forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11365
Сука бляд, досвидания :smt006

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BluePrideBg написа:
Сука бляд, досвидания :smt006


Изображение

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Баси, влизам и очаквам да джапам в кръв и да се спъвам в разпорени вени, а то само paulao и търговище подгряват... Кур за мача, Х срещу Монтана- много важно. Тъпото е, че нещо не се хвърлиха нашите, нямаше мотивация нещо. Контузените яко липсват, няма идея, някакви центрирания и дълги "извеждащи" подавания- много зля. Драми не трябва да се правят, тъпото е, че мачът беше адски тъп, вероятно и затова доста хора не ходят на естадиото. Дано скоро заформим тандема Портокал-Гиниже-Мангало и да пориме ануси. :pastor Не видях някой да троши седалки, един пич се преби жестоко в края на мача и взе 2-3 седалки, а един на полувремето "пое" 2 седалки, на които беше стъпил... иначе само словесни блудства :bigok
P.S. А, и кур за журналята за утрешните им статии, кур за мили муцов, продължваме да мичтайм, ЕКТ са реална цел! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
basma написа:
Аз пък се чудя защо сте изнервени. Ваш е проблема, че мислите за титла. Ваш е проблема и че след една победа превъзнасяте отбора, а след една загуба ги бесите. Гонзо сто пъти обясни, че годината е преходна и че целта са ЕКТ.
Да, адски тъпо загубени точки, но поне ви се спря прожекцията на филма титла. Ако сините фенове ходеха на мач със същото желание и плам с който си режат вените и искат оставки, то поне откъм публика щяхме да сме шампиони. Ама и там сме на приливи и отливи, за съжаление.


:!: :!: :!:

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Аз не проумявам с какво съм нарушил праведното поведение и мнение у тоя фороН, което естествено не трябва да се нарушава, защото те нарочват за враК и руснак..... :smt005
Единствено казах, че сме завършили с Монтана наравно, с Монтана чуек, нещо да съм съм излъгал? :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Еx-Запознат написа:
basma написа:
Аз пък се чудя защо сте изнервени. Ваш е проблема, че мислите за титла. Ваш е проблема и че след една победа превъзнасяте отбора, а след една загуба ги бесите. Гонзо сто пъти обясни, че годината е преходна и че целта са ЕКТ.
Да, адски тъпо загубени точки, но поне ви се спря прожекцията на филма титла. Ако сините фенове ходеха на мач със същото желание и плам с който си режат вените и искат оставки, то поне откъм публика щяхме да сме шампиони. Ама и там сме на приливи и отливи, за съжаление.


:!: :!: :!:


Басмата еба и погреба....ама това тука не се толерира.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Еми те и лудокурец есента завършиха Х с Монтана а онзи ден ако им нямаше 3, 4 титуляри и бяха заместени от някой от тяхната школа направо си падаха от тях с разлика! :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Знаем, че завършихме наравно с Монтана чуек, в крайна сметка бяхме на стадиона, а не зад клавиатурите. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
We_Are_Levski! написа:
Еми те и лудокурец есента завършиха Х с Монтана а онзи ден ако им нямаше 3, 4 титуляри и бяха заместени от някой от тяхната школа направо си падаха от тях с разлика! :smt006


На това, какво трябва да ти отговоря? Честно ми кажи! Какво общо има с темата?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Insomnia написа:
Знаем, че завършихме наравно с Монтана чуек, в крайна сметка бяхме на стадиона, а не зад клавиатурите. ;)


Днеска бях зад клавитурата, кофти момент чуек....признавам..... :smt006
Нещо по темата кажи....а не турски, български, руски, инглиш.....последния език не го владея на 100% , признавам си... :oops:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
targovishte написа:
We_Are_Levski! написа:
Еми те и лудокурец есента завършиха Х с Монтана а онзи ден ако им нямаше 3, 4 титуляри и бяха заместени от някой от тяхната школа направо си падаха от тях с разлика! :smt006


На това, какво трябва да ти отговоря? Честно ми кажи! Какво общо има с темата?


Еми има много, щото сме отбор дето зависи от 2 или 3 играчи! И когато вместо Минев играе Мики Маус, вместо Костадинов играе Ради Цонев, когато Бурабиа който ни е най-техничния играч го няма и Краев се спъва в топката това става! Да не говорим, че Де Нойер не играл футбол месец вече, а половината от резервите ни са деца! И направихме Х с тия за което ревеш, а твоите любимци дето само за тях ни обясняваш есента с милионите си трансфери направиха и те но без деца в състава си Х с Монтана чуек! А оня ден само късмета на един рикошет ги спаси от нов такъв с Монтана! Ама това сигурно не го помниш така или иначе!

Ама щом не намираш общо ок!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2877
Местоположение: BLUE UK
Oachkatzlschwoaf написа:
\ Толкова имам нулеви очаквания към любимия отбор, че единственото което искам е да направим едно гостуване и кой откъде е. :strkstrk

:bigok :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Това, че годината е преходна и обиграваме отбор за догодина(за кой ли път), не означава, че не трябва да имаме изисквания към отбора. Съвсем основателни критики, при положение, че от 2 мача на Герена срещу последния в класирането- имаме 2т. и 0 вкарани гола.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
We_Are_Levski! написа:
targovishte написа:
We_Are_Levski! написа:
Еми те и лудокурец есента завършиха Х с Монтана а онзи ден ако им нямаше 3, 4 титуляри и бяха заместени от някой от тяхната школа направо си падаха от тях с разлика! :smt006


На това, какво трябва да ти отговоря? Честно ми кажи! Какво общо има с темата?


Еми има много, щото сме отбор дето зависи от 2 или 3 играчи! И когато вместо Минев играе Мики Маус, вместо Костадинов играе Ради Цонев, когато Бурабиа който ни е най-техничния играч го няма и Краев се спъва в топката това става! Да не говорим, че Де Нойер не играл футбол месец вече, а половината от резервите ни са деца! И направихме Х с тия за което ревеш, а твоите любимци дето само за тях ни обясняваш есента с милионите си трансфери направиха и те но без деца в състава си Х с Монтана чуек! А оня ден само късмета на един рикошет ги спаси от нов такъв с Монтана! Ама това сигурно не го помниш така или иначе!

Ама щом не намираш общо ок!


Ами кой е виновен за това ни състояние? Аз ли, с кометарите ми? Едва ли.....просто пиша, за да не заспите......и да не залитате...по някакви илюзии. А за това, което си написал, кой е отговорен? Може би ръководството на пфк-то? Какво общо имат тук Лудогорец?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Moмци вие ако сте мислили, че почваме шампионата сега и мачкаме всичко живо с 3, 4 гола минимум, яко сте объркали филма! То миналата година по това време не се знаеше дали изобщо ще имаме отбор, щъкахме в долни седмици, дължахме (и още дължим милиони) пари на НАП и целта беше само да оцелеем. Нима не строим 3 години един сектор и т.н. и т.н.

Много бързо забравихте нещата как бяха и се размечтахте за да станем новия хегемон на Балканите! Нима есента не играхме подобен на този мач с Пирин на Герена? Нима в годините това ни е първия подобен мач? Нима имаме 22 състезатели които при липса на няколко от другите да ги заместят на 100%!!!

Нима отбор се прави за месец, два? И 7 нови играча трябва на секундата да са от класата на Меси или Роналдо поне!

Вземете се успокойте малко и не режете тия вени, щото това нещо само с името на Левски от години не играе. Да ние сме Левски, ние сме гранд, но само с това не става!

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Чет Мар 03, 2016 2:13 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2877
Местоположение: BLUE UK
Мен най-много ме изкефи как Фикито я сложи точно на крака на Венци Смолата и се отби от него точно като от колче :losers
Баси трола е тоз Венци, чуек :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
targovishte написа:

Ами кой е виновен за това ни състояние? Аз ли, с кометарите ми? Едва ли.....просто пиша, за да не заспите......и да не залитате...по някакви илюзии. А за това, което си написал, кой е отговорен? Може би ръководството на пфк-то? Какво общо имат тук Лудогорец?



Лудоселец имат общо щото само за тях ни пишеш винаги и ни обясняваш кво било там при тях у-а. Все едно ни пука и дреме за тия!

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Чет Мар 03, 2016 2:17 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
targovishte написа:
Insomnia написа:
Знаем, че завършихме наравно с Монтана чуек, в крайна сметка бяхме на стадиона, а не зад клавиатурите. ;)


Днеска бях зад клавитурата, кофти момент чуек....признавам..... :smt006
Нещо по темата кажи....а не турски, български, руски, инглиш.....последния език не го владея на 100% , признавам си... :oops:

Само че това "днеска" е перманентно. Сто тей? :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26698
Хидъна как така не се е показал?

...само последователи.


Не ми се хаби да пиша неща, които никой не чете.

Честит празник на всички и само Левски! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Вече не смея да си помечтая даже за титла. Най-гадното е за един Левскар да си помисли, че може да завършим на първо място. Просто трябва да се примирим момчета, че сме средняшки отбор и да се радваме на такива стратегически домакински хиксове. За пУбеда скачаме само на лудогорец, "щото да ги прийбеми чуек за Ивропата". Да не говорим, че има хора(?!?), които пръскат флуиди от кеф, като губим точки само защото се потвърждава някоя от милионите им тези.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
We_Are_Levski! написа:
targovishte написа:

Ами кой е виновен за това ни състояние? Аз ли, с кометарите ми? Едва ли.....просто пиша, за да не заспите......и да не залитате...по някакви илюзии. А за това, което си написал, кой е отговорен? Може би ръководството на пфк-то? Какво общо имат тук Лудогорец?



Лудоселец имат общо щото само за тях ни пишеш винаги и ни обясняваш кво било там при тях у-а. Все едно ни пука и дреме за тия!


Е па поне от 6 месеца не съм написал и дума за тях, може и повече, ако можеш да докажеш обратното, давай, докажи го.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Insomnia написа:
targovishte написа:
Insomnia написа:
Знаем, че завършихме наравно с Монтана чуек, в крайна сметка бяхме на стадиона, а не зад клавиатурите. ;)


Днеска бях зад клавитурата, кофти момент чуек....признавам..... :smt006
Нещо по темата кажи....а не турски, български, руски, инглиш.....последния език не го владея на 100% , признавам си... :oops:

Само че това "днеска" е перманентно. Сто тей? :(

Ми не е перманетно, напротив рядко е.....според възможностите ми и времето, все пак да не забравяме, че сме 25...30 години назад, когато правех всякакви глупости..... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
targovishte написа:
We_Are_Levski! написа:
targovishte написа:

Ами кой е виновен за това ни състояние? Аз ли, с кометарите ми? Едва ли.....просто пиша, за да не заспите......и да не залитате...по някакви илюзии. А за това, което си написал, кой е отговорен? Може би ръководството на пфк-то? Какво общо имат тук Лудогорец?



Лудоселец имат общо щото само за тях ни пишеш винаги и ни обясняваш кво било там при тях у-а. Все едно ни пука и дреме за тия!


Е па поне от 6 месеца не съм написал и дума за тях, може и повече, ако можеш да докажеш обратното, давай, докажи го.....


Няма какво да доказвам, не знам от кога не си писал за тях. Но знам, че именно това е първопричината доста хора тук да се дразнят на някой твои коментари. Другата е заради Раша!

Живи, здрави и аре лека нощ!

п.п. Но пикайте преди да си легнете! :strkstrk :strkstrk :strkstrk :smt042

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Чет Мар 03, 2016 2:38 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Ал.Александров беше най-голямата дупка в Разград. По-бавен и тромав защитник....май само Милиев. Карнер е доста по-стабилен от тоя пън.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26698
Бесете ги всичките и да се закриваме!

Докъде ни докара, Директоре.. :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
We_Are_Levski! написа:

Няма какво да доказвам, не знам от кога не си писал за тях. Но знам, че именно това е първопричината доста хора тук да се дразнят на някой твои коментари. Другата е заради Раша!


Не знаеш, не си проверил, не си уверен, но утверждаваш и даваш мнение, отговарящо на 99% от общия профил. :wink:
Но знаеш, това е първопричината, раша, просто нямам, какво да добавя...... :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 3:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Щом целиятфорум ти се дразни на коментарите значи има причина. Лятото Кока Кольо беше същият и разбра от дума и се спря с хейтърски коментари. Много яко е като повториш 10 пъти, че сме направили Х с Монтана. Като отбора ти има сигурно 2 пъти по-малък бюджет от тоя на Лудогорец ще бъдем 2-ри.

Целта от началото на сезона беше ЕКТ. Ти и другите, които наричате Гонзо директора обяснявахте как ще инпаднем в Б група. Такива са годините, че загубихме позиции в БФС, нямаме пари, бяхме на косъм от това да последваме прасетата, един разградски ага коли и беси в БФС след като 2 години подред взе титлата от най-слабите Левски и идил... В Левски лятото не се знаеше изобщо за какво се борим. Сега същите хейтъри, които ни пращаха в Б група решиха, че се борим за титла и гонят СС и Гонзо, които към момента са най-доброто, което може да дойде в Левски. Единственото, което МОЖЕ БИ е по-добро за Левски за СТД е Боримиров.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 3:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Тия трябваше да ги биеме с разлика и за това не е виновен Търговище, а тия долу барабар с тренера и директора и да пикаме и да лягаме не става вече сън не лови...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 4:12 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9455
bogarra написа:
Щом целиятфорум ти се дразни на коментарите значи има причина. Лятото Кока Кольо беше същият и разбра от дума и се спря с хейтърски коментари. Много яко е като повториш 10 пъти, че сме направили Х с Монтана. Като отбора ти има сигурно 2 пъти по-малък бюджет от тоя на Лудогорец ще бъдем 2-ри.

Целта от началото на сезона беше ЕКТ. Ти и другите, които наричате Гонзо директора обяснявахте как ще инпаднем в Б група. Такива са годините, че загубихме позиции в БФС, нямаме пари, бяхме на косъм от това да последваме прасетата, един разградски ага коли и беси в БФС след като 2 години подред взе титлата от най-слабите Левски и идил... В Левски лятото не се знаеше изобщо за какво се борим. Сега същите хейтъри, които ни пращаха в Б група решиха, че се борим за титла и гонят СС и Гонзо, които към момента са най-доброто, което може да дойде в Левски. Единственото, което МОЖЕ БИ е по-добро за Левски за СТД е Боримиров.

Стига глупости с тоя бюджет бе направо полудявам. Фалиралите Доко Сф и цдна какъв бюджет имаха миналата година та ни биеха като тупани и завършиха далеч пред нас!? :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 4:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Моля те, обясни ми за правилната трансферна и финансово политика на Локото и уцка. И накрая да ми кажеш къде играят в момента? Наистина искам някой да ми каже колко добре се работи при тия 2 отбора и да ми обясни последствията от добрата работа там. :smt031 Както искайте го въртете. 2ри сме, цял сезон ни ебат съдии, взеха ни 7 точки и пак СТД виновен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com