forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 3:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Ако играем само с юноши, какъвто е мокрия блян на половината форум, всяка година ще сме около 8-мо, 9-то място :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
We_Are_Levski! написа:
Така щото явно някои хора мислят, че имаме състава на Барса поне!

Така Левски и 25 играчи! От тях двама са трайно контузени Деян Иванов и Боби Цонев, така станаха 23ма! От тия 23ма двама са резервни вратари от школата Любенов и Шейтанов. Така останаха 21 играчи.

От 21 играчи от школата са Краев, Мики Орачев, Ради Цонев, Галин Ташев, Георги Янев и Станислав Иванов. Като всички те бяха в групата а първите трима играха дори и бяха най-зле от всички! И от бая време са си зле!

Така 21 играчи останаха 15 такива. От които 1 наказан Минев, 3ма контузени Георги Костадинов, Бурабия и Менголо.

Така останаха 11 футболисти! От които двама не готови и на грам, първия щото си е некадърник по принцип и не е играл от година футбол Менци Ристев а втория директно идва от Африка и ще му трябва време да свикне с всичко. Нов футбол, нов вид хора, нов език, нов климат, нов континент и т.н.

Така останаха 9 футболисти от които 3ма са централни защитници и един трябва да не играе. Понеже тоя спорт се играе с двама такива!

Така останаха 8 що годе добри футболисти за мач, но един от тях Де Ноер не играл месец и още не е готов дори на 80%.

Така накрая останаха нормални 7 футболисти за мача вчера, хора които играха и с Черно море преди няколко дни. Да не говорим за пътните им проблеми тогава.

Ето ви една от причините да бяхме зле вчера. Просто нямаме широчина в състава и при сгъстен цикъл (два мача за 4 дни) и липса на няколко титуляра отбора за буксува директно! И затова едва ли точно С.С. е виновен!


Съгласен съм с този анализ, но щеше да има по-голяма тежест...ако бяхме играли с Латекса или Лудоборец. Играчите на Монтана са на ниво минимум Шалке 04/Милан, но в никакъв случай на събрани от кол и въже антифутболисти. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Е се пак Джеймс нахлу второтО полувреме с електричката, който е на 89 години, имат опит в състава си :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис
https://mega.nz/#!AYcyRLiC!LSBD0dNBTa3A ... U3glgq_5po

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Не знам защо тук се шири убеждението, че повечето от нас гледат нереалистично на нещата и не осъзнават ситуацията в която се намираме.

Проблема е, че на нас тази ситуация не ни харесва. Например, всички помним как на целия форум му беше ясно в 6 поредни мача как ще ни излезе Тройчо Египетски. Само треньорите на отбора ни не знаеха това.

Чувството на безсилие, което изпитвах в този момент е именно критерия с който оценям работата на всяко треньорско ръководство на отбора ни. Реалността си е реалност. Фактите са си факти.

Разликата между това да си 5-ти когато си направил всичко възможно на фона на тази реалност и факти и да си 5-ти от чиста некадърност е огромна.

Дано приканващите към реализъм някога разберат това.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
3a мен 200 пъти по-плaшещо е бройкaтa нa хорa нa мaчовете ни, a не 0:0 с Монтaнa..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Да уточним бройката на домакинските мачове. Гостуванията ни са най-посетените ако не въобще, то от години ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Мен ме дразни загубеняшкия манталитет, който все по-отчетливо започва да се забелязва сред нас. Едно време след равенства със слабаците на Герена щяха да хвърчат глави, но вече сме еволюирали, пикаем и си лягаме.
И тия глупави оправдания с неигралите и несработеността ми идват в повече. Когато играеш с Монтана- това не важи. Излизаш, натикваш ги в миша дупка, вкарваш им два гола до почивката и после се забавляваш с публиката, без значение какво ти е моментното състояние и колко пари дължиш на НАП :smt023

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
3a мен 200 пъти по-плaшещо е бройкaтa нa хорa нa мaчовете ни, a не 0:0 с Монтaнa..

До неотдавна на първото домакинство след пауза или в началото на сезона идваше 5 цифрена бройка хора. Вече и един сектор не можем да напълним...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Най-плашещо е, че пеенето беше най-слабото пеене, което тоя стадион някога е виждал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Не всички сме минали през "Гласът на България", прощавай. Спри да го раздаваш такъв капацитет на тема сектор Б, моля те. Нито беше чак толкова лоша бройката като за сряда (ясно е, че винаги може да се желае много повече), нито чак толкова трагично пеенето като за преместена агитка в друг сектор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Mr. Smith написа:
Да уточним бройката на домакинските мачове. Гостуванията ни са най-посетените ако не въобще, то от години ;)


Да, това имах предвид. Секторите по гостуванията са препълнени, вижда се. Не искам да почвам спор на тема ние и чорбарите, София и провинция, но си мисля, че започваме да сваляме нивото като публика, не като агитка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2587
Местоположение: Герена
Кво пеене бе вие нормални ли сте? Ние да не сме някакъв хор или? Ако през всичките тези години отбора бе на нивото на сектор Б то щяхме да сме спечелили ШЛ 5 пъти сигурно. Аре стига с това - много слабо пеене, много малко хора... не знам си какво... феновете сигурно са виновни, че от 7, 8 години не можем да изиграем 1 стойностен сезон, идват некви боклуци дето не могат да си спрът топката, а получават хиляди... сигурно феновете са виновни за това... сега пък защо не пеели... да не сме певци. Ще има много народ в сектора, когато този отбор заиграе нещо и повярвайте ми ще се пее. По цял свят най-големите отбори са като на театър, въпреки че са по 80к и въпреки че отборите им печелят всяка година по 10 трофея, а тука се изисква от феновете всеки мач да пеят като за последно... ами няма как да стане.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
12 лв. за билет си е много за доста хора.. :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Е като е 12 лева дай да си мълчиме?! Очевидно плановете на некви хора успяват. И като отбор и като публика да ни довършат. Не бяха отдавна моментите в които сектора беше способен да срути стадиона докато падаме с 3-0. :smt006 Бройката хора не беше зле, аз лично очаквах 2 пъти по-малко особено при тия цени на билетите. Не очаквах обаче на стадиона да цари абсолютна тишина на моменти. Извинявай много, че не съм сложил розови очила и че си позволявам да не намирам нещата за ок в момента. Усеща се чувство за примиреност и ми е адски болно от това. Ако на нас ни е все едно, че не сме били последния на "Герена".. И на играчите ще им е все едно. Поне аз така смятам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Bellamy написа:
Най-плашещо е, че пеенето беше най-слабото пеене, което тоя стадион някога е виждал.

Мога да ти извадя поне 10 мача на този стадион с по-слабо пеене.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2376
Местоположение: Sofia
Че от години насам постоянно се мрънка за пеенето, мрънка се и понякога има защо. Но ако някой може да ми каже кога срещу такъв тип противници, някога е имало атмосфера и пеене? Абсолютно винаги такъв тип мачове не са се взимали на сериозно и са били изпълнени с дебилни подвиквания, изцепки и случки, отколкото някакво велико пеене. А и фактът, че бяхме във В допринесе за това значително.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Еми кот'такоа. Пак имаше 2-3 стабилни избухвания де, за което евала ;) . Просто знам, че сме публика която е способна на велики неща и ще го покажем съвсем скоро.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Истината, е че по - голямата част от публиката я няма точно заради това, че толкова години сме без тофей. И през повечето от тези години всичко е свършило още на полусезона. Нямаме и участия в Европа. Ние никога няма да се научим да ходим по мачове въпреки несполуките. През всички тези години сме се борили за нещо, каквото и да е. Дали за купа, титла или срещу режима едно време, все е имало по нещо да те привлече. А сега какво да ги закара обикновените хора, на които не им дреме за пеене и ултрас култура?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5175
Местоположение: нЕма
Bellamy написа:
Най-плашещо е, че пеенето беше най-слабото пеене, което тоя стадион някога е виждал.



Поне до 30-тата минута се влизаше, да не говорим че долу беше мазало - мегафона не се чуваше, а доста от хората бяха пръснати на всевъзможни места. Ташакът е, че следващото домакинство май пак се пада в работен ден и пак ще е същото :ohmygod

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
За пеенето и цялостното представяне на сектора причините ги търсете на друго място. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 8:38 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15639
Местоположение: Sofia
Надолу имаше ултраси на по 16-17, които си пееха. Аз лично като влезнахме, стоях точно до двама емблематични фена на отбора, с обща възраст около 140 години и една жена на около 60. Взех да скокна, да викна, до мене хората искат даже да седнат, ама стоят прави, нищо не казват. Е и на 15 да бех, немаше да скачам на бабката на главата. Плюс това трябва някъв лек импулс за това, няква комбинация хубава, гол, игра, нахъсаност. Краев дето го осраха целия форум, игра с най-голямо желание и колкото можеше се бори, ей така ми се пее, като Венци не гони - НЕ МИ СЕ ПЕЕ! Когато сме в Б, нещата все пак ще бъдат различни.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Със сигурност една от причините за слабото пеене, като не говоря специално за вчера, а за последните няколко години, е тенденцията да се пее само с мегафона. Липсват спонтанността и настроението, а песните и скандиранията звучат умряло. Няма живец на трибуните. Изчезнаха тарторите на агитката и ако не се даде тон от мегафона мълчим като риби. Нови песни почти няма, а новите скандирания са основно римейк на старите. Много неприятно е и неспособността да си изпеем песните от по няколко куплета. Тук не визирам някои слабо известни, а най-популярните. Например при "А ний сме сини фенове милиони...." след първото але, але всички млъкват. Същото става с "На площад Сан Бабила..". "България има природни богатства" нямам спомен кога за последно сме го правили като хората. Примерите са доста и няма смисъл да ги изброявам един по един. Усещането е все едно, че някой ни кара на сила да пеем, а не го правим заради Левски. Посещаемостта и тя е зле, но според мен има лека възходяща тенденция. Не съм убеден, че посещаемостта е причината да не се получава пеенето. Помня доста мачове с по 200 човека в Б, когато сме се чували доста по-добре от вчера.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2016 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Kryten написа:
Bellamy написа:
Най-плашещо е, че пеенето беше най-слабото пеене, което тоя стадион някога е виждал.

Мога да ти извадя поне 10 мача на този стадион с по-слабо пеене.


Мога да му извадя поне 10 мача, на които съм бил и в Б и дори агитка още нямаше, а почнах да ходя от 2005 г. :smt005
А на Търговище да му се дадат макс по 10-15 мнения на ден, че щях да повърна докато я четях тази тема. Бахти свръхактивния, майна :smt026

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 04, 2016 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
https://youtu.be/c4rT_Ut5dHc клип.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 04, 2016 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Уважение за труда ви,ама по- добре да не го бехте вадили тоя клип.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 04, 2016 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
SZ_FEN написа:
Не знам защо тук се шири убеждението, че повечето от нас гледат нереалистично на нещата и не осъзнават ситуацията в която се намираме.

Проблема е, че на нас тази ситуация не ни харесва. Например, всички помним как на целия форум му беше ясно в 6 поредни мача как ще ни излезе Тройчо Египетски. Само треньорите на отбора ни не знаеха това.

Чувството на безсилие, което изпитвах в този момент е именно критерия с който оценям работата на всяко треньорско ръководство на отбора ни. Реалността си е реалност. Фактите са си факти.

Разликата между това да си 5-ти когато си направил всичко възможно на фона на тази реалност и факти и да си 5-ти от чиста некадърност е огромна.

Дано приканващите към реализъм някога разберат това.

Няма отбор в света, който да печели всичките си мачове. Дори и тези срещу по-слаби противници.
Трябва да гледаме по-реално, че този отбор е по-добър от онзи преди година, но няма как да вземем всички мачове, защото класата ни не е два-три пъти по-голяма от тази на другите отбори. Да, имаме потенциал, но това все още не значи нищо.
Стига сме се мятали от едната крайност (Варна) до другата (Монтана). Сами си вкарваме напрежение в отбора и после се чудим, защо сменяме треньори често.
Подкрепете отбора и не чакайте първата издънка, за да кажете "ето, трябваше да играем с трима нападатели, аз така им излязох на ФМ и го взех тоя мач с пет гола разлика".

Дано да съм бил ясен този път.


Последна промяна АвстралиецО на Пет Мар 04, 2016 9:09 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 04, 2016 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1993
На полусезона си говорихме как отбора и треньорското ръководство получават пълно доверие от нас до края на сезона. След Варна бяхме готови за ШЛ :loser2 , сега след цирковото 0:0 сме готови да се откажем от майките си.

Абсолютно съм съгласен с горното мнение, че един отбор дори да е с няколко класи над противника си, винаги може да направи някое чутовна простотия и да не спечели мача. Отборът ни в момента НЕ Е няколко класи над останалите си съперници (тук въобще не включвам Рязанград), за да искаме да се вземе всеки един мач. Нямаме Меси, Неймар и Суарес, а си имаме Мики, Ради и Божи (може би и Ваги :bigok ). Не съм толкова малък, че да не помня периодите, когато подобен мач на Герена започваше от 3:0 за Левски, но .. реалностите са си реалности. Пътя нагоре е много, много труден и ако не се опитваме при всяка грешна стъпка да тикаме отбора обратно в казана, ще е доста добре.

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 04, 2016 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Kryten написа:

Един от големите във Форума. Благодаря!

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 04, 2016 2:58 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
АвстралиецО написа:
SZ_FEN написа:
Не знам защо тук се шири убеждението, че повечето от нас гледат нереалистично на нещата и не осъзнават ситуацията в която се намираме.

Проблема е, че на нас тази ситуация не ни харесва. Например, всички помним как на целия форум му беше ясно в 6 поредни мача как ще ни излезе Тройчо Египетски. Само треньорите на отбора ни не знаеха това.

Чувството на безсилие, което изпитвах в този момент е именно критерия с който оценям работата на всяко треньорско ръководство на отбора ни. Реалността си е реалност. Фактите са си факти.

Разликата между това да си 5-ти когато си направил всичко възможно на фона на тази реалност и факти и да си 5-ти от чиста некадърност е огромна.

Дано приканващите към реализъм някога разберат това.

Няма отбор в света, който да печели всичките си мачове. Дори и тези срещу по-слаби противници.
Трябва да гледаме по-реално, че този отбор е по-добър от онзи преди година, но не нямо как да вземем всички мачове, защото класата ни не е два-три пъти по-голяма от тази на другите отбори. Да, имаме потенциал, но това все още не значи нищо.
Стига сме се мятали от едната крайност (Варна) до другата (Монтана). Сами си вкарваме напрежение в отбора и после се чудим, защо сменяме треньори често.
Подкрепете отбора и не чакайте първата издънка, за да кажете "ето, трябваше да играем с трима нападатели, аз така им излязох на ФМ и го взех тоя мач с пет гола разлика".

Дано да съм бил ясен този път.

Не виждам някъде да съм призовал за неподкрепяне на отбора.
Комeнтара ми се простира далеч отвъд мача с Монтана.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 04, 2016 3:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
BLUE YOUTH написа:
Kryten написа:
Bellamy написа:
Най-плашещо е, че пеенето беше най-слабото пеене, което тоя стадион някога е виждал.

Мога да ти извадя поне 10 мача на този стадион с по-слабо пеене.


Мога да му извадя поне 10 мача, на които съм бил и в Б и дори агитка още нямаше, а почнах да ходя от 2005 г. :smt005
А на Търговище да му се дадат макс по 10-15 мнения на ден, че щях да повърна докато я четях тази тема. Бахти свръхактивния, майна :smt026

http://ultraslevski.org/0506/0506f-roun ... 005_02.jpg

19.11.2005 - не съм сигурен, обаче, дали точно на тоя мач основното забавление беше хвърлянето на снежни топки и правене на снежни човеци... Май пак беше срещу тия и при подобна бройка.

Едит - а снимката от този мач датира от малко повече от 2 седмици след мача с Динамо Букурещ и невероятния пастет на гола в 93-тата минута. Но нещо няма ентусиазъм за мач с Ботев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com