forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 621 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 09, 2015 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Темата мистериозно изчезна, затова я пускам отново. Изненадите почват от другата седмица, надявам се, че интервютата, които започнахме да публикуваме ви носят позитивни емоции.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 09, 2015 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
Интервютата за сега са един път :smt007. Особено Фифи Перото "Няма Аякс, няма Барселона- хващам го за гушата" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 10:04 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Къде четем интервютата?

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Гледаме ги във фейсбук или тук : https://www.youtube.com/playlist?list=P ... UZttvSxptm

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Като страничен наблюдател, при това - не особено активен във фесбоклук, си мисля, че пропагандата умря. Честно казано хората, които ще дадат пари са по-скоро сред по-възрастните, а тях не можем да ги зарибим във фейса.

Мисля си, че трябват някакви "реални" събития - я по телевизията, я по сайтове.... Трябва повече обяснение защо, аджеба, "празнуваме", малко картинки, малко интервюта....така ми се чини на мен де!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Така е. На милионите левскари трябва да им се молиш да идат на мач. Да им обясняваш защото е важно, да им даваш подаръци, да ги глезиш, ласкаеш, да падаш на колене. И накрая ще са виновни организаторите, че не са напълнили стадиона, защото не са дали достатъчно причини на гордия левскар да иде. Виж, за Славиту не им трябват причини. Националният се разпродаде за 9 часа. Представям си, ако този мач беше да речем в Дортмунд. Дали някой щеше да моли феновете на Борусия да идат и да донесат малко приходи на загиващия финансово отбор? Или вече билетите щяха да се продават на черно? Ама пък според УЕФА 33% от българите са левскари. Но на 32.9% не им дреме за Левски грам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Както винаги, монетата си има и друга страна. Левски София като клуб се провали тотално в привличането, задържането и обособяването на тези 32.9% като активна членска маса. Самия клуб правеше (и продължава да прави) всичко възможно да отблъсне редовия запалянкo. Няма никаква обратна връзка с хората, следва издънка, след издънка и накрая на хората им писва. По-заможните почитатели, като че ли не съществуват за клуба (а както е ясно хората с финансови възможности искат и по-различно отношение). Няма никакви контакти с малкия бизнес (като мнозинството от малките бизнеси в София, се притежават от левскари и дори цели левскарски рoдове). Въобще си мисля, че няма как да има заинтересованост, като няма един обикновен контакт от клуба.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ок, значи приключваме цирка и това е. Отбори бол.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
За жалост и двамата сте прави. Манталитетът на българина е такъв, а клубът никога не е правил нищо, за да го промени. Феновете да оправят всичко е все едно аз, Пешо и Гошо да се съберем и да въоръжаваме армия без помощ от държавата. Абсурд.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Май всички забравяте, че Левски сме ние, а не Тонев и Баждеков, ама нейсе. Ще чакаме те да ни обгрижат и закарат на стадиона.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Е нали направихме тръст и чрез него се опитваме да осъществим и подобни контакти освен да осигурим прозрачност на управлението. Каква по-добра възможност да се осъществи контакт, който да не е с издънките от ПФК-то, а със запалянковци като теб, които доказват постоянно, че с тях може да се работи. Клуб 50 поне трябваше вече да е пред свършване дано е и така. Имаме около месец за пропаганда и натегане по приятели и роднини.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Работи се по въпроса за медийно партньорство, но сезонът беше отпускарски и нещата сериозно се забавиха. Реално ТВ-кампания нямаше и как до момента, защото ще е смешно 2-3 месеца преди събитието да се говори за него. Но реално по-добра реклама, от това "Левски" да бие, няма.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Абе, точно ние нищо не чакаме, ама си говорим за тия оставащите 32.9%. При което си мисля, че да се привлекат точно тия 32.9% ,самия клуб трябва да го желае и иска. Или поне да го е заложил като приоритет. Например с парите от милионите треньори и CTд, които не могат да научат един футболист на нищо, да се обособи един добре организиран маркетингов отдел. Тези хора освен c привличане на нови рекламодатели, биха могли и да се занимават с изграждане на връзки с почитателите на клуба. Нима е толкова трудно да се прати един email на бай ти Иван за рождения му ден (ако се направи една база данни, разбира се). И може би бай ти Иван, не би се наcpaл от кеф? Левски София си остава и фирма, а една фирма която не се грижи за клиентите си, остава без тях.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Според мен проблемът е главно в манталитета на бг фена, не е сериозно да се чака на фб, пропаганда и т.н., за да отидеш на мач. Иначе според мен е неправилен метода за разпространение и разпределение на билетите, метода за плащане на клуб 50 е неясен за много хора, 50 лв за много хора са много за подобен мач (юбилея беше друго) и др неща от този тип. Но те не би трябвало да оказват чак такова влияние на такава огромна фенска маса.

И да не забравяме, че билетите все пак май не са все още пуснати в свободна продажба...

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Не ми се иска да изпадам в анализи, защото тук четат всякакви свине :smt003 Лека-полека нещата се подреждат, а ако знаете каква разкошотия държа в ръцете си в момента, ще има да завиждате :lsfc1

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Остава точно 1 месец до мача. Трябва да агитираме максимално много хора и да ги убедим ,че трябва да са на стадиона. Определено липсва тази еуфория ,каквато беше за Юбилея например.
Между другото можем ли вече да си взимаме поканите от магазина на НКП? :roll:

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бачи Т., напълно си прав, но за съжаление ситуацията с феновете на отбора в момента е именно такава. Тия 32.9% идват само, ако има успехи и титли. Тия, дето ще отидем без значение от мача и резултата, сме шепата в тоя форум (дори далеч не целия форум) плюс още една шепа други. Горното го казах като идея какво според мен е причина да "не върви".... За огромно съжаление съм убеден, че 90% от тия, които се водят Левскари, не са и чули, че ще има такъв мач. Както и си нямат и най-малка представа какво се случва в клуба, кой е собственик (дори на хартия, не истински), какви са драмите....те знаят само, че не сме били Пирин, че паднахме от Локомотив, и че загубихме купата....толкоз. А, да - и че Гонзо трябва да се махне. Друго не знаят, не ги и интересува - ще ги заинтересува, когато заиграем в Европа пак....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Да говорим обвинително към по-дистанцираните привърженици (т.е. основната маса) е тотална глупост! Не може да обвиняваш хората, че се дистанцират от нещо, което от години им носи само страдание. Вина има ръководството през последните 7-8 години, което включва и Бащицата, и Мазния обещател. Както казва Пепи Димитров - смениха ДНК-то на клуба и даде конкретни примери, които заслужават отделен материал, защото са доста емоционални и показателни що за клуб сме имали. За мен и ДНК-то на публиката е сменено - "ултрас в епруветка" може да се нарече - чудесна организация, чудесна визия, пиро, миро, а-у, но преди тази публика беше толкова мощна, че влияеше на резултата. Това сега го няма, щото дали бием или губим, плочата с репертоара си върви.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Футболът е игра за хората-има ли игра,има ги хората :smt006 Има ли големи фигури-има ги хората :smt006 Просто е като 2+2=4 :wink: Тези за които Левски е начин на живот са около 2к и те си ходят редовно,тези за които Левски е любимият клуб са милиони и тех ги нема и нема и да се върнат докато в клуба властва политика на безумие,политика на шуробаджанащина да уредим Пифчето че ми е приятел или Гаджеф по същата причина. Хората ги дразни тва че клубът нема никва идея за развитие,никой не носи никва отговорност за нищо,нема и нито един играч заради който си струва да отидеш на стадиона.

Неслучайно винаги има много хора на първия мач-просто хората обичат Левски и като малките деца верват че новия сезон ще донесе ново начало. Да ама не :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1744
Местоположение: София
Когато се пуснат билетите, ще направя малко пропаганда сред познатите ми. В момента няма смисъл, изхождайки настройката на българина. Като има билети ще навия, бащата да си купи и да отиде с още няколко чички. Това е примерна група от хора, която иначе рядко посещава мачове, но в случая няма да има нищо трудно да им кажа за какъв мач иде дума и според мен веднага ще откликнат да си вземат билети, тъкмо да се видят и да поговорят и т.н.
Та кога се очаква пускането на билетите? Именно след него ще може да съдим за интереса и да разпространяваме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 03, 2014 12:58 pm
Мнения: 143
kozarets1914 написа:
Да говорим обвинително към по-дистанцираните привърженици (т.е. основната маса) е тотална глупост! Не може да обвиняваш хората, че се дистанцират от нещо, което от години им носи само страдание. Вина има ръководството през последните 7-8 години, което включва и Бащицата, и Мазния обещател. Както казва Пепи Димитров - смениха ДНК-то на клуба и даде конкретни примери, които заслужават отделен материал, защото са доста емоционални и показателни що се за клуб сме имали. За мен и ДНК-то на публиката е сменено - "ултрас в епруветка" може да се нарече - чудесна организация, чудесна визия, пиро, миро, а-у, но преди тази публика беше толкова мощна, че влияеше на резултата. Това сега го няма, щото дали бием или губим, плочата с репертоара си върви.

Браво за коментара много точно казано и на място, а за Петър Димитров един голям поклон. Пепи Димитров е голям Левскар, който трябва да се уважава и от, който всеки може много да научи за Левски. Аз ходя на мачове на Левски от 1994 и докато съм жив няма да спра да го правя. Преди нямаше пирота, мирота и малки дрисльовци, които гледат лошо, стоят долу при знамената и цял мач стоят с гръб към терена. Как е възможно да имаме 23685 фенклуба и 2000 човека на стадиона?


Последна промяна Ицо 1994 на Чет Сеп 10, 2015 8:20 pm, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Публиката все още влияе на резултата, но в определени срещи.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Ицо 1994 написа:
kozarets1914 написа:
Да говорим обвинително към по-дистанцираните привърженици (т.е. основната маса) е тотална глупост! Не може да обвиняваш хората, че се дистанцират от нещо, което от години им носи само страдание. Вина има ръководството през последните 7-8 години, което включва и Бащицата, и Мазния обещател. Както казва Пепи Димитров - смениха ДНК-то на клуба и даде конкретни примери, които заслужават отделен материал, защото са доста емоционални и показателни що се за клуб сме имали. За мен и ДНК-то на публиката е сменено - "ултрас в епруветка" може да се нарече - чудесна организация, чудесна визия, пиро, миро, а-у, но преди тази публика беше толкова мощна, че влияеше на резултата. Това сега го няма, щото дали бием или губим, плочата с репертоара си върви.

Браво за коментара много точно казано и на място, а за Петър Димитров един голям поклон. Пепи Димитров е голям Левкар, който трябва да се уважава и от, който всеки може много да научи за Левски. Аз ходя на мачове на Левски от 1994 и докато съм жив няма да спра да го правя. Преди нямаше пирота, мирота и малки дрисльовци, които гледат лошо, строят долу при знамената и цял мач стоят с гръб към терена. Как е възможно да имаме 23685, фенклуба и 2000 човека на стадиона?

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 03, 2014 12:58 pm
Мнения: 143
konvoec написа:
Ицо 1994 написа:
kozarets1914 написа:
Да говорим обвинително към по-дистанцираните привърженици (т.е. основната маса) е тотална глупост! Не може да обвиняваш хората, че се дистанцират от нещо, което от години им носи само страдание. Вина има ръководството през последните 7-8 години, което включва и Бащицата, и Мазния обещател. Както казва Пепи Димитров - смениха ДНК-то на клуба и даде конкретни примери, които заслужават отделен материал, защото са доста емоционални и показателни що се за клуб сме имали. За мен и ДНК-то на публиката е сменено - "ултрас в епруветка" може да се нарече - чудесна организация, чудесна визия, пиро, миро, а-у, но преди тази публика беше толкова мощна, че влияеше на резултата. Това сега го няма, щото дали бием или губим, плочата с репертоара си върви.

Браво за коментара много точно казано и на място, а за Петър Димитров един голям поклон. Пепи Димитров е голям Левкар, който трябва да се уважава и от, който всеки може много да научи за Левски. Аз ходя на мачове на Левски от 1994 и докато съм жив няма да спра да го правя. Преди нямаше пирота, мирота и малки дрисльовци, които гледат лошо, строят долу при знамената и цял мач стоят с гръб към терена. Как е възможно да имаме 23685, фенклуба и 2000 човека на стадиона?

Извинявам се за правописа, но пиша през телефона ;-)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Според мен мимчето се съгласява с мнението ти

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Както казах - другата седмица ги почваме :lsfc3


Прикачени файлове:
11999122_10203473834366424_751262339_o.jpg
11999122_10203473834366424_751262339_o.jpg [ 78.2 KiB | Прегледано 11732 пъти ]

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
В края на краищата Левски е футболен отбор за 99% от привържениците си,по същия начин по който Пица Хът е пицерия и Дънкин Донътс понички. Като пицата и поничките почват да си ги предлагат претоплени и развалени спирате да ги купувате нали? Същата е и логиката на хората с мачовете на Левски :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Добре де, Лийдс, Нотингам, Шефийлди разни, Кьолн, скопените педерасти от Санкт Паули ако щете, и още, и още...те кво гледат и кво получават във втора, трета, Н-та дивизия?! Кви пици и понички им предлагат толкова? Що са по 10-15-20-50 хиляди, а ние 2?!
Деба нежните артистични душички сме деба.....след 8-те ШЛ дето ги спечелихме само в новия век и 15-те еврофинала, сега вярно, спад има, ама чак пък толко ли.....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
На срещата в Хамбург имаше интересна статистика - 90% от отборите в Европа никога не са печелили никакъв трофей.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2015 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Лийдс ходят по 25к,Нотингам и Шефийлдите по толкова като говорим за страна в която футбола е религия,да не говорим че изброените градове са пълни дупки и освен да се пие и да се ходи на мач друго просто нема кво да се прави :smt115 България не е футболна държава просто и никога не е била,същата работа като Унгария,Чехия,Русия,Финландия,балтийските и т.н. Москва е 15млн,Спартак ако се съберат 20к е чудо,цС*ка и Динамо заедно са 10к,Прага е сигурно 2млн,колко са Спарта и Славия,100к сигурно? Колко са Ференцварош,колко са Уйпещ в Будапеща? Талин е половин милион,а на финал за купата веднъж бехме по-малко от футболистите...

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 621 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com