forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 308 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Perkele написа:
niki87 написа:
после с литекс 30к, с прасетата 30к,


Това физически няма как да се случи, при положение, че Герена беше 27-28000 целият. А едва дали ще да е бил пълен като с Ювентус. :)


Напротив толкова бяхме, 2001 пролетта с Литекс беше страшно пълен стадиона! Мазаляк просто!

Но си имаше мачове на които пак имаше само 500 човека. Спомням си един мач 2001 със Спартак за купата някъде пак като сега Ноември месец на Герена и на стадиона хората се брояха на око. Нищо, че беше 1/8 финал мача! Винаги е имало мачове с публика и такива без! :smt006

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Вто Ное 10, 2015 4:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8210
Местоположение: София
Perkele написа:
niki87 написа:
после с литекс 30к, с прасетата 30к,


Това физически няма как да се случи, при положение, че Герена беше 27-28000 целият. А едва дали ще да е бил пълен като с Ювентус. :)


С Литекс бяха пълни трибуните, пътеките и даже входовете.имаше хора, които изобщо не виждаха терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Изображение

Изображение

:lsfc4 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Проблемът вече е, че дори на напечени мачове 30 000 не можем да съберем, та дори и 20 ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
То не, че сега има къде да събереме повече от 14000 де. :D

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Имаше мач на Националния, където дойдоха много малко хора.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
АвстралиецО написа:
Ако се спре Диемата и интернета, всички ще са на стадиона.

И това не е гарант. 2012 есента в първите десетина кръга нямаше телевизионно излъчване и това вдигна посещаемостта с много малко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Mr. Smith написа:
Имаше мач на Националния, където дойдоха много малко хора.


Който не беше от "напечените" ;) Но ако трябва да съм честен, според мен ако някой от последните два мача с гората се играеха на Националния, надали щяхме да съберем повече от 20-22 хиляди.

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не беше напечен, но беше важен мач .

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Insomnia написа:
АвстралиецО написа:
Ако се спре Диемата и интернета, всички ще са на стадиона.

И това не е гарант. 2012 есента в първите десетина кръга нямаше телевизионно излъчване и това вдигна посещаемостта с много малко.

Имах предвид да няма чужди мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
За болшинството от феновете не беше толкова важен явно. Важен си остана за онези, които винаги ходят. Иначе съперникът беше непретенциозен, времето лошо, а-у, мрън-мрън. За съжаление това са значими фактори при избора на не толкова отдаден левскар дали да отиде на мач.

Впрочем разбра ли се колко точно души са присъствали на Юргорден? Аз на око предположих, че бяха около 11-12 000

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
south написа:
Ето ти моят частен случай - за да направя тая връзка трябва да сменя поне 1 превозно средство и до Герена съм оптимално за 55 минути. В поне 75% от случаите ми трябват около час и половина за транспорт във всяка посока, при положение, че до Младост стигам за 30 минути с може би 5 различни маршрута без да броя метрото. И много ясно, че няма какво да се направи и не сме виновни, че сме натирени там от шумкарите. Но абсолютен факт е, че в 2015 г. транспорта до Герена е ужасен. Което е само половината проблем: адекватен транспорт + добра (силна) игра = висока посещаемост.

От нас (5-те кьошета) до Герена стигам за около 40-45 минути пеш. Пак от нас до входа на Южния парк откъм бул. Витоша стигам за 15-20 мин. пеш. За кво се занимаваш с гнусния градски транспорт? Една чудесна разходка за здраве. Или пък можеш да слезеш пеш до НДК и 5-те и оттам транспорт бол.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2869
Аз съм в западна София, пеш до нас в 22-23 часа не е много здравословно :bigok

Използвам две прекачвания, за да стигна.

На връщане се случва няколко трамвая подред да са за депо и си хващам такси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Аз лично съм пробвал абсолютно всякакви начини за стигане от нас до Герена и всичко е пълна кочина и напълно неадекватно. :lol: Принципно най-спокойно ми е пеша през Южния парк и после със 120, ама това пак изисква добро планиране, защото този магически автобус е през около 20 минути. Иначе за последните 6 години съм пропуснал едва 2 домакински мача, при това миналия сезон и поради простата причина, че живота натиска и трябва да се изкарват пари, хаха. Но за масата хора транспортът оказва значение, отново споменавайки, че до Младост стигам за половината време, което ми е нужно до Герена и без да използвам метрото. До Герена няма адекватен транспорт, факт. Дядо ми например преди 30-40-50 години е стигал за поне 2 часа със смяна на два трамвая и ходене пеша и е имало по 40 000 души на мач, ама тогава това е било едно от малкото забавления за хората. Пак повтарям, при липса на транспорт и качествена игра (титли, купи, полуфинали :loser2 ) към днешна дата ще липсват и хора, това е, напълно нормално за 2015 г.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не знам какво има да дискутираме при положение, че след един-два месеца започва строежът на метрото, което ще минава съвсем близо до Герена.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пичове, причината не е транспорта, часа, мястото, цената на билетите и т.н. Примери сте самите вие (щото очевидно пътувате по час, че и повече от другия край но София), а и много други. На мача в Бургас имаше 13-14 хиляди, почти всички пътували доста часове. Просто за огромна част от хората има други забавления и по-приятни начини да прекарат 2-3-4 часа в събота или неделя следобед/вечер. Дали ви е странно или не - просто е така. Хората ходят, но рядко. Да, избират си мачове - ще дойдат с рязаните, с Пирин - не. Останалите си ги гледат на дивана, където могат и да цъкнат на нещо друго, или където ще гледат и Манчестър преди/след мача, ще си пият ракийката със салатката и т.н. Има един милион "оправдания", които всъщност не са никакви оправдания - в крайна сметка няма как да караме хората насила да идват и да гледат. И не, не ги прави по-малко левскари, по мое скромно мнение (но и не им дава право да мрънкат за някои неща, също така). Целия ни спорт, начело с футбола, предизвиква все по-малко интерес и това е от 15 и повече години.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Седем:Едно написа:
От нас (5-те кьошета) до Герена стигам за около 40-45 минути пеш. Пак от нас до входа на Южния парк откъм бул. Витоша стигам за 15-20 мин. пеш. За кво се занимаваш с гнусния градски транспорт? Една чудесна разходка за здраве. Или пък можеш да слезеш пеш до НДК и 5-те и оттам транспорт бол.


Че живеем в баровски квартал, няма нужда да им го натякваш и да ги вкарваш в предродилна депресия :bigok

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3901
Местоположение: София
south написа:
Аз лично съм пробвал абсолютно всякакви начини за стигане от нас до Герена и всичко е пълна кочина и напълно неадекватно. :lol: Принципно най-спокойно ми е пеша през Южния парк и после със 120, ама това пак изисква добро планиране, защото този магически автобус е през около 20 минути. Иначе за последните 6 години съм пропуснал едва 2 домакински мача, при това миналия сезон и поради простата причина, че живота натиска и трябва да се изкарват пари, хаха. Но за масата хора транспортът оказва значение, отново споменавайки, че до Младост стигам за половината време, което ми е нужно до Герена и без да използвам метрото. До Герена няма адекватен транспорт, факт. Дядо ми например преди 30-40-50 години е стигал за поне 2 часа със смяна на два трамвая и ходене пеша и е имало по 40 000 души на мач, ама тогава това е било едно от малкото забавления за хората. Пак повтарям, при липса на транспорт и качествена игра (титли, купи, полуфинали :loser2 ) към днешна дата ще липсват и хора, това е, напълно нормално за 2015 г.


С колело пробвал ли си? На мен от Квартала на богатите до естадиото с градски ми е над час при всички положения. За прибиране след мач от 7-8 вечерта в неделя няма да коментирам. Но с колело съм до Герена за 40 мин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ама на връщане си пеш и поне 500 лв назад :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
В повечето страни стадиона е пичка си майчина от центъра но не виждам некой да реве така както се реве тук :slap Олд Трафорд е на ден път пеша от Манчестър,да не говорим колко "милиона" варианта има да стигнеш дотам, Алианц Арена също е далече доволно,даже се води извън Мюнхен ако не бъркам, Сен Дени сигурно е по-близо до Англия отколкото до Париж. Примери бол :smt006 Всички станаха изнежени педали просто и вечно жалващи се чучела,оттам и целия проблем с Герена и разположението му :idea:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Принципно това за мен са най-тъпите дискусии.
Също така леко се изнервям, когато почне да се философства и държи сметка кой ходи и кой не ходи, какво трябва да е Левски за някой и кой как трябва да си нарежда приоритетите.
Обикновено заклеймяващите са на под 25 години, които още нямат никакви съществени отговорности в живота. :lol: Разбира се, още не могат да се осъзнаят.
Аз ходя от средата на 90-те и от тогава стадиона е пълен само на ключовите мачове.
Когато хората почнат да се забавляват на мачовете - ще ходят на стадиона. Когато някой покемон ги "надъхва" и им държи сметка - ще го сложат на хуя си. Сега има успехи и добра игра - има и прираст. Като има нов сектор - ще има още по-голям. Твай, общо взето. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:49 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15517
Местоположение: Sofia
Brannik написа:
В повечето страни стадиона е пичка си майчина от центъра но не виждам некой да реве така както се реве тук :slap Олд Трафорд е на ден път пеша от Манчестър,да не говорим колко "милиона" варианта има да стигнеш дотам, Алианц Арена също е далече доволно,даже се води извън Мюнхен ако не бъркам, Сен Дени сигурно е по-близо до Англия отколкото до Париж. Примери бол :smt006 Всички станаха изнежени педали просто и вечно жалващи се чучела,оттам и целия проблем с Герена и разположението му :idea:

И тук идват други неща като това, колко хора живеят в тези градове, какви заплати вземат, какъв футбол и с какви отбори играят и т.н.
А освен че се изпедерастиха много хората, самите им интереси, възприятия за живота и изобщо много неща, се промениха. Кога преди години ще изляза с някой и той ще си извади телефона да си цъка, докато ми е в компанията?! И куп други глупости на това време, в което живеем.
Лично аз не виждам нищо лошо дори такси да се ползва. Особено ако отиват 3-4 човека на мач, няма да им излезе много над парите за билетче.
Спомням си като бях на 14-18, да кажем, колко пъти от Герена до Надежда пеша сме си ходили, с по 1-2-3 бири, ега ти кефа, лафиш си с приятели, обсъждате си Левски, неща от живота. Толкова бързо не ми е минавало времето....
Присетих се и мъчно ми стана :/

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12947
Местоположение: истинското село !!!
Niki4a написа:
Седем:Едно написа:
От нас (5-те кьошета) до Герена стигам за около 40-45 минути пеш. Пак от нас до входа на Южния парк откъм бул. Витоша стигам за 15-20 мин. пеш. За кво се занимаваш с гнусния градски транспорт? Една чудесна разходка за здраве. Или пък можеш да слезеш пеш до НДК и 5-те и оттам транспорт бол.


Че живеем в баровски квартал, няма нужда да им го натякваш и да ги вкарваш в предродилна депресия :bigok

Изцъквам ви се на баровския квартал, няма къде да се паркира. Той изедника сигурно затова си купи колело :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Доста глупаци познавам дето все нещо им пречи да ходят на мач и искат ВИП ложа сякаш са Абрамович при все че въпросните жулят водка от която ше ослепееш,ядат лайна дето и бездомните кучета нема вкусят,а в домовете им все едно е минало цунами и хлебарките са с размер на котки :smt006 Обаче като стане въпрос за мач му било мръсно и гадно на стадиона :slap

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Прибирането из нощна софия с бира в ръка и комания си е абсолютна класика. Практикувам го още понякога, но за съжаление все по-трудно се намират хора навити за подобни действия. Явно времето се променя. :)

За англия и германия - там и по долните дивизии са им пълни стадионите пък не е да играят извънземен футбол по-добър от нашия. Просто там хората имат навика да ходят по мачове а ние не толкова. :)

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Niki4a написа:
Седем:Едно написа:
От нас (5-те кьошета) до Герена стигам за около 40-45 минути пеш. Пак от нас до входа на Южния парк откъм бул. Витоша стигам за 15-20 мин. пеш. За кво се занимаваш с гнусния градски транспорт? Една чудесна разходка за здраве. Или пък можеш да слезеш пеш до НДК и 5-те и оттам транспорт бол.


Че живеем в баровски квартал, няма нужда да им го натякваш и да ги вкарваш в предродилна депресия :bigok

Той никога не ходи пеш от тях до Герена, все някой го кара :bigok
Даже и не го моли, ами директно заповядва :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 10, 2015 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Brannik написа:
В повечето страни стадиона е пичка си майчина от центъра но не виждам некой да реве така както се реве тук :slap Олд Трафорд е на ден път пеша от Манчестър,да не говорим колко "милиона" варианта има да стигнеш дотам, Алианц Арена също е далече доволно,даже се води извън Мюнхен ако не бъркам, Сен Дени сигурно е по-близо до Англия отколкото до Париж. Примери бол :smt006 Всички станаха изнежени педали просто и вечно жалващи се чучела,оттам и целия проблем с Герена и разположението му :idea:

На нито един от трите не съм бил, но по впечатления от интернет:
1. Олд Трафорд е на 3 километра от центъра на Манчестър (ако не бъркам?) и има метро, че дори и влакова линия до там.
2. Алианц Арена наистина е на майната си, но също си има метролиния, а и доколкото съм чувал туземното население на Мюнхен си предпочита едноименния отбор, за разлика от живущите в околностите на града.
3. Метролиния и при Стад дьо Франс.

Естествено и в трите случая основното е не транспорта, ами успехите и качеството на играта. Като очевидно и в трите случая е изградена подходяща инфраструктура.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
gamencerista написа:
Niki4a написа:
Седем:Едно написа:
От нас (5-те кьошета) до Герена стигам за около 40-45 минути пеш. Пак от нас до входа на Южния парк откъм бул. Витоша стигам за 15-20 мин. пеш. За кво се занимаваш с гнусния градски транспорт? Една чудесна разходка за здраве. Или пък можеш да слезеш пеш до НДК и 5-те и оттам транспорт бол.


Че живеем в баровски квартал, няма нужда да им го натякваш и да ги вкарваш в предродилна депресия :bigok

Изцъквам ви се на баровския квартал, няма къде да се паркира. Той изедника сигурно затова си купи колело :bigok


Ние в баровския квартал, не караме :smt006 . Нас ни возят. Обичайно с лимузина, докато си пием Дом Периньон и две качествени каки лигавят лангата. :blass

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 12:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Пък и гаражи си имаме, че и двор. При това без да сме богровски селяндури :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Има си метро от Алианц Арена, като след мач влакчетата идват едно след друго.

2010 след мача на Байерн с Клуж през метрото се изнесохме някаква зверска маса хора... Дъртото куче може да потвърди какво чудо беше.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 308 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com