forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:40 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
За Менголо питайте великия Роко. Един месец го тренира за да не се контузи и изкара един спринт и се хвана за крака.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4568
Местоположение: сектор "А", блок 5
paulao написа:
За Менголо питайте великия Роко. Ефин месец го тренира за да не се контузи и изкара един спринт и се хвана за крака.

Пишеш тъпизми!

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Кока-Кольо написа:
Niki4a написа:
Айде стига с тоя класен нападател, че ставате смешни вече. :ohmygod2


Кое е смешното?


че заплатата на Класия нападател за който говориш струва, колкото на половината ни отбор. И Лудогорец нямат просто 1 класен нападател. Целия им отбор е пълен с добри футболисти. Оди ги разправяй тия неща за класния нападател другаде. С Гарата успяхме ли да вземем титлата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:42 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Само СИНИТЕ написа:
paulao написа:
За Менголо питайте великия Роко. Ефин месец го тренира за да не се контузи и изкара един спринт и се хвана за крака.

Пишеш тъпизми!

Такова чудо не е било за две тренировки двама контузени за по 2-3 седмици от мускулни проблеми. Пренатоварване!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Левски няма парите за класен централен нападател, да не говорим, че днес не играха и трима основни играча.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Мотивация не видях!!!
Другото ми е познато - лигава, несериозна работа!
Сами сме срещу всички, но с видимо удоволствие си го набутваме и сами...
Според мен нямаме и треньор.
Всичко това започва да ми идва в повече, а сега беше моментът да тръгнем напред, в началото с ентусиазъм и воля, а после и с игра...
Сега следват катаклизми поредни.
Дано да греша, но едва ли.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2922
Този сезон Левски има за цел стабилизиране, изплащане на дългове и евентуално довършване на сектор А.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Paulao пишеш скандални неща!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2589
Местоположение: Герена
Аре кво се излагате. След мача с морето пишехте тука иронични коментари все едно сме спечелили ШЛ и сме победили Барса на финала. Истината е, че трябва да се научим малко да сме по скромни, а не след всяка победа да се обиждат другите във форума, че били мрънкачи и разбирачи, а след загуба същите тези, които обиждат да си режат вените и да уволняват наред. Не сме класен отбор и това го знаем всички, така че по-леко с очакванията. Стойчо Стоев трябва да остане просто защото един отбор се гради с време и постоянство, не може от днеска за утре с нови футболисти да очакваме чудеса. Разбира се и ръководството има вина за това, че всяка година започваме на чисто с нов отбор, а така никога няма да се получат нещата.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Ясно.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 1:25 am
Мнения: 1341
Местоположение: Sofia HD
Точно юношите са ни проблема, да знаете.

След година две, ще има "ама тоя как го изпуснахме за без пари".

Не примерно, че пак селекцията е в гъза.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 12, 2013 9:58 am
Мнения: 183
За селекцията можеше да коментираме след загубата от турците, като играем срещу Монтана, отбор събран от селата и кръчмите, нещата са различни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Селекцията е добра - Бурабия е класа, Менголо е супер бърз нападател и тепърва ще ги пори (на 21 е), Нар ни беше единствения адекватен футболист днес като изключим Алвеша и Лукин, който не знам как успяхме да го навием да дойде, а Венци просто толкова си може. За Тунде е супер рано да говорим :levski

Днес излезнахме твърде предпазливи - трябваше да си почнем с Тунде и Венци и да ги пръснем първото - второто да влизат юношите ...

_________________
7-1 7-2 5-0


Последна промяна celeronhater на Сря Мар 02, 2016 9:58 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
paulao написа:
За Менголо питайте великия Роко. Един месец го тренира за да не се контузи и изкара един спринт и се хвана за крака.

Викаш не е заради факта, че половин година и повече преди това не е играл? А Йовов като се върна сезон 2004-2005 в същото състояние, не се нуждаеше от една година да влезе във форма?

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Имам въпрос към вечните тактици и стратези на форум.левски.ком. В предните страници видях, че сте влезнали в типичното си рало "защо е пуснал този, а не онзи", "какъв е този състав?", "какви са тези смени?!" и т.н. Кого по-точно искахте да започне този мач? В резервите имахме само юноши + Бабатунде, когото картотекирахме днес на обяд и Карнер. Възможно най-оптималния състав излезна днес, но желание нямаше, нито пък острота в играта и съответно не спечелихме. Дори да бяхме били по някаква случайност пак ставахме на 8 точки от резаците, което дори не ни дава надежди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
Това беше първото силно интервю на Гонзо, откакто го слушам да говори пред медиите. Като изключим паразитното "примерно" и ужасяващата новина, че Валди Гаджов може и да се завърне в бащината къща, всичко друго си беше на мястото. Отнесе се с журналистите, като с путки и точно така трябва да се отнася СТД към такава долна мякаща сган. Дано за в бъдеще пази тази форма и да си извади всички поуки дето трябва. Пожелавам му силна селекция през лятото.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13642
Трябваше да излезе с 2-ма нападатели още в началото,а не с 2 дефанзивни и то срещу Монтана дето е ясно,че са 10 отзад и каквото стане напред.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6117
Местоположение: Оркистан
От фацето...................................................


Прикачени файлове:
Без име.png
Без име.png [ 32.45 KiB | Прегледано 4528 пъти ]

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Аз също съм озадачен от някои решения на Стойчо Стоев, но не мисля, че сега е времето за смяна. Нека да довърши сезона и тогава да се прави равносметка. А ако го сменят с Вуцов ще е връх на глупостта. Разбирам, че доста хора са подразнени от глупаво изпуснатите точки, но и при победа едва ли щяхме да станем шампиони.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:22 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Не искам да коментирам стартов състав,тактики,смени и т.н.,обаче не ми хареса мотивацията или по-скоро липсата на такава.А затова е виновен треньора.Есента направихме същия мач на Герена срещу Пирин.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
paulao написа:
Шанса е в трима човека-Ясен,Муслин, Люпко. Всеки друг ще се осере яко като Стойчо. Тоя наистина обърка сума мачове с некадърни смени. От мача с Локо ПД имаме една победа с Черно море като гост и една със Славия. Потопи Карнер заради любимеца му Александров които се спъва в топката. Изгони Гикиевич класи над тия колчета от есента и сега. Доказано крило като Абди не го взимаме за да пускаме разни от Тамбукту. Гаррата не бил вече същия, а Венци е същия. Оставиха Гаджев да си тръгне при ясното самосъзнание че от Костадинов, Бедоя, "Бенарбиа", Де Нойер, контузи ли се някой се почват опити с некадърните Цоневи. Караме без резервен ляв бек и вратар. Оставиха Живко да си тръгне е така, Аниете също а парите ги даваме на двама трима други без резултат.

Люпко...

Пичове, целта пред ПФК Левски София 1914 АД е ЕКТ. Предлагам малко по-леко с рязането на гредите. Направих една картинка, дето бачи Акримуниос не ми я оцени по достойнство, тогава и беше прав, но сега, ако я сложа ще описва точно ситуацията в тази тема. Уважавам мнението на всеки, още повече когато ни събира една любов, но прекалявате. Не може да бием в един мач и всичко да е бравоооо... мощноооо... айдеее мачкамееее.. И в следващия да режем греди и вени и все. Кофти е да, загубихме 2 точки, но има неща които са по-важни според мен в момента. На прага сме да се случи няква чутовна простотия с тази Висша лига, която обезмисля всякакви загубени точки срещу Пирин или Монтана. Имаме министър, президенти на клубове и членове на изпълком, които си приказват каквото искат и ще направят каквото си искат. Имаме стадион, който тази година трябваше да излгежда почти завършен с 3 сектора, а още нямаме дори 1. Имаме някаква положителна посока на развитие, но последните събития и думите на бачи 7:1 в темата за чичо Стойчо вкарват съмнение и в това. Не е свършил света, че сме направили 0:0 с Монтана на Герена.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Мдам, очаквано, всички хвалби от мача с еклерите изчезнаха, тогава Стоев сра в устата на разбирачите, но днес същите тия пак ще го бесят. Не че нещо, ама погледнете стартовия състав и най-вече резервите. В тях единствените смислени играчи са Карнер (ЦЗ), Цонев и Бабатундето, дето не е играл и една минута. Останалото са деца. Чисто и просто беше ясно, че аконевърже, няма кой да влезе и да направи разлика. Ами - не върза. Венциту имаше възможност, но направи Курдовщина. Ако я повтори, резултатът ще е същия като с Курдов, който не вкара гол цял полусезон.

За съжаление липсата на Костадинов и Бурабия едновременно е непреодолима, още повече, когато Де Ноойер е толкова назад с формата. Каквото и да си говорим, нямаме алтернатива на тия хора. Като прибавим и Менголо (който в тоя мач щеше да ни е адски полезен), и нещата имат обяснение. Впрочем, Божката регресира чудовищно с всеки мач и не знам какво ще го правим. Толкова бавен и тромав.... Чак излиза, че Фики е по-добре от него в момента, което е скандално.

Титлата трудно ще я вземем, макар да има доста време. Въпросът е да се изчистят глупостите и да сглобяваме състав за ЕКТ. Смяна на треньора в момента ще е чутовна глупост.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Тоя мач се взимаше с класа на ходом. Ако нямаш класа със съдия. Ако ги нямаш и двете с много яко блъскане, ритане, плюнки, псувни до 20-та минута да гледат и да не знаят къде са попаднали.
При явна липса на първите две и при това, че си сложил леко експериментален състав и си с къса скамейка единствения ти шанс е да ги сториш в съблекалнята и да им обясниш, че тука трябва да има битка и то голяма за 3-те точки.
Станалото станало, ако ръководството си поправи грешките и си извлече поука от тоя резил аз не виждам причина за рязане на вени.
И гледам бая са се изказвали "компетентно" за Краев... оставете го на мира това момче, от всички юноши в него има най-много футбол и ако се работи правилно ще ни е един от най-конвертируемите футболисти!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
Дори със 7те точки от Литекс шансовете ни за титла бяха теоретични и мисля,че го споделих като мнение и тук. Лудогорец има прекалено класен състав, който отгоре на всичко пообигра. Този сезон няма как да се борим с тях. Единствената цел е класиране за ЕКТ и обиграване на състава, към който като се прибавят 2-3 сериозни попълнения през лятото, да стане така,че за следващото първенство да бъдем боеспособни и тогава да мислим за титла.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5177
Местоположение: нЕма
Не виждам причини за драма. Просто тоя мач не ни върза, а и двама от най-полезните ни играчи в последните мачове ги нямаше. Стойчо мога единствено да го виня за смяната на Нарчето, защото ми се струваше доста активен. Иначе е съвсем нормално да пусне ментето Венци, Фики и другите, които получават по-малко шанс за изява. И днес вместо да се възползват, показаха нагледно защо не стават за първият отбор. Сектора доста доволно изригна като влезна Бабонго, пък и той извади доволна крачка определно трябва да се налага вместо чорбоеца :smt007

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Драми за титли и купи не трябва да има. Поне аз лично не правя. Лудогорец са създали отбор, а най-вече организация, която може да прати в историята 9-те поредни(служебни) титли на цифка...По-тревожното е че се повтарят едни и същи неща от.....2009 г. От тази година се движим в омагьосан кръг, от който не се вижда реална пролука за излизане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Wildkid написа:
Мдам, очаквано, всички хвалби от мача с еклерите изчезнаха, тогава Стоев сра в устата на разбирачите, но днес същите тия пак ще го бесят. Не че нещо, ама погледнете стартовия състав и най-вече резервите. В тях единствените смислени играчи са Карнер (ЦЗ), Цонев и Бабатундето, дето не е играл и една минута. Останалото са деца. Чисто и просто беше ясно, че аконевърже, няма кой да влезе и да направи разлика. Ами - не върза. Венциту имаше възможност, но направи Курдовщина. Ако я повтори, резултатът ще е същия като с Курдов, който не вкара гол цял полусезон.

За съжаление липсата на Костадинов и Бурабия едновременно е непреодолима, още повече, когато Де Ноойер е толкова назад с формата. Каквото и да си говорим, нямаме алтернатива на тия хора. Като прибавим и Менголо (който в тоя мач щеше да ни е адски полезен), и нещата имат обяснение. Впрочем, Божката регресира чудовищно с всеки мач и не знам какво ще го правим. Толкова бавен и тромав.... Чак излиза, че Фики е по-добре от него в момента, което е скандално.

Титлата трудно ще я вземем, макар да има доста време. Въпросът е да се изчистят глупостите и да сглобяваме състав за ЕКТ. Смяна на треньора в момента ще е чутовна глупост.


Съгласен съм, нека бат Стою да направи още една подготовка (трета) с отбора и да видим как ще тръгнем в турнирите през лятото. До тогава обаче е добре да имаме готов вариант за нов треньор, който да застъпи при издънка, а не да ни натресат Били Буцов или некой подобен физкултурник

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако ще правим пак треньорска смяна след първия евромач (Колко вече станаха? Кокала, Били Буцов, Жадното...), по-добре след края на сезона.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
Ако ще правим пак треньорска смяна след първия евромач (Колко вече станаха? Кокала, Били Буцов, Жадното...), по-добре след края на сезона.


Ситуацията в момента е съвсем различна. Стойчо ще направи година и половина в Левски през лятото, ако се издъним срещу някой слабак, не виждам вече с какво може да се оправдае. Още повече, че официално целта е "правим отбор за ЕКТ". Кокала специално трябва цял живот да благославя Гонзо, че го направи шампион, та да има с какво да се похвали в колебливата си треньорска кариера. Останалите двама трябва да благодарят на съдбата, че въобще са били в Левски по някаква странна причина

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Прав си, но това не променя факта, че адекватен треньор ще намерим на кукуво лято при такава ситуация.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com