forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 2:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 551 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2871
Местоположение: BLUE UK
PNB написа:
Понеже видях, че прасето Дърпатов е използвам мое мнение, за да повдигне духа на аматьорските си последователи в розово, използвам великия форум да му отговоря, че не става въпрос за дербита с Бяла Слатина, Чико Бяга и Струмска Слава.
Левски ще го има, а сесека умре. Копни и това, припознавателю. :bigok :bii_chorbata

Хахах какво е написал тоя инцест?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
paulao написа:
Не забравяйте, че не игра основният ни дефанзивен халф, които бързо отнема и подава с висок процент на точност-над 90% - бок Джери. Много добро попадение е Джери, а Стойчо прецака малко играта в края като извади Жоро. Тия двамката трябва да са на терена задължително! Единият разиграва бързо другият отнема и подава точно. Класи са над Сърмов, Цоневите, Пламен Димов, Старокин, Даниел Димов та дори и Марсиньо :strkstrk
Бурабия наистина бърка много и дано е заради липсата на обиграност с останалите. Забелязах го и в контролите. По крилата с Нар и бок Роман сме добре, Менголо трябва да е централен нападател а Венци резерва. От дясно се надявам да се появи и нигериеца и да бъде алтернатива на Прохазка.
Тук някой написа че трябва да играем с добри отбори в контролите. Така е!!! Играеш ли с добри отбори си вдигаш нивото, от личен опит го знам. Именно това ни прецака и финала за Купата миналата година - грешната преценка от мачовете във втората шестица.
Едно предположение за следващата седмица - Сашо ще е десен бек, пред него Прохазка, от ляво Веско и пред него Краев, като второто ще влезе Нар.
Между другото Алвеша направо ги скъса от тичане и ръгане. Тоя човек играе не на 120%, а на 200%. Раздава се и в защита и в нападение. Толкова съм го псувал като беше в Черно море а сега ми е от любимците. Ако всички се раздават и им се получава така както на него, ще сме шампиони 100%.

А играч до 21 години кога?

Иначе има доста скандални мнения за пореден път. :bigok


Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 7:10 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15133
Нека не се шашкаме от днешната загуба. Нов е състава, ще се обиграва поне до Април. Ако до тогава не сме загубили шанс да участваме в ЕКТ, това би било прекрасно.

Дразни ме факта, че Стойчо често намира начини да улесни противниците ни с някои свои решения. Днес гениално реши да направи най-резултатния ни играч десен бек, въпреки, че дриг играч игра на този пост през подготовката. Очаквам в следващия мач Прохазка да е резервен вратар, така че да няма и теоретичен шанс да вкара.

Гледайки включванията на Менголо (особено) и Нар, аз лично съм обнадежден. Венци Христов не се справи днес, но пък вижте в какъв мач му се наложи да дебютира.

От днешните изяви на Радо Цонев оставам с впечатлението, че ако ги загубим, много ще съжалявам за брат му.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12974
Местоположение: истинското село !!!
Липсваха ми коментарите след мач, еле пък като сме паднали.


Вън Гонзо, не те е срам. Бесило за СС. Изгнание за новите хакуна матата :bigok :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
DirtyDog написа:
antonatan написа:
Мисля, че бат Стойо знае по-добре от нас моментното състояние на отбора



Сигурно знае, но пореден важен мач остава впечатлението, че го губим заради страхливи негови действия и объркани смени и позиция на играчи. :wink:
Да не ме разбере някой погрешно, оставка не се иска, даже е безумно. Просто отбелязвам. Няма само Гонзо да е виновен за всичко. :strkstrk


Разбира се, че след мач е много лесно да кажеш що не пусна тоя, що не пусна оня. А ако ги беше пуснал и се бяха насрали, щеше да има що ги е пуснал :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 9:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15611
Местоположение: Sofia
gamencerista написа:
Липсваха ми коментарите след мач, еле пък като сме паднали.


Вън Гонзо, не те е срам. Бесило за СС. Изгнание за новите хакуна матата :bigok :bigok

И къде ги видя тия коментари? Аз освен градивна критика и мнения, че треньора е сбъркал със състава, което може и да е така, може и да не е така, не виждам.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10718
АвстралиецО написа:
А играч до 21 години кога?

Е написал е - Краев пред Минев


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6158
Нашият живот написа:
Ще станат нещата :smt006 Минев адски много дразни с постоянно вдигнатите си ръце и подвиквания, как един нов футболист да разгърне потенциала си при такъв идиот :smt115 Краев безнадеждно слаб отново, да налагат някакъв юноша на левия бек (без мики :bigok ) и напред да си играем с печките и Роман :lsfc3 :lsfc3 НАР БАБАТУНДЕ МЕНГАЛО :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :bigok


Точно и аз вчера това си мислех - играчът до 21 да е ляв бек след като и без това на Минев май му е последен сезон. От контролите останах с впечатление, че може да се пробва с Галин Ташев там.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Кур за ушев и малоумието да се затворят всички бензиностанции от това пробито село на гъза на географията чак до София....
ОК, вечеряш в Търново, ама не всички като ушев карат малолитражни кенефи на газ и могат да минат с един резервоар стотици километри.... :evil:
Мача кво да го коментирам, то от тая клетка нищо не се вижда...с две думи първенството се поднови и свърши в един ден....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
За първи официален мач толкова. Луноходец при 2:0 вместо да ни качат на разлика, почнаха с лежането и бавенето. Ебахти насреняците. Да прелее Дунав и да ги залее.

Дарпатов, инцест недоклатен, ще правим дерби с майка ти.

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 12:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
neptun, успя ли да влезеш? :bigok

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Да вземеш тенекия в първенство с 9 отбора и 1 конкурент на който служебно и абсолютно неправомерно отнемаш точки за да се "откъснеш", предвид парите дадени за играчи е... смешно. Нищо, че всеки гледа да налапа хОята на силния на деня в момента феодал и "пропускат" удобно този факт.

Левски започна да си стъпва на краката и всичките глупаци и аграри отново започват да изпитват страх, макар и не колкото ми се иска, но посоката е правилна. Всичко ще си дойде на мястото. :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 1:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5294
Местоположение: София
Аз успях да гледам само след 70 мин. Т.е., включих телевизора и изгониха Моцйе :bigok И по това, което видях не мога да съм сигурен, че ще дам обосновано мнение.

Реално вчерашният мач беше "мача за титлата". И по това, което чета и гледах като репортажи, не изглежда да сме подходили така. Трудно ми е да приема, че предварително сме отписали първото място. Ако ще и логиката да сочи, че е по-правилно. :smt085

За 2-ри март... Чакам с нетърпение. А и е от нормално време мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 3:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15133
antonatan написа:
DirtyDog написа:
antonatan написа:
Мисля, че бат Стойо знае по-добре от нас моментното състояние на отбора



Сигурно знае, но пореден важен мач остава впечатлението, че го губим заради страхливи негови действия и объркани смени и позиция на играчи. :wink:
Да не ме разбере някой погрешно, оставка не се иска, даже е безумно. Просто отбелязвам. Няма само Гонзо да е виновен за всичко. :strkstrk


Разбира се, че след мач е много лесно да кажеш що не пусна тоя, що не пусна оня. А ако ги беше пуснал и се бяха насрали, щеше да има що ги е пуснал :bigok

Ако Стоев прави логични неща малко хора (не че няма да има) ще хленчат. Човек не трябва да е завършил школата в Коверчано за да се сети, че да правиш от Прохазка десен бек (при положение, че си имал и шанс да видиш колко добре играе като такъв в решаващи мачове), е същото като да правиш от Бардон дефанзивен халф. И в двата случая се лишаваш от един от най-силните си офанзивни играчи (хода на мача вчера ясно показа това), но не получаваш сносен дефанзивен играч.

Ако зора е да търсим титулярно място на Прохазка, тогава може би трябваше тази зима да вземем един десeн бек вместо дясно крило.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пон Фев 22, 2016 5:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Синя Религия написа:
neptun, успя ли да влезеш? :bigok



Влезнах без проблем. Даже пристигнахме доста рано - към 12:45 и си паркирахме колата точно преди ушев да затвори улицата към нашия вход. Успяхме и да си вземем бира от магазина наблизо около 5 минути преди ушев да нареди да спрат да продават алкохол. Е имаше и един недостатък ранното идване и влизане а именно, че седяхме почти 2 часа в клетката за птички преди да почне мача, но то няма идеални неща. :D Нарочно не влезнах вчера във форума като се прибрахме очаквайки стабилно рязане на вени и искания на оставки, но този път се изненадах доста приятно от хода на дискусията за мача. :)

За пръв път имам "честта" да гостувам на този стадион и ако това е европейски стадион то аз съм трамвай. Този сектор за гости прилича по-скоро на окоп от втората световна война или концлагер, но не и на нормално място за наблюдение на мач. Много хубава и навременна реакция на нкп и тръста. Дано има някакъв ефект.

ЗА самия мач - реалния резултат за мен беше равен. Ако сте очаквали да смажем с разлика милионната селекция от обиграни играчи на агата - е доста трудно ще стане. Момчетата имаха желание и се раздадоха. Много ми хареса като минаха накрая пред сектора всички. Заслужават да ги подкрепим и в останалите мачове. Аз лично очаквам като се сработи по-добре защитата ни и се разиграят менголо и венци да сме доста добре. Смятам, че този път направихме добра селекция и отбора има потенциал дори и за титла. Дано бием на мача във Варна. Ако това стане сме още в играта за титлата понеже точките смятам, че ще ни ги върнат в крайна сметка.

Само Левски и всички във Варна другата седмица. Време е за кафяво гостуване с нощен влак. :D

Edit: Като пеене не бяхме добре този мач, но да кажем, че се дължи на летаргия след зимата. :D Дано във Варна е по-добре. Аз бях в крайната дясна част на клетката далеч от входа и се пееше доста епизодично. Единствено в центъра беше що годе по-добре. А за хореографията на кремвиршите - на пирин дори беше по-читава в есенния ни мач там. :D

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Трудно начало, но нека не отписваме всичко още от февруари месец. Да минат още няколко мача, да видим новите ще ни радват ли или ще ни късат нервите. Шансове ще има докато ние вярваме в отбора и ходим по мачове, за да вдъхваме увереност и на играчите.
А относно условията в Разград - смятам, че не е нормално на място, което побира 600 души да пуснеш два пъти повече. Организацията беше много лоша - предвид големия интерес към мача, трябваше да се измисли някакъв по-цивилизован вариант и с билети и с пропускателен режм. Факт е, че и те си бяха напълнили секторите и поне по това, което видях нямаше как да пренасочат част от нас към страничните сектори.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
DirtyDog написа:
antonatan написа:
Мисля, че бат Стойо знае по-добре от нас моментното състояние на отбора



Сигурно знае, но пореден важен мач остава впечатлението, че го губим заради страхливи негови действия и объркани смени и позиция на играчи. :wink:
Да не ме разбере някой погрешно, оставка не се иска, даже е безумно. Просто отбелязвам. Няма само Гонзо да е виновен за всичко. :strkstrk


СС до сега е объркал ВСИЧКИ важни мачове малко или повече и трябва да си ходи в комплект с Гонзо. Сега ще последва вълна от глупости за това изречение, но след 3 месеца като пак останем извън ЕКТ ще го разберат много хора.

Есента по принуда играхме в Разград с 4 юноши титуляри... и до 60та минута си ги надигравахме и ако не беше съдийска грешка щяхме даже да водим... Сега със селекцията за 1 млн на тези двамата до 60та минута почти не пипнахме топката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
:smt035 сега :smt035 със :smt035 селекция :smt035 за един мелеон :smt035


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24035
Бойо, това е субективно мнение, с което изобюо не съм съгласен.
Зле играехме в първите 25 минути, вероятно поради някакво стъписване. Реално Йоргачевич направи 0 спасявания, вкараха гол от единственото си положение и след късметлийски удар от много спорен фаул. След 25-тата минута мачът беше равностоен.
Есента ни биха много по-категорично.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Всъщност кой да дойде вместо Стойчо ? Юношите ни са потресаващо слаби с изключение на Краев, който обаче не си дава вече зор, защото знае че ще е титуляр по принуда. Другите опции за добър избор на играч под 21 години са дългосрочно контузени.
Мики Орачев, Р. Цонев не ги броя въобще за живи.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Друго говорехте преди да се контузят Боби Цонев и Деян Иванов. :smt006

За Фики и Ради също не съм съгласен, че са тотал щета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е ти защо не четеш ? Кои са вариантите на млади играчи под 21 години, които са контузени - Б. Цонев и Д. Иванов.
Колко повече ти трябва да се убедиш, че Орачев и Р.Цонев са тотал щета ? Колко години ги мъчат и нищо.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Фики на крилото има добри включвания. А Ради Цонев не играе достатъчно за да имам такова крайно мнение за качествата му.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:37 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12470
Фики е тотал щета и като бек и като крило.Ради Цонев,вече мисля 3 сезон му се дава шанс и освен отделни проблясъци,нищо друго не сме видели.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Sir_J написа:
Фики на крилото има добри включвания. А Ради Цонев не играе достатъчно за да имам такова крайно мнение за качествата му.

Само дето за да играеш в Левски не стига да имаш 'добри включвания'. Фики може да направи пет пробива по крилото ама веднъж ще сбърка лошо и ще направи голова контра на съперника. Или червен картон.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 25, 2015 1:36 pm
Мнения: 166
Фики дори и като загрява извън игрището на крилото пак нищо не става от него :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Аз не казвам, че е мегаталант, а че за резерва е ОК. А правилото за юноша засега го покриваме с Краев, пък след няколко месеца ще се върнат и контузените.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
С трите неГера и боК Роман ще изглеждаме страховито напред :D Задължително да се пробва подобна черна схема с Шейтанката на врата в мач без значение - ще бием поне Седем на нула :bigok

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Фики става за резерва в спечелен мач, или такъв с отбор от Б група, който трябва да можем да го вземем и с 8 души. Иначе си е щета, и това е видно от всеки. Ради Цонев има много желание и много му се иска, но дотам - като качества е за отбор като Монтана максимум. Брат му е по-добър, но е контузен. Единствения с потенциал да стане играч за титуляр в Левски е Деян Иванов, но той също е контузен. И дори и да не беше, все още е нереално за разчитаме на него във всеки мач, поради простата причина, че не е готов физически за цял сезон титуляр (твърде вероятно е затова и да е контузен, още повече, че предната подготовка я води с Екима....). Всъщност физическото състояние е бич за всичките ни юноши, Краев включително. За съжаление, Краев продължава да криволичи зверски и започвам да се плаша, че и той ще си се закотви на едно ниво, което е далеч от достатъчно. Също за съжаление, в момента той просто няма алтернатива поради правилото....

За мен е абсурдно да се говори, че "пак нищо не става от тия", след изигран ЕДИН мач, като гост на най-добрия отбор в България като качества на отделните играчи, загубен с една грешка, един рикушет и селско лежане в последните 15 минути от шубе да не изравним. Не смятам, че сме играли супер, но и не смятам, че сме били "трагедия". Впрочем Бойо е един от тия, които още на полувремето обявиха Нар за пълно дърво, а това очевидно не е така, също той смята Бурабия за смешен играч, а това също не е така.... А аз викам да почакаме до април и тогава да преценяваме кой става и кой - не. А за СС - малко е странно да му се приписват всичките грехове на него, като същевременно се пропуска, че с него бихме гората за купата тук миналата година, с него им направихме равен есентав мач, който взимахме, ако не беше оня фал, с него бихме латекса като гости, а и им направихме 2:2 (и трябваше да ги бием, но ни порязаха), с него щяхме да ги бием и за купата, ако Таско не ни беше ебал майката, и т.н. и т.н. Така че не е съвсем оправдано да му приписваме всички "провали". Без да отричам, че и според мен понякога прави грешки, които личат в такива мачове.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2016 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19480
От догодина юношите в стартовия състав трябва да са двама, така му мислете :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 551 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com