forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 347 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2015 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
ЖеУезен си. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2015 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Сега видях положенията :ohmygod2
Курдов :ohmygod2
Краев :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2015 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Има го качен целият мач в тубата.Не знам само Кратун дали ще го качва в HD https://www.youtube.com/watch?v=I7148ylOFEM

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2015 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
HD е, разбира сА. И 50 кадъра в секунда.

https://mega.nz/#!xdlgwaAT!CJZJu9vpGvs_ ... 4w3ZzZCd8E

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2015 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Как имате желание и нерви да гледате пропуските, не го разбирам това :blass

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2015 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
В последните 8 години бавно, но безвъзвратно се превърнахме в мазохисти.........за съжаление или пък за радост!?! :smt031

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2015 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
На повторение се гледат само победите, головете, задните ножици :loser2 Загубите ми е напълно достатъчно да си ги изживявам по веднъж, без повторения и задълбочени анализи :strkstrk

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2015 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Kryten написа:
HD е, разбира сА. И 50 кадъра в секунда.

https://mega.nz/#!xdlgwaAT!CJZJu9vpGvs_ ... 4w3ZzZCd8E

Благодаря!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2015 2:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Виктория написа:
На повторение се гледат само победите, головете, задните ножици :loser2 Загубите ми е напълно достатъчно да си ги изживявам по веднъж, без повторения и задълбочени анализи :strkstrk

Мила, моя, незаменима, много се извинявам, че трябва да съм първият, който, си позволява да Ви Каже, STFU!!!!!!!!!!!
За съжЕление ТУК от време на време си говорим и за ФУТБОЛ(Малоумни, Мрънкачи).

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2015 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Преди 7-8 години може би Аниете щеше да е абсолютния бездарник, който не влиза нито един мач.


Wildkid написа:
Що се отнася до чужденците, едниствено призовах да се въздържаме да лепим етикети като "менте" и "некадърник" след 3 мача, на хора дошли 3 дни преди началото на сезона (а някои - 3 дни преди 3-тия мач и още месец чакане за документи). Напълно е възможно половината да са наистина некадърници, или дори ад не са такива - просто да не паснат, да не си върнат форма и т.н. (което е все едно за нас). Но ако продължаваме да следваме подхода "щом нападателя ни не е вкарал 4 гола за 2 мача, значи е дърво" и след 3 мача забиваме на пейката/гоним играчи, просто ще повторим последните 4-5 сезона, нищо повече.


Човек трети път пишеш дълъг пост с факти, с които съм напълно съгласен, но накрая изводите ти от цялата работа са ми странни. Връзката е повече от видима – от няколко години просто взимаме некадърни играчи, които в първите си няколко мача играят супер зле, публиката се изнервя и оттам формата им пада още повече. Следващият трансферен период ги гоним и пак отначало.

Бардон или Грийн защо не започнаха с 4 слаби мача? Томашич? Йоргачевич и Блажевич как не им трябваше време да влизат във форма? Разберете го, класният играч си личи от първия мач. Може да е в слаба кондиция, но тактическите познания и техническите умения не се забравят, тях или ги има, или не. Може да не успее да стигне някоя топка, може да няма силата да надбяга противник, и това да го отдадем на лоша форма, та да му "дадем" няколко месеца да се оправи. Но да вярваш, че играч на 25 години , който няма елементарни тактически познания изведнъж ще ги научи трябва или да си много наивен... или да се казваш Георги Иванов Гонзо :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2015 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
konvoec написа:
С теб като цяло почти винаги съм съгласен за каквото кажеш, но относно Анйете не мога да се съглася.
Първо, Анйете си е играч, който е комбинативен и тук не трябва да гледаме само головете му, а и това колко асистенции има, колко е пробягал, какви пасове е дал и изобщо колко е помогнал на отбора. Не можем с лека ръка да пренебрегваме тия неща, както и че за колкото минути е имал въздух, винаги го е изразходвал, във всеки един мач. Да, някой път са куцали подавания, игра и т.н, но почти винаги е бил на едно и също ниво и то много често е било добро.
Иначе относно чужденците си прав, нашите момчета играят в пъти по-добре, но са непостоянни, за разлика от повечето чужденци, които са постоянни в слабите си изяви.
Мен ме притеснява друго, че отборът няма лидер, няма човек(един или двама), които да ни дърпат в ето такива мачове. Ако Курдов беше Камбуров(нямам предвид долен селяк и чорбар), този мач си го взимахме. Няма хора, които да дърпат другите нагоре и при неблагоприятно стечение ядем хоята, иначе като цяло не сме по-слаби от 90% от отборите в А група със сигурност.


На Аниете именно физиката му е проблема, защото техническите качества ги имаше, тактически беше прилично подготвен, но се губеше често по терена. За това и има малко голове във важните мачове – по-сериозните защитници не му даваха да диша. Ако беше по-бърз и се движеше повече по терена щеше да си разцъква из примера цял живот, вместо сега да е в Баку.

Виж как другите веднага се хващат за Домовчийски, веднага правят директно сравнение между двамата. Въобще не ме интересува сравнение с Домовчийски. Сравнявам с играта на отбора, когато постигаше успехи, а не с отбора, който е на 7мо място.

А за лидер – това ни е проблем от доста години вече. И то пак е свързано - такъв играч няма как да намериш като свободен агент в чужбина. Такъв играч или ще трябва да вземеш с трансферна сума и да му плащаш голяма заплата, или трябва сам да го създадеш. 94 години сме правили последното, последните 6 изведнъж решихме, че ще стане по друг начин и резултатите са видни. Цоневите имат потенциал за това, Краев дори също, но трябва да се налагат сериозно. Докато Махмудов, Аниете, Диаби и подобни нямат – първо заради възрастта, и второ – защото "не са от тук и са за малко". Ако заиграят добре бегат веднага в чужбина. А ние трябва да търсим играчи като Топчо, които ще играят по 10 сезона за клуба, ще са истински лидери и ще носят устойчивост качеството на състава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2015 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
sin_1914 написа:
Виктория написа:
На повторение се гледат само победите, головете, задните ножици :loser2 Загубите ми е напълно достатъчно да си ги изживявам по веднъж, без повторения и задълбочени анализи :strkstrk

Мила, моя, незаменима, много се извинявам, че трябва да съм първият, който, си позволява да Ви Каже, STFU!!!!!!!!!!!
За съжЕление ТУК от време на време си говорим и за ФУТБОЛ(Малоумни, Мрънкачи).

Е, аз понеже влизам само заради некултурната :loser2

Просто споделих, че аз не обичам да гледам повторно пропуснати положения и загуби, какво толкова :blass Нужно ли е болката да се изживява отново и отново?

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2015 9:30 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Така се каляват характери.

Например с това :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2015 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Виктория написа:
влизам само заради некултурната


Самопризнание най-после.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2015 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Ларс Фредрик Рисп написа:
Например с това :ohmygod


:smt089 :smt089 :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2015 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Изтръпнах само от шота!! НЕ е редно така! :smt085

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2015 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8209
Местоположение: София
:smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 347 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com