forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
При тоталната липса на играчи- да оставиш някой измежду Костадинов и де Нойер на пейката би било подсъдно. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 19, 2013 11:22 pm
Мнения: 255
Boyo написа:

Готов съм да гледаме и репортажа положение по положение, кои играчи ги създават и да коментираме. Щото горе разбирачите плюят Краев, ама половината ни читави атаки минаха през него.


Покажи ми създадените от Краев положения, че аз явно съм ги пропуснал всичките


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 4:37 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Докато нямаме пари все такива продукции ще гледаме, добре че няма плейофи. Пак щяхме да бием с по10 гола разни вече изпаднали отбори и да си помислим че сме много добри. Явно не сме били толкова добри. Преди малко гледах един клип на Жуниньо. Повечето нз дали го помнят че е играл в Левски. Е искам да ви информирам че с техниката и скоростта си е направо като Робиньо в сравнение със сегашните крила, а имаше и голов нюх. Това той го показа в оня слаб сезон 2011-12. Смятайте колко сме зле сега, щом такива играчи като Калво и Жуниньо, който тогава се виждаха слаби сега ще са основна движеща сила в отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Е...Калво пък кога е изглеждал слаб?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Вчера имаше заглавие "Гонзо критикува всичко живо - играчи, журналисти, Пирин и съдията"

Как пък не си видя своите грешки малко? Трансферните недоразумения дето ги чакаме, чакаме, за да не сбъркаме. Ами май сбъркахме - Кюрдов, печката и Махмудов са тотал щета. Тролеят Карнер също не е убедителен.

Освен да чакаме новото лице на Левски пролетта друго не ни остава :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Карнер вчера беше адски стабилен, а и в предните мачове. Не случайно е твърд титуляр. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Сега изгледах интервютата на Гонзо и Стойчо Стоев. Безумни! И на двамата безумни. Гонзо всичко живо му виновно, на СС поведението като на треньор на посредствен отбор. СС ме кефи като треньор, но с манталитет за селски отбор. Този манталитет еба мамата на финала, еба мамата и на още няколко мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 5:37 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Карнер е много стабилен 1 на 1 и не прави глупости. Липсва му скорост, но ако я имаше, нямаше да е в Левски. Много добър трансфер си е, но Махмуда и нападателите засега са тотал щета. При 0 бюджет, 50% успеваемост май си е очаквано.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Bjoern написа:
Boyo написа:

Готов съм да гледаме и репортажа положение по положение, кои играчи ги създават и да коментираме. Щото горе разбирачите плюят Краев, ама половината ни читави атаки минаха през него.


Покажи ми създадените от Краев положения, че аз явно съм ги пропуснал всичките


Ами явно си ги пропуснал, да :)

Гледай си второто полувреме репортажа, първо сам си изработи едно, финтира защитник и стреля не лошо. После я даде на Прохазка на празна врата. Имаше и една ситуация когато изведе Диаби отдясно и онзи трябваше само да му я чукне обратно на двойно... естествено негъра я прати 5 метра накриво... Това се сещам на прима виста. Като цяло слаб мач на Краев вчера, но когато съперникът ти играе с 6 човека в защита не са крилата тези, дето ще спечелят мача, а тези в центъра, които трябва да търсят далечни удари. Ние имаме трима дето стрелят що годе прилично от далеч - Цоневи и Прохазка. Двама ги държим резерва, третият на бека :)

Sir_J написа:
Boyo написа:
- Защо въобще излизаме с двама ДХ срещу последния на Герена is beyond me.


Принципно си прав за почти всичко, но не съм съгласен с горното. Де Ноойер както много хора написаха и тук "ни връзва играта" и реално не е чист дефанзивен халф. Което обаче прави смяната му още по - грешна, де. :smt017


Де Нойер последните два мача е слаб, но дори и така да е - да го пусне него или Костадинов напред , какъв е смисълът да играем с 4 защитника и два ДХ срещу отбор, който има 1 гол за 6 мача?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 5:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Кой от форума беше с тениска, на която пишеше "джена или смърт"? :smt005 Доколкото до мача - трагедия. Ако я нямаше аржентината в сектор Б, щях да имам нужда от психолог. :ohmygod2

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2015 2:06 pm
Мнения: 41
Я и аз, като за първо мнение, да се изкажа авторитетно и обемно, че никой да не го прочете!
Доволен съм от точковия актив досега, ама да дадеш половината от изкараните точки на боксовите круши тоя сезон е скандално. Особено вчерашният мач, дето на наш терен, срещу някакви дето си чакат първия гол и за малко да ни обрулят. Аз не съм очаквал чудеса този сезон, ама се понадъхах след равенството с Латекса, юнашката загуба от Гелчестър Юнайтед (щях да кажа, за съдията и засадите в мача с лудогорец, ама с класата на нашите новопривлечени състезатели, откъсващ се сам срещу вратаря футболист май не значи много). Два прилични мача с Монтана и Черно море и идат аутсайдерите, играят дефанзивно и ни разкриват от всякъде.
Най-лошо впечатление прави, че новопривлечените и заварените играчи от миналия сезон изглеждат по-зле от юнушите. Последните поне имат някакъв хъс да играят. Курдов не случайно от чужбина се върна в България и сипа на Мъри. Явно бога на правилния футбол, правилно го е разкрил. След двамата валериевци, втора поредна година правим опити да рестартираме кариерата на нападател спрял с футбола отдавана (с Божи чат-пат стана, явно от него е можело да стане читав играч, ако не беше намерил курвите в късна детска възраст). Карнер е един от най-ужасните играчи, дето съм виждал от както гледам футбол. Не може да изнася топката, бавен е, пълна липса на каквата и да било техника. Все пак трябва да му се признае, че компенсира с с някакъв интелект и не подава на противниковите играчи. Махмудов за първи път вижда топка и терен. Бедоя все едно е избягал от Аушвиц, но все пак игра цял мач... Липсваше оня сирийски бежанец Белаид вчера, че да ни бият, вместо равенството. Останаха властелина на жълтите картони Минев, Прохазка, Йоргачевич и де Ноер, с които да се гради някакъв отбор. Няма как да стане, те в по-добри години нямаше да припарят до първия отбор, пък сега трябва да ни дотикат до Лига Европа според бая хора, помагайки и на малките.
Искам да попитам кой прави селекцията в клуба? СТД, треньорът или и дватама. Ясно, че няма пари, ама подобни бръмбари-рогачи, като Карнер, Махмудов и Курдов спокойно можехме да намерим из Б група и вероятно щяха да излезят в пъти по-евтино от към заплати.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
vasil aki, наистина е много дълго и няма кой да го чете :?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Радикалните селяни от Благоевград не бяха играли толкова дефанзивно досега в първенството, иначе можеха да вземат и повече точки

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
DirtyDog написа:
Сега изгледах интервютата на Гонзо и Стойчо Стоев. Безумни! И на двамата безумни. Гонзо всичко живо му виновно, на СС поведението като на треньор на посредствен отбор. СС ме кефи като треньор, но с манталитет за селски отбор. Този манталитет еба мамата на финала, еба мамата и на още няколко мача.


Ние в момента сме посредствен отбор, Стоев няма как да се държи като треньор на колос, защото не е. В момента Левски значи нещо само за нас феновете :wink: Неслучайно какви ли не смешни футболистчета не искат да идват при нас.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 07, 2015 9:23 pm
Мнения: 13
Изключително много се забавлявам като ви чета идиотските коментари след всеки мач :lol: (на 90% от коментиращите).
Как пък веднъж не изчакахте поне един полусезон преди да почнете да боготворите или да колите и бесите.Направят 2 добри мача и вече са най-добрите,подкрепа докрай и 'квото и да става сме зад отбора".Направят 2 слаби мача и точно обратното - оставки,плюене и гонене от Левски.Същото и от преди финала за Купата - скъсахте се от хвалби как тичали и се раздавали хората без да са взимали 3 месеца заплати и след финала какво? Сега как пък не изчакахте малко преди да почнете със същите хвалби - кво искате,та това са юношите,които цял живот тренират и чакат шанс да се изяват,те сега ако не тичат и не се раздават за да ги забележи някои,то кога?! Направиха няколко добри мача,получиха им се нещата и така - ОК,ама за какво е всичкото това изпадане в крайности? Та това е футбол ебати,изчакайте малко,за вас 1 мач е коректив за всичко.Сами видяхме в последните 2 мача.Прочетете си коментарите от последните 2-3 теми само.

_________________
Изображение = Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 31, 2015 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
СС си звучи така от самото начало, просто не ни дразнеше, защото тогава този лежерен маниер на изказ се приемаше като добродетел :bigok Според мен усеща, че месеците му тук са преброени и парА нЕма, на подготовката си личеше, че има искрица надежда в него за нещо различно, сега си е заминала безвръзвратно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 01, 2015 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
Boyo написа:
Хайде пак да анализираме:

Диаби - WildKid, още колко мача ще го чакаш? Първото му докосване с топката беше някъде 15 мин след като влезе и общо игра 3-4 пъти с нея. Което не е изненада, защото движението му по терена е все едно никога не е играл организиран футбол през живота си. От 4-те паса към него, 2 не успя да спре топката и я загуби веднага. Веднъж успя да подаде и веднъж не уцели вратата с глава от 4-5 метра. Великан. Бие по некадърност и Гаучо, и Жеан Карлош и Демба Нирен. С разлика.

Бедоя - 130 минути откакто Бедоя се върна на терена като офанзивен халф и Левски няма вкаран гол, в мачове срещу последния и предпоследния. Ако играе срещу Славия мога бас да хвана, че серията ще продължи. Миналата година го пускахме ДХ и некадърността му не пречеше чак толкова, но сега, когато се очаква той да гради играта на отбора... Без въобще да гледаме другите му качества, с тази физика да дойде да рита с нас в махалата ще го смачкаме и няма да пипне топка... А пропускът му беше епичен.

Белаид – не игра и логично не получихме гол. Заместникът му Деян Иванов не сбърка нито веднъж, а грешката при дузпата дойде от друг "свободен агент" от арсенала на Гонзо - Карнер. Който се отчете и с един пропуск сам срещу вратаря.

Махмудов – за пореден път нямаше никаква идея защо е на терена.

Готов съм да гледаме и репортажа положение по положение, кои играчи ги създават и да коментираме. Щото горе разбирачите плюят Краев, ама половината ни читави атаки минаха през него. Другите двама дето вършеха стабилна работа напред бяха Костадинов и Прохазка. Тези тримата създадоха 90% от всички смислено в атака. Останалото го направи Боби Цонев, който от нищото изработи положение, но Диаби пак не беше където трябва. Впрочем, от същата позиция, която Цонев изигра като по учебник, Бедоя пусна лек пас към вратаря... Enough said...

Стойчо Стоев - най-вероятно до Коледа изхвърча. СС вече 8 месеца ни е треньор и консистентно прави грешки във воденето на мача, смените и прочие. Например грешките вчера:
– най-активният офанзивен играч от началото на сезона, който върши най-много работа, а е и единственият дето стреля добре от разстояние, Боби Цонев, го оставяш резерва за сметка на анорексик в ужасна форма. Логично нямахме удар от далеч.
- при 0:0 срещу отбор вкарал 1 гол от 6 мача правиш смяна нападател за нападател... Вместо да смениш още на почивката единият ДХ с офанзивен играч... Да не говорим, че спокойно можеше и да заиграем с трима отзад , а Прохазка да мине напред. Бедоя го държиш 90 минути... Боби Цонев го пускаш ляво крило...
- Защо въобще излизаме с двама ДХ срещу последния на Герена is beyond me.

Единственото извинение на Стоев е,че съставът му е пълен с некадърници и трябва да работи в абсурдни условия, което прехвърля вината върху Гонзо. Значи единият от двамата ще изхвърчи. Аз бих предпочел да е Гонзо, а СС да получи шанс да работи поне 6 месеца след една КАЧЕСТВЕНА селекция, но знаейки, че Гонзо е любимец на сектор Б прогнозирам, че Мазния ще заложи на сигурното и ще изхвърлят СС.


Напълно съм съгласен с това мнение. За съжаление мисля че в този мач лъсна и слаба треньорска работа. Ясно е че, СС няма великолепен материал, но толкова неудачна "тактика" .. а и избор на формация и изпълнители (особено в по-крайната фаза на мача). Както и да е ... не драматизирам и не мисля че ще изпадаме, но няма да е леко до края. Чакам мача със Славия, за който поне се надявам да има повече воля и хъс.
:levski

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 01, 2015 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Тролеят Бистрон после игра ШЛ - само да припомня.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 01, 2015 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
И изгоря с допинг, ако не се лъжа


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 01, 2015 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Boyo написа:
Хайде пак да анализираме:

Диаби - WildKid, още колко мача ще го чакаш? Първото му докосване с топката беше някъде 15 мин след като влезе и общо игра 3-4 пъти с нея. Което не е изненада, защото движението му по терена е все едно никога не е играл организиран футбол през живота си. От 4-те паса към него, 2 не успя да спре топката и я загуби веднага. Веднъж успя да подаде и веднъж не уцели вратата с глава от 4-5 метра. Великан. Бие по некадърност и Гаучо, и Жеан Карлош и Демба Нирен. С разлика.

Бедоя - 130 минути откакто Бедоя се върна на терена като офанзивен халф и Левски няма вкаран гол, в мачове срещу последния и предпоследния. Ако играе срещу Славия мога бас да хвана, че серията ще продължи. Миналата година го пускахме ДХ и некадърността му не пречеше чак толкова, но сега, когато се очаква той да гради играта на отбора... Без въобще да гледаме другите му качества, с тази физика да дойде да рита с нас в махалата ще го смачкаме и няма да пипне топка... А пропускът му беше епичен.

Белаид – не игра и логично не получихме гол. Заместникът му Деян Иванов не сбърка нито веднъж, а грешката при дузпата дойде от друг "свободен агент" от арсенала на Гонзо - Карнер. Който се отчете и с един пропуск сам срещу вратаря.

Махмудов – за пореден път нямаше никаква идея защо е на терена.

Готов съм да гледаме и репортажа положение по положение, кои играчи ги създават и да коментираме. Щото горе разбирачите плюят Краев, ама половината ни читави атаки минаха през него. Другите двама дето вършеха стабилна работа напред бяха Костадинов и Прохазка. Тези тримата създадоха 90% от всички смислено в атака. Останалото го направи Боби Цонев, който от нищото изработи положение, но Диаби пак не беше където трябва. Впрочем, от същата позиция, която Цонев изигра като по учебник, Бедоя пусна лек пас към вратаря... Enough said...

Стойчо Стоев - най-вероятно до Коледа изхвърча. СС вече 8 месеца ни е треньор и консистентно прави грешки във воденето на мача, смените и прочие. Например грешките вчера:
– най-активният офанзивен играч от началото на сезона, който върши най-много работа, а е и единственият дето стреля добре от разстояние, Боби Цонев, го оставяш резерва за сметка на анорексик в ужасна форма. Логично нямахме удар от далеч.
- при 0:0 срещу отбор вкарал 1 гол от 6 мача правиш смяна нападател за нападател... Вместо да смениш още на почивката единият ДХ с офанзивен играч... Да не говорим, че спокойно можеше и да заиграем с трима отзад , а Прохазка да мине напред. Бедоя го държиш 90 минути... Боби Цонев го пускаш ляво крило...
- Защо въобще излизаме с двама ДХ срещу последния на Герена is beyond me.

Единственото извинение на Стоев е,че съставът му е пълен с некадърници и трябва да работи в абсурдни условия, което прехвърля вината върху Гонзо. Значи единият от двамата ще изхвърчи. Аз бих предпочел да е Гонзо, а СС да получи шанс да работи поне 6 месеца след една КАЧЕСТВЕНА селекция, но знаейки, че Гонзо е любимец на сектор Б прогнозирам, че Мазния ще заложи на сигурното и ще изхвърлят СС.

Така е! Режем всичко. Треньор ни става Гонзо, или там някой друг, все тая. Гоним всички, особено Бедоя, Диаби, Белаид, Карнер и всеки друг чужденец, плюс половината българи. Продължаваме с децата, те нямат грижи да довършат сезона, пък и само с тях бием.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2015 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Soundlover написа:
Според мен имаше реална опасност Де Ноойер да не доиграе мача, защото висеше с картон и отделно направи 1 фаул, където можеше да му вдигнат втори.


Не можеше, а трябваше. Не виждам по кое правило съдията го остави в игра. Достраша го да вдигне червен просто, а си беше нарисуван такъв.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2015 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Още ми е нервно след тоя мач.........

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2015 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Скромно от мача ама логистично нямаше как да стане по-добре.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2015 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Аз за запис да питам, че обичам да ми е гадно :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2015 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
ето: https://mega.nz/#!cZt0lK6D!PGY9VHcsPGxY ... EIrYBnH-bs

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2015 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Много благодаря. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2015 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
maxsupport написа:
Още ми е нервно след тоя мач.........

Aз бях вдигнал кръвно, буквално. Още ме е зверски яд, че изпуснахме такива точки. Сега настроението за следващите мачове щеше да е коренно различно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2015 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Диаби се отчете с крайно некадърно позициониране. Цонев пусна перфектен пас в малкото наказателно, който 99.99999% от по-читавите нападатели (включително и Курдов) щяха да оползотворят. За сметка на това Диаби беше някъде на границата на наказателното... :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2015 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
antonatan написа:
vasil aki, наистина е много дълго и няма кой да го чете :?

И vasil aki e много дълго. Да се махне vasil :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 09, 2015 8:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Предполагам няма да предложите да изгледам мача :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com