forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 551 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Трябваше да излезне с Алвеша бек, Прохазка пред него.Менголо за малкото минути направи повече от ВенцУ прасето.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30286
Местоположение: гр. Голямото село
Мисля, че бат Стойо знае по-добре от нас моментното състояние на отбора

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
madball написа:
Кой нападател трябваше да пусне при третата смяна?


Ми май не си ми схванал мисълта! :wink:
Изначално настройката за мача беше такава, преди всичко да не загубим, а не да спечелим на всяка цена. Негова е работата да мисли, кого да пусне, като и да има нападател в групата.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Ние тепърва ще страдаме с това правило за юношата. Есента нямахме ширина и така или иначе трябваше някои от юношите да играе. Затова и Прохазка почна бек. Иначе трябваше Нар да е резерва. Въпроса е защо Краев го правят ляво крило..вижда се, че там се мъчи, а и на дясното правеше доста по-добри мачове.

За мен имаме доста добър потенциал от към играчи и е малко рано да ги обявяваме за некадърници. Бурабия направи големи грешки, ама беше единствения, който поемаше отговорност. Опитваше да излъже човек, да разнообразява играта и да стреля отдалеч.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Сашо игра цяла подготовка бек,почна първенството и пусна Прохазка.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Шейтанката го слагат на вратата от тук до края на сезона и нямаме проблем с правилото за юнУша :strkstrk

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
БялоСини написа:
Трябваше да излезне с Алвеша бек, Прохазка пред него.Менголо за малкото минути направи повече от ВенцУ прасето.


Треньора да знае по - добре от форон.левски.цон? НЕ Е ВЪЗМОЖНО! :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
Няма как да искаме изведнъж, ама това изведнъж са... 7 години :oops: Нека да не инфилтрираме в този клуб лека полека ударни дози провинциален футболен манталитет, тип жАлтите турци и Бирой - "Важното е да не отпаднем и бием два пъти говедата, другото следващия сезон".
А и говорим за първенство, в което място в евротурнирите ти застрашава... Славия :D


Тва е най-тъпото, че неусетно минаха седем сезона. От европейския пробив минаха 10 г. много от по-малките може и да не го помнят. Израства едно поколение, което свикна Левски да крета, да се "опитва да измъкне нещо" в Разград и ако случайно се класира в Европа, да отпада безславно от първия съперник

Това е така, но не съвсем. В тези години поне в две от тях се борехме за титла и два пъти играхме финал за купа. Така че не всичко е за зачеркване. Но така или иначе Левски остана без цял отбор заради цял куп сухи и жадни специалисти, мокети, мустаци и пр. Реално започвахме от нулата с нула пари, докато агата почти не си е сменял отбора от 4 години, а това, което е сменил е платил в милиони евро.
Това, за което може да съжаляваме са няколкото тотално осрани селекции напоследък, като лятната и миналата зимна, отчасти миналата лятна.

Иначе съм съгласен, че СС излезна с много предпазлива схема, но при количеството дебютанти - нормално :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
При Стойчо с Лудогорец винаги играем по един и същ начин. Първото полувреме, ако успеем да удържим и второто евентуално да ги изненадаме. 1-2 пъти свърши работа. Според мен няма как да се надиграваме на този етап с тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
Много наши останаха извън стадиона. Добре, че от улицата можеше да се гледа мача, че зяпаха оттам.
Но за първи път виждам да не влезат всички фенове на стадиона. Да бъде смърт за Гелата.

Не ми хареса играта ни иначе. Остава впечатление, че сме ги надиграли, но истината е, след ранния си гол просто ни оставиха да водим инициативата.
Хареса ми Менголо, на няколко пъти надбяга защитата им, бори се и т.н.
Прохазка не е лош бек, но като го забием там и губим креативност напред. След излизането му на крилото играта ни потръгна. Бурабия си личи, че е футболист. Направи перфектно първо полувреме, но през второто се позагуби.
Краев и Ради Цонев са тотал щета :ohmygod2 Нар първото също беше тотал щета, но през второто се посъбуди.

Едит: хванах повторението на мача в момента и Илиян Енев е ерата ретард

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис :
https://mega.nz/#!hEcW0TwK!uKNoHQHGzrxK ... CAGWvXy7KQ

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Коце Маца написа:
Много наши останаха извън стадиона. Добре, че от улицата можеше да се гледа мача, че зяпаха оттам.
Но за първи път виждам да не влезат всички фенове на стадиона. Да бъде смърт за Гелата.

Не ми хареса играта ни иначе. Остава впечатление, че сме ги надиграли, но истината е, след ранния си гол просто ни оставиха да водим инициативата.
Хареса ми Менголо, на няколко пъти надбяга защитата им, бори се и т.н.
Прохазка не е лош бек, но като го забием там и губим креативност напред. След излизането му на крилото играта ни потръгна. Бурабия си личи, че е футболист. Направи перфектно първо полувреме, но през второто се позагуби.
Краев и Ради Цонев са тотал щета :ohmygod2 Нар първото също беше тотал щета, но през второто се посъбуди.

Едит: хванах повторението на мача в момента и Илиян Енев е ерата ретард


И по добре, че така стана, защото можеше да стане сакатлък. Доколкото видях, около 80..100 човека не можаха да влязат, но то и реално нямаше място, къде да влязат, защото сектора беше пълен до откат, едвам затвориха вратите. Доколкото подочух, били са пуснати 850 билета, като в последствие са пуснати още 200, и това при реален капацитет, около 650...700 човека.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
targovishte написа:
Коце Маца написа:
Много наши останаха извън стадиона. Добре, че от улицата можеше да се гледа мача, че зяпаха оттам.
Но за първи път виждам да не влезат всички фенове на стадиона. Да бъде смърт за Гелата.

Не ми хареса играта ни иначе. Остава впечатление, че сме ги надиграли, но истината е, след ранния си гол просто ни оставиха да водим инициативата.
Хареса ми Менголо, на няколко пъти надбяга защитата им, бори се и т.н.
Прохазка не е лош бек, но като го забием там и губим креативност напред. След излизането му на крилото играта ни потръгна. Бурабия си личи, че е футболист. Направи перфектно първо полувреме, но през второто се позагуби.
Краев и Ради Цонев са тотал щета :ohmygod2 Нар първото също беше тотал щета, но през второто се посъбуди.

Едит: хванах повторението на мача в момента и Илиян Енев е ерата ретард


И по добре, че така стана, защото можеше да стане сакатлък. Доколкото видях, около 80..100 човека не можаха да влязат, но то и реално нямаше място, къде да влязат, защото сектора беше пълен до откат, едвам затвориха вратите. Доколкото подочух, били са пуснати 850 билета, като в последствие са пуснати още 200, и това при реален капацитет, около 650...700 човека.



По едно време се събираха в сектора билети като се беше събрала голяма пачка, ама не знам каква беше целта на това :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
Сигурно за колекцията :)))

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Бе тия фенове на ПАОК не могат ли да изгонят и наплашат Гари и да си го вземем, така и така са ги подпукали на бой :boisw
Между другото тия разградски платени шампиончета за пръв път ги виждам толкова жалко да се бранят и да бавят времето на собственият си стадион. Имаха уникален късмет при удара на Бурабия, центрирането на Алвеша, което Дяков по чудо изчисти в последния момент и при последната ни смислена атака, в която Менголо можеше да чукне към Нар а се замота. Общо взето се случи това, което си мислех от 2 месеца за тоя мач - съдията ще ги подпре хитро. Нацака ни жълти картони за безобидни влизания и реакции(Менголо не разбрах какво е направил даже), а на тях им спести червени картони за дублирани груби нарушения на Кишада и Дяков. Подпря ги с тия фаулове покрай наказателното, а на Венци му подмина бързо бързо нарушението да не стане беля и случайно Лукин или Костадинов да вкарат след центрирането. Чакам Кокала да им покажа дървото с някоя куркапанска схема в Монтана в петък. Ако може от ония дето прилагаше на прасетата и ги биеше яко където ги хване.


Последна промяна paulao на Нед Фев 21, 2016 11:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Коце Маца написа:
targovishte написа:
Коце Маца написа:
Много наши останаха извън стадиона. Добре, че от улицата можеше да се гледа мача, че зяпаха оттам.
Но за първи път виждам да не влезат всички фенове на стадиона. Да бъде смърт за Гелата.

Не ми хареса играта ни иначе. Остава впечатление, че сме ги надиграли, но истината е, след ранния си гол просто ни оставиха да водим инициативата.
Хареса ми Менголо, на няколко пъти надбяга защитата им, бори се и т.н.
Прохазка не е лош бек, но като го забием там и губим креативност напред. След излизането му на крилото играта ни потръгна. Бурабия си личи, че е футболист. Направи перфектно първо полувреме, но през второто се позагуби.
Краев и Ради Цонев са тотал щета :ohmygod2 Нар първото също беше тотал щета, но през второто се посъбуди.

Едит: хванах повторението на мача в момента и Илиян Енев е ерата ретард


И по добре, че така стана, защото можеше да стане сакатлък. Доколкото видях, около 80..100 човека не можаха да влязат, но то и реално нямаше място, къде да влязат, защото сектора беше пълен до откат, едвам затвориха вратите. Доколкото подочух, били са пуснати 850 билета, като в последствие са пуснати още 200, и това при реален капацитет, около 650...700 човека.



По едно време се събираха в сектора билети като се беше събрала голяма пачка, ама не знам каква беше целта на това :smt017

Накрая ни пуснаха без билети ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Единствената разлика да гледаш мача от вън и вътре, е че не си в лудницата. Иначе се вижда еднакво. Смерт мръсна да бъде за Гела. :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Коце Маца написа:

По едно време се събираха в сектора билети като се беше събрала голяма пачка, ама не знам каква беше целта на това :smt017


Май, за да влязат тия, които са отвън, но не мога да бъда категоричен.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
Иначе сега се замислям, че тези в трети пореден мач ни вкарват от пряк свободен удар :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7083
Местоположение: София
Нормално, сигурно са имали над 30 фаула пред наказателното през тези мачове. : D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Не забравяйте, че не игра основният ни дефанзивен халф, които бързо отнема и подава с висок процент на точност-над 90% - бок Джери. Много добро попадение е Джери, а Стойчо прецака малко играта в края като извади Жоро. Тия двамката трябва да са на терена задължително! Единият разиграва бързо другият отнема и подава точно. Класи са над Сърмов, Цоневите, Пламен Димов, Старокин, Даниел Димов та дори и Марсиньо :strkstrk
Бурабия наистина бърка много и дано е заради липсата на обиграност с останалите. Забелязах го и в контролите. По крилата с Нар и бок Роман сме добре, Менголо трябва да е централен нападател а Венци резерва. От дясно се надявам да се появи и нигериеца и да бъде алтернатива на Прохазка.
Тук някой написа че трябва да играем с добри отбори в контролите. Така е!!! Играеш ли с добри отбори си вдигаш нивото, от личен опит го знам. Именно това ни прецака и финала за Купата миналата година - грешната преценка от мачовете във втората шестица.
Едно предположение за следващата седмица - Сашо ще е десен бек, пред него Прохазка, от ляво Веско и пред него Краев, като второто ще влезе Нар.
Между другото Алвеша направо ги скъса от тичане и ръгане. Тоя човек играе не на 120%, а на 200%. Раздава се и в защита и в нападение. Толкова съм го псувал като беше в Черно море а сега ми е от любимците. Ако всички се раздават и им се получава така както на него, ще сме шампиони 100%.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Батхи селското гостуване, майна... За съжаление успяха да ни убият и настроението с всички простотии, държане по бариерите, хора извън сектора, гол в 5-та минута... Много умряло, много слабо, в лявата част на клетката на моменти си пеехме сами 2-3 човека. На моменти имаше усещане все едно съм в сектор В :| Но положението е кот'такоа - горе главата и ще се борим.. Отново сменяме половин отбор на полусезона, няма как да очакваме велики резултати срещу сработения отбор на агата... Евала на всички момчета и момичета, които се вдигнаха на майната си за да подкрепят отбора, евала и на момчетата, че до един дойдоха да поздравят публиката и изглеждаха наистина вбесени - поне като раздаване, съм сигурен че се бориха до край. Само Левски до края на Света! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Аз доколкото си спомням за първи път играчите ни се качват на бетона и идват до оградата.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30286
Местоположение: гр. Голямото село
Тоз път фъстъците как бяха :strkstrk

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2016 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
targovishte написа:
Аз доколкото си спомням за първи път играчите ни се качват на бетона и идват до оградата.



Не, и друг път са го правили и то неведнъж.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
antonatan написа:
Мисля, че бат Стойо знае по-добре от нас моментното състояние на отбора



Сигурно знае, но пореден важен мач остава впечатлението, че го губим заради страхливи негови действия и объркани смени и позиция на играчи. :wink:
Да не ме разбере някой погрешно, оставка не се иска, даже е безумно. Просто отбелязвам. Няма само Гонзо да е виновен за всичко. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Спокойно всичко има начало и край. Така и това разградско проектче ще приключи. Гришата и той беше голям отворко, но след Видзев и после след Висла и Жилина му мина мерака.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 12:58 am 
Online

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 9965
За първи път ми се случва да искам да си купя билет, а ушев учтиво да ми каже, че нямам нужда от такъв и да съм си влизал спокойно

Мачът, по мое мнение, беше много грозен. Все пак браво на нашите, че второто се раздадоха, колкото можаха.

Евала и на диджеята на ещадиото, че пусна поне 15 пъти да чуем песента " бийте център, бийте три- спермогорски клошари "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7083
Местоположение: София
Понеже видях, че прасето Дърпатов е използвам мое мнение, за да повдигне духа на аматьорските си последователи в розово, използвам великия форум да му отговоря, че не става въпрос за дербита с Бяла Слатина, Чико Бяга и Струмска Слава.
Левски ще го има, а сесека умре. Копни и това, припознавателю. :bigok :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 1:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
1984 написа:
За първи път ми се случва да искам да си купя билет, а ушев учтиво да ми каже, че нямам нужда от такъв и да съм си влизал спокойно

Мачът, по мое мнение, беше много грозен. Все пак браво на нашите, че второто се раздадоха, колкото можаха.

Евала и на диджеята на ещадиото, че пусна поне 15 пъти да чуем песента " бийте център, бийте три- спермогорски клошари "




Мале тая песен ми докара нервен срив :shock: :shock: :shock: Кой пее тая помия, звучаха ми като братя Аргирови бахти :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 551 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com