и един трябва да не играе. Понеже тоя спорт се играе с двама такива!

Така останаха 8 що годе добри футболисти за мач, но един от тях Де Ноер не играл месец и още не е готов дори на 80%.

Така накрая останаха нормални 7 футболисти за мача вчера, хора които играха и с Черно море преди няколко дни. Да не говорим за пътните им проблеми тогава.

Ето ви една от причините да бяхме зле вчера. Просто нямаме широчина в състава и при сгъстен цикъл (два мача за 4 дни) и липса на няколко титуляра отбора за буксува директно! И затова едва ли точно С.С. е виновен!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24899
Местоположение: Възраждане, Русе
Ние сме Левски, но спрямо миналата година разликата е меко казано видима.

Имаме някакъв отбор, почти сигурно ще играем в ЕКТ, полека лека се чистят дълговете и ще има трибуна.

Сравнете с март месец миналата година.

За бюджетите - чорбата фалираха, но при Томов бюджетът им беше точно двоен на нашия.

Не е оправдание, че ни биха толкова пъти, разбира се :wink:

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
Това да си до тунела на В сектор обаче, колко по-различно футболно преживяване е от каквото и да съм имал досега в Б. :smt005 :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Такъв мач няма какво да се коментира. Всичко е казано отдавна. Всички в Пловдив и твай ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Напрежението царува във форум.ЛЕВСКИ.цом :bigok
Като завършихме 7-ми не се рева толкова, деа :smt031

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Тихо за напрежението, че илиан илиев ще се върне. :D

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
neptun написа:
Тихо за напрежението, че илиан илиев ще се върне. :D

http://img2.sportal.bg/uploads/news/201 ... 0724165417
:bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
We_Are_Levski! написа:
Така щото явно някои хора мислят, че имаме състава на Барса поне!

Така Левски и 25 играчи! От тях двама са трайно контузени Деян Иванов и Боби Цонев, така станаха 23ма! От тия 23ма двама са резервни вратари от школата Любенов и Шейтанов. Така останаха 21 играчи.

От 21 играчи от школата са Краев, Мики Орачев, Ради Цонев, Галин Ташев, Георги Янев и Станислав Иванов. Като всички те бяха в групата а първите трима играха дори и бяха най-зле от всички! И от бая време са си зле!

Така 21 играчи останаха 15 такива. От които 1 наказан Минев, 3ма контузени Георги Костадинов, Бурабия и Менголо.

Така останаха 11 футболисти! От които двама не готови и на грам, първия щото си е некадърник по принцип и не е играл от година футбол Менци Ристев а втория директно идва от Африка и ще му трябва време да свикне с всичко. Нов футбол, нов вид хора, нов език, нов климат, нов континент и т.н.

Така останаха 9 футболисти от които 3ма са централни защитници и един трябва да не играе. Понеже тоя спорт се играе с двама такива!

Така останаха 8 що годе добри футболисти за мач, но един от тях Де Ноер не играл месец и още не е готов дори на 80%.

Така накрая останаха нормални 7 футболисти за мача вчера, хора които играха и с Черно море преди няколко дни. Да не говорим за пътните им проблеми тогава.

Ето ви една от причините да бяхме зле вчера. Просто нямаме широчина в състава и при сгъстен цикъл (два мача за 4 дни) и липса на няколко титуляра отбора за буксува директно! И затова едва ли точно С.С. е виновен!


Бях се зарекъл да не пиша тук, особено след такива мачове, но не издържах.
Абсолютно съм съгласен с написаното от теб в горния пост, но искам да те попитам - кой е виновен за това?
Остави липсата на пари. Ако беше така, нямаше да го раздаваме ларж в последните няколко години и след всеки полусезон да освобождаваме и да прекратяваме договорите на 6-7 мъже, а някои дори не такива, без да вземем за тях нито стотинка, че даже да им плащаме и неустойки.
Сбъркано е спортно техническото ръководство.
Сбъркано е управлението и виждането за тази игра.
Сбъркана е трансферната политика - опс май такава няма изобщо.
С всяка изминала година изискванията се занижават както на феновете така и в самия клуб.
А какви времена бяха някога...

ПП:
Не искам да съм адвокат на Търговище, но за много неща е прав и вие виждате това, но не смеете дори да го признаете пред себе си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
За мен всичко идва от загубените последни години в безтегловност. Последните години с Ганьо бяхме на автопилот и всичко при нас вървеше към своя естествен край!

Така, че ще трябва време тези загубени години да се наваксат. А това време колко ще е дали половин година още, дали една, дали две само Бог знае колко е?

Прекалено много се палите и то на фона, че миналата година бяхме 7ми а по-миналата 5ти! И играехме в пъти по-зле от сега начело с треньори за физкултура като Сухия, Топчо, Мурсия и Гонзо.

Да все още имаме големи проблеми, да Гонзо с нищо не е показал, че става за директор и греши още (но няма как да се отрече, че не се бърка на треньора както при Ясен и че тази зима хич не е толкова лоша селекцията).

Но днес не спасяваме лиценза както точно преди година! Да не говорим, че след месец и половина ще открият най-после трибуната. Ганьо го няма а вместо него име работещ УС с гарантирано място за феновете. Плащаме на НАП, тръста получи 10% си процента. За първи път от години имахме пари за селекция. За първи път от години един треньор изкарва повече от година при нас. В момента сме 2ри, 3ти все тая но сме на път да играем в Европа нещо което не ни се е случвало 2 години вече.

Така, че живота не е толкова черен колкото го изкарвате днес. Защото ако някой миналата година по това време (когато 4 месеца не беше плащано в отбора) ви беше казал, че най-големия проблем на Левски е Х с Монтана щяхте да му се изсмеете. Нали така?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Така е, не го отричам и дано, пак казвам дано, през лятната селекция да не освободим предсрочно поредните 6-7 фотболиста от сегашната. Едно от основните пера в издръжката на клуба трябва да е продажбата на футболисти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com