forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 4:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Няма нужда от банове, но се усещайте какво пишете и се уважавайте един друг ;) Кое как и защо се е случило, случило се е ;) Така става почти всеки път в Ловеч, особено като загубим мач и има поръчка от Джуджето ;)
Аз питам друго, защо стотина човека решиха да си тръгнат като стана 3:0 Влака ли чакаха или бързаха за метрото

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6559
Местоположение: София
Супер има декларация и какво ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39155
Местоположение: Фаноса ти
Да, бе, верно, кво? Дай да почакаме да видим какво ще напише НКП или някоя фракция и да вземем отношение ОТСТРАНИ.

Декларация-мечта, горд съм, че съм част от НКП :!: Поне тези хора се ОПИТВАТ да правят нещата да се случват, набийте си го в главите най-накрая :!: Стига ехиднечене, не се ли усещате :!: :!: :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Чорбарите да са почупили сградата на БФС досега ...

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А ако беше станало същото с микре или лайногорец, боби михайлов щеше да се вози в багажник цял ден днес :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 9:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 05, 2015 1:41 am
Мнения: 13
Gonewild написа:
Чорбарите да са почупили сградата на БФС досега ...

да бе да, те са супер герои ,а ние момиченца...стига глупости....малко по-сериозно


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 9:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
VANDAL написа:
Тоя рев по ушеф не го разбирам. Ние си го провокирахме и тръгнахме да трошим, а на ушеф работата му е да се опита да ни спре. Не виждам кво сте се размрънкали всички, много ясно, че ше ни натегнат ушатите. Като не искаш да те бият бягаш и тва е. Кви срещи с министри, путки майни. В тая държава излизат ясни записи на прокурори, съдии, министри как си нагласят далаверите и никой не му дреме, ние ше показваме записи, че ушеф ни биел :smt005


Вчера баш играчите, дето бягаха назад от куките ме събориха на земята и ушатите ме накацаха на земята. Нема страшно, ше ми мине и глава, и све от техните палки и шутове, не е сефте. Ма знаеш ли кво не знам дали ше ми мине - че за 20+ години по стадионите за първи път виждам такова мощно "бягаш и тва е", че май от изненада не съм успял да врътна задна и ме стъпкаха наши :smt031

За другото си прав, аз съм съгласен впрочем...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
VANDAL написа:
Тоя рев по ушеф не го разбирам. Ние си го провокирахме и тръгнахме да трошим, а на ушеф работата му е да се опита да ни спре. Не виждам кво сте се размрънкали всички, много ясно, че ше ни натегнат ушатите. Като не искаш да те бият бягаш и тва е. Кви срещи с министри, путки майни. В тая държава излизат ясни записи на прокурори, съдии, министри как си нагласят далаверите и никой не му дреме, ние ше показваме записи, че ушеф ни биел :smt005


Я пак? Говори се за НЕВИННИТЕ хора, които тежко пострадаха, както и техните коли. Това, което си написал е доста необмислено и меко казано страмно.. това, че 50 човека са се били с куките, не значи че куките трябва да налагат другите 1750 на мача, или трябва?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 5:35 pm
Мнения: 573
Ушев не взима мерките адекватно, защото е под въздействието на Микренското джудже. Каквото и да става, не е това начина. Какво да направят хора, които досега не са влизали в такива стълкновения с "родната полиция ни пази" и нямат представа как да постъпят в такъв момент? Да бягат ли? Да помагат ли на левскар в беда? Какво да направи едно 40 килограмово момиче, изправено срещу брониран командос, 1.90, 120 кила? Да му прави примка от косата си и да го души ли? Какво стана с онова разбирателсто м/у фенове и полиция, когато има стюарди, ушев да седи далеч от сектора? Провокация? Или при най-малкото https://www.youtube.com/watch?v=dMxIFU3UDDc ушев трябва да отваря глави??? ДОКОГА???


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:32 pm
Мнения: 20
Съдията, който отмени

гол за Левски беше Николай Стайков,
но по стар обичай ще си се псува Таско, който механично вдига ръка веднага след флага на страничния за засада.

Това Умри, пукни, Педераско вече е прекалено, спрете се с клетвите, защото, ако не сте прави се обръщат.

Как пък един, който псува главния съдия не отбеляза НЕ свирената (50:50) дузпа за Латекса?

Тя беше от положенията, които повечето съдии посочват точката, може така да е видял, че нападателя не е бил чак толкова фаулиран, преиграл...

Кактто и да е, не искам да съм адвокат на Таско,
всеки прави грешки, но нека да не даваме присъди.


Последна промяна Lud_za_vryzvane на Сря Дек 09, 2015 10:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:25 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1745
Местоположение: София
Не мога да повярвам, че левскар би оправдал ушев особено след поредното потъпкване на всякакви закони от страна на втория.
Чувате ли се изобщо, масови безредици, затова било нормално да се налага всеки и да се нанасят материални щети?! Работата на полицията е да неутрализира извършителите на противозаконни действия и да гарантира безопасността на останалите. В случая ушев просто върви тежко екипиран и налага наред независимо, че пред него имам възрастен чичка или момиче, което е повече от ясно, че нито бомба е хвърляло, нито е чупил нещо, а си стои до колата.
Погледнете от гледна точка на един нормален фен, на по-сериозна възраст решил да отиде на мача:
- условия има, голяма улица, която става за паркиране до сектора, немалък гостуващ сектор с козирка. Отиваш, плащаш си винетки, гориво, храна, купуваш си билет. Гледаш кротко мача, той свършва и си тръгваш. Около теб стават грозни сцени, отиваш до колата си, ушев идва до теб и директно ти стоварва палката на главата, изяждаш няколко удара, после палката и щита удрят и колата, леко вдлъбва ламарината и продължава към следващия. Ти така и не разбираш защо си потърпевш и сега трябва да си ремонтираш колата, при положение, че не знаеш за какво става дума, не си бил в центъра на събитията. Още по-объркан си защото това е причинено от човек, който получава заплата за да те пази от такива неща.

После идваш тук във форума, и някой ти казва, че това е нормално и ти си си виновен, че не си избягал. Да де, ама давате ли си сметка, че не е възможно всички да избягат и винаги ушев ще се добере до не малко от нас. После искаме хора на стадионите и посещаемост, а ушев иска 20 заплати и народна подкрепа...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Lud_za_vryzvane написа:
Съдията, който отмени

гол за Левски беше Николай Стайков,
но по стар обичай ще си се псува Таско, който механично вдига ръка веднага след флага на страничния за засада.

Това Умри, пукни, Педераско вече е прекалено, спрете се с клетвите, защото, ако не сте прави се обръщат.

Как пък един, който псува главния съдия не отбеляза НЕ свирената (50:50) дузпа за Латекса?

Тя беше от положенията, които повечето съдии посочват точката, може така да е видял, че нападателя не е бил чак толкова фаулиран, преиграл...

Кактто и да е, не искам да съм адвокат на Таско,
всеки прави грешки, но нека да не даваме присъди.

Ти като се изказваш като адвокат на тия педерасти,направи ли си труда да прочетеш мненията назад? М?Или само си ляляш тука???

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Синя Окупация написа:
Що не се каже кой провокира полицията? Винаги, когато бият наред е заради няколко провокатори, които използват тълпата, за да си избиват комплексите ! Били са ме в рейсове, трамваи, на стадиона и винаги е това причината. Тия същите, дето като минат покрай кордон крещят "умри ушеф" и се шмугват в многото хора.


:smt006 Две мнения няма тук, но отговърът на ушев не би трябвало да бъде чупене на произволни глави и коли.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Доста добра декларация от нкп, но ако може една градивна критика- винаги се завършва с някаква заплаха, което се изтърка вече...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 3:56 pm
Мнения: 150
Местоположение: Там, където
След срещата ни с Литекс на 24 август 2014 пак имаше същите събития на паркинга отзад, ако помните. Тогава обаче ушев издебна не повече от 20-30 души наши останали, сред които и аз. Пак биха наред - малки, големи, млади, стари, жени, мъже, всичко. На мен ми разбиха главата на 2-3 места и ми избиха предния зъб, всичките ми рани бяха 31 на брой. Вчера не знам какво е било, защото по разбираеми причини не бях на мача. Доста проучвах нещата след това. Жандармеристите са масово от София, не са нито от Ловеч, нито от Плевен - на половината даже имената им имам. Говорих с доста хора и тия неща идват от ловешкото феодално джудже, което стабилно ги стимулира ушевите.

_________________
Има моменти, благословени от Всевишния...
В мъки и беди, дори и без насъщния,
когато тихо си припяваме в непрогледен мрак:
"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 1:32 pm
Мнения: 975
Местоположение: ПЛЕВЕН
Наистина, гостуванията в Ловеч се превръщат в някакво ужасяващо нещо. При всяко гостуване е едно и също, като по чудо, тази година на нашия рейс, стъклото не беше счупено..А иначе, ясно беше, че след мача нещата ще ескалират. Още преди мача стана стълкновение, доколкото видях, защото беше задържано наше момче, чиято глава беше разбита, ушевите му сложиха белезниците и го отведоха нанякъде. А иначе, за мен реакцията в сектора си беше нормална, мачът беше крайно изнервен, ония селяндури със заряда след 2рия гол допълнително изнервиха нещата. Също така, съгласен съм, че когато има провокация от наша страна, нормално е да има ответна реакция, но да се бие наред, това е недопустимо.

_________________
24.05.1914 - ОТТУК ЗАПОЧВА ЖИВОТЪТ НИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 8:24 am
Мнения: 89
Силна декларация, но я има само в бонг (набутана по надолу) и в тъпспорт. в спортал я няма. Колко хора ще я видят? Иначе съм съгласен че може и без заплахите на края които винаги си остават само такива...

След като всеки има толкова информация - имена на полицаи, познати на оня лайнар стайков, защо не се съберат накяде и публикуват и не се повдигне обществен въпрос по случая? да, в България нищо не става като хората, но да няма дори опит е още по лошо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 05, 2015 1:41 am
Мнения: 13
southtribune написа:
След срещата ни с Литекс на 24 август 2014 пак имаше същите събития на паркинга отзад, ако помните. Тогава обаче ушев издебна не повече от 20-30 души наши останали, сред които и аз. Пак биха наред - малки, големи, млади, стари, жени, мъже, всичко. На мен ми разбиха главата на 2-3 места и ми избиха предния зъб, всичките ми рани бяха 31 на брой. Вчера не знам какво е било, защото по разбираеми причини не бях на мача. Доста проучвах нещата след това. Жандармеристите са масово от София, не са нито от Ловеч, нито от Плевен - на половината даже имената им имам. Говорих с доста хора и тия неща идват от ловешкото феодално джудже, което стабилно ги стимулира ушевите.

ако си прав , че в основата е джуджето нема какво толкова да го мислим , след като тоя отбор може и да го няма в близкото бъдеще.......... :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:42 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
LSFC написа:
VANDAL написа:
Тоя рев по ушеф не го разбирам. Ние си го провокирахме и тръгнахме да трошим, а на ушеф работата му е да се опита да ни спре. Не виждам кво сте се размрънкали всички, много ясно, че ше ни натегнат ушатите. Като не искаш да те бият бягаш и тва е. Кви срещи с министри, путки майни. В тая държава излизат ясни записи на прокурори, съдии, министри как си нагласят далаверите и никой не му дреме, ние ше показваме записи, че ушеф ни биел :smt005


Я пак? Говори се за НЕВИННИТЕ хора, които тежко пострадаха, както и техните коли. Това, което си написал е доста необмислено и меко казано страмно.. това, че 50 човека са се били с куките, не значи че куките трябва да налагат другите 1750 на мача, или трябва?


Аз така ги виждам нещата, брат. Не може винаги ние да сме жертвата. Знам, че ушеф е боклук, който си заслужава боя, но за конкретната ситуация сме си виновни само ние. Наистина съжалявам за всички пострадали. знам, че разбитите глави и раните трудно зарастват докато не си отмъстиш, но ако си бяхме тръгнали мирно от стадиона просто това нямаше да се случи поне на 90% съм убеден. Съвсем различна беше ситуацията предния път, когато ушеф търсеше конфликта и директно нахлу в сектора с цел да провокира, което естествено не е единичен случай. Но конкретно за вчера мисля, че всичко тръгна от нас, това е.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Значи по твоите думи е напълно нормално ако съседът ти застреля жена си, ушев да дойде и да избие всички живущи в блока? Търсили сте си го, че живеете в тоя блок.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:32 pm
Мнения: 20
danesa написа:
Ти като се изказваш като адвокат на тия педерасти,направи ли си труда да прочетеш мненията назад? М?Или само си ляляш тука???

Ти като давач на седмични почивки, направи ли си труда да прочетеш, че 90% от мненията са #Умритаско и #Ушевслевкимиянадецатаму...

Мач, късно е, ударил някой по 3 водки и един къч, изложил се, случва се.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:52 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Седем:Едно написа:
Значи по твоите думи е напълно нормално ако съседът ти застреля жена си, ушев да дойде и да избие всички живущи в блока? Търсили сте си го, че живеете в тоя блок.


Неуместен ти е примера, много добре знаеш. За точно конкретната ситуация от вчера говоря. Покрай сухото, гори и мокрото народът го е казал. Не казвам, че е справедливо, нито нормално, нито го оправдавам, но това е ситуацията при нас. Според мен ще е уместна една декларация да се направят отделни сектори, когато гостуваме от типа на семейните блокове, в които да ходят хората, които не искат да са сред т.нар. ултраси. Но и да се направи съм сигурен, че ще има мелета и там, защото просто това са Балканите и на такива места ескалират нещата


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 09, 2015 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
:shock: :? :oops: :cry: :smt104 :smt103 :smt120


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
LSFC написа:
:shock: :? :oops: :cry: :smt104 :smt103 :smt120


Добре, аз твоето мнение го ценя и си взимам бележка. Преосмислям си позицията по тоя въпрос и казвам, че ушеф е виновен за всичко и да го духа, че тука му излезнах като някъв защитник на тоя помияр, което ми е последната мисъл в главата. Тва е :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:14 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9440
Потребителя igri ми е яко съмнителен пък за друго не знам.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Добре, толкова ли не можете да видите накъде отиват нещата? Цял полусезон се реве защо нямало хора на мачовете, дават се оценки кой какъв фен бил що ходил или не ходил! В следващия момент ушев смила цял сектор фенове и се излиза с фразата: ами, пич, нормално, това са Балканите, нали разбираш? :ohmygod2 Следващият път като някой попита защо хората не ходят на мачове може спокойно да му отговорим просто: Ми тва са Балканите пич, тука е така- хората не ходят на мачове, ходят само по мелета. В крайна сметка волно или неволно с голяма, макар и несъзнателна подкрепа и на наши, се върви към идеята на феодалите- празни стадиони- това за тях е мечта, щото те и без това фенове никога няма да имат! Хората, които толкова много напират да се бият с ушев, защо после бягат и го отнасят по- незапознатите и неагресивните! Това някаква нов вид проява на мъжество ли е? Нормално било ушев да бие наред, щото тука е така- ми то тогава си е нормално и съдиите да се гаврят, мачовете да се купуват и латекса и лудоселец да са си все на първите места- щото тука си е така, тогава защо си ляляме и ходим да викаме и да си трошим нервите? "Тъпите и ретроградни" западно европейци са ебаси идиотите- забраняват на хуните си да ходят по стадионите, но я виж ти чудо- стадионите им пълни, а ние понеже сме "да не пречим на хората да се забавляват", затова на мач я има 1000 човека от фенска маса 1 милион, я няма. :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Lud_za_vryzvane написа:
danesa написа:
Ти като се изказваш като адвокат на тия педерасти,направи ли си труда да прочетеш мненията назад? М?Или само си ляляш тука???

Ти като давач на седмични почивки, направи ли си труда да прочетеш, че 90% от мненията са #Умритаско и #Ушевслевкимиянадецатаму...

Мач, късно е, ударил някой по 3 водки и един къч, изложил се, случва се.


Lud_za_vryzvane написа:
Как пък един, който псува главния съдия не отбеляза НЕ свирената (50:50) дузпа за Латекса?

За това ставаше въпрос :smt006

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 07, 2015 9:23 pm
Мнения: 13
VANDAL много ясно си ги е написал нещата(въпреки,че ми е малко трудно да го разбера с тая пунктуация).Какво сте очаквали?Че ще замеряме ушев с всякакви предмети и той нищо няма да направи после ли? Вие откъде падате? Тоя филм сме го гледали ДЕСЕТКИ пъти по всякакви мачове,протести и т.н. Стане ли нещо ушев бие наред - това е.Няма какво да направим,освен да избягваме подобни случки когато сме уязвими.На стадиона може и да направим нещо,но след мача в тъмната уличка като се пръснем на 200 групи по 10 човека как точно ще им противодействаме на 50 куки с каски,палки и щитове?
Такива работи трябва да се предприемат само като сме подготвени(а ние почти никога не сме),а не да се действа импулсивно,защото после заради 50 души го ядат всички.Къде бяха всички големи когато куките влезнаха в сектора? Не е като да е станало всичко за 1 минута и да нямаха време да отидат до там.Защо на първа линия трябваше да седят 10 момчета на по 18-20г.?? Разберете,че по вчерашния начин няма как да направим нищо на куките,а само ще го ядем.Да замерим с няколко факли,после да се побием малко с прътовете и след мача да ни потрошат колите и да ни скачат 5 на 1.Тоя филм сме го гледали доста пъти.Освен да се стараем повече да не се стига до подобни ситуации няма какво по-добро да направим.Близко до акъла е.

_________________
Изображение = Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:50 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1745
Местоположение: София
"един от Б", аз мисля, че грешно възприемаш нещата. Напълно съгласен, че ушев "така прави". и на протести и на мачове, бие наред без подбор, но това НЕ значи, че така може и трябва. точно за това има толкова възмутени и се искат някакви реакции, действия и превенция за в бъдеще. Защото той така е правил десетки пъти, но това не значи, че има право. Не искаме нищо повече от това да се спазват някакви основни правила. Ние като публика постоянно търпим санкции за най-малките неща. Няма мач без глоба, миналата година не знам колко домакинства ни взеха, но като ушев се провини, тогава няма санкции за него, но не знам защо трябва да го приемаме за нормално и да си траем?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2015 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
След снимките с разкървавено момиче,много бих искал да чуя коментар на професионален полицай,не милиционер,вярвам че има и полицаи в тая държава.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com