forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 308 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 1:17 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Слуашйте малко Wildkid какво ви приказва. България просто не е футболна нация, не е нито никаква спортна нация според мен. Вярно е че много хора си намират по-приятни занимания отколкото да ходят на мач. Даже започвам да си мисля, че дори и Шампионсксата лига да спечелим след няколко силни мача откъм посещаемост на българина пак ще му омръзне да ходи. То поне половината народ не го ебе за никакъв футбол, а и тия дето ги интересува повечето вече се интересуват само от Барса и Реал. Футболните нации събират по 50 000 за бенефис примерно без проблем, независимо колко е силен отбора. Стилян Петров в Глазгоу напълни стадиона, тук я имаше 10к я не. Съмнявам се в държави като Германия и Англия да трябва да се "надъхват" хора за юбилей примерно. И не, не е само защото там играят друг футбол. И много пъти се е писало за мантилетата ни, че мач се пълни само на важни мачове, еми да така е. Тука много много не ни ебе за спорта като цяло, ако се правят всенародни драми и т.н. от некласиране на европейско като цяло. Нашата заинтересованост стига само до там, да следим в спортала примерно как върви класирането и как е завършил някой "обикновен" мач, та да знаем въобще дали ще има "завързан" мач и дали си струва да се ходи. Това е според мен. Като цяло българина все по-малко го ебе за неща като спорт примерно.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 9:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Марто да не се мота , ами да пуска тема за другия мач !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Eric Cartman написа:
Слуашйте малко Wildkid какво ви приказва. България просто не е футболна нация, не е нито никаква спортна нация според мен. Вярно е че много хора си намират по-приятни занимания отколкото да ходят на мач. Даже започвам да си мисля, че дори и Шампионсксата лига да спечелим след няколко силни мача откъм посещаемост на българина пак ще му омръзне да ходи. То поне половината народ не го ебе за никакъв футбол, а и тия дето ги интересува повечето вече се интересуват само от Барса и Реал. Футболните нации събират по 50 000 за бенефис примерно без проблем, независимо колко е силен отбора. Стилян Петров в Глазгоу напълни стадиона, тук я имаше 10к я не. Съмнявам се в държави като Германия и Англия да трябва да се "надъхват" хора за юбилей примерно. И не, не е само защото там играят друг футбол. И много пъти се е писало за мантилетата ни, че мач се пълни само на важни мачове, еми да така е. Тука много много не ни ебе за спорта като цяло, ако се правят всенародни драми и т.н. от некласиране на европейско като цяло. Нашата заинтересованост стига само до там, да следим в спортала примерно как върви класирането и как е завършил някой "обикновен" мач, та да знаем въобще дали ще има "завързан" мач и дали си струва да се ходи. Това е според мен. Като цяло българина все по-малко го ебе за неща като спорт примерно.

Не е само това! Отделно цялата гняс, с която е свързан вече българския футбол- мениджърски интереси, пране на пари, престъпни трансфери, купени мачове, футболисти сребролюбци, некадърно и продажно съдийство, нехайство на държава и разни съюзи към спорта, престъпни и платени журналистически бълвочи, оставяни без последствия. Още си спомням финала 96та: така ограбен и излъган не съм се чувствал никога през живота си. После една година като чуех за футбол ми ставаше лошо- верно тогава бях надъхано хлапе, но и сега като излезем срещу микре например- знам, че страничните карат грейт уол (но пак им серем в къщичката за пиленца)... :bii_chorbata Идеята ми е, че бг футболът много се омърси и отблъсква много хора...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 12:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Аз ако съм страничен предпочитам да ходя с тролея на работа, отколкото с Грейт Уол, дейба кошниците.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
rkk написа:
Има си метро от Алианц Арена, като след мач влакчетата идват едно след друго.

2010 след мача на Байерн с Клуж през метрото се изнесохме някаква зверска маса хора... Дъртото куче може да потвърди какво чудо беше.


Преди няколко седмици бях на Интер - Ювентус, и бях на около 20км от стадиона, трябваше да се прекача с метрото за да стигна обратно до хотела и цялото упражнение ми коства 45 минути.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1658
Всичко това , което казвате е вярно , но в случая сравнявате една малка и бедна България със страни , които имат население от порядъка на 50-60-80 милиона и стандарта на живот е със сигурност по - висок от нашия, така че хората не се чудят хляб ли да си купят или билет .Друг е въпроса при сърбите де , доколкото знам те на дербита събират по 30-40 хиляди .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
То ще е интересно да се направи и една анкета кой, с кого и кога за първи път е бил на мач. Моя беше някъде към 4-5 годишна възраст с баща ми и единственото, което си спомням беше: "Тати, това ли е Гунди? Тати, този ли е Котето?"
После преди около 25 години тръгнах да водя дИцата (моето, разни племеници и съседчета), но след като два-три пъти се върнаха скандирайки "ЕдиКойСи КУРВООО" и след като някой бесен фен ми надра колата 'щото беше червена, женорята се разбръмча и престанах. Не можах да им предам обичта към Левски и футбола в частност. Сега като е хубаво времето ходим чат пат три-четири бесни дедовци.
Та мислълта ми е, че вие феновете (защото на мен ми е минало времето да бъда културно-масовик) трябва да помислите как да върнете на стадиона "майките с количките".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2015 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
viewtopic.php?f=6&t=8786


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 308 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com