forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 347 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2015 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
frantic написа:
Някой да си спомня кога последно сме обръщали мач след като губим в резултата?


Срещу Ботев преди 1 година. Педро в 93-та. И преди 1,5 г с.....Ботев за купата 3:1. И преди 2,5 г срещу.....Ботев-Вр във Враца 3:1. :bigok Това са ни последните три обрата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2015 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
BlueFaith написа:
...На тая нива какъв футбол очаквате да играем?

А колко са стАдионите,които не са ниви?След всеки мач на някоя селска нива ли ще се успокояваме така?Нищо не играха нашите,на Стойчо смените бяха повече от тъпи и като цяло съм много разочарован от мача.
Огромен респект към синята публика,засега имаме само нея,дано дойдат по-добри дни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2015 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
maxsupport написа:
Локомотив е много слаб отбор. Задължително трябваше да бием

Мда. С тия, Монтана, Ботев, Пирин, Славия гостуванията са задължителни. Изпуснахме уникален момент да натрупаме 5-6 поредни победи.
И стига с тия дразнещи оправдания за терени, съдии, време и прочие. Просто не сме класен отбор и това е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2015 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
maxsupport написа:
Локомотив е много слаб отбор. Задължително трябваше да бием


За мен не са лош отбор. Дори са на нашето ниво. С какво сме по-силни от тях?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Да добавя, че ми се струва абсолютно безсмислено Деян Иванов да стои на пейката за сметка на австрийския господин или фалафела, който май не съм го виждал да изнесе топката като хората, да подаде или центрира точно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
Аз се чудех що Минев беше нервен след мача и некви бутилки риташе :lol: Кур за мача.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Хустис написа:
maxsupport написа:
Локомотив е много слаб отбор. Задължително трябваше да бием


За мен не са лош отбор. Дори са на нашето ниво. С какво сме по-силни от тях?



Общо взето във всички линии, организация и фенове, Локо допреди месец незнаеха дали ще участват.

Пс браво на феновете за подкрепата и бройката ! На Герена също трябва не само да запазим, но и да увеличим посещаемостта от началото на сезона.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Последна промяна maxsupport на Пон Авг 24, 2015 12:16 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Само да споменем че Мултимилионната селекция на Агата ги "надиигра" тези същите майни с "тоталното" 1:0 на перфектен терен у Боци арен гиби. :wink:
Ние играем комбинационен футбол, за това и ни е трудно на ниви. Играл съм организиран футбол в кал, сняг, тиня и на "приличен" сух терен, ами разликата е огромна, но тези които не са се събличали дори за физическо, няма как да го разберат. Когато не играеш с топката(подаване, водене/дрибъл, центриране), а само рушиш/ръгаш и изритваш напред е много по лесно! :bigok Хубаво беше да го вземем мача, но и загубата не е трагедия. Само се замислете, колко израстват малките от мач на мач!

П.П. Краев го нямало. Това момче се бори като Лъв. Влезе в поне 10 единоборства и ги СПЕЧЕЛИ. Второто създаде АБСОЛЮТНО САМ(след зверско спечелено единоборство) супер чисто положение, но New маймуната се засуети от коя страна да ритне топката и я "изплю" некадърно по земя.


_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 9:09 pm
Мнения: 303
Минавам само да кажа, че стадионът им няма право да е толкова забутан, входът за гости особено. Иначе доволно крив мач, нищо не играхме, според мен, но трагедии няма смисъл да се правят. Имаме някакви предпоставки за развитие, това е важното. Такива мачове ще гледаме още доста, така че се заредете с търпение :)

Sent from my C1505 using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 1:23 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
rkk написа:
Разликата в тоя мач е простичка. На тоя терен нашите вейки нямат никакъв шанс срещу ръгачи като Камбура, Котев, Тунчев, Крумов... И като не си вкарахме първото гола, толкова.

Точно това повтарях цяло лято

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
SZ_FEN написа:
rkk написа:
Разликата в тоя мач е простичка. На тоя терен нашите вейки нямат никакъв шанс срещу ръгачи като Камбура, Котев, Тунчев, Крумов... И като не си вкарахме първото гола, толкова.

Точно това повтарях цяло лято



Заминавай при жената, бе. :strkstrk

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 1:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 10006
Необяснимо, влязохме в мача доста лежерно, докато Локото стъпиха здраво, което се оказа решаващо на това отвратително игрище. Имаше изключително смущаващи отигравания в защита, дано са били slo4ainost.

Напълнихме сектора и по мое мнение атмосферата беше добра.

И най-важното по темата: не валя дъжд


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 2:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 6:42 pm
Мнения: 180
Поздравления, за всички които, пак отделиха последните си парички за да подкрепят 101-годишния отбор на Левски СОФИЯ !, другите дето само си чешат езичетата по форума у лево всичките, колкото и да сте левскари !!

_________________
-Татко, татко... Как се пише любов?
-Пиши, сине: Л-Е-В-С-К-И !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 2:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 28, 2010 6:46 pm
Мнения: 64
Местоположение: Сектор Б
s7efan написа:
Минавам само да кажа, че стадионът им няма право да е толкова забутан, входът за гости особено...

Sent from my C1505 using Tapatalk


В колона по 3ма по калната шано пътечка :ohmygod2 :lol:
Добра бройка и представяне на сектора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 2:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Стоев не може да направи повече с тея хора, никой не може да направи повече. Много добър треньор, но с тези играчи сме до тука.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 2:32 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Niki4a написа:
SZ_FEN написа:
rkk написа:
Разликата в тоя мач е простичка. На тоя терен нашите вейки нямат никакъв шанс срещу ръгачи като Камбура, Котев, Тунчев, Крумов... И като не си вкарахме първото гола, толкова.

Точно това повтарях цяло лято



Заминавай при жената, бе. :strkstrk

Пиша от болницата. Аз не и преча да ражда :)

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 2:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 978
Може ли снимка към култовия транспарант по адрес на розовите? :smt007

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 3:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
В Спортал ги има и 2-та.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 6:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Адски грозно е това с розовите. Свине минет, трансперанти против розовите и още 34432 песни против тях на мач с Локото?!

Бях забравил какво е да съм ядосан, че сме загубили мач за първенството. Абсолютен слаб мач на всички. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 7:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Новата песен много ми харесва. Хубавото е, че трябва да се пее бързо, няма да имаме проблеми с нея :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 8:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Гара, стига храчел по отбора и публиката, ясно е че си шокиран и изненадан от станалото вчера, дори вчера предположих че така ще стане.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 8:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Изключително тъпа загуба. Тоя мач го взимахме ако бяхме реализирали първи, но трудн осе вкарва 1 от 1 трябва си класа за това.
Истината е, че лек мач няма да има този сезон било то защото всички отбори са еднакво слаби или защото нямаме нужната класа, ама отпуснем ли се срещу някой и ще го ядем.
Вчера не започнахме мача по най-добрия начин, после малшанс и край. На тая нива 1 гол е много дори.
Мамуната дето влезе май е по-зле от Курдов, а това никак не е добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5316
Местоположение: София
Сега с Пирин вероятно ще бием, после Славия подозирам, че ще ни окъпят пак... После сме с чорбое... Тегав мач.

Затова ме е яд адски много за вчера, защото това беше шанс да направим 4 поредни победи, да се натрупа малко увереност, ние да живнем малко... Винаги ме е яд като изпуснем такъв "психологически" момент.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
Най ме е яд как даваме повод на някакви гнусни селски отбори за радост. Доко до момента не си даваха никакъв зор срещу никой, но срещу Левски бившите чорбари котев, тунчев и камбуров трябва да си направят мача на живота. Да умират директно :ohmygod2 Отделен въпрос е, че ние сме тотал щета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 8:10 pm
Мнения: 87
Малко оффтопик: Да си признават кои форОмни герои си говореха за Джена на излизане от стадиона :loser2

Иначе добра бройка, но бях по-вдясно и трябва да призная, че не звучахме много добре. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5181
Местоположение: нЕма
Здрастиии написа:
Малко оффтопик: Да си признават кои форОмни герои си говореха за Джена на излизане от стадиона :loser2

Иначе добра бройка, но бях по-вдясно и трябва да призная, че не звучахме много добре. :?



По ТВ в немалка част от времето се чувахме само ние :smt023

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 8:10 pm
Мнения: 87
tones написа:
Здрастиии написа:
Малко оффтопик: Да си признават кои форОмни герои си говореха за Джена на излизане от стадиона :loser2

Иначе добра бройка, но бях по-вдясно и трябва да призная, че не звучахме много добре. :?



По ТВ в немалка част от времето се чувахме само ние :smt023


Имахме много силни избухвания, определено, особено накрая, но хората около мен не пееха 80% от времето, може би затова съм останала с такова впечатление. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пичове, не знам още какво трябва да стане, за да разберете, че в състоянието, в което сме, тепърва ни чакат такива мачове, които ще губим. Това не е от днес или вчера, а от години. Нямаме класен отбор, имаме събрани малко чужденци и няколко юноши, които е смешно да очакваме, че всеки мач ще са на ниво (просто защото нямат такова). Да, много е готино да ги гледаме как тичат до дупка, раздават се и т.н., но това не може да компенсира пропуснатите години между 12 и 17, когато е трябвало да бъдат научени на доста неща, да се изгради някаква физика и т.н. Това няма кой да го компенсира. Затова - веднъж става, втори път - не. След като сме решили, че ще залагаме на юноши (пък и нали всички тук за това натискат от 5 години) - това трябва да го приемем. Чужденците не са водили подготовка, не ас играли контроли, не са във форма - преди да ги разкрием, не е зле да поиграят малко. Ето, вече гледам и Диаби е обявен за некадърник - човека има 15 минути игра, ебаси! На някаква наводнена нива, в мач, в който целия отбор е тотал-щета. Ама не, бил некадърник.....

Преди зимната пауза е безсмислено да се "изгражда мнение" за Махмудов, Диаби, новото (евентуално) крило, Карнер..... Дано само да не са седнали вече да преценяват кого да забият на пейката и кого да продават, че ако е така - напролет ни чака повече мъка. Тая зима не трябва да махаме никого, а да намерим двама защитници и един нападател€ Ако пак изгоним 3-ма, се завърта старата спирала.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:40 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Сектора ОГРОМЕН вчера!!!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 9:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30185
Wildkid написа:
Пичове, не знам още какво трябва да стане, за да разберете, че в състоянието, в което сме, тепърва ни чакат такива мачове, които ще губим. Това не е от днес или вчера, а от години. Нямаме класен отбор, имаме събрани малко чужденци и няколко юноши, които е смешно да очакваме, че всеки мач ще са на ниво (просто защото нямат такова). Да, много е готино да ги гледаме как тичат до дупка, раздават се и т.н., но това не може да компенсира пропуснатите години между 12 и 17, когато е трябвало да бъдат научени на доста неща, да се изгради някаква физика и т.н. Това няма кой да го компенсира. Затова - веднъж става, втори път - не. След като сме решили, че ще залагаме на юноши (пък и нали всички тук за това натискат от 5 години) - това трябва да го приемем. Чужденците не са водили подготовка, не ас играли контроли, не са във форма - преди да ги разкрием, не е зле да поиграят малко. Ето, вече гледам и Диаби е обявен за некадърник - човека има 15 минути игра, ебаси! На някаква наводнена нива, в мач, в който целия отбор е тотал-щета. Ама не, бил некадърник.....

Преди зимната пауза е безсмислено да се "изгражда мнение" за Махмудов, Диаби, новото (евентуално) крило, Карнер..... Дано само да не са седнали вече да преценяват кого да забият на пейката и кого да продават, че ако е така - напролет ни чака повече мъка. Тая зима не трябва да махаме никого, а да намерим двама защитници и един нападател€ Ако пак изгоним 3-ма, се завърта старата спирала.
Трезво мнение с което дискусията би трябвало да приключи за известно време.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 347 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com