forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Да бе,ние сме виновни,ама кур за ушатите.Дай по-конкретно,че се изнервих.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
Как искам ушев да умре и да му пикам на гроба!Днес видях няколко момчета и буквално бяха премазани,ебахти злобата,ебахти ударите по главата и гръбната,тия ненормални ли са бе?
Групи от 7-8 мишкарите с палки биеха момчета по 50кг и удряха с палки през главата момичета.Душата ми не може да намери покой не отмъстя ли за тая уникална гавра.Колко бе,колко пъти да им прощаваме?За последните 10 години това е минимум 50 път,в който съм свидетел на уникална гавра с фен/ове на Левски и брутално отношение.Око за око,зъб за зъб!

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Капацитет до капацитета... Форум.гонг.бг.
Това е.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ок, извинявам се, ушеф действа божествено, няма смисъл дори да се коментира, който е отишъл на мач си е нормално да бъде бит, извинявам се :smt023

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Стига бе,не може да си бил там,да си видял всичко на живо с очите си,и то не веднъж,и да кажеш "Ми ние сме си виновни".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
SZ_FEN написа:
Wildkid написа:
Леко отклонение - СЗ_Фен, те и за Меси всички отбори "знаят", и това не му пречи да вкарва по 2 гола на мач и да изработва по още 3.... Факт е, че на този доста трудно му се противопоставят абсолютно всички отбори. Също така е факт, че вчера за 100 минути някак се справихме, така че все си мисля, че не е треньорска грешка, ама карай......

При резултат 0:0 от 64 минута нататък сме с човек повече, а именно тогава оставяме Асприля да прави каквото си поиска.

Ами като знаеш, че и с човек повече не можеш да опазиш Асприля, тогава може би не е лоша идея да не се оголваш в защита.

На всичкото отгоре нямаш и изявен голмайстор, който да "върне" головете, които ще инкасираш. :bigok

За мен лично Стойчо сбърка мача.


За разлика от предходните два мача, в този Асприля беше доста добре пазен. В редовните 90 минути не помня да е направил нещо "в свой стил", а при първия гол, Веско Минев се похлъзна и не успя да го покрие. Вижте повторенията. Той се подхлъзна около 200 пъти този мач, ама това е друг въпрос...

За мен просто сме много слаби в атака и не можем да вкарваме. Нямахме никаква идея как да я бутнем в мрежата.

Реално, ако върнем лентата, имаме доста ТЪПИ голове този сезон, благодарение, на които сме в челото.
Справка:
1. Госпуването във Варна - супер тъп гол на Цонев.
2. Домакинството на Литекс - централния им я обърка при изнасяне и им я вкарахме.
3. Домакинството на Берое - рикошет и Гаджев я уши.
4. Домакинството на Славия - вратаря излезе тъпо и Прохазка го прехвърли. (едва ли някой вярваше, че топката ще влезе де)
5. Домакинството на Лудогорец - реално си беше доста тъп гол... (айде може и да не влезе в тази класация)

Голове след статични:
1. Гостуването на Монтана - дузпа (Прохазка)
2. Гостуването на Ботев - от фал (Костадинов)
3. Гостуването на Литекс - от фал (Белаид)
4. Домакинството на Черно Море - от корнер (Карнер)
5. Гостуването на Литекс - заучено от корнер (Прохазка)
6. Домакинството на Литекс - гол след изчистване от корнер (Прохазка)

Общо 19 гола, като от игра имаме само 8 гола. Това е по-малко от половината...

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
VANDAL написа:
Повечето коли дето пострадаха ги изпочупиха наши докато мятаха камъни по ченгетата. 100% и те са ударили по някоя палка, но тука няма какво да ревем - безредиците си ги направихме ние. И все пак кур за ушатите :boisw

Ходи да се прегледаш. Шибаното ти мнение е гавра с всеки невинен левскар, който бе с разбита глава. На ушев работата не е да нахлува в сектор и да гази наред. На ушев работата не е да малтретира извън стадиона жени и деца. На ушев работата е да арестува такива като селяндура, който нахлу на терена.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Кой знае колоездача каква чикия си е набил дееба неговата майка ...смятай какво подсигуряване човек..съдии,делегати..ултиматум към треньора че този мач е на живот и смЕрт,не го ли вземе-семейни причини и чао..Любко целия мач трепереше ,нервничеше..хронометъра не спря да го гледа..ходи да бърка в гъзъ на страничния..заеби..най тежкия мач в живота му вика..аре моля ти се..селски номера с вкарване на втора топка ..за да накъсат и изнервят..цялата скамейка скочи все едно има убит селянин..провокации,ритане на бутилки...

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12997
Местоположение: истинското село !!!
Режете вените моля ви :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
K3У :smt006 Провокaциите почнaхa още отвън, кaто не ни пускaхa нa стaдионa :smt006 Още нa входa дойде един дa ми се прaви нa мъж, че съм стоял зaд него :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Синя Религия написа:
VANDAL написа:
Повечето коли дето пострадаха ги изпочупиха наши докато мятаха камъни по ченгетата. 100% и те са ударили по някоя палка, но тука няма какво да ревем - безредиците си ги направихме ние. И все пак кур за ушатите :boisw

Ходи да се прегледаш. Шибаното ти мнение е гавра с всеки невинен левскар, който бе с разбита глава. На ушев работата не е да нахлува в сектор и да гази наред. На ушев работата не е да малтретира извън стадиона жени и деца. На ушев работата е да арестува такива като селяндура, който нахлу на терена.


абе, шматка, това са безредици. Ти кво искаш ушеф му мятат бомби и като тръгне на първа да спре и да пита всеки - извинявай ти хвърляше ли нещо по нас или стоеше мирен, за да знаем дали да те набием или не?! Хората го изядоха щото виждат, че ушеф идва на улицата и се бие с "виновните", а те си вървят по средата на боя все едно са на разходка в мола. Като сте толкова ядосани другия път ходете се разправяйте с ушеф на стадиона, а не тука по форума да му измисляте от кво да умре.... Когато ченгетата провокират както в много случаи е ясно, че са виновни, но вчера безредиците си ги направихме ние. Кур за ушеф.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Ти да не си ушев,че толкова ги разбираш нещата?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:22 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Stahlgewitter написа:
Ти да не си ушев,че толкова ги разбираш нещата?


Ушеф съм да. Сега ще ти проверим ай пи то от компа в районното и ше дойдем да те питаме къде си бил вчера :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Банвайте го тоя бе. Ходи направи един минет на ушев бе
Може би колите на хората са хвърляли бомби а ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 4:34 pm
Мнения: 82
Ако искате банвайте и мен, ама човека е прав във всяко едно от последните си мнения. Това видях и аз. Много от хората изобщо не сте ходили на мача и си говорите на изуст. Като видиш, че става мелето се изнасяй и няма да те бият :boisw смърт от кур за ушев


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Тия дето му отговаряте на Вандал вземете стъпете някога на мач и тогава коментирайте. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Напротив ,не се изнасяй ,а се опитай да помогнеш на Левскар в нужда. Особено вчера на улицата добре ,че успяхме да спасим няколко момчета от лапите на ушев. Доста други пък нямаха този късмет за съжаление...

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Не се напъвайте толкова зад клавиатурите, вчера бяхме 50 човека пак на първа линия с ушеф, а тука сте изписали още толкова мнения как ше го набиете следващия път. Пускайте декларации и се срещайте там с министъра. Той ше вземе мерки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Ето разказ и на журналист + снимки от болницата в Ловеч.
Цитат:
Сблъсъците между полиция и агитки по време на футболни мачове не са нещо ново. Особено в Ловеч. Полицейското насилие обаче премина границата след снощния мач в града на люляците. Което, разбира се, не оправдава по никакъв начин агресивните действия на футболните фенове. Така журналистът от София Topnovini.bg Михаил Стоянов описа това, което му се случи след вчерашния футболен двубой между Литекс и Левски.

До боя между агитката и полицаите се стигна в продълженията на мача. В тях Левски допусна три гола, с което отпадна от турнира за Купата на България. Това обаче остана на заден план след разигралия се след това масов бой.

„Искам да подчертая, че не бях там в качеството си на журналист, а като привърженик. Намирах се в единия край на сектора за гости. Малко след началото на второто продължение се оформи сериозно напрежение между агитката в другия край на сектора и полицията. Не се виждаше добре какво става, но се забелязваше ритмичната употреба на полицейски палки“, започва разказа си Михаил Стоянов.

По думите му заради това, че сблъсъците на фенове и полиция са често срещано явление в Ловеч, той не обърнал сериозно внимание на случващото се. При напускането на стадиона обаче започва всичко по-интересно за журналиста.

„Още с излизането от съоръжението видях, че навън става нещо. Имаше сериозен бой между фенове и полиция. Привържениците хвърляха камъни и прътове по униформените. И в този момент около 50 полицаи от жандармерията, оборудвани с палки, щитове и каски започнаха да тичат към боя. Още тогава тръгнах да си вадя журналистическата карта. Когато журналист попадне на такова събитие, той просто започва да го отразява“, допълва Стоянов.

Още докато вади легитимиращия го документ, получава първия удар в гръб.

„Явно полицаят беше видял някой да му се присмива, защото ме гледаше и крещеше: „К'во ми се хилиш, бе“. Нанесе ми няколко удара с палката по краката, не толкова тежки, колкото последният. В цялата тази суматоха аз вече бях извадил журналистическата си карта и не спирах да повтарям, че съм представител на медия. В този момент се обърнах назад и видях как същият полицай, който ме удряше, стоварваше палката си върху лицето ми. Всичко това ми донесе един шев над устната, но можеше да е още по-зле“, каза още Стоянов.

Той уточни, че с него са били трима негови колеги – Добромир Добрев и Борислав Радославов от вестник „България днес“, както и работещият на свободна практика Петър Захариев. Всички те, както и още двама фенове са свидетели на случващото се.

„След това и тримата настояхме да ни допуснат до журналистическата ложа, за да разкажем на колеги какво стана. Не ни пуснаха без никакво обяснение защо“, разказа журналистът.

На какво обаче става свидетел Михаил Стоянов в болницата в Ловеч. В спешното отделение фенове с разбити глави, целите в кръв, чакат да бъдат прегледани. Един от тях почти изпада в безсъзнание. Това е Кристиян Миленов.

„Стоях над два часа и чаках да бъда прегледан. През цялото това време всички пострадали полицаи минаваха преди нас на преглед. Без значение дали са с ударен пръст или лека синина. А ние бяхме вътре с разбити глави“, разказа Миленов пред София Topnovini.bg.

Заедно с него е и Ивайла Юрукова. Момиче високо около 1,60 м., но и тя понесла удари от палките. Докато главата на Кристиян е разцепена на три места, то тази на Ивайла е „само“ на две.

„Свалиха ме на земята и започнаха да ме удрят. Аз нямаше какво друго да направя, освен да се пазя“, добави Ивайла.

По-късно с Михаил Стоянов се свърза говорителят на полицията в Ловеч Габриела Стоянова. Единственото от което тя се интересуваше беше дали той ще си търси правата в съда. Тя дори се изненада: "Трябваше да отидете в районното да подадете оплакване", но не отговори на коментара как може да се подаде жалба при същите хора, които са си позволили подобно отношение.

София Topnovini.bg ще потърсят за коментар и ръководството на ОДМВР Ловеч, както и представители на спешния кабинет в ловешката болница.

Подробности за боя между фенове и полицаи, както и разказ от първо лице от самия Стоянов може да гледате тази вечер в предаването на Нова телевизия „Часът на Милен Цветков“.


Прикачени файлове:
7_0.jpg
7_0.jpg [ 45.93 KiB | Прегледано 5257 пъти ]
4_1.jpg
4_1.jpg [ 81.5 KiB | Прегледано 5257 пъти ]
5_0.jpg
5_0.jpg [ 99.92 KiB | Прегледано 5257 пъти ]
2_1.jpg
2_1.jpg [ 65.36 KiB | Прегледано 5257 пъти ]
1_2.jpg
1_2.jpg [ 56.6 KiB | Прегледано 5257 пъти ]
6_0.jpg
6_0.jpg [ 50.38 KiB | Прегледано 5257 пъти ]

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Що не се каже кой провокира полицията ? Винаги, когато бият наред е заради няколко провокатори, които използват тълпата, за да си избиват комплексите ! Били са ме в рейсове, трамваи, на стадиона и винаги е това причината. Тия същите, дето като минат покрай кордон крещят "умри ушеф" и се шмугват в многото хора. После ушеф получава команда и почва наред, не пита кой го е замерил с бомба или паве. Естествено, че да се бият невинни е неприятно, но това е рискът и всички сме наясно с него и сме го приели преди да отидем на мач.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
За 'почването наред' няма никакво оправдание! За мен беше ясно какво ще стане навън след случките вътре и затова се изнесох възможно най-бързо. Чупенето на прозорци по мое мнение беше напълно излишно.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 4:34 pm
Мнения: 82
L.S.F.C._1914 написа:
Напротив ,не се изнасяй ,а се опитай да помогнеш на Левскар в нужда. Особено вчера на улицата добре ,че успяхме да спасим няколко момчета от лапите на ушев. Доста други пък нямаха този късмет за съжаление...


Да за това няма спор. Идеше реч за битите "нормални" фенове.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Insomnia написа:
Тия дето му отговаряте на Вандал вземете стъпете някога на мач и тогава коментирайте. :smt006

Много тъпо изказване,не съм го очаквал от теб.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Предлагам след тези мнения просто да спрем да говорим за полицейски произвол, действията на ушеф и всякакви такива. Приемаме, че който е решил да отиде на стадиона, значи осъзнато е приел риска да му треснат палка в главата, да му строшат крак или ръка, и да си намери колата помляна. И повече няма да се коментират действията на ушеф.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 08, 2015 4:12 am
Мнения: 26
Синя Окупация написа:
Що не се каже кой провокира полицията ? Винаги, когато бият наред е заради няколко провокатори, които използват тълпата, за да си избиват комплексите ! Били са ме в рейсове, трамваи, на стадиона и винаги е това причината. Тия същите, дето като минат покрай кордон крещят "умри ушеф" и се шмугват в многото хора. После ушеф получава команда и почва наред, не пита кой го е замерил с бомба или паве. Естествено, че да се бият невинни е неприятно, но това е рискът и всички сме наясно с него и сме го приели преди да отидем на мач.


Подкрепям. Всички, които правят тези безредици(това са едни 100-200 души и ги има във всяка агитка) им се забранява достъпа на стадиона. Трябва от някъде да се започне.

P.S. Кyр за съдията, кyр за ушеф.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 7:59 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 8:24 am
Мнения: 89
Ушевската произволност няма граници и е чума, но е чума която може да се предотврати в повечето случаи. Защо се хвърлят бомби, седалки, предмети и се скача на бой? Какво се постига от това? С какво печели клуба? Ние? Само се трупат глоби, играем пред закрити врати и псуваме по бефесе и прочие. Подкрепата и хореографиите са уникални, налагането на "ултрас" живот разбираемо, но хвърляне на бомби и скачане на бой след който не-ултрасите също си патят е просто глупост.

Кой бе казал по нагоре че от бтв не са искали да публикуват материал от ушевски погроми миналата година. Ами като нито една медия не публикува нищо, хайде ние да почнем. Има фейсбуци, блогове, сайтове. Време е за една единна и силна позиция. Да се качват материали на съдийски "грешки" (преди 2-3 години имаше един клип който който показваше точно това но май никой не му обърна толкова внимание) да се качват тенденциозните решения на бфс, да се противопоставя на скапаната медийна пропаганда заляваща ни навсякъде. Аман вече от заглавия "Съдята от мача на Левски пак наказан" а после чак като се отвори статията да се види че е заради грешки в наш ущърб. Повечето хора не гледат мачовете, а само заглавията и коментарите след това. Е как тогава Левски да не е най-черен за всички и навсякъде да има тотална омраза? В такава наша медия, може и да се отговаря и усмива всяка една глупост изречена от розовите промити мозъци, Вчера дудучето пак повтаря че сме отбор на милицията. Лъжите се борят с факти и истини без почивка! Излезем с някаква декларация веднъж на 6 месеца доказваща обратното, но те това го повтарят всеки ден и все повече и повече хора го вярват.

Никакви трагедии не трябва да се правят от този мач. Отбора се раздаде, играчите оставиха всичко на терена. Като няма нападател, и няма пари за такъв, толкова. Но скаутската система трябва да се промени. В щатите в колежанската лига NIAA играят 20 годишни от целия свят. Има чилийци, колумбийци, бразилци, французи, мексиканци и какви ли не. Има адски добри които които не са се реализирали в клубовете им поради разни причини и играят тук само за да вземат някаква диплома безплатно. На такива ако се предложат добри условия и се представи Левски като шанс за добра кариера - път към много други клубове в европа, със сигурност могат да се привлекат не един и двама добри, надъхани футболисти. При това безплатно и с голяма възможност за бъдещ трансфер. Има ли някой който поне да го даде това като идея на ръководството?


Последна промяна Sc0useR на Сря Дек 09, 2015 8:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз си бях в колата и се опитвах да се изнеса от стадиона, а боклуците докато минаваха удариха с палка стъклото ми. Дали то ги е замервало с бомба? Пържолет може да потвърди.

http://nkp.bg/?lang=1&pid=2&id=348

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
petarpetrov написа:
Синя Окупация написа:
Що не се каже кой провокира полицията ? Винаги, когато бият наред е заради няколко провокатори, които използват тълпата, за да си избиват комплексите ! Били са ме в рейсове, трамваи, на стадиона и винаги е това причината. Тия същите, дето като минат покрай кордон крещят "умри ушеф" и се шмугват в многото хора. После ушеф получава команда и почва наред, не пита кой го е замерил с бомба или паве. Естествено, че да се бият невинни е неприятно, но това е рискът и всички сме наясно с него и сме го приели преди да отидем на мач.


Подкрепям. Всички, които правят тези безредици(това са едни 100-200 души и ги има във всяка агитка) им се забранява достъпа на стадиона. Трябва от някъде да се започне.

P.S. Кyр за съдията, кyр за ушеф.

това е агитка а не театрална публика....ще забранявал достъп до стадиона....а малко се усещайте

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
https://mega.nz/#!1FcHEJ7R!mHF9TURtMu7S ... 52xgEN05lI
Запис

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 8:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 4:34 pm
Мнения: 82
Много силна декларация от НКП :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com