forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Краев игра през седмицата за националния, шат - два гола днес. Това е :lsfc4

Е, българин си е момчето, добре де, може само на лична карта да е българин, майка му ли беше украинка, която се е нанизала на черна патка :smt005

Даже няма какво да се обясняваме толкова - днес просто ми беше кеф да си гледам отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Краев много голям и на интервюто след мача :smt006

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6495
Местоположение: Х Х Х
Баннахте ли Змея? :bigok

Sent from my LG-D320 using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:26 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Халф като Де Нойер не помня откога не сме имали... при гола как я отигра, главата беше вдигната през цялото време :shock: как го намериха...само адмирации. Същото важи и за Жоро Костадинов. Двамата като че ли бяха без грешен пас цял мач, а няма нужда да коментираме как изнасят хубаво топката и как играят в дефанзивен план. Мисля че благодарение на тях двамата защитата е по-стабилна в момента.
За Краев първото полувреме на два пъти не я подаде на Цонев, когато Цонев беше в изгодна позиция и се чудя дали не беше нарочно. Като че ли срещу Черно Море имаше подобна ситуация. Поздравления за двата гола, с добър завършек.
За мен все пак играч на мача беше Де Нойер. Адски посотянен от началото на сезона заедно с Жоро Костадинов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 8:03 pm
Мнения: 1029
rkk написа:
Краев игра през седмицата за националния, шат - два гола днес. Това е :lsfc4

Е, българин си е момчето, добре де, може само на лична карта да е българин, майка му ли беше украинка, която се е нанизала на черна патка :smt005

Даже няма какво да се обясняваме толкова - днес просто ми беше кеф да си гледам отбора.

Ц, бабата е палавницата от Украйна. Само не знам как и двамата му родители са бели… баща му да се замисли дали няма някой по-мургав съсед…

_________________
:lss-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10429
Местоположение: София
Църното Нойер много добре играе бе, деба. :bigok Наистина много сполучлив трансфер. И днес малките пак бяха най-добрите на терена, дори Фики имаше някакви класни отигравания. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Де Негер > Ваги :bigok

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2926
Честита победа, хубави голове на Краев и силно интервю след мача.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Рядко напоследък са мачовете, в които Левски тотално неутрализира противника. Днес добър мач на малките, фалафела и двамата в средата.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12667
Пичове, първи мач във В ми е тоя сезон (много трудно ги гледам от В) и видях, че Мики хич не е слаб. Попиля ги на крилото, за първи път от Гари насам имаме крило което да ги минава 1 на 1 :smt007

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Направи приличен мач и наистина направи Пашов смешен. Но акри е прав че му липсва всякакъв интелект.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Просто е кеф да се гледа син отбор, който се раздава за всяка топка. Браво на всички.

колко години обвинявахме защитниците за головете, ама сега се вижда, че като имаш двама опорни халфа, които се раздават на макс в защитен план е доста лесно за защитата. Костадинов и Де Нойер за петте мач са изтичали повече от Гаджев за цял сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 28, 2010 6:46 pm
Мнения: 64
Местоположение: Сектор Б
На стадионо при втория гол гледах повече съдията на тъча в очакване на поредната засада, но сега на повторенията.. не знам колко случайно му се получи на Курдовия ама стана много добре!
Има хляб! Дано! ЩЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Абе първото не играхме нищо, второто беше на добро ниво. На приливи и отливи сме по време на мачовете, но потенциал има. Сега е важно да
шечелим точки и отборът да трупа самочувствие. Атмосферата беше прилична, но бройката може и трябва да е повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:29 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4570
Местоположение: сектор "А", блок 5
Целият сектор пя с много желание днес :smt023
До 80-тата минута беше много силно, но после синдромът Екимофф настигна и нас :bigok

На терена - малко разконцентрирано първо полувреме, а след почивката Монтана бяха убити отвсякъде! Много качествен мач се получи :smt023


Едит: Идвайте на мачовете пичУе, кефът е голям, а момчетата го заслужават! :lsfc4

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
Като цяло съм доволен от мача. Победата беше най-важна и се радвам, че я постигнахме. Бих отличил най-вече Де Нойер, който изигра голям мач. Краев въпреки двата гола има доста моменти, в които тотално се изключва от мача, това го забелязах и в предишните ни срещи. Курдов доста се мърдосваше през почти целия мач, но може да е тип Барби и да избухва по 1-2 пъти колкото да облива мрънкачите :bigok. Иначе браво на целия отбор за желанието и играта най-вече през второто полувреме и дано влезем в победна серия.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 10004
1837 - ... написа:
Кой ги надува тея тромби бе да му еба майката...

Пътуващите фенове на Монтана, ама точно от коя фракция бяха - нямам инфо Верно много дразнеха тия дудуци, да еба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
Kryten написа:
Рядко напоследък са мачовете, в които Левски тотално неутрализира противника. Днес добър мач на малките, фалафела и двамата в средата.

Чак па напълно. Двете греди не са много напълно. Добре играхме, ама чак да сме ги препарирали тотално...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
Коце Маца написа:
SZ_FEN написа:
Честита победа!

При втория гол, видяхте ли какво означава да имаш централен нападател, който може да достигне и задържи топката пред наказателното поле на противника? Ей това си иска ръст, а ако Курдов имаше и поне малко физика щеше да прави поне по 2-3 положения в мачове като този.

Ето за това говорех цяло лято.

Някой има ли забележки относно "резервата дето и Бирой не го иска" Костадинов?


Резервата дето Бирой не го искаше е Ндайе. Костадинов си беше твърд титуляр там. Берое искаше да го задържи, ама той не искаше да си поднови договора

Аз знам какъв беше Костадинов, ти се върни в разговора в темата за трансфери и прочети написаното. Наложи се дори да обяснявам, че договора му изтича и той не го е подновил, а не е изгонен от Бирой.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Goviado написа:
Kryten написа:
Рядко напоследък са мачовете, в които Левски тотално неутрализира противника. Днес добър мач на малките, фалафела и двамата в средата.

Чак па напълно. Двете греди не са много напълно. Добре играхме, ама чак да сме ги препарирали тотално...

Три греди. Но реално не дойдоха след някакви положения. Ти не си гледал другите мачове на Монтана, но там направиха доста повече. При това срещу гората и селтекс. Впрочем никъде ли не пише, че Монтана е легнала? :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 15, 2015 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Гледам, че пишете за футболисти, на мен Георги Костадинов и Де Ноойер са ми единствените любими футболисти от няколко години насам. Нямат излишно движение, особено негъро.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Браво на младежите. САМО ЛЕВСКИ !!!


Sent from my SM-G388F using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Не ни трябват много неща, за да има синя лудница. Мъжка игра на терена, повечко хора на трибуните и нещата се получават навсякъде. :lsfc1

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
На всеки мач да е така! Повече хора (в добро настроение :bigok ), радост от показаното от футболистите, добра, сърцата и идейна игра. Тези деца, които бяха днес на Герена, и които дори след мача успяха да видят отблизо играчите, със сигурност ще искат пак да дойдат... Не знам какво се промени, но този отбор, с тези млади футболисти, просто те приканва да го гледаш на живо, да си на стадиона... И те песните сами си идват :lsclapp

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12667
Ако Краев продължава така, може и да счупим някой трансферен рекорд, защото е ясно, че 18-годишен футболист с 3 гола в 5 мача ще е трудно да задържим. Само напред и нагоре за тези момчета и много се надявам именно Стойчо да изгради бъдещето на нашия футбол. Още 1 остро крилце и Диаби и нещата заспиват. В защита явно ще е кърпене на дупки до зимата, когато може и да вземем някого. :levski

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Питам, че ми е важно Монтана биха ли ни на Герена. Четох тука от Кока-Кольо :smt017

Бебетата на Стойчо са най-хубавото нещо, което се е случвало последните няколко години. Евала! Кръщавам Краев Радостта на народа JR. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Синя Религия написа:
Не ни трябват много неща, за да има синя лудница. Мъжка игра на терена, повечко хора на трибуните и нещата се получават навсякъде. :lsfc1


Ами какво мислите беше време оно? Как смятате се постигаха обратите срещу разни пропагандно-комунистически ekipИ? Позволете ми да Ви отговоря, че съм по одъртял/изкуфял. С мъжка игра, себераздаване и разбира се 30-40 хилки на стадиона!
П.П. Това за Вагинал кога израсти Ballgina на място на топките си, ако се върнете назад в темите, ще видите, че датира от мачовете с Търнава(да им благодарим за хер Прохазка). Тая мърша НИКОГА ПОВЕЧЕ В ЛЕВСКИ!!!
Друго си е като имаш МЪЖЕ пред централната двойка! Няма две мнения! :levski

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1995
ТаГа..
Най-напред, браво на Бачи Роман, че прати великана Балджийски да гледа видео 90 минути :bigok
Де Нойер и Костадинов няма какво да ги коментирам повече, то всичко е казано вече
Курдов тепърва ще участва в множество решаващи голове, да, може да не е голова машина, но е научен играч, знае как да играе и да пази топката и по-скоро е случайност, че не е с 2 асистенции, отколкото да е капо.

Единственото, от което съм леко недоволен е бройката на стадиона. Тия МЪЖЕ заслужават повече !!! :pastor

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 28, 2014 3:10 pm
Мнения: 196
7 e dobro chislo написа:
И аз подозирах, че е българин, но не го бях чувал да говори на български :smt002 все пак и Митко Удоджи е българин :bigok

Гошо Пашов, освен че не е прост, е и най-добрия десен бек (българин) в "А" група ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 16, 2015 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Мики Орачев го направи крив. Аре да не е най-добрия бек българин. :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com