forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 524 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Като за общо 4-5 входа, с по 2 тесни вратички, през които се нижат хората - нещо такова :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 12:53 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6320
Във "В" освен, че стълбите бяха претъпкани, след последния ред седалки най-отгоре имаше по 2-3 реда правостоящи, отделно горе по оградите имаше хора+няколко по клоните на дърветата. Лудница... Да го събарят по-скоро, че наистина може да стане беля следващ път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Няма как да правиш само силни мачове, а ние направихме доста. Хубавото е, че този ни беше слаб, и въпреки това не загубихме..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Soundlover написа:
Според мен този леш във В се получи заради продадените билети в Г. Реално се бяха продали билетите за там (май), но пък нямаше жив човек, т.е предполагам всички са се набутали във В. И като резултат се прескачахме и седяхме на един крак. Иначе за ранното идване сте прави, но 1 час преди мача вече по входовете си беше ебало капаците. Колко време е необходимо да влезнат 12-13к човека? 5 часа ли?

Абсолютно същото беше на предишния мач с тези селяци, а тогава Г не се е продавал.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
acrimonious написа:
Хубавото е, че този ни беше слаб, и въпреки това не загубихме..


И аз това си мислех :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 1:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Тая селяния със стълбите е именно такава - селяния българска. В към края с Г беше рехав.
Приемете, че и измежду нас има немалко хора с отсъстваща логика и съобразителност.

За мача - трагедия сме, но ония селяци са не по-малко некадърни.
Анала на Сватбата почивен час да не види! За свещи да ги даде, защото не му е за пръв път да свири от името на Гелата и не вярвам в еднопосочната му некадърност. Арогантното копеле Моци и некадърния Дяков и те така. С нищо не блестяха повече от нашите.
Курдов, като не му се играе футбол, да не играе на сила и да не го бутат с връзки зомбито клето.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 2:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
От това което успях да видя на стадиона ми се струва, че трябва да сме доволни от равния. Реално се сещам за един удар на Минев и положението на Прохазка, веднага след изравняването. На трибуните се получи хубава атмосфера, дано положителното ни развитие продължи и в другите мачове :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 2:33 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
Майка им ще еба селска :ohmygod

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 978
Седем:Едно написа:
Soundlover написа:
Според мен този леш във В се получи заради продадените билети в Г. Реално се бяха продали билетите за там (май), но пък нямаше жив човек, т.е предполагам всички са се набутали във В. И като резултат се прескачахме и седяхме на един крак. Иначе за ранното идване сте прави, но 1 час преди мача вече по входовете си беше ебало капаците. Колко време е необходимо да влезнат 12-13к човека? 5 часа ли?

Абсолютно същото беше на предишния мач с тези селяци, а тогава Г не се е продавал.


Еми може тогава по-различно да са ми се развили нещата. Спомням си, че влезнах за 15 мин и си стигнах до мястото без проблем. Предполагам визираш мача за купата.

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
Приличен резултат с оглед разликата в стойността на играчите, но можеше и да измъкнем победата накрая ако имахме добър халф и добър нападател.
Като цяло стратегическа точка, която ще ни задължава да играем на макс и да не пускаме първото място.
Рязаните нека си вярват, че треньорчето им е добро, този хикс ни направи услуга.
Всъщност най-важният мач ще е 2-то домакинство на лайногорец и ако тогава имаме шанс да им дръпнем 4 точки задължитено ще трябва да бием.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21402
Ераносян всъщност е селски хитрец, сигурен съм,че негов е бил гениалният план юношата да симулира контузия до петата минута. Изключително гнусен мач се получи, като до голяма степен вината е на селското отборче, което не излезе със самочувствие на уж голямата работа, за която претендира че е, а излезе да провокира, да пусва и да блъска. Хубаво е,че не влязоха тази година пак някъде из групите - от ШЛ взимат 14.6 милиона, които няма да похарчат за транктор и редосеялка, построиха си трибуна по програмата за развитие на селските райони и могат да си позволят играчи с ненормални заплати като румънския нападател, който е много сериозна класа. Дано успеем да им объркаме сметките.

_________________
Работа и честност!


Последна промяна FLAME на Пон Окт 19, 2015 9:57 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Стойчо трябваше да пусне Махмудов или Китамбала. Реално при тази формация, въпреки че Роман Прохазка е бог... играем без крила - той е вътрешен, а Краев е "зад нападателя". Така определено губим острота и това вчера се видя... Много бавни контраатаки, докато тия от Лудокурец като запалеха моторетката нямаха стигане. Трябва и двамата да играят поне по полувреме срещу Черно море. :lsclapp

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:02 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3832
Не загубихме,а имаше и такава възможност.С малко повече класа и желание щяхме да го вземем този мач. :wink: Добра посещаемост дано и за мача с морето има 5-6 хиляди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
FLAME написа:
Ераносян всъщност е селски хитрец, сигурен съм,че негов е бил гениалният план юношата да симулира контузия до петата минута. Изключително гнусен мач се получи, като до голяма степен вината е на селското отборче, което не излезе със самочувствие на уж голямата работа, за която претендира че е, а излезе да провокира, да пусва и да блъска. Хубаво е,че не влязоха тази година пак някъде из групите - от ШЛ взимат 14.6 милиона, които няма да похарчат за транктор и редосеялка, построиха си трибуна по програмата за развитие на селските райони и могат да си позволят играчи с ненормални заплати като румънския нападател, който е много сериозна класа. Дано успеем да им объркаме сметките.

Защо журналистите не са му сипали на пресконференцията?? Супер селския номер. Дано Кешеру скъса връзки, та да им е за урок.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Аз също съм доволен на Х-са с оглед на положенията в мача. Наш'те се раздадоха на макс и трябва да ги поздравим. В крайна сметка след 12 кръга ние продължаваме да водим в класирането и двата най-тежки мача засега минаха. Лошото е ,че ние обичаме да се осираме срещу по-слаби противници. Дано Стойчо ги подготви внимателно за следващите мачове. Каквото и да стане ,тези момчета са герои ,защото ни държат в битката с двете селски отборчета. :lsfc1

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:23 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
На някой направи ли му впечатление как тичаха за първи път крилата и бековете на Лудогорец. Ераносян и в Локо Пд използваше силна зоб и сега се вижда че пак прибягва до тия методи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Абе без нападател играем по-добре май. :lol:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Trooper написа:
Като за общо 4-5 входа, с по 2 тесни вратички, през които се нижат хората - нещо такова :?


Тези входове са само 4 , но са проектирани широки, за да има по 5-6 проверяващи минимум. Ние им слагаме по 2 само, при това тези баркодове забавят допълнително. Проста аритметика показва, че за да минат 15 хиляди човека през 8 проверяващи всеки има по 1875 човека да провери. При най-минималните 5 секунди на човек това са над 2 часа и половина... Така че е логично, че накрая проверка реално въобще нямаше - хората влизаха директно... Те хората на запад са го открили отдавна - трябва да има на 1000 човека един вход с 4-6 проверяващи и тогава целият стадион се пълни с лекота за под 30 минути. При нас входовете са малко, но какво пречи да се оградят зони пред тях в радиус 10на мутра, така че да има по 10-15 проверяващи на вход... Тези допълнителни разходи съм сигурен, че всеки би ги поел с радост като плати 1-2 лв отгоре за билет, но да влезе като нормален човек на мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
Светльо написа:
Абе без нападател играем по-добре май. :lol:

И аз това си мислех :) Иначе... те си имат Кешеру (8 мача - 6 гола), а ние КУР(дов). Не можем да си позволим играчи за 2млн. ойро за съжалние.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
http://news7.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%8 ... iSekd5RXJt

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11366
А аз вчера имах проблем с тия билети, който от части си беше по моя вина. Влезнахме бая рано на стадиона, и реших че ше се върна да си купя шал. Излизам, редя се на УБ и се сещам че сега билета ще ми го даде че е използван. Отивам, пробвам се - и точно така става. Тоя дет проверява вика няма как да си излезнал без да те видят на входа. После ми каза че съм влезнал през вход 4, който даже не знам къде е, а з влязох през входа за Б, до буса и сергията.... Ако се наложи да излизам, трябва да ми демаркират билета ли ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2929
Ераносян е изключително гнусен тип, през цялото време излизаше извън техническата зона да ръкомаха и врещи. На пресконференцията след мача се държа отново надменно и отговаряше с присмех на журналята. Изпуснали ни, съжалявал за пропилените точки. Пич, ти си на Герена и всяка точка ти е дар. Едно момче зад мен правилно каза, че ако не беше Жоро Илиев тоя никой нямаше да го знае. Палячо и половина.

Като цяло тоя ги беше пуснал да симулират, блъскат, ритат и провокират, което на Герена трудно минава. Вратарят им е евтино провокаторче и шаран, не знам как тоя е бил национал. Човекът-трибуна с класическите изпълнения, него си го знаем. Съниту Дяков също. Иначе като единици са по-класни, владеенето на топката им беше по-добро, техниката също беше на тяхна страна. Кешеру е класа, ударът му беше хирургически. Маймуните им изпуснаха няколко 1:1 положения, бяха се понасрали малко.

От наша страна, Живко и Прохазка отново направиха добър мач. Краев задържаше прекалено много, опитваше да минава по двама-трима наведнъж, с доста брак в действията си. Бедоя също се включи добре, той обича да върти рязаните на испанския си хуй. Диаби беше тотално обезличен, Курдов се влачи като зомби из терена, върти се нещо, чуди се какво да я прави. Също ми направи впечатление, че статичните ни положения бяха неутрализирани на сто процента, явно взета поука от мача с Литекс.

Нашите футболисти струват нула лева и пак бъркат с пръчка в спиците на рязаните. На този етап аз съм доволен. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Вход 4 няма :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11366
Ами не знам, така ми каза проверяващия - ти си влезнал през вход 4 :roll:

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Ераносян, като го няма Жоро Илиев му е доста тегаво :lol:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 11:06 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
Кажете ми нормално ли е около стадиона да се раздават флаери на Байлов и то от видимо непълнолетни!?!?!?

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 11:10 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Нищо толкова фрапантно нямаше, просто сме отвикнали от мачове с толкова хора на Герена май. Беше страшна тъпканица :)

Аз се изнервих на друго нещо - не може ли едно входче да се отдели за тея с абонаментните карти и да влизат някак си без да се редят при народО с билетите. Вчера беше мега дразнещо некви тарикати не стъпвали на мач от бая време да подвикват - кви карти бе? Е да бе бате, е такива карти, пластмасови. Всички сме левскари, ама някак си щях да се изкефя да си вляза без да се товаря от коментари и т.н. Не сме толкова много народ с карти, хубаво е да имаме такива преференции, така може и повече хора да си вземат карти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44304
Местоположение: София
Еми то е разделено уж. Ама пробвай да кажеш на тия с билетите, да не се редят на опашката като виждат, че няма никой :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 11:14 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Е пробвах... Ма не е моя работа, освен тва предния мач с майните имаше 50 човека с билети на входа за картите при само 5 на другия хаха. Нямам идея защо не влизаха там, дето нямаше хора :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 19, 2015 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Това го преживях, ама некви пред мене да се мушкат отдолу като най-големите тарикати :slap

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 524 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com