forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 02, 2024 11:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 308 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Е повече бяхме от 5К според мен, но да определено може и да е доста по-добре.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Добре, като го повтаряте това за 5к, 3к и т.н. - какво целите? Нали се сещате, че е смешно да се говори точно тука по въпроса за посещаемостта, след като активните потребители на форума формират сигурно 50% от тия 5к....

Да, ясно ни е на всички, че има проблем с посещаемостта, че е слаба, че трябва да сме повече. Ама няма да стане с "аз не мога да разбера що има 5к" - ми щото толкова са отишли. Не забелязвам на мачове на другите отбори да ходят повече, не забелязвам другите сезони да са ходили по повече..... Разберете, че времето, в което сме по 25 000 на всеки мач е безвъзвратно загубено. Сега можем да сме щастливи, че го пълним тоя стадион на 3-4 завързани мача в годината. През останалото време - толкоз. В София, пък и не само, има предостатъчно други "забавления". Остават по-хард феновете - те ходят, но те са толкова, колкото виждаме! Да, без "семкарите" сем толкова - независимо дали ви харесва, или не....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11778
Ще го повтарям, щото ме дразни и не го приемам. И не ме интересува изобщо какви забавления има в София, нито колко хора ходят на другите отбори. Пределно ясно ми е, че форумът е с постоянно присъствие на стадиона, без значение от обичайните оправдания. Проблемът е огромен и трябва да бъде дискутиран. Хубаво е, че се увеличи твърдата бройка в Б, но в останалата част от стадиона е трагедия. Много се надявам, че с пускането на сектор А, това ще се промени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Ако почнем да играем редовно в евро турнирите и правим добри игри- ще се вдигне броя на картите, както и общо на присъстващите на вътрешните мачове. Около приказката бая хора, които иначе ходят само на дербита, си бяха купили карти. Друг начин не виждам...

Sent from my JY-S3 using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Аз пък очаквах по-малко хора и бях приятно изненадан :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Megablue написа:
Ако почнем да играем редовно в евро турнирите и правим добри игри- ще се вдигне броя на картите, както и общо на присъстващите на вътрешните мачове. Около приказката бая хора, които иначе ходят само на дербита, си бяха купили карти. Друг начин не виждам...

Sent from my JY-S3 using Tapatalk

Това са абсолютни глупости. Дори докато бяхме в групите на ШЛ отново го имаше същия проблем с ниската посещаемост. Седмица преди мача с Барселона имаше едно домакинство на Берое, на което присъстваха буквално 200 човека.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Няма да се промени. От 20 години е така и не виждам как ще стане по-добре. Последно отборът на Наско, Гибона, Ники Илиев и т.н. пълнеше стадиона във всеки мач. След това лека полека започна отливът и даже бих казал, че сега сме доста добре с оглед на пълната липса на трофеи и ЕКТ.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Блажени са вярващите. Ники, и да го приемаш, и да не го приемаш - това е факт, и то не от днес, а от 15 години.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Ще започнат да ходят повече хора като/ако поискат и им бъде приятно поради някаква причина на стадиона, а не защото някой ги заклеймява онлайн колко е задължително и срамно ако не са там.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Гадните софиАнци са виновни, че не ходят :slap

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
А сега с този формат на първенството май е по-добре, има повече ключови мачове... даже срещу пирин бяхме няколко хиляди... Предвид марката а група към този момент не е чак толкова зле. Интересно ми е как ще се отрази пускането на а сектор- все пак по- добри условия... ала-бала...

Sent from my JY-S3 using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Светльо написа:
Гадните софиАнци са виновни, че не ходят :slap

:smt023

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Който иска да ходи,който не иска да не ходи,ебати дискусиите всеки път :smt006 В Англия има много глупаци които си тръгват 80-85та минута независимо от развитието на мача което за мен е малоумие особено когато мача е късен и не гониш некъв полет :wink: Който не му се идва на Герена да си стои вкъщи,удобства искали,ебем ти гъзарите,сигурно всеки уикенд са на Малдивите летейки първа класа :strkstrk

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Аз вярвам, че с пускането на сектор "А", дори и със значително повишени цени на билетите, ще е винаги почти пълен. Обяснявам си ги нещата по един прост начин. Хората отиват в "Б" заради "Левски партито". Откакто се постигна обединението в сектора, партито е винаги на ниво, бием => има и настроение и така постоянното присъствие там се удвои и утрои. Т.е хората, които ходят там, получават това, което търсят. От друга страна, ако искаш просто по-спокойно да гледаш мач във "В", в момента това е невъзможно. Тотална разруха и мърлящина в сектора и никакви нормални за века, в който живеем удобства от сорта на нормално влизане и излизане от стадиона, достъп до тоалетна или адекватен кетъринг. На мача с Лудоселец например, бях час преди началото пред входа с карта и успях да вляза точно 10 минути преди старта. През това време се наслушах на всякакви благословии за клуб, Баждек, тръст, фен клуб, стюарди и т.н. придружени с обичайните "Нема им стъпим повече", "Преди не съм изпускал мач на стадиона, вече само пред телевизора" и т.н. Общо взето, като заключение, новият сектор няма да е манна небесна, но би трябвало със сигурност да подобри нещата.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Значи толкова пълен Б сектор не е имало от години. В най-силните ни години секторът седеше празен. Бройката се попълваше от А и В. Сега В сектор е доста рехав и бройката идва от Б.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 5:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24058
Аз също съм на мнение, че един нормален сектор А ще вдигне леко посещаемостта. Примерно +500-1000 души в сравнение с В сега.
Уж седя на едни от най-добрите места във В, а дори те са ебати кочината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6322
Така е, и във "В" се виждаше, че има повече хора от стандартното. А и на практика 6 хиляди на сегашния капацитет си е полупълен стадион. Или полупразен, ако сте по драмите и тюхкането :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 5:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 978
shalala написа:
Аз вярвам, че с пускането на сектор "А", дори и със значително повишени цени на билетите, ще е винаги почти пълен. Обяснявам си ги нещата по един прост начин. Хората отиват в "Б" заради "Левски партито". Откакто се постигна обединението в сектора, партито е винаги на ниво, бием => има и настроение и така постоянното присъствие там се удвои и утрои. Т.е хората, които ходят там, получават това, което търсят. От друга страна, ако искаш просто по-спокойно да гледаш мач във "В", в момента това е невъзможно. Тотална разруха и мърлящина в сектора и никакви нормални за века, в който живеем удобства от сорта на нормално влизане и излизане от стадиона, достъп до тоалетна или адекватен кетъринг. На мача с Лудоселец например, бях час преди началото пред входа с карта и успях да вляза точно 10 минути преди старта. През това време се наслушах на всякакви благословии за клуб, Баждек, тръст, фен клуб, стюарди и т.н. придружени с обичайните "Нема им стъпим повече", "Преди не съм изпускал мач на стадиона, вече само пред телевизора" и т.н. Общо взето, като заключение, новият сектор няма да е манна небесна, но би трябвало със сигурност да подобри нещата.


Прав си за всичко, което казваш за "В", обаче това, че "А" ще е почти винаги пълен общо взето да го видя не мога да го повярвам. Със сигурност ще има някаква еуфория в началото, обаче ми се струва, че постоянните му посетители ще са за сметка на другите сектори (хора, които си ходят редовно сега ще продължат да го правят, но в друг сектор) и много малка бройка нови ентусиасти, които трайно ще се задържат. Т.е. общата посещаемост едва ли ще се промени значително.

Отделно едва ли са за пренебрегване и цените в сектор А, които се спекулират. Ако примерно цената във В е 12 лева, а за А е 30 лева нали се сещате, че това ще спре много хора. В неделя видях баща с 2 деца (на по 12-13 години), които може би се вписват в профила на идеалните посетители на сектор А, но пък 3х30 (дори с някаква отстъпка) за марката на А ПФГ някакси не се връзва. (нека не влизаме в полемики колко цигари/курви/сирене са тези пари и дали ако милееш за отбора ще се замислиш да ги даваш и т.н.) :)

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 5:19 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12492
Естествено,че новия Сектор А ще вдигне посещаемостта.Каквото и да си говорим,масата иска,а и е нормално да иска нормални условия,както е навсякъде из Европа.Да,ние тука от форума не ни бърка,дали вали сняг,дъжд,дали има тоалетни или кетъринг,ама за масата тия неща са важни. :smt006 Щом какви ли не отбори от нашия ранг,примерно Спартак Търнава строят нови стадиони...просто това си е естествения път.Дори в големите първенства като Италия и Испания,стадионите не са пълни(за тяхните стандартни),щото по никакъв начин не могат да се сравняват с тия в Германия и Англия. :smt006 Ето,Ювентус примерно,след като си построи новия стадион,той на всеки мач е пълен...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Да, и аз съм на това мнение- трябват си удобства. Ако поставят приемливи цени на А съм сигурен, че доста хора ще го предпочетат, пък и телезрителите може да се прежалят да зарежат телевизора за някой мач. Освен това има хора, които не им е проблем да си го позволят- да, няма да викат, но ще са там, ще плащат билети и ще се радват на отбора (пък и може по някое левче в урните да пускат и те). Въпросът във всяко едно такова мероприятие е хората да се забавляват- какво по- хубаво нещо от това да гледаш шоуто на Сектор Б и един чудесно играещ Левски, всичко това от една чисто нова трибуна с козирка. Хората по света си строят хубави стадиони не защото се чудят какво да си правят парите... представяте ли си ако имахме стадион като този на Юргорден и метро до там с колко щеше да се увеличи посещаемостта, дори през ноември? Всяко от тези неща има значение. На прав път сме :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 8:24 am
Мнения: 89
За съжаление откакто не живея в България много рядко съм ходил на мач, но преди две години успях да отида на мача със славия (2:2 в годината на юбилея) и бях на касите около 45 минути преди мача - работиха 3 гишета беше фрашкано с хора и най-големия проблем бяха още толковата фенове които стояха отстрани, блокиращи пътя към стадиона, които агитираха хората на опашката да им купят билети. Стигаше се до абсурда да се купуват по 3 билети за тоя, 5 за оня, 10 за третия. Това забавяше движението, изнервяше всички, а такива като мен които отказаха да вземат билети за тези тарикати, биваха псувани и оплювани.

Със сигурност има вина и в клуба, но голяма вина има и при нас феновете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Ти ги изкара повечето тарикати.Като преброим и тия,дето влизат без билети/друг тип тарикати/,и тия дето ги вкарва ушев/трети тип тарикати/,то стадиона би трябвало да е пълен само с тарикати. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Който ОБИЧА Левски, не се вълнува от условия, противник, време, цени на билети и прочее, за да е на стадиона. Който изпитва симпатия към този отбор, но е далеч от сърцето му, иска нещо в замяна, за да си вдигне гъза до Герена. Ако Челси играеше в София, щях да съм точно като повечето левскари. За да отида да ги гледам на живо трябва противникът да си струва, времето да е хубаво и т.н. Просто защото тоя отбор не е важна част от живота ми, а само ми допада и го предпочитам пред другите отбори.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 8:24 am
Мнения: 89
Stahlgewitter написа:
Ти ги изкара повечето тарикати.Като преброим и тия,дето влизат без билети/друг тип тарикати/,и тия дето ги вкарва ушев/трети тип тарикати/,то стадиона би трябвало да е пълен само с тарикати. :lol:


Ами замисли се. Имаше групички от по 10 човека а един от тях агитира за билет за всички. Може това да не е норма и тогава просто така да се е случило, но нямаше човек на които да не му бе натякване да вземе билет за тоя и за оня


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Синя Религия написа:
Който ОБИЧА Левски, не се вълнува от условия, противник, време, цени на билети и прочее, за да е на стадиона. Който изпитва симпатия към този отбор, но е далеч от сърцето му, иска нещо в замяна, за да си вдигне гъза до Герена. Ако Челси играеше в София, щях да съм точно като повечето левскари. За да отида да ги гледам на живо трябва противникът да си струва, времето да е хубаво и т.н. Просто защото тоя отбор не е важна част от живота ми, а само ми допада и го предпочитам пред другите отбори.


Не съм съгласен- според теб излиза, че за 10-ина години хората масово са намразили Левски и затова не идват на стадиона. Аз пък ти гарантирам, че човек, който веднъж е изпитал тръпката да обича този отбор, ще го обича до края на живота си и това дали идва на стадиона не е определящо за това колко силно е това чувство у него. Различни фактори отблъснаха хората от стадиона и те нямат нищо общо с обичта на хората към Левски. Сега трябва да се намери начин тези хора да започнат пак да идват на стадиона- защото нека си го кажем както си е- човекът си е зависим от своите навици...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Предлагам да се направи раздел ВЕЧНИ ТЕМИ, където да има тема за посещаемостта и тема имаше ли засада/дузпа и ей такива подобни, дето след абсофакинлютли всеки мач се дъвчат :smt005

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11778
За мен основното е желанието. Като ученик не ме ебеше дали ще спя по гарите, както сега не ме ебе дали ще бия 150 км. да се прибирам по нощите. Вярно е, че модерния стадион би бил магнит за съвременния хомо сапиенс , но до не отдавна на мчове с берое, литекс, нефтохимик и т.н идваха по 20-30к души...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
megablue, не знам, но би трябвало, когато Левски играе на Герена, да са в огромна еуфория, да са щатливи и да искат дя бъдат до голямата си любов. Не мога да приема, че времето и условията за мач са над тази любов. И никъде не съм споменавал думата омраза. Как може да има хора, които цял живот са по стадионите, а други да спират, докато отборът не играе мач за титлата? Тогава как нищо не пречи на тези левскари?

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Последна промяна Синя Религия на Пон Ное 09, 2015 7:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Абе каквото и да си говорим, много от хората искат удобство и адекватни условия. Как футболен мач да е приятно изживяване за не толкова запалени хора, когато седиш на наклонени редове и ръждясали железа.Как да предпочетат това пред разходка в парка в един неделен следобед? На нас може да не ни прави впечатление, но за много от хората си е фактор. В сектор е в ужасно състояние,влизането и излизането от стадиона е мъка,няма адекватен градски транспорт. Когато бях по-малък не ми правеше толкова впечатление да чакам тролей и да се прибирам до нас по над час и нещо, но сега е абсурд да си причиня всичко това, което се случваше по 1ца и 2ка . Да доживеем метрото и поне 1-2 нормални сектора и тогава може да мрънкаме с по-голямо основание.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Синя религия, прав си, но забравяш един важен фактор- възраст, с която са свързани доста промени у човека. Главният проблем обаче е, че голяма част от младите левскарчета нямат навик да ходят на стадионите, ами си гледат мачовете с родители и приятели вкъщи- това е най- страшното, защото те са бъдещето на Левски. Един нов, модерен и сигурен сектор ще поощри родителите да водят децата си по мачовете и така да създадат у тях този важен навик да подкрепят отбора си навсякъде. Обобщено: чичаците ще им е по- кеф и може да си размърдат повече седалищата, а родителите няма да имат толкова притеснения за сигурността на децата си на стадиона. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 308 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com