forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 12:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
Поморие са си в правото :smt023 И е като цяло тъпа работа, че на мач в град като Поморие трябва да се допускат само 250 "холегани", които са "високорискови", а не може да идеш, да си седнеш с тениска на Левски и да си гледаш мача, щото някой орк до тебе ще ти вика трибуквието на всеки тъч, и ще стане цирк.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 19, 2006 1:18 pm
Мнения: 109
Местоположение: София
Ебахти гнусната поморийска пасмина, веднага обвързаха ЛЕВСКИ и бфс, още малко и щяха да прибавят камората и сицилианската дрангета; до оня ден се изхождаха директно в морето, сега ми развиват теории за саботаж на футбола за малките клубове;
Поморие е квартал на Бургас, "1500 фена" могат да съберат в Поморие ако приберат персонала от всички частни и обществени заведения и институции, барабар с рибарите, абсурдно е да се говори за някакво "преместване", като са големи фенове, какво са едни 12 км. (от Младост до Обеля).
Разбира се, че всичко трябва да е съобразено с бройката на привържениците и след като ЛЕВСКИ има по-голяма маса хора, няма да се слагат някакви безумни квоти от 250 ч., за да могат беззъбите чичаги да кълнат на воля всеки тъч, корнер, засада, нарушение и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Според мен абсолютно нарочно изнервят обстановката, реално разстоянието между Лазур и Поморие е 15 минути път с кола, като спазваш ограниченията. Това е по-близо сигурно отколкото от Овча купел до Герена. Аз не виждам никакъв проблем всичките им фенове да идат на Лазур още пвече, че дори пеша могат да идат за 2 часа. Тъпото е, че едва ли не изкарват нас виновни за нещо, като оказване на натиск към БФС.
Единствения им разход в повече е наема на стадион Лазур, който може да се избие от по-големия капацитет на съоръжението, като почти съм сигурен че ще дойдат и мазути и свине да викат за Поморие или да гледат евентуален наш резил. В общи линии абосолютно безпочвена декларация при положение, че стадион "Лазур" е на 15 км от Поморие.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Поморие са си в правото :smt023 И е като цяло тъпа работа, че на мач в град като Поморие трябва да се допускат само 250 "холегани", които са "високорискови", а не може да идеш, да си седнеш с тениска на Левски и да си гледаш мача, щото някой орк до тебе ще ти вика трибуквието на всеки тъч, и ще стане цирк.


някак си мисля, че пак отиваме в посока -> стадионът им не е особено подходящ, каква е вината на Левски в случая? решението не е на Левски ... опитвам се да им влезна в положението за проваления потенциален празник и т.н., сигурен съм че имат наранени интереси, но защо ни намесват като основен виновник за проблема ??

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24251
Местоположение: СЕКТОР Б
Поморие не е малък град на база хората, живеещи по Черноморието, но да, най-добре да се играе в Бургас. Пътят им до лазур е 20 Мин, с паркиране и стигане от паркомястото до стадиона макс 30 Мин.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
Кво се нервите? Поредните, които ще имат собствени 15 минути слава на наш гръб.

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2928
Как ще дават 250 места на публиката на Левски бе..когато имат съоръжение с подходящи условия, тогава ще имат претенции. 4:0 и довиждане.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
mi11er написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Поморие са си в правото :smt023 И е като цяло тъпа работа, че на мач в град като Поморие трябва да се допускат само 250 "холегани", които са "високорискови", а не може да идеш, да си седнеш с тениска на Левски и да си гледаш мача, щото някой орк до тебе ще ти вика трибуквието на всеки тъч, и ще стане цирк.


някак си мисля, че пак отиваме в посока -> стадионът им не е особено подходящ, каква е вината на Левски в случая? решението не е на Левски ... опитвам се да им влезна в положението за проваления потенциален празник и т.н., сигурен съм че имат наранени интереси, но защо ни намесват като основен виновник за проблема ??


Срането им по нас не ме кефи, просто е нормална практика в България да се пускат подобни неща и не ми прави впечатление. :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
А най-вероятно нямат 30 бона за наем и не са ги планирали в бюджета. Не ги знам от кво отцеляват, предполагам само.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Абе я да го духат тия бе. 250 билети щели да ни дадат... Ние да не сме миньоро или чорбое...
Нахлуваме на Лазур в четвъртък и ги порим! :smt047

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 5:49 pm 
Online

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3680
Само недейте да говорите така за Поморие :smt006 Всички части около тези райони са абсолютно сини и това си проличаваше на всяко наше гостуване в Бургас - Поморие, Равда и Ахелой, Несебър... има страшно много нормални левскари, които надали идват всяка седмица в София и за тях би било празник да видят Левски на тва стадионче. Имат си право хората.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Това със сигурност е така ама тия копачи казват, че едва ли не Левски е виновен , че трябва да играят в Бургас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Който иска да отиде да види ЛЕВСКИ, едва ли ще го спрат някакви си СМЕШНИ 10 км. :bigok За абсолютно всички е по добре да се играе В Бургас. Само се замислете 250 билета, бе :ohmygod2 Ние да не сме Заря Крушари, бе шшш ало. :strkstrk

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15687
Местоположение: Sofia
Бих казал, че е добре към темата да се адне и дата. Не, че не може човек да си я намери, но все пак...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2015 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
sid написа:
Само недейте да говорите така за Поморие :smt006 Всички части около тези райони са абсолютно сини и това си проличаваше на всяко наше гостуване в Бургас - Поморие, Равда и Ахелой, Несебър... има страшно много нормални левскари, които надали идват всяка седмица в София и за тях би било празник да видят Левски на тва стадионче. Имат си право хората.


Точно заради феновете от целия регион съм убеден за себе си че, 250 билета са ни малко

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 9:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Тук изцяло са си виновни БФС.Кой им дава правото да сменят стадиона , при положение , че Поморие не искат това ? Те са си домакини и си определят къде ще се играе мача , имат си лиценз за стадиона и не виждам защо трябваше да стане тази дандания.Миналата година като играхме със Спартак Вн , имаше 150 човека (макс) в клетката.Не знам , защо сега трябва да се премести мача , като е четвъртък работен ден...Едва ли ще има 2000 човека от нашите там.Пък дано да греша.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21401
Преди няколко години МиньорК бяха правили някакво сбиване и явно сега в БФС са се посрали и искат да избегнат всякакви индциденти. По подобен начин пак за Купата с Брестник играхме на Лаута. Така се губи от екзотиката и романтиката на турнира. Интересно ако Поморие догодина се класират в А група пак ли определени мачове ще ги карат да домакинстват в Бургас - това е малоумно.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Прикачени файлове:
bgclubs.eu_image.jpg
bgclubs.eu_image.jpg [ 63.16 KiB | Прегледано 4278 пъти ]

Прикачени файлове:
bgclubs.eu_image (2).jpg
bgclubs.eu_image (2).jpg [ 50.77 KiB | Прегледано 4274 пъти ]

Ето за това тренировачно ещадио ревете. Нали се сещате, че ако отидат 500 наши и инцидентите са гарантирани. Въобще отбори, чиито "стадиони"са с капацитет 2000 души трябва да си играят във В и най много в Б групите, а двубоите им за купата срещу отборите от А група на стадиони с леценз за А група. Стига толерастия, ако трябва да останат само 5 отбора в А група, но трябва да са с подходящи условия за провеждане на ПРОФЕСИОНАЛНИ футболни двубои.
Екзотика? Било ОК, ЛЕВСКИ СОФИЯ да играе на стадион с капацитет 2000 души. :ohmygod2 И какво правим ако съвсем "случайно" отидат 2000 наши, което е малко вероятно, но не и невъзможно в делничен ден?

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 5:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Чекират се в хотела и хулиганстват от терасите :strkstrk

Спрете да се държите сякаш всички са длъжни на Левски. Поморие си имат стадион, не лош за големината на гр. Поморие също така. Съвсем в правото си са да домакинстват у дома. БФС са за ебане - да направят изисквания за стадион като им е толкова драматично. Ако не - да оставят отборите, на които толкова безрезервно и свободно и любвеобвилно раздават профи лицензи, да организират футболните двубои.

Направо да правят един турнир от 32 отбора на елиминационен принцип на един стадион, като в Гибралтар например, и да са спокойни. Така и така гоним тяхното ниво на футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 5:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Справедливост за Поморие :smt089

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 6:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 7:05 pm
Мнения: 32
bate sasho написа:
Тук изцяло са си виновни БФС.Кой им дава правото да сменят стадиона , при положение , че Поморие не искат това ? Те са си домакини и си определят къде ще се играе мача , имат си лиценз за стадиона и не виждам защо трябваше да стане тази дандания.Миналата година като играхме със Спартак Вн , имаше 150 човека (макс) в клетката.Не знам , защо сега трябва да се премести мача , като е четвъртък работен ден...Едва ли ще има 2000 човека от нашите там.Пък дано да греша.


Аз,доколкото разбрах, МВР е причината за смяна на стадиона. Бъркам ли?

_________________
Noblesse oblige


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Синя Религия написа:
Справедливост за Поморие :smt089
:cry: :cry: Клетите поморианци... ами сега ... :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2015 8:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 8:48 pm
Мнения: 121
Je suis Pomorie


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2015 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Ангелов, сърцето ми се къса, като си помисля за тази толкова явна и безобразна несправедливост. Как може бфс-то да е майка за едни и мащеха за други? Сега хардкор, ултра, поморийското, футболно ядро, състоящо се от КолЮ Каята, ГошУ-Хаиза, МитЮ-Мазута, бай КръстЮ-Балабана, Пешо-Боцито и небезизвестният им лидер КочУ-Ръждивия зъб или по познат като "Язовеца", ще трябва да изминат тези непосилни 10 километра до стадион Лазур. Друго си беше, да отворят портите на луксозните си бунгала, намиращи се в квартал "Гларус" при Първа Поморийска Буна и да започнат митичния си 200 метров поход към още по митичния Стадион Поморие.
#sprawedlivos za pomorie
Утре и ръководството на футболен отбор"Стрелец" при читалището на село Сърбогъзи, област Габрово, ще решат да заградят пасището зад кметсвото, да сложат 5-6 пласови стола и една баничарница, в която бай Киро ще продава гюзлеми(пържени банички), газиран сок от бреза, семки "вуйчо Ваньо", и билети, всичко това разбира се в произволен ред, и току-виж Перукан ги лицензирал в замяна на глас! Кво ще правите? И за тяхната справедливост ли ще ревете? Щото иначе се губила "екзотиката".
хАмериканците казват "better safe than sorry" или по нашенски "готви се за най лошото в очакване на най доброто". Едно Коматево е пре-пре-предостатъчно. Както може да сме 200 на този мач, така и може и да сме 2000, колкото и научно-фантастично да звучи някому. Не е като да не сме се събирали на контролите в Албена по над 300 човека в делничен ден, на тренировъчен терен(защото точно това е игрището в Поморие), пък било и то преди 15-16 години, ами сложи и някоя друга "агитка" в близот и после се вайкай и разкайвай. :bigok

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2015 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4570
Местоположение: сектор "А", блок 5
Като се има предвид какъв интерес предизвиква Левски у хората, съм съгласен с решението да се играе в Бургас. Но имам един въпрос - С какво аджеба на Доматево е по-безопасно да се играят мачове? Като се и знае каква омраза цари между нас и жАлтите (като бройката им спрямо поморийските "ултраси" няма какво да я споменавам или коментирам). Защо тия отрепки могат, а непретенциозният отбор на Поморие не може? :smt006

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2015 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2590
Местоположение: Герена
Абе за мен са си прави. Имат си стадион и си имат лиценз за него следователно играят си мачовете на него. Ако някой ни накара ние да си сменяме стадиона няма да ни хареса изобщо. Уж всичко трябва да се промени за да потръгне футбола, уж мисленето ни е селско и не знам си какво, а в същото време се държим така все едно Поморие са длъжни да играят там където ние кажем, нищо че са домакини. Като играем с Ботев и Лудогорец ни тикат в некви не знам и аз кво да го нарека, но стадиона не се сменя. В крайна сметка хората си имат стадион и трябва да уважаваме това.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2015 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
А нас как ни намесиха в цялата тая тъпотия с местенето ? Кичарата звънял ли е на лоби да му каже, че в Поморие няма да има мач или просто по типичен селски начин тия са решили да ни намесят в постната им декларацийка ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2015 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2590
Местоположение: Герена
Ти от къде знаеш дали е звънял? Смисъл щото аз не знам.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2015 1:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Хората си имат игрище, на което са си играят "долната" и "горната" им махли. Не да посрещат привържениците на отбор от А група, още повече ЛЕВСКИ. Както вече казах едно Коматево е много. Дано да НЕ стават сакатлъци НИКОГА, за да проумеете какво се опитвам да кажа.
Иначе уважавам им терена, както и уважавам стадиона/паркинга зад блока.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2015 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Форумът на БХК ли е това? Аре стига глупости, ное сме Левски и с нас се съобразяват, без значение дали са Поморие или тея нефелници, които скоро приключват курса :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com