forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:55 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Кажи честно :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
:smt005 Има бе,трима са поне и не искам да се запознавам с мнението им :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:01 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Факти от вчера
1. Ние направихме проблема.
2 Стюардите не го спряха в зародиш когато там бха 5 души.
3. Отвън стана безредица, а там няма правила.
4. Ушев не подбира в тъмното. Биха пребили и канавка.
5. Умерения запалянко, който е там не знае за т. 3 и т. 4 съответно не знае нито как да се пази, нито как да избегне изобщо да попадне в такава ситуация защото просто най-вероятни никога не му се е случвало нещо подобно. Следователбо е пребит по подразбиране.

Най-важния факт е, че е недопустимо, нечестно и неморално хората от т. 5 да ядат бой, но той се случва. Случвал се е и ще се случва.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Не знаел как да се пази :ohmygod2 :ohmygod

А, бе, я ми обясни ти как се пазиш или как пазиш колата и хората в нея, когато си попаднал в задръстване и отвън е пълно с костенурки, които ти удрят колата, теб и спътниците ти, без да си направил абсолютно нищо. Почвам да си мисля, че тук е пълно с много странни персони, за които е нормално да се бият невинни хорица, само защото някой някъде хвърлил камък или ударил полицай. Вие още в комунизма ли живеете? Очевидно да. И явно въобще не искате да излизате или да променяте света, в които живеете. Жалко за вас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:18 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 02, 2015 6:53 pm
Мнения: 62
Цитат:
Къде бяха всички големи когато куките влезнаха в сектора? Не е като да е станало всичко за 1 минута и да нямаха време да отидат до там.Защо на първа линия трябваше да седят 10 момчета на по 18-20г.??


Напълно съм съгласен!..Едното момче дори беше на 17 никога не влизало в бой с ушев...Другите 2-ма които познавах бяха на 18


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:21 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Като се съберете да защитавате ушатите и да заклеймявате феновете,ме хваща яд,че съм част от дискусията дееба.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Това най- го обичам: "Така е било и така ще бъде"! Това трябва да го обявим за мото на целокупния български народ. :ohmygod Жалко е да се чуват такива мнения точно в сектор Б, който винаги е бил дом на мислещите и различните... :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
А аз се чудя,как пък точно сега така се получи,че профили с регистрация има-няма няколко месеца,или други с по 10-20 мнения се активирахте веднага в защита на ушев и да скачате срещу нас...

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Следващият, който подкрепи селските тарикати в униформи за действията им от снощи срещу нищо неподозиращите левскари получава между 7 дневна и безсрочна напълно безплатна почивка :hitl2 А освен този, който се е провинил, ще изгорят и тези, които са писали преди него и тези, които са писали след него. Знаете как е, не се правете маймунки.. покрай сухото гори и мокрото :smt024 Така е и така и ще бъде :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Май наистина трябва да се смени надписът на Парламента и вместо "Съединението прави силата" да стане "Тука е така". Никога, ама никога няма да се оправим, защото хората в тази държава не искат да се напънат да променят нещо. Твай.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Почва това на милен цветков ...за нас
Васко Колев и още 2 момчета са гости

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Някои позиции на хора, оправдаващи ушев определено са ми меко казано странни. Дайте да погледнем цялата картинка малко по-общо.

1. Ние сме били виновни, че сме провокирали ушев с бомба. Айде да помислим как се е появила тази бомба в сектора. Мен лично ме джобиха няколко минути. Как някой е вкарал бомба? На всеки такъв възлов мач извън софия има една бройка хора (не повече от 50) които идват на мача не за да подкрепят отбора а да метнат някоя бомба и да се правят на големи. Тези хора ушев ги знае и ги пуска да влизат на стадиона нарочно за да има безредици. Идеята е ясна - полицията взима хиляди левове за охрана и ако няма безредици никой няма да дава тези пари. В англия и италия как се справиха с проблема? ами просто се вижда с камерите кой прави проблеми, слага му се забрана и няма повече проблем. Камерите по нашите стадиони ги има. Няма го желанието някой да ги гледа и да реши този проблем и е ясно защо го няма.

2. Как би било редно да се реагира от ушев? Ами дърпат се малко назад а не да нахлуват в сектора и да ескалират допълнително напрежението. След мача се гледат камерите и няколко дена по-късно се идентифицират хората, които са направили проблема и се привикват за справка.

3. Дори да предположим, че ушев е имал някакви аргументи да действа на стадиона (което аз лично не мисля, че е вярно) то нищо не му дава право в улиците около стадиона да прави засади след мача, да млати наред и да псува като каруцар. Това ли са хората на които им плащаме да ни защитават? Това са морално деградирали хора. Те правят този побой за удоволствие. Пагона просто им дава възможност да го правят безнаказано.

Не казвам, че ние не сме имали никаква вина. Ясно, че на някои хора не им издържаха нервите, но не може да се пребиват хора наред заради няколко човека, които са направили проблем. Това никъде го няма. Огромната част от ушевите в ловеч си бяха боклуци отишли там с ясната цел да бият наред без да се притесняват от нищо. Това е.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Въпреки краткото време, което им дадоха, понеже Цветков е сгъчкал 4 сюжета межу 30 минутните реклами в едночасовото си предаване, се учудвам, че не ги прекъсна нито веднъж, както обича да прави с другите си гости... В блиц-интервю няма как да се каже всичко, но отнякъде трябва да се започне. Шапка свалям на Васко, че се ангажира от снощи още с това и не отказа никъде да говори за проблема, въпреки личните си неприятности. Сега се надявам офлайн да говори с Милен да идат и сутринта в сутрешния блок, за да се продължи с дискусията и да се повдигне дебат за ушвевите своеволия, които си позволява, скрит зад униформата.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Доста ги пришпори Миленчо, но все пак това, което се наби като въпрос е "защо само и винаги в Ловеч", което де факто си е най- важното. Чудесно се възползваха от малкото време, което имаха. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Проблемът е много по-мащабен. Ясно е, че е умишлена провокация, но има няколко неща. Първо, според правото няма колективна вина. Ако някой е нарушил закон, трябва да си носи лично последствията, а не всички около него. Второ, пак според правото, дали си виновен го решава само и единствено съдът, а не ушев. Ушев трябва само да те задържи, да събере доказателства и да ги предостави на съда за решение. Трето, съдът след като реши дали си виновен, решава и какво наказание заслужаваш. В законът няма наказание бой с палка. Има лишаване от свобода, глоба и т.н. Побой няма. Четвърто, след всички лайна вчера, има само четирима задържани, на които е съставен акт за отказ от легитимиране, демек не са искали да си дадат личната карта или не са я носили. Всички са освободени. Какво излиза в крайна сметка? Ушев е иззел правата на съда, решава че хората са виновни, осъжда ги на побой и изпълнява присъдата. Хайде някой от защитниците на ушев, които питат какво да очакваме, нека ми обясни кое точно е редното в този случай? Разбирам да имаше задържани и подсъдими, обаче в случая няма. Това означава, че вчера ВИНОВНИ не е имало, което води до извода, че хората са бити без НИКАКВО основание.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 1:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
neptun написа:
Някои позиции на хора, оправдаващи ушев определено са ми меко казано странни. Дайте да погледнем цялата картинка малко по-общо.

1. Ние сме били виновни, че сме провокирали ушев с бомба. Айде да помислим как се е появила тази бомба в сектора.
2.........
3. Дори да предположим, че ушев е имал някакви аргументи да действа на стадиона (което аз лично не мисля, че е вярно)...

Научи се да не си противоречиш, възможно най-бързо, че така трябва и така ще бъде.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 2:08 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
LSFC написа:
Не знаел как да се пази :ohmygod2 :ohmygod

А, бе,


Понеже се пляскаш, да ти кажа като обикновен фен как се пазиш:
1. Например като Kryten, който виждайки какво се случва веднага е схванал какво ще последва и си е тръгнал. Ама той знае от опит какво ще стане, а умерения фен не. Затова не може да предвиди какво ще се случи и не може да предотврати попадането си в тая ситуация.
2. Ако си попаднал вече в ситуацията или гледаш да се прибереш веднага в колата за да не ти сцепят главата, или ако си в задръстване седиш и чакаш ушев да си тръгне. Ще ти удари колата, да. Няма какво да направиш, така е. И това не е изобщо ок. Самото чувство на безпомощност е гадно.

Ако си ултрас, ето как би следвало да се пазиш:
В мелето гледаш да нанесеш колкото може повече щети и драсваш из града да се гоните. Докато не те набарат, не те пръснат от бой, не те заключат или не им избягаш.
Живота на ултраса, знаеш как е.
Само че ние май се качихме по колите и измъквайки се направихме задръстване.

Жандармерия е шибан репресивен апарат навсякъде по света. И никъде не питат ти кой си, а мелят всичко.
И това, че си казваме истините, но те не ни изнасят, не значи, че казваме, че сме ок с това, което се случи вчера.

Седем:едно, по същия сценарии биеха и хората по протестите и случката с белия автобус. Доказателството ,че това за тях е рутина. Това им е работата. Всичко, което си написал е така, да. Но ще ти кажа нещо. Аз ходя от достатъчно години на мачове, за да съм попадал в десетки подобни ситуации. Само че ситуацията става все по-тегава. Снимане, следене, цивилни, звънене по адреси, бият по-лошо от преди (то и затова няма дърти на първа линия, щото не им се занимава с такива неща. и затова се накатерихме и по колите, а не беше като онова гонене из Ловеч преди 5-6 години, което беше между другото 1:1 като развитие на събитията с вчера. АМА 1:1!!!). И това е навсякъде. В Италия почти ги приключиха ултрасите за има-няма 5 години от смъртта на онзи фен на магистрала някаква май беше. Сега им строят плексигласови стени в средата на сектора. Разбираш ме накъде бия. Преди време вдигнахме гениално послание - Държавата гние а проблемът сме ние!? Винаги ще сме обществен враг № 1 и се чудя на хора с десетки години мачове и знаят как е по агитките, братче, тука скачат и се обвиняват и се сипят закани. А всички всъщност не са ок със случилото, но пък и всички са знаели, че може да се случи.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
7:1, принципно си прав, ако се отнасяше до някоя правова държава. Особено след днешните събития със съдебната реформа, не мисля, че е правилно да възприемаме подобна причинно- следствена връзка, която се гради изцяло на закона (сори за частта, която е оф топик). Всички в БГ знаем, че в София под прожекторите положението е доста по различно от това в един град, който като жители е равен на капацитета на футболен стадион. Там закон няма, там има градска бащица, който коли и беси и не го ебе. Единственото, което го притеснява е да не излезе под прожекторите, а микренското джудже и това не го притеснява даже. Единственият начин за промяна, според мен, е да се разбунят духовете, така че шефът на тамошното еничарско звено да попадне под прожекторите и да почне да му се рови в работата и в крайна сметка да бъде наложително да го махнат- тоест да има някакви последствия. Защото тея заповеди- бий, не бий все някой ги дава... Просто в момента в БГ това е единствения начин на такива места да се постигне нещо. Чудя се дали господарите може да помогнат, но се съмнявам, че ще рипнат на някой с такъв ранк и то в тази система. Друг начин за справяне с проблема просто не виждам, поне на този етап от развитието на нашата Татковина.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 4:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 74
Местоположение: София
Седем:Едно написа:
Проблемът е много по-мащабен. Ясно е, че е умишлена провокация, но има няколко неща. Първо, според правото няма колективна вина. Ако някой е нарушил закон, трябва да си носи лично последствията, а не всички около него. Второ, пак според правото, дали си виновен го решава само и единствено съдът, а не ушев. Ушев трябва само да те задържи, да събере доказателства и да ги предостави на съда за решение. Трето, съдът след като реши дали си виновен, решава и какво наказание заслужаваш. В законът няма наказание бой с палка. Има лишаване от свобода, глоба и т.н. Побой няма. Четвърто, след всички лайна вчера, има само четирима задържани, на които е съставен акт за отказ от легитимиране, демек не са искали да си дадат личната карта или не са я носили. Всички са освободени. Какво излиза в крайна сметка? Ушев е иззел правата на съда, решава че хората са виновни, осъжда ги на побой и изпълнява присъдата. Хайде някой от защитниците на ушев, които питат какво да очакваме, нека ми обясни кое точно е редното в този случай? Разбирам да имаше задържани и подсъдими, обаче в случая няма. Това означава, че вчера ВИНОВНИ не е имало, което води до извода, че хората са бити без НИКАКВО основание.


Една лека поправка или май по-скоро добавка: Дори и да имаше задържани, то горната картинка нямаше да се промени, просто щеше да има и хора с присъди и актове(в добрия случай). Тва е другата порочна практика от поредицата "тука е така", както някой беше написал по-назад. Прибират те за даден инцидент, често цяла група, и се появява свидетел-полицай, който даже не е присъствал, юруш по бързата процедура и хоп-честито, запознаваш се отблизо с едно от многото предизвикателства на физиката като това 1 камък да е хвърлен от 5-10 човека, разбира се в пакет от още полицейски измислици, та случайно съдията да не се извърне и да прецака месечните отчети от изблик на професионализъм.
В главата на крепостният селянин по душа и мозък явно е нещо супер нормално дадена институция да се ръководи от моментни емоции, законът Омерта и лични душевни комплекси на кадрите й, съчетано с всевластие.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 16, 2006 4:29 pm
Мнения: 747
danesa написа:
А аз се чудя,как пък точно сега така се получи,че профили с регистрация има-няма няколко месеца,или други с по 10-20 мнения се активирахте веднага в защита на ушев и да скачате срещу нас...

Няма нищо за чудене..., мисля всеки го разбра, същото важи и за адвоката на "Таско"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 9:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
VANDAL много го нападате, но за едно си мисля, че е доста прав. Ако не са се мятали неща по Ушев, както много добре знаем, че става почти винаги е Микре, на ретардите от жандармерията щеше да им е много трудно да си намерят оправдание да свършат това, което единствено могат - да бият наред после.
Някои от нас са по-бурни и не могат да си владеят емоциите и това по някога развързва ръцете на правещия на сините минет.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Пак щяха да направят свинщината не се безпокой. Нито оправдание им трябва нито нищо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 9:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Сутринта Васко Колев и още 1 момче бяха в тази сутрин. Може някой да изкара линк, ако го качват.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
danesa написа:
А аз се чудя,как пък точно сега така се получи,че профили с регистрация има-няма няколко месеца,или други с по 10-20 мнения се активирахте веднага в защита на ушев и да скачате срещу нас...

Е, какво се чудиш - утре ушаците ще изкарат мнения от форума и ще кажат, че феновете си признават, че те са виновни и куките сме били в правото си да действат така. Скапана пропаганда. Всичкия тия профилчета на мига трябва да се баннат.

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Аз искам да попитам каква е ролята на стюардите в такива мачове ? Питам, защото имаше доста неадекватни типове, които чупейки седалки и опитвайки се да ги метат, целеха по главите наши хора(още преди да стане боя), включително и стюард който седи долу.

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 10:15 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 4:34 pm
Мнения: 228
Ето предаването от тази сутрин: ЛинГ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Ужасно държание на онова чорбарче до Хекимян. :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
neptun написа:
Някои позиции на хора, оправдаващи ушев определено са ми меко казано странни. Дайте да погледнем цялата картинка малко по-общо.

1. Ние сме били виновни, че сме провокирали ушев с бомба. Айде да помислим как се е появила тази бомба в сектора. Мен лично ме джобиха няколко минути. Как някой е вкарал бомба? На всеки такъв възлов мач извън софия има една бройка хора (не повече от 50) които идват на мача не за да подкрепят отбора а да метнат някоя бомба и да се правят на големи. Тези хора ушев ги знае и ги пуска да влизат на стадиона нарочно за да има безредици. Идеята е ясна - полицията взима хиляди левове за охрана и ако няма безредици никой няма да дава тези пари. В англия и италия как се справиха с проблема? ами просто се вижда с камерите кой прави проблеми, слага му се забрана и няма повече проблем. Камерите по нашите стадиони ги има. Няма го желанието някой да ги гледа и да реши този проблем и е ясно защо го няма.

Не казвам, че ние не сме имали никаква вина. Ясно, че на някои хора не им издържаха нервите, но не може да се пребиват хора наред заради няколко човека, които са направили проблем. Това никъде го няма. Огромната част от ушевите в ловеч си бяха боклуци отишли там с ясната цел да бият наред без да се притесняват от нищо. Това е.


Защо НКП не излезе с декларация срещу въпросните провокатори? Не вярвам да не се знае кои са точно.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
Тоя Петър Бакърджиев или както там се казва, е страшно гнусно прасе. Да бъде смърт :boisw

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Моето мниение е като това на neptun, с който по пътя обратно към София, обсъждахме какво се е случило. Факт е, че има хора в агитката, които хвърлят бомби. Знаят се вероятно и кои са. За мен като обикновен привърженик на клуба това е много тъпо и комплексарско. Първо, стават бели. Преди няколко седмици имаше инцидент в една друга агитка, където бяха откъснати пръстите на едно момче в Пловдив. И второ по думи на едно друго момче, което е било на първа линия - ушевите са се озлобили още повече точно от една такава бомба, взривила се до главата на един от тях. Това го казвам без да ги оправдавам - нищо не оправдава действията им след това. Трето, това отдръпва много хора от стадиона.

Какво може да се направи по въпроса? Някой спомена, че могат да се ползват кадрите от камерите за да не се допускат проблемите "фенове". Това много трудно може да стане, защото трябва да се разчита на Ушев да си свърши работата. Някой писа точно тук скоро, че е имал проблеми и за малко Тръста го е измъкнал от присъда по бързата процедура без да има вина. Според мен е добре, че се разшумя по някои телевизии и това е начина да се озапти малко от малко Ушев, защото него от това го е страх, да не му лъсне гъза по телевизията и да му изстине държавната службичка и 20-те заплатки. Вчера излъчиха мойто клипче в това предаване с Милен Цветков и ме е яд, че не успях да заснема по - добре какво правят ушевите тогава, защото само с показване на истинското лице на родната милиция може да се случи нещо по въпроса.

В крайна сметка от нас зависи първо да ограничим бомбите в сектора (което определено не е като едно време, но още има какво да се желае) и второ да не си траем защото "Така е по агитките, братче."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com