forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 7:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Винаги се вижда много ясно прашинката в очите на другите, но никога гредата в собствените.
В нашия край има и друга поговорка - На мек грездей - вълната му пречи...
Вместо 6 точки - 1... Поредно уникално постижение.
Какво повече да коментираме, какво?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:09 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Bellamy написа:
Имаме нужда от играч, който да блесне. Тип Калво/Цветков - Гари - Аниете.. Надявах, се че това ще е Махмудов, ама май само с надяването ше си остана... Не може да се пребори с... да, заеби.

Общо взето ако не успеем по някакво чудо да вземем Жиката и Абди, тежки моменти ни чакат.
Те Жиката и Абди ако искаха вече щяха да са подписали,а не да изчакват.Иначе освен играч,който да блесне ни трябва и играч,който да му подава да му осигурява ситуации за гол.Нито Махмудов,нито Бедоя в момента създават ситуации за гол нито Курдов или Диаби могат да ги вкарат. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не исках да коментирам вчера след мача, че бях ядосан, но си мисля същото: още преди дузпата имахме достатъчно положения (въпреки слабата игра), които ако бяхме вкарали, въобще нямаше да го коментираме тоя мач :smt006 Само пак щяхме да се залъжем, че играем нещо.

Истината е, че наистина ни липсва офанзивен лидер. Вчера пак играха Прохазка (боК), Костадинов (въпреки някои грешки), де Нойер и Йоргачевич (основно за хванатата дузпа). Продължавам да смятам, че при положение, че де Нойер ти е най-качественият футболист на терена като поглед върху играта, е абсурдно да го смениш с очевадно слабия Махмудов... Бедоя очевадно не знае къде се намира след физическите проблеми, които имаше, той изглеждаше анорексик още преди това, а бил свалил килограми, честно ли бре, защо играе? Ако и Боби не може 90 минути, защо не играе Ради - къде го запокитихме него? Доста странни решения на Стойчо.

Впрочем вчера Краев игра ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Нито той, нито Мики играха. И двамата плачат за почивка, ама явно няма кой да играе крило.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Трагедия. Можеше дори да ни бият преките конкурент. Явно няма да оставим несчупен антирекорд.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Малките е нормално да увисват, няма как да изкарат всички мачове на ниво, че и да играят 90 минути. Трябва да се привлекат още поне 1-2 човека за да има някаква дълбочина на състава. Обаче я сме взели някой, а не...

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
rkk написа:
още преди дузпата имахме достатъчно положения (въпреки слабата игра), които ако бяхме вкарали, въобще нямаше да го коментираме тоя мач :smt006


Аз пък си мисля, че за цял мач имаме само едно 100% положение- в края, когато Прохазка от 1 метър не можа да я ритне с десния крак и тя му отскочи от левия :loser2 Иначе реално 2-те 100% положения бяха за Пирин- дузпата и това в края.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:54 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Много ми е смешно като се каже, че Аниете правил разликата. Каква разлика бе хора? Нямаше да бъдем седми, а осми.30-годишен футболист, играл само по Б-групите, как така никой не е го забелязал, та й той да поиграе в някой сносен отбор. С тези трансфери на чужденци се превърнахме в средняшки отбор. Обираме къде-що има боклуците и чакаме да се появи новият Гара Дембеле. Всичките ни трансфери се отличават с няколко основни качества - бавни, мудни, неориентирани футболисти. Бедоя не 90, 180 минути да бяга пак на никой няма да може да вземе топката. Миналата година, след като не успяхме да се класираме в шестицата, трябваше да пускаме само нашите си юноши. Щяха да имат поне 10 мача зад гърба си и да разберем кой става и кой не. Затова твърдо, разните Бедоя, Махмудов, Белаид и останалите да си хващат пътя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Малко хора тук помнят сезона преди Лафчис и налагането на Донков, Йотов, Славчев...

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 9:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
nsss написа:
Много ми е смешно като се каже, че Аниете правил разликата. Каква разлика бе хора? Нямаше да бъдем седми, а осми.30-годишен футболист, играл само по Б-групите, как така никой не е го забелязал, та й той да поиграе в някой сносен отбор. С тези трансфери на чужденци се превърнахме в средняшки отбор. Обираме къде-що има боклуците и чакаме да се появи новият Гара Дембеле. Всичките ни трансфери се отличават с няколко основни качества - бавни, мудни, неориентирани футболисти. Бедоя не 90, 180 минути да бяга пак на никой няма да може да вземе топката. Миналата година, след като не успяхме да се класираме в шестицата, трябваше да пускаме само нашите си юноши. Щяха да имат поне 10 мача зад гърба си и да разберем кой става и кой не. Затова твърдо, разните Бедоя, Махмудов, Белаид и останалите да си хващат пътя.

По последните правила, футболът се играе от 11 човека, а не от 5. Може би щяхме да попълним остатъка от блестящата ни старша вързраст с играчи като Илия Димитров, Галин Ташев, вратаря Кръстев и т.н. Иска ми се така да беше станало за да си изпаднем като пичове и специалисти като теб да се кефят на юношите в Б група.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 9:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Сутринта се събуждам в 6 целия в пот след като съм сънувал как Краев и Мики стрелят към една врата по вратаря на Пирин и не могат да я уцелят и стрелят ли стрелят и аз гледам от страни и се чудя как може да не уцелват, след като няма никакви защитници. По едно време слязох и аз да стрелям ама не влиза и не влиза... беше много тегаво.
Добре че вчера ми спря нета към 60-тата минута и се информирах пост фактум за геройската точка, която сме спечелили.
Сезона е дълъг, отборите са слаби, имаме шанс за европа ама не и за титла. Дано успеем да изградим колектив и да не продадем и малкото качествени футболисти на полусезона или на лято.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
acrimonious написа:
rkk написа:
още преди дузпата имахме достатъчно положения (въпреки слабата игра), които ако бяхме вкарали, въобще нямаше да го коментираме тоя мач :smt006


Аз пък си мисля, че за цял мач имаме само едно 100% положение- в края, когато Прохазка от 1 метър не можа да я ритне с десния крак и тя му отскочи от левия :loser2 Иначе реално 2-те 100% положения бяха за Пирин- дузпата и това в края.


Не знам кой мач си гледал :loser2 Прохазка имаше едно положение, дето вратарят го спаси, при едно центриране някой от нашите от 3 метра на задна гредазасече топката в небесата, след това някой (не видях пак кой хубаво) беше абсолютно сам и вместо да си спре топката и да разстреля спокойно вратаря, тръгна да се прави на голям майстор и с едно докосване я прати далеч покрай дясната греда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
acrimonious написа:
rkk написа:
още преди дузпата имахме достатъчно положения (въпреки слабата игра), които ако бяхме вкарали, въобще нямаше да го коментираме тоя мач :smt006


Аз пък си мисля, че за цял мач имаме само едно 100% положение- в края, когато Прохазка от 1 метър не можа да я ритне с десния крак и тя му отскочи от левия :loser2 Иначе реално 2-те 100% положения бяха за Пирин- дузпата и това в края.

На Бедоя беше по-чисто, дето я би от движение в тъч.

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Европейска квота този сезон означава, че от мачовете с Берое, Славия, Литекс и Лудогорец трябва да вземем поне 6-7 победи. В момента тази мисъл буди само :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Има някакъв шанс за догодина, ако лятната селекция е последната, която гонзич ще е правил в Левски ... евър :lol:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 10:48 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Хидъне, ти пък си най-големия трол в историята на форума, как пък един път не се появи когато бием :smt017 С тези футболисти не виждам какво очаквате. Първенството в момента е такова, че всеки може да бие всеки, не като едно време, когато в А група имаше 3-4 завързани мача, а в другите се знаеше месец по-рано кой ще спечели. Както можем да бием всеки, така и може да паднем от всеки. Още е прекалено рано, за да се правят каквито и да е било заключения и оценки, стегнете се и дайте да мислим върху посещаемостта и агитацията, че това ми е далеч по-голяма болка от продукцията на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Когато има какво да си види, тогава ще има и желаещи да го гледат - просто е. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
Прохазка нямаше късмет - на метър и половина от него топката подскочи гадно от шибан чим. Вижда се и на повторенията. Все пак реагира, но видяхме.... Шута на бедоя, ако беше влязъл щеше да има вой до небесата, 'щото си беше в засада. Както викаше Люпко: Играли сме добро, али сме немали късмет... :blass

От пет години си ставаме все по-средняшки отбор. Вече и палци за ЛЕ не стискам, защото с мъдрите ни селекции много бързо ни разкриват всякакви анонимници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Хайде пак да анализираме:

Диаби - WildKid, още колко мача ще го чакаш? Първото му докосване с топката беше някъде 15 мин след като влезе и общо игра 3-4 пъти с нея. Което не е изненада, защото движението му по терена е все едно никога не е играл организиран футбол през живота си. От 4-те паса към него, 2 не успя да спре топката и я загуби веднага. Веднъж успя да подаде и веднъж не уцели вратата с глава от 4-5 метра. Великан. Бие по некадърност и Гаучо, и Жеан Карлош и Демба Нирен. С разлика.

Бедоя - 130 минути откакто Бедоя се върна на терена като офанзивен халф и Левски няма вкаран гол, в мачове срещу последния и предпоследния. Ако играе срещу Славия мога бас да хвана, че серията ще продължи. Миналата година го пускахме ДХ и некадърността му не пречеше чак толкова, но сега, когато се очаква той да гради играта на отбора... Без въобще да гледаме другите му качества, с тази физика да дойде да рита с нас в махалата ще го смачкаме и няма да пипне топка... А пропускът му беше епичен.

Белаид – не игра и логично не получихме гол. Заместникът му Деян Иванов не сбърка нито веднъж, а грешката при дузпата дойде от друг "свободен агент" от арсенала на Гонзо - Карнер. Който се отчете и с един пропуск сам срещу вратаря.

Махмудов – за пореден път нямаше никаква идея защо е на терена.

Готов съм да гледаме и репортажа положение по положение, кои играчи ги създават и да коментираме. Щото горе разбирачите плюят Краев, ама половината ни читави атаки минаха през него. Другите двама дето вършеха стабилна работа напред бяха Костадинов и Прохазка. Тези тримата създадоха 90% от всички смислено в атака. Останалото го направи Боби Цонев, който от нищото изработи положение, но Диаби пак не беше където трябва. Впрочем, от същата позиция, която Цонев изигра като по учебник, Бедоя пусна лек пас към вратаря... Enough said...

Стойчо Стоев - най-вероятно до Коледа изхвърча. СС вече 8 месеца ни е треньор и консистентно прави грешки във воденето на мача, смените и прочие. Например грешките вчера:
– най-активният офанзивен играч от началото на сезона, който върши най-много работа, а е и единственият дето стреля добре от разстояние, Боби Цонев, го оставяш резерва за сметка на анорексик в ужасна форма. Логично нямахме удар от далеч.
- при 0:0 срещу отбор вкарал 1 гол от 6 мача правиш смяна нападател за нападател... Вместо да смениш още на почивката единият ДХ с офанзивен играч... Да не говорим, че спокойно можеше и да заиграем с трима отзад , а Прохазка да мине напред. Бедоя го държиш 90 минути... Боби Цонев го пускаш ляво крило...
- Защо въобще излизаме с двама ДХ срещу последния на Герена is beyond me.

Единственото извинение на Стоев е,че съставът му е пълен с некадърници и трябва да работи в абсурдни условия, което прехвърля вината върху Гонзо. Значи единият от двамата ще изхвърчи. Аз бих предпочел да е Гонзо, а СС да получи шанс да работи поне 6 месеца след една КАЧЕСТВЕНА селекция, но знаейки, че Гонзо е любимец на сектор Б прогнозирам, че Мазния ще заложи на сигурното и ще изхвърлят СС.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
СС, според мен, трябва да бъде оставен да работи поне до края на сезона, по другия въпрос съм си казал мнението още миналата година. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
FLAME написа:
СС, според мен, трябва да бъде оставен да работи поне до края на сезона, по другия въпрос съм си казал мнението още миналата година. :bigok

Освен да бъде оставен и да му бъде изискано някакво класиране, някаква цел да има. Аз го наблюдавам човека от няколко мача го е през хоята какво ще стане, няма никаква мотивация, иначе заслужава шанс.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
''Без въобще да гледаме другите му качества, с тази физика да дойде да рита с нас в махалата ще го смачкаме и няма да пипне топка...''

Е то и Меси на мач в махалата още първата секунда съм му влязъл с двата крака в глезените, и приключва с футбола. При положение, че е кинта и двайсе обаче, това влизане ще се падне някъде около ребрата - значи приключва с живота :bigok

_________________
...СИ САМО ТИ!


Последна промяна Шпаня на Пон Авг 31, 2015 1:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 12:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 9965
За мен основният проблем в последните два мача е, че при някои играчи изцяло отсъстват мотивацията и себераздаването, които се наблюдаваха в първите кръгове.

Не съм любител на конспиративните теории, но имам чувството, че в момента отново се правят някакви страшни лайнарщини на гърба на Левски София.

Дано да греша, но ако съм прав - пожелавам всичко най-лошо на замесените.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
С едно приятелче това си говорихме снощи. Не може да вадиш Де Нойеер, човека дето ти връзва нещата в средата на терена, да оставиш Бедоя 90 минути на терена :ohmygod2 , който абсолютно цял мач беше фигурант и очевидно не е във форма. За пропуска му не ми се коментира направо :smt005. Цонев, дето от началото на сезона го пускаш зад нападателя изведнъж минава крило.

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Както се написа по-нагоре, за мен главния ни проблем е че нямаме 1-2 класни играчи тип Дембеле, Жо, Калво. По-добре да се инвестират 15к евро на някой класен от колкото трима-четирима некадърници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 974
Boyo написа:
Бие по некадърност и Гаучо, и Жеан Карлош и Демба Нирен. С разлика.


На сегашното ни ниво един Жеан Карлош ще ни се види като смешение между Пеле и Марадона :bigok

За останалите неща съм що-годе съгласен.

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Жеан Карлош беше качествен играч. След нас игра в нелоши отбори, дори в Серия А на Бразилия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
Стойчо Стоев повтаря проблема на отбора от един месец някъде. Трябва ни поне едно крило, което да придава острота и да създава положения. Отбора играе добре, но ако играем срещу някой затворен отбор приключваме. Създаваме малко положения, който пропускаме... Според мен с Жиката и класно крило, нещата ще се наредят и ще сме в топ 3 със сигурност :levski Лошото е, ако не дойдат...

п.с Махмудов , не знам какво си е причинил за два месеца. Когато се прибираше от загрявката на полувремето му личеше, че е супер изморен :lol: . И е играл 30 мача миналата година ...

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Какво ще реши Абди? Колкото миналата година реши.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Boyo написа:
- Защо въобще излизаме с двама ДХ срещу последния на Герена is beyond me.



Принципно си прав за почти всичко, но не съм съгласен с горното. Де Ноойер както много хора написаха и тук "ни връзва играта" и реално не е чист дефанзивен халф. Което обаче прави смяната му още по - грешна, де. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 974
Според мен имаше реална опасност Де Ноойер да не доиграе мача, защото висеше с картон и отделно направи 1 фаул, където можеше да му вдигнат втори.
Друг е въпросът, че и с Локо Пд го извадиха, пък там май не беше с картон, не помня.

Но като цяло да, малоумна смяна беше и двата пъти.

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com