forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Утре заглавията ще са "ден к'ът ден, а на Стойчо стола се клати." :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
Гонзо заяви че Стойчо остава, а Гаджев няма да се връща :smt006

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 06, 2015 12:10 am
Мнения: 88
на вензи ристов мога само да му се изакам мошно в остата ... ебахти бездарното прасе

За съжаление, все още зее една сериозна дупка в халфовата линия, по-конкретно на поста плеймейкър. Нямаме такъв и това ни е голяма болка. Няма един, който да може да даде тънък извеждащ пас, или да измисли нещо по-нестандартно и креативно. Трябва ни човек от типа Дарко, Кривия, Боримиров, все играчи, които с лекота ни създаваха голови положения и владееха центъра на терена. Поне според мен отбора ни е доста балансиран, изчистихме се от плявата, само това последно парченце от пъзела липсва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Бурабия е именно такъв - доста техничен и умен футболист, който може да направи разликата в такива мачове !

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:49 pm 
Май изненадата май месец няма да е титла :bigok Което всъщност няма да е изненада, така че очевидно мистичната изненада ще да е друга.
Иначе на нашите да им сера на путките, и на градежа, и на све, ако и тази година изпуснат Европа. Толкова имам нулеви очаквания към любимия отбор, че единственото което искам е да направим едно гостуване и кой откъде е. :strkstrk


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 530
Местоположение: Берлин | София
Според мен Стоев сбърка, като извади Нар днеска, ама пък Станислав Иванов влезе, което адски много ме изкефи. Абсолютно не виждам никаква причина в уволнението на Стойчо. Сигурен съм, че той ще се справи добре в Европа, защото най-малкото имаме 13 или 14 чисти мрежи този сезон.
За съжаление, на Венци Христов футболното ниво е като на Генков.. Моля се само да не е толкова тъп играч като него. Менголо е контузен, Жоро е контузен, Бурабия и той.. Прохазка сигурно само вратар и ЦЗ не игра тоя мач... Кокала също си я разбира играта, предния кръг измъчи и Лудогелец... И ако някой от вас си е мислил за титла в началото на тоя сезон си е напълно негов проблем. Не разбирам какви са тия драми толкова много.

п.п. Надявам се да не съм единственият Левскар, за когото скандирането "умрете селяни" е пълна простотия.. Особено днес, след като Асен Георгиев от Монтана (наш юноша '93) падна в края на мача, след единоборство със Станислав Иванов и се видя, че определено не симулира...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Едва ли ще кажа нещо ново, но ето и моето мнение. Смятам, че и двете страни в спора дали трябва да продължим да вярваме на Стойчо, имат аргументи. Аз лично съм твърдо против да се уволнява, но е факт, че мога и трактат да напиша за грешките му. Както и да е, абсурдно е да се сменя, при положение, че имаме шанс да си постигнем целта (ЕКТ). Другото, което е, тая зима за пръв път се похарчиха някакви пари за селекция, взеха се нови играчи и пак след третия мач да се правят генерални заключения е несериозно. А и не е редно да се отрича, че има напредък в играта в сравнение с периода преди да дойде Стойчо. Това ми мнение не може да бъде променено от някакъв тъп Х с Монтана на "Герена", колкото и разочароващ да е резултата.
За самия мач няма какво толкова да кажа :bigok

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Къде са всичките разбирачи след мача с морето, където пишеха, срахме ли ви в путките...за един познат питам..... :strkstrk
Днеска са по тихи и от СС след мач с Монтана....с Монтана чуек...... :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
Прав си, но това не променя факта, че адекватен треньор ще намерим на кукуво лято при такава ситуация.


може би с директора да почнем? :smt017
или с ИТ и всичката измет, която последните 5 години си прави ташак с обикновения привърженик? :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
HsS777 написа:
на вензи ристов мога само да му се изакам мошно в остата ... ебахти бездарното прасе

За съжаление, все още зее една сериозна дупка в халфовата линия, по-конкретно на поста плеймейкър. Нямаме такъв и това ни е голяма болка. Няма един, който да може да даде тънък извеждащ пас, или да измисли нещо по-нестандартно и креативно. Трябва ни човек от типа Дарко, Кривия, Боримиров, все играчи, които с лекота ни създаваха голови положения и владееха центъра на терена. Поне според мен отбора ни е доста балансиран, изчистихме се от плявата, само това последно парченце от пъзела липсва.


Що да липсва плеймейкър. Виж положението на Венцу в 11мин. Това че няма кой да вкара е вече друг въпрос.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Тъп мач с очакван резултат.Кокала е най-големият гад във футбола и знае как в точния момент да преебе някой отбор.За съжаление го направи с нас , но не успя с гората преди 3 дена.Борим се за Европа и това е.Стига сте правили едни драми за един Х.А Стойчо ако го махнат ще си вкараме най големият автогол.Няма по добър треньор от него в България в момента.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Трябва да започваме и ние като Лайнкоурец и Берое да си вадим юношата в началото на мача. С Краев или Цонев, или Мики все едно играем с човек по-малко, а днес по едно време бяха и тримата на терена.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Като добавим и чорбоеца...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Монтана чуек....тия са по зле и от Пирин....а изглеждаха напълно равностойни днеска......за какво говорим...... :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Коце Маца написа:
Трябва да започваме и ние като Лайнкоурец и Берое да си вадим юношата в началото на мача. С Краев или Цонев, или Мики все едно играем с човек по-малко, а днес по едно време бяха и тримата на терена.


Или да им се каже на другите, че правилото е да са на терена и не е нужно да им се подава :lol:


Последна промяна Psychosocial на Чет Мар 03, 2016 12:32 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
targovishte написа:
Монтана чуек....тия са по зле и от Пирин....а изглеждаха напълно равностойни днеска......за какво говорим...... :smt005



Взе да дразниш вече :smt006

И твоите Лайнокурец почти се издъниха срещу тях.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
почти чуек....почти..... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Айде бягай, бе, що не го повториш още двеста и тринадесет пъти? Бяхме на мача, видяхме, че завършихме 0:0 с МОНТАНА, ЧУЙЕК, С ПОСЛЕДНИЯ, ЧУЙЕК. Кеф ли ти е, какво?
Ти след Черно море що беше по-тих от мишленце, кажи, бе, ЧУЙЕК?! :smt006

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Търговище , ако си влезнал да се заяждаш или да пускаш иронични коментари да знаеш , че не си особено интересен и само дразниш хората.Никой няма нужда от това в момента , всички за изнервени и им е криво , а ако си мислиш , че си оригинален си объркал форума.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Търговище стана баш хидън. Днеска беше ли на мача? Щеше да се чувстваш като у дома си - доста хора бяха дошли за да псуват, един път не си отвориха устата да запеят.. И накрая оцапани с люспи от семки и захвърлили на земята боклука си, крещяха "умрете селяни". Може би си го крещяха на себе си. Но като ти чета глупостите, точно при тях ти е мястото. Кур за мача, продължаваме....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Трябваше на руски да му напишете, сега няма да ви разбере. :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
driven by passion написа:
Айде бягай, бе, що не го повториш още двеста и тринадесет пъти? Бяхме на мача, видяхме, че завършихме 0:0 с МОНТАНА, ЧУЙЕК, С ПОСЛЕДНИЯ, ЧУЙЕК. Кеф ли ти е, какво?
Ти след Черно море що беше по-тих от мишленце, кажи, бе, ЧУЙЕК?! :smt006


Казвам...не че съм ти длъжен, но след, като попита.....щото бях на стадиона и докато се върна от Варна, което ми отне около 2...3 часа, гледам бяха облизали ташаците на когото може в това несъстоятелно пфк...... :wink:
Какво още да ти кажа? :loser2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
bate sasho написа:
Търговище , ако си влезнал да се заяждаш или да пускаш иронични коментари да знаеш , че не си особено интересен и само дразниш хората.Никой няма нужда от това в момента , всички за изнервени и им е криво , а ако си мислиш , че си оригинален си объркал форума.


Не съм влязАл за това, какво те кара така да мислиш?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
targovishte написа:
driven by passion написа:
Айде бягай, бе, що не го повториш още двеста и тринадесет пъти? Бяхме на мача, видяхме, че завършихме 0:0 с МОНТАНА, ЧУЙЕК, С ПОСЛЕДНИЯ, ЧУЙЕК. Кеф ли ти е, какво?
Ти след Черно море що беше по-тих от мишленце, кажи, бе, ЧУЙЕК?! :smt006


Казвам...не че съм ти длъжен, но след, като попита.....щото бях на стадиона и докато се върна от Варна, което ми отне около 2...3 часа, гледам бяха облизали ташаците на когото може в това несъстоятелно пфк...... :wink:
Какво още да ти кажа? :loser2
2-3, часа, въй, мно'о, чуйек :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Bellamy написа:
Търговище стана баш хидън. Днеска беше ли на мача? Щеше да се чувстваш като у дома си - доста хора бяха дошли за да псуват, един път не си отвориха устата да запеят.. И накрая оцапани с люспи от семки и захвърлили на земята боклука си, крещяха "умрете селяни". Може би си го крещяха на себе си. Но като ти чета глупостите, точно при тях ти е мястото. Кур за мача, продължаваме....


Благодаря ти, че ми определи мястото..... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:06 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Аз пък се чудя защо сте изнервени. Ваш е проблема, че мислите за титла. Ваш е проблема и че след една победа превъзнасяте отбора, а след една загуба ги бесите. Гонзо сто пъти обясни, че годината е преходна и че целта са ЕКТ.
Да, адски тъпо загубени точки, но поне ви се спря прожекцията на филма титла. Ако сините фенове ходеха на мач със същото желание и плам с който си режат вените и искат оставки, то поне откъм публика щяхме да сме шампиони. Ама и там сме на приливи и отливи, за съжаление.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Доживях да видя левскари, които умишлено чупят седалките на нашия стадион. :ohmygod2

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Insomnia написа:
Трябваше на руски да му напишете, сега няма да ви разбере. :(


може и на турски....или на езика на владелите ни.....в краен случай.... :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
targovishte написа:
driven by passion написа:
Айде бягай, бе, що не го повториш още двеста и тринадесет пъти? Бяхме на мача, видяхме, че завършихме 0:0 с МОНТАНА, ЧУЙЕК, С ПОСЛЕДНИЯ, ЧУЙЕК. Кеф ли ти е, какво?
Ти след Черно море що беше по-тих от мишленце, кажи, бе, ЧУЙЕК?! :smt006


Казвам...не че съм ти длъжен, но след, като попита.....щото бях на стадиона и докато се върна от Варна, което ми отне около 2...3 часа, гледам бяха облизали ташаците на когото може в това несъстоятелно пфк...... :wink:
Какво още да ти кажа? :loser2
2-3, часа, въй, мно'о, чуйек :bigok


ми много.....докато се върна и гледам 99% бяха налапали ташаците на директора и останалите до грацмулЯ.....не ми остана избор просто.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Едно ме вбеси днеска - малоумните центрирания. Едно че бутаме, блъсдкаме я и накрая центриране, ама поне да бяха читави. Статичните положения същата работа. Защо не ги бие Бедоя или Ради Цонев, които се справят по - добре с тях? Смяната с втория между другото беше правилна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com