forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:26 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Четох някъде, че Реалята щели да заведат дело с/у Кюрдата. Дали няма да му бръкнат в дупето с пръчка дебела 11 санта :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9455
Атлетико трябваше да вземат Владо Стоянов

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
Тая засада, ако има съдия който да я види в игра - ще му сваля шапка. Реал играха под възможностите си и можеха и да паднат, можеха и да спечелят 2:0, 2:1... Финал е и се гледа победителят. И Атлетико можеше да спечелят, но късмета не беше с тях. :levski

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 6:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 1:06 pm
Мнения: 1725
Повторение по Ринг сега, за такива като мене, проспали мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Aтлетико заслужаваше да спечели купата, но явно ги гони някакъв луд малшанс. Елиминираха двата най-силни отбора, докато Реал все едно игра в ЛЕ, то Ливърпул игра с по-силни отбори до финала там... абсолютен смях. Да не говорим, че им признаха и гол от засада...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
Догодинa в Кaрдиф може дa си пожелaем сaмо повторение нa последния финaл нa бритaнскa земя :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6497
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Без да съм фен на Роналдо, но ако във футбола и изобщо в професионален план имаше повече хора като него, така опустошително, че дори саморазушително отдадени на това да бъдат най-добрите и най-успешните в света, щеше да е друга работата. Не знам дали Роналдото прекарва 2 часа от денонощието, за да си прави прическа и вежди, но съм сигурен, че останалите 22, дори докато спи, ги прекарва така, че всеки ден да бъде най-добрият в света, и то не само сега, ами и за историята. Шапки долу! Докторите му казаха, че мускула му е изстънял като конец, до ръба на скъсването, и рискува да го изхвърли и от Европейско и дори за по-дълго, но беше на терена и се раздаде колкото можа. А при дузпата не знам дали е имало и 1 човек, който да не беше сигурен, че именно Роналдо ще им донесе титлата.

Месито е различен. Месито е природен гений, каквито се раждат само 2-3 на 100 години. Там всичко се получава буквално без усилия, с докосване от Бога. Не казвам, че Меси не тренира зверски. Докато Роналдото не мисля че е бил нещо повече от малко над средната класа футболист, който обаче е имал фикс идеята да бъде най-добрият в света и дори за миг не се е извъртал от тази идея, работейки денонощно. Точно заради тази разлика между двамата смятам, че Роналдото някак по-вътрешно ги приема всички тези награди и съревнования от Месито, откъдето и хората, включително и аз, не веднъж сме го заклеймявали като ебати лигавия нарцис. Едно е да си докоснат от Бога и нещата да ти се получават ей така, друго е 24/7 да си обсебен от идеята да останеш в историята като най-добрия.

Като цяло аз съм щастлив, че в нашето време се пада да гледаме тези двама титани... Гледаш им само статистиката и мълчиш.

Това е било и моето мнение винаги. Изключителен професионалист и спортист и поради тази причина между двамата винаги съм харесвал него. Вчера наистина не блестеше, но и Меси и той започват да страдат от възрастта си. Особено при Роналдо нещата си личат повече, защото е с 3 години по-голям. При Меси също почнаха кокалите и мускулите да се уморяват.

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10360
niki87 написа:
Aтлетико заслужаваше да спечели купата, но явно ги гони някакъв луд малшанс. Елиминираха двата най-силни отбора, докато Реал все едно игра в ЛЕ, то Ливърпул игра с по-силни отбори до финала там... абсолютен смях. Да не говорим, че им признаха и гол от засада...

Ми то като погледнеш мачовете до 1/4 финал сичките са баламски. И то не само тази година ми и три назад.

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Меси последните две години, буквално играе по инерция и въпреки това, поради безграничната си гениалност пак си вкарва 40-50 гола на сезон..
Ако, Меси имаше хъса, мотивацията и амбициите на Роналдо и играеш, както него, всеки мач, като на финал, сигурно щеше да вкарва по 70-80 гола на сезон.

Сравнение между двамата не може да има в чисто игрови аспект. Роналдо е многократно по-слабият футболист от него, но поради причините, които сподели Макето, той успява да компенсира и да поддържа една илюзия, че е основен конкурент на Меси.

Никой не може да се конкурира с Меси, нито Пеле, нито Марадона, нито Кройф, нито , който и да е било..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 12:45 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
:smt005 Т'вай. Форумът си каза думата.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Последна промяна ultima frontiera на Пон Май 30, 2016 12:49 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 12:46 am 
Online
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Във футбола най-важното нещо са резултатите,а не кой колко е гениален.Марадона е донесъл две световни титли на Аржентина,а когато Меси трябваше да го направи,беше един от най-слабите на терена в финала. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 12:56 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 11:19 pm
Мнения: 586
ultima frontiera написа:
:smt005 Т'вай. Форумът си каза думата.


:pastor

_________________
ДИРЕКТИВАТА :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
ultima frontiera написа:
:smt005 Т'вай. Форумът си каза думата.


Няма човек на планетата, който да ме убеди, че Роналдо е по-добър от Меси, каквото намерение предполагам, че имаш ти..
Може да не съм съвременник, нито на Марадона, нито на Пеле, но съм им гледал достатъчно мачове, репортажи и т.н. за да мога да направя сравнение и преценка.

Единственият минус на Меси е, че няма харизма ( истинска ), той не говори, не парадира, не участва в скандали, не се изявява, като модел, ганстер, крал или нещо друго.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Diabolik написа:
Във футбола най-важното нещо са резултатите,а не кой колко е гениален.Марадона е донесъл две световни титли на Аржентина,а когато Меси трябваше да го направи,беше един от най-слабите на терена в финала. :wink:

Дали не са и три световните титли дето е донесъл Марадона? ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Diabolik написа:
Във футбола най-важното нещо са резултатите,а не кой колко е гениален.Марадона е донесъл две световни титли на Аржентина,а когато Меси трябваше да го направи,беше един от най-слабите на терена в финала. :wink:


Щом резултатите и статистика е важна във футбола, Меси има 5 Златни топки, колко има Марадона ?
Но, като изключим това, аз не говорих за успехите на конкретните футболисти, а за качествата им.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 7:02 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10727
Малко ще да му е било трудно на Марадона да вземе златна топка, щото по негово време тая награда беше само за европейци :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 7:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Направо пет титли им е донесъл Марадона [WINKING FACE]

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 9:54 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10727
Може да не са две, ама пак са с една повече отколкото им е донесъл Меси :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Меси да ми яде трАбата :bigok И да си плати данъците , че е бетер чорбата :bigok

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
spurs написа:
Diabolik написа:
Във футбола най-важното нещо са резултатите,а не кой колко е гениален.Марадона е донесъл две световни титли на Аржентина,а когато Меси трябваше да го направи,беше един от най-слабите на терена в финала. :wink:

Дали не са и три световните титли дето е донесъл Марадона? ;)



Това за резултатите не е точно така. Един пример със Златан... където е играл винаги става шампион на страната си от 20 години , 18 пъти става шампион. Обаче, не е на нивото на Роналдо, Меси, Пеле и марадона.

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Последна промяна pri4eskata на Пон Май 30, 2016 10:46 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30183
Да сравняваш въшката меси с Пеле и Кройф ... :bigok

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 10:48 am 
Най-великият във футбола остава да е вековния КоцеЪ Хазуровъ, който след 36 гола за има няма 15 мача, в които игра, е напълно готов да замени Бензема в Реалата, който злите езици мълвят, че си е купил билет за Ракка през Алжир и най-накрая ще отиде да изпълни синовния си дълг. Говори се, че Валбуена и семейството му вече са поръчани.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 11:01 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
blue_master написа:
ultima frontiera написа:
:smt005 Т'вай. Форумът си каза думата.


Няма човек на планетата, който да ме убеди, че Роналдо е по-добър от Меси, каквото намерение предполагам, че имаш ти..
Може да не съм съвременник, нито на Марадона, нито на Пеле, но съм им гледал достатъчно мачове, репортажи и т.н. за да мога да направя сравнение и преценка.

Единственият минус на Меси е, че няма харизма ( истинска ), той не говори, не парадира, не участва в скандали, не се изявява, като модел, ганстер, крал или нещо друго.


Не, аз никога не съм имал мнение кой от двамата е по-добър. Но винаги по-симпатичен ми е бил Гелосания, както му викате във форума. Не мисля и че трябва да се сравняват. За мен и двамата са феноменални футболисти, всеки по своя си начин. Наслаждавам се на играта им, макар често да храня Меси, чисто и просто щото е от Барса. Както храних и Роналдиньо, който също е уникален футболист. Както казаха по-горе - можем само да се радваме, че имаме възможността да ги гледаме.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Роналдиньо :smt007 :smt007 :smt007 Тоя човек където и да играеше винаги беше удоволствие да се гледа. Тоя човек диша с играта, бахти феномалните неща дето правеше.
Само заради оня гол дето заши на кръвосмешенията, веднага ти става симпатичен. :bigok Сиймън търсеше майка си тогава :loser2

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 11:25 am 
Роналдиньо не знам дали има и един човек в света, който да го "мрази". А ако има такъв, той задължително вече е отпътувал или пътува за Ракка да се бие, или пък е бивш и настоящ ЧЛЕН на Сектор Гей, веещ знамето на Чавдар над главите на етрополци. Друг вариант няма да мразиш Рони.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
http://offnews.bg/news/Sport_18752/Tero ... 30123.html Като спомена за Ракка :shock:

Иначе Роналдиньо, лошите говеда го освиркваха на националния :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
ultima frontiera написа:
blue_master написа:
ultima frontiera написа:
:smt005 Т'вай. Форумът си каза думата.


Няма човек на планетата, който да ме убеди, че Роналдо е по-добър от Меси, каквото намерение предполагам, че имаш ти..
Може да не съм съвременник, нито на Марадона, нито на Пеле, но съм им гледал достатъчно мачове, репортажи и т.н. за да мога да направя сравнение и преценка.

Единственият минус на Меси е, че няма харизма ( истинска ), той не говори, не парадира, не участва в скандали, не се изявява, като модел, ганстер, крал или нещо друго.


Не, аз никога не съм имал мнение кой от двамата е по-добър. Но винаги по-симпатичен ми е бил Гелосания, както му викате във форума. Не мисля и че трябва да се сравняват. За мен и двамата са феноменални футболисти, всеки по своя си начин. Наслаждавам се на играта им, макар често да храня Меси, чисто и просто щото е от Барса. Както храних и Роналдиньо, който също е уникален футболист. Както казаха по-горе - можем само да се радваме, че имаме възможността да ги гледаме.


И аз им се наслаждавам на двамата и аз смятам, че са страхотни футболисти, просто коментирах, като качества, кой според мен е по-добър ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 1:50 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Oachkatzlschwoaf написа:
Роналдиньо не знам дали има и един човек в света, който да го "мрази". А ако има такъв, той задължително вече е отпътувал или пътува за Ракка да се бие, или пък е бивш и настоящ ЧЛЕН на Сектор Гей, веещ знамето на Чавдар над главите на етрополци. Друг вариант няма да мразиш Рони.


Петър Стоянов. :loser2

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 28, 2013 9:28 am
Мнения: 7533
Джуджето е адски противен, Роналдото ми е безразличен, но признавам всичко, което прави на терена. Все пак обаче, истинския Роналдо си остава: :ls-cup
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Негерът дето е титулярен нападател на Уимбълдън е скандално слаб (да се вземе). Сакаме, па чекаме тигърът от Айлингтън - Адебайо Акинфенва да влиза и да закрие селския Плимут.

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com