forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2015 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
Стойчо Стоев трябва остане дълги години при нас. Дори и да се случат разни издънки във времето и т.н. това не трябва да е от значение просто човека си разбира от работата.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2015 11:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
1984 написа:
Не знам колко добре се вижда от снимката, направена с (не)мощната ми камера, но тази половина от сектор А беше тъмно синя и се избухваше качествено на головете, а и не само.

Прикачени файлове:
IMAG0243_1.jpg


Да, то се видя след мачО, даже у В си имаше наши хора, в А още повече, то май винаги е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2015 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тоя път нямаше проблем да си куфея, предни пъти ядох бОтилки и запалки :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2015 11:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2045
Местоположение: София
За този мач мога да кажа само, че вчера игра ОТБОРА на Левски София. Дори и да бяха изравнили микренци нямаше да ме е яд. :levski

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2015 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:00 pm
Мнения: 279
LSFC написа:
Какви настроения към него ще смекчава бе :lol: :smt005 :smt006 Я се стегнете в кръста. Гонзо е обичан от всички привърженици на ЛЕВСКИ за нещата, които е направил за този отбор. Който не уважава Гонзо нека да ми го напише лично ще го бан-на, преди да ми се отнемат правата. Грешки е правил като ръководител, чакам да ми кажете името на този, който ще дойде и няма да прави такива, не само да ляляте. Какви успехи в Евротурнирите ще има ГОНЗО с отбор управляван от Батков, на който не се плащат заплати 4-5 месеца? Абе, вие на кой свят живеете? Някой паралелен? Лудогорец с 20 милиона бюджет отпаднаха първи кръг, той щял да смекчава отношението си към Гонзо ако влезел в ШЛ с 3 милиона бюджет, от които 2 ги няма. И въпреки това нито един чужденец не се размрънка и не ходи да се оплаква по медии и комисии! Това на кой е заслуга? Какви условия бяха предоставени на Гонзо, за да осъществи нещо от "исканията"? Я мислете малко преди да пишете. Даже и след това, което се случва последните месеци не може да се отпуснете, а си пишете против Гонзо, просто сте за съжаление.

Напълно съм съгласен.Но аз все още помня как Ясен Петров беше прецакан.Левски за последно игра стойностен футбол под негово ръководство, но Гонзо реши да бърка негови манджи....

_________________
без подпис


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2015 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Каква е манджата сега? Всички очакваха да сме на местото на папагалие или Локо Пд - и наши и чужди и "доброжелатели" и обикновени боклуци, а ние сме водачи в магията на А група в момента.

Хайде да се зарадваме малко и да се наслаждаваме, а който има остра нужда от лайна да се запъти към стаята с бял, порцеланов стол или желязно клекало или на двора.. кой, каквото има на разположение..

Имаме празник след 3 дена, има еуфория, има настроение, има всички предпоставки за да ни е хубаво, на който не му се получава - да опита по-сериозно, сигурен съм, че ще успее.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2015 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:00 pm
Мнения: 279
Не говоря за сегашната манджа.Нито съм тръгнал да хуля Гонзо.Споменавам факт, който аз не искам да игнорирам.Може би Гонзо си е взел поука от тогавашната му грешка.....

_________________
без подпис


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2015 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Айде спрете се малко и особено в темата за точно този мач!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2015 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Бай Иван е много прав, че голяма част от вас не могат да изпитат положителни емоции. Радвайте се бе, хора! Напийте се, наебете нещо, стига шибан негативизъм за всичко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com