forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 2:40 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
basma написа:

Редно да се осъзнае от абсолютно всички, че ако искаме да градим отбор в перспектива е много важно ДА НЕ станем шампиони.


Как се гради отбор без футболисти?
За да дойдат футболисти, трябва да постигнеш нещо различно от 4-5 място, иначе ще идват само такива, които са си сбъднали мечтата да видят вода, течаща от чешмата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Точно така. И, впрочем, ако не бъркам, миналия път, когато пак имаше подобни простотии, клубът уж заяви, че щял да наблюдава и взима мерки....

Изобщо май е време това да се повдигне като въпрос на Управителния Съвет - какво ще прави клуба, за да защитава първо своите привърженици, и второ - и себе си (първите - от Ушеф, вторите - от Тасковци и Джуджета)....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Баждека е прекалено "енергичен" и "агресивен" за тая работа. За него си представям следната сцена някой ден: Мач срещу микре. Обичайните съдии, режат жестоко, целият стадион подивява. Стойчо Стоилов се нахвърля да псува развилнялия се Директор. Баждека стои с каменна физиономия- нито едно мускулче не трепва по баждекината фасада. Последен съдийски сигнал. Баждека става, тръгва към микренския директор и джуджака. Бавно вади семейната реликва- Макаров 9мм.: по 2 в корема на всеки и по един контролен в челото. Всички са в шок. Баждека прибира ютията и с бавна отмерена крачка се запътва към мястото си. Сяда. Всички са онемели от ужас. Баждека пали цигара и замислено казва: "Днес бе хубав ден за българската демокрация."... :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
niki87 написа:
По бтв сега казаха, че "хулиганите след мача са чупили коли" :smt031 5-ма ушев са потърсили медицинска помощ. Прасетата и жълтурите като се биха с ушев как ги наказаха, че не помня :smt031


Хулиганите след мача наистина чупеха коли. Бяха с униформи, щитове и палки. За справка - клипчето, което постнах по - назад в темата.

Относно съдиите, възможно ли е за по - завързаните мачове, като този да искаме чуждестранни съдии като едно време?

Иначе не прави чест на всички плюещи по отбора. Момчетата се раздадоха и играха по - добре вчера. Дано не останем без публика в събота.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Да бе. Верно какво се случи с тая практика с чуждестранните съдии. Писна ми от едни и същи курви на Дришата и Агата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
АвстралиецО написа:
SZ_FEN написа:
На Ушев му пожелавам само гноясал бежански чеп.
На тема мача ще си позволя да кажа следното:

1. Асприля имаше много свобода макар да знаехме, че опасностите ще дойдат от него. Отдавам това на треньорска грешка.
2. Състава ни не само, че не разполага с нужния брой футболисти, но е и адски небалансиран. Горе-долу една трета от играчите в него играят зад нападателя, но нито един от тях не го прави както трябва.
След като нямаме крила и типичен централен нападател, може би е време да сменим схемата на игра.
3. Сипем високи топки, но няма висок нападател, който да ги вземе. Китамбала изпускаше от 3 метра? Колко по-лошо щеше да се справи Илия Димитров?
4. Диаби може да няма чувство за пласиране, но с физиката си теглеше по 1-2 защитници. С него лошо, без него още по-лошо.
5. Гаджев когато играе на предна линия намира феноменални начини да убие всяка една наша бърза атака. Когато и да си тръгне винаги ще е късно.

Нищо фатално не е станало. И равен срещу Латекс тази събота ще има цената на успех защото ни запазва шансовете за титла. Напълно осъзнавам, че когато започна първенството се радвахме просто да не сме сред изпадащите. Както казват хората обаче, апетита идва с яденето.

Не съм съгласен.
1) Не знам как разбра, че треньора е виновен. Преди да останат с 10 човека по двама от нашите му скачаха и се опитваха да го спрат. Очевидно за мен е, че са знаели за заплахата. Ако визираш головете, тогава нещата са вече съвсем други, защото много се оголихме и искахме да вкараме.
3) Виждаше се много добре, че не сипем само високи топки а се опитваме да играем с пасове по земя. Да, понякога се налага да центрираш. Прегледай пак положенията. Стига с тоя Илия! Видяхме го, че тича като муха без глава и не успя да се пласира нито веднъж.
5) Гаджев е бавен, но от време на време му се получават пасовете, което с оглед на импотентноста ни отпред май си е цяло чудо. За справка, паса преди червения картон.

1. Факта, че сме знаели, а въпреки това сме допуснали той сам да изработи поне 2 от 3-те гола не прави нещата да изглеждат по-добре за треньора.

3. Сипехме високи топки (а не само високи топки), а до 110 минута нямахме висок нападател, който да ги обира.

5. За човек с неговия опит и претенции не е нормално само "от време на време" да му се получават нещата. Виж за всеки полезен пас, колко скоростни атаки е поебал и колко статични положения е провалил и ще видиш, че не сме на плюс от неговото участие. Той дори спря да стреля от далеч, а когато го прави всичко се превръща "от дузпа в тъч".

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:29 pm 
Съдията ни отряза главата и това е факт. Но къде беше нашето ръководство, когато 3 години поред бутаха турците и все още го правят! Лесно е като свърши мача да теглиш една на страничния рефер и дотам! А позиция от клуба, кога?? А позиция в защита на феновете, които са пропътували цяла България, за да видят Китамбала как пропуска 5 пъти на празна врата и после са яли палки на поразия?? За мача - учудваща неграмотност от почти целия отбор. Имаше момент, когато 5 човека от нашите бяха в наказателното на Латекса и си подаваха над 10 пъти топката на 20 см разстояние, без да знаят какво да правят! Изстрел от далече, кога? Трябва да вземем не 2-3 нови играчи, а 4 или 5, за да имаме алтернатива за смени и ротация. И е крайно време клуба да излезе и да каже, какви са целите пред отбора - дали градим отбор за следващите 2-3 години, дали само запълваме пробойни и действаме на Олимпийския принцип и докъдето ни стигнат силите и възможностите, щото аман вече от мачове с 1 защитник, половин халф и без нападател.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Леко отклонение - СЗ_Фен, те и за Меси всички отбори "знаят", и това не му пречи да вкарва по 2 гола на мач и да изработва по още 3.... Факт е, че на този доста трудно му се противопоставят абсолютно всички отбори. Също така е факт, че вчера за 100 минути някак се справихме, така че все си мисля, че не е треньорска грешка, ама карай....

Бях казал, че няма да повдигам темата за съдията, но съм провокиран от нещо, което знам, че ще предизвика коментари от типа "да бе, сега го казваш, да, то все така става" и тем подобни, макар тези, които ме познават (дори само от форума) да знаят, че не си позволявам подобни изказвания и обикновено гледам скептично на теориите на конспирацията....

Та - преди 5 минути говорих по телефона с един човек от моя отбор (по нещо, свързано с отбора), който между другото е от Ловеч (в отбора ни са двама, единият е заместник-председател на Движение 21 на Татяна Дончева, а този, с когото говорих, е член и редовно им е в листите в Ловеч), който абсолютно сам, без нищо да му казвам, директно си ми каза, че байрактара, отменил гола, му е приятел от години, и вчера са се чули....на въпрос за ситуацията, оня просто е смънкал "няма значение какво съм видял, аз каквото трябваше вдигнах....". Знам, че е двусмислено, но....всеки да си прави сам изводите.

С това приключвам темата за съдиите и за тоя мач изобщо. Аз мнението си го казах - че ние имаме вина е ясно, но че ни порязаха абсолютно целенасочено по точния начин, с който да си гарантират, че ще паднем, за мен е повече от очевидно! Който иска - да я споделя тая позиция, който не иска - не...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Май ще има позиция от клуба в крайна сметка. Под натиск, разбира се.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 05, 2015 1:41 am
Мнения: 13
защо трябва да се търси проблема в конспирацията...в ловеч винаги са свирели срещу нас, но все пак джуджето не е всесилен колкото и да му се иска....сега си има други проблеми с "детската си любов"...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15686
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Леко отклонение - СЗ_Фен, те и за Меси всички отбори "знаят", и това не му пречи да вкарва по 2 гола на мач и да изработва по още 3.... Факт е, че на този доста трудно му се противопоставят абсолютно всички отбори. Също така е факт, че вчера за 100 минути някак се справихме, така че все си мисля, че не е треньорска грешка, ама карай....

Бях казал, че няма да повдигам темата за съдията, но съм провокиран от нещо, което знам, че ще предизвика коментари от типа "да бе, сега го казваш, да, то все така става" и тем подобни, макар тези, които ме познават (дори само от форума) да знаят, че не си позволявам подобни изказвания и обикновено гледам скептично на теориите на конспирацията....

Та - преди 5 минути говорих по телефона с един човек от моя отбор (по нещо, свързано с отбора), който между другото е от Ловеч (в отбора ни са двама, единият е заместник-председател на Движение 21 на Татяна Дончева, а този, с когото говорих, е член и редовно им е в листите в Ловеч), който абсолютно сам, без нищо да му казвам, директно си ми каза, че байрактара, отменил гола, му е приятел от години, и вчера са се чули....на въпрос за ситуацията, оня просто е смънкал "няма значение какво съм видял, аз каквото трябваше вдигнах....". Знам, че е двусмислено, но....всеки да си прави сам изводите.

С това приключвам темата за съдиите и за тоя мач изобщо. Аз мнението си го казах - че ние имаме вина е ясно, но че ни порязаха абсолютно целенасочено по точния начин, с който да си гарантират, че ще паднем, за мен е повече от очевидно! Който иска - да я споделя тая позиция, който не иска - не...


За всеки гледащ неемоционално, а просто отбелязващ ситуациите, трябва да е ясно, че съдиите повлияха на мача.
Ако ние обаче си бяхме вкарали положенията и съдиите нямаше да им помогнат.
Не знам ти или някой друг по-напред в темата спомена, че очаква те първа теслите да стават по-сериозни. Аз също го очаквам, на фона на стабилизирането на Левски. Много хора ще се опитат да ни пречат в бъдеще, по всякакъв начин. Дали с наказания на публиката, дали със съдийство, изобщо по всякакъв начин. От нас си зависи сега да сме зад отбора и да не позволяваме да ни разединяват, защото виждате след 2-3 слаби мача, плюс незаслужена загуба, какво се случва. На един СС му виновен, на друг само съдиите, на трети Гаджев и т.н.
За първи път от много време имаме отбор и играем като отбор, нека ги подкрепим!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
вие все едно падате от небето дееба, все едно не живеем в малкото село България, дето всеки познава всеки

1. Таско Тасков е от Троян - демек на 30 км от Ловеч
2. 4тия съдия Цветан Кръстев е БИВШ ФУТБОЛИСТ НА ЛИТЕКС:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BD_%D0%9A%D1%80%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B2
3.Делегата на мача Иван Манолов от Добрич е баща на Светослав Тодоров-Тоди (Литекс 1997-2001)

това е класическа поръчка


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Работата е, че съдиите не просто "повлияха на мача", а че в точно този конкретен случай това беше направено абсолютно целенасочено...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 4:15 pm
Мнения: 937
Wildkid написа:
...директно си ми каза, че байрактара, отменил гола, му е приятел от години, и вчера са се чули....на въпрос за ситуацията, оня просто е смънкал "няма значение какво съм видял, аз каквото трябваше вдигнах...."

BLUE_MAGIC написа:
Забележете само, колко се забави, докато вдигне флага. Педала мръсен, изчака да види как ще се развие ситуацията и като разбра, че топката ще влезне вдигна засадата. Да си навре тая сопа у лайняния гъз, хермафродит разнежен.

Ами отменения гол си беше абсолютно целенасочено, то се видя още на повторението. Така че изобщо не звучи двусмислено.
Отделно, Патрис Бумал трябваше да бъде санкциониран задължително с ЖК за подложения крак срещу Карнер, но Праско си затвори очите, защото щеше да изгори за два мача. Кокаиновата перла също се измъкна сух от мача, тъй като и той висеше на косъм да отпадне за Събота, но съм сигурен, че нямаше да му покаже картон. А нашите висящи за Събота (Жиката, Белаид и Де Нойер) едвам ги изчака да направят някое нарушение, за да ги извади от групата.
Та, снощния мач е олицетворение на това как по най-безцеремонния начин чернодрешковците си ни подрязват здраво (след спусната директива) без да им мигне окото.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Никой не е вечен и Джуджето и Домуса няма да са вечни, Божков също, лошото е че имат наследници поне първият и третият но има едно НО - като отпаднат 3-4 пъти от срамни отбори в ЕКТ ще им мине мерака. Трябва да се надяваме на още един Видзев за Литекс и още едно Милсами за Домуса и са приключили почти сигурно с участието си.
Wildkid написа:
С това приключвам темата за съдиите и за тоя мач изобщо. Аз мнението си го казах - че ние имаме вина е ясно, но че ни порязаха абсолютно целенасочено по точния начин, с който да си гарантират, че ще паднем, за мен е повече от очевидно! Който иска - да я споделя тая позиция, който не иска - не...

Аз от кога говоря по форумите че трябва да се действа срещу БФС и от нас та да ни уважават! Трябва да имаме ясна позиция, че не трябва президенти на отборите да са в изпълкома, а при такива рецидивистични грешки като отменени голове и недадени дузпи за Левски ще има последствия. Майка му и комунизъм, как пък един с комунистическо куфарче не дойде да ни стане президент та да видиме и ние съдийски комфорт че ми писна на.....


Последна промяна paulao на Сря Дек 09, 2015 5:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
paulao написа:
Майка му и комунизъм, как пък един с комунистическо куфарче не дойде да ни стане президент та да видиме и ние съдийски комфорт че ми писна на.....

Аре няма нужда. Що трябва и ние да сме като микренци и резняци. Видяхме до къде стигнаха у еуропата. Искрено се наслаждавам като се хванат за гушите- това село срещу село няма такова шоу. Особено като знаеш, че твоят отбор има съвсем други ценности. И на нашата улица ще си изгрее слънце пак, стига вече да няма мустаци, които да го засенчат... :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 4:15 pm
Мнения: 937
paulao написа:
Аз от кога говоря по форумите че трябва да се действа срещу БФС и от нас та да ни уважават! Трябва да имаме ясна позиция, че не трябва президенти на отборите да са в изпълкома.....

И какво ще се промени тогава? Няма да са собственици/президенти ами техни протежета или приближени до тях хора и всичко ще си е по старому.
Трябва да се промени изначално мисленето и манталитета на управляващите българския футбол. Но и това е почти непостижимо, след като години наред всички са със закостенели мозъци и са свикнали всичко да става по лесния начин вместо да се вложат труд, инвестиции и търпение. Като стане Юли разбираме, къде се намираме на футболната карта на Европа, а за цвят редовно клецат и националния...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
paulao написа:
Майка му и комунизъм, как пък един с комунистическо куфарче не дойде да ни стане президент та да видиме и ние съдийски комфорт че ми писна на.....



Нали Бойко и Пеевски са ни шефове как :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Wildkid написа:
Леко отклонение - СЗ_Фен, те и за Меси всички отбори "знаят", и това не му пречи да вкарва по 2 гола на мач и да изработва по още 3.... Факт е, че на този доста трудно му се противопоставят абсолютно всички отбори. Също така е факт, че вчера за 100 минути някак се справихме, така че все си мисля, че не е треньорска грешка, ама карай......

При резултат 0:0 от 64 минута нататък сме с човек повече, а именно тогава оставяме Асприля да прави каквото си поиска.

Ами като знаеш, че и с човек повече не можеш да опазиш Асприля, тогава може би не е лоша идея да не се оголваш в защита.

На всичкото отгоре нямаш и изявен голмайстор, който да "върне" головете, които ще инкасираш. :bigok

За мен лично Стойчо сбърка мача.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Сря Дек 09, 2015 5:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:44 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Има ли запис на мача ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
konvoec написа:
Wildkid написа:
Леко отклонение - СЗ_Фен, те и за Меси всички отбори "знаят", и това не му пречи да вкарва по 2 гола на мач и да изработва по още 3.... Факт е, че на този доста трудно му се противопоставят абсолютно всички отбори. Също така е факт, че вчера за 100 минути някак се справихме, така че все си мисля, че не е треньорска грешка, ама карай....

Бях казал, че няма да повдигам темата за съдията, но съм провокиран от нещо, което знам, че ще предизвика коментари от типа "да бе, сега го казваш, да, то все така става" и тем подобни, макар тези, които ме познават (дори само от форума) да знаят, че не си позволявам подобни изказвания и обикновено гледам скептично на теориите на конспирацията....

Та - преди 5 минути говорих по телефона с един човек от моя отбор (по нещо, свързано с отбора), който между другото е от Ловеч (в отбора ни са двама, единият е заместник-председател на Движение 21 на Татяна Дончева, а този, с когото говорих, е член и редовно им е в листите в Ловеч), който абсолютно сам, без нищо да му казвам, директно си ми каза, че байрактара, отменил гола, му е приятел от години, и вчера са се чули....на въпрос за ситуацията, оня просто е смънкал "няма значение какво съм видял, аз каквото трябваше вдигнах....". Знам, че е двусмислено, но....всеки да си прави сам изводите.

С това приключвам темата за съдиите и за тоя мач изобщо. Аз мнението си го казах - че ние имаме вина е ясно, но че ни порязаха абсолютно целенасочено по точния начин, с който да си гарантират, че ще паднем, за мен е повече от очевидно! Който иска - да я споделя тая позиция, който не иска - не...


За всеки гледащ неемоционално, а просто отбелязващ ситуациите, трябва да е ясно, че съдиите повлияха на мача.
Ако ние обаче си бяхме вкарали положенията и съдиите нямаше да им помогнат.
Не знам ти или някой друг по-напред в темата спомена, че очаква те първа теслите да стават по-сериозни. Аз също го очаквам, на фона на стабилизирането на Левски. Много хора ще се опитат да ни пречат в бъдеще, по всякакъв начин. Дали с наказания на публиката, дали със съдийство, изобщо по всякакъв начин. От нас си зависи сега да сме зад отбора и да не позволяваме да ни разединяват, защото виждате след 2-3 слаби мача, плюс незаслужена загуба, какво се случва. На един СС му виновен, на друг само съдиите, на трети Гаджев и т.н.
За първи път от много време имаме отбор и играем като отбор, нека ги подкрепим!

Виж, ако треньорските грешки или факта, че Гаджев е лайнар ни отказваха от любимия отбор до сега нямаше да е останал и един левскар. При нас неща като треньорски грешки и самозабравили се "звезди" са нормата, а не изключението.

Просто коментираме нашето представяне от вчера. Не виждам поводи за драма.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
http://levski.bg/news_id.php?news=175249

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Няма спор, че Люпко е голямо име в световния футбол, а на балканите е сред топ специалистите за всички времена ама за вчерашния мач единственото, което направи беше да подреди отбора и да им каже да се върнат на контра, като останаха с човек по-малко! Той и след края на мача каза, че му е бил един от най-инфарктните двубои и беше видимо неадекватен от емоция. Всичко останало беше резултат от качествата на маймуната му, съдията и некадърността на Китамбала!
И аз си мисля, че ако не се бяхме оголили нямаше да паднем, а щяхме да стигнем до дузпи ама майка му стара как щяхме да се гледаме в очите ако с човек повече бяхме почнали да играем дефанзивно и да чакаме дузпите, а? Асприля не може да се опази в А група в момента, тоя негер е в адската форма и дори шибаните рикушети все в него се връщат...

И вижте снимката от горния линк, тя казва доста неща... а иначе и да се пенявим файда няма, трябват действия, ама действия от всички включително и ръководителите на клуба. Аз вчера съм писал до Боко писмо за полицейския произвол, сигурно няма да стигне до него ама ако писмото е не едно а са 100 000 такива, ако има ангажирани медии в наша защита ситуацията може да се промени. Най-тъпото е че жожето е подтиснат уж от управлението на Боко, а си прави каквото си иска... и е така от бая време.


Последна промяна Живко на Сря Дек 09, 2015 6:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Тъкмо щях да постна позицията на Клуба....

Самата реакция е хубава, но.....с една новинка на сайта ни, няма да стане. Новинки пускахме вече неколкократно, ползата от тях я виждаме всички. Трябва, поне според мен, доста по-сериозно и категорично изявление, с искания за конкретни мерки, оставки в Съдийската комисия, сурови наказания за съдиите и най-вече - с много по-сериозни мерки срещу произвола на УШеф, с директни искания за среща с министъра, като бъдат представени лично пред нея, в присъствието на всички шефчета на Ушеф в Ловеч и Плевен, записите, които всички видяхме и настояване за незабавни мерки.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Тоя рев по ушеф не го разбирам. Ние си го провокирахме и тръгнахме да трошим, а на ушеф работата му е да се опита да ни спре. Не виждам кво сте се размрънкали всички, много ясно, че ше ни натегнат ушатите. Като не искаш да те бият бягаш и тва е. Кви срещи с министри, путки майни. В тая държава излизат ясни записи на прокурори, съдии, министри как си нагласят далаверите и никой не му дреме, ние ше показваме записи, че ушеф ни биел :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Да речем, че за боя имаш някакъв резон, макар че работата на Ушеф не е да млати наред както му е кеф, да гони хора, които абсолютно нищо не правят и т.н. Но не виждам с какво трошенето на колите на хората, които дори не са там, е "оправдано"....

Тук не е въпрос дали и какво точно ще се постигне, а какво ще направи клуба, за да защити феновете си....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Братле, много добре знаеш, че не се биха само "виновни" привърженици. Отвън видях поне 3 жестоки побоя на ушев над напълно нормални хора на средна или напреднала възраст, които по никакъв начин не са понечили да ги дразнят и провокират. Просто бяха на пътя им и го изядоха. Абсолютни изроди, до болка комплексирани.

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:43 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Повечето коли дето пострадаха ги изпочупиха наши докато мятаха камъни по ченгетата. 100% и те са ударили по някоя палка, но тука няма какво да ревем - безредиците си ги направихме ние. И все пак кур за ушатите :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Никога не са се били само виновни привърженици. Лично аз съм ял бой не малко пъти, защото хора около мен провокират нагло и се сливат с тълпата.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Ушев детето ти да умира в прегръдките ти от гангрена шибаняк нещастен, а другото да го изнасили педофил майка ти деба гнусна прокажена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com