forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2015 8:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
:bigok

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2015 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
sin_1914 написа:
просТак написа:
sin_1914 написа:
"Нали ги видяхте срещу Монтана?" Който помни повече от две семунди ще се досети, на кой са тези думички!!! :pastor
Ами същите тези момчета Ни зарадваха вчера!!! :smt102

Чаках, чаках, ама никой не се сети. Отвратен съм от късопаметността, която ни е обзела!!!


Това бяха думите на Гонзо след първия мач за купата срещу Монтана, миналия сезон, когато паднахме. Тогава наистина играха доста неуверено и някои от тях много слабо, но и самата Монтана не беше по-слаб отбор от сега, а както видяхме те не играят лош футбол.
Без да го защитавам Гонзо, защото далеч не съм от "сектата" му, но няма ли вариант младите да са се поразвили от тогава и сега да е доволен от тях и да ги хвали с право? Все пак доста мачове изиграха, цяла подготовка почти само с тях, а не просто като пълнеж към основната група.


Ами истината за "внезапното израстване" на Сините Лъвчета, които Ни радват безкрайно много напоследък, поне лично според мен се таи в това че:
1-во Вече имат човек зад себе си, който им гласува доверие, вместо да се прави на велик и да ги обявява за "талашит" в първият мач в който им гласува доверие. Отделно, че реално тогава(мача с Монтана за купата) ги пусна всички наведнъж за първи път. Нечуван(поне от мен) подход.
Само да припомня, че няколко дена преди въпросния мач"титулярите" загубиха тежко от някакви леваци и същият този принципно-последователен човек излезе и каза "вината е изцяло моя" :smt115
2-ро Съгласен съм че вече имаме треньор. Но нека и не забравяме, че след победата над Лайноходец ни беше казано, че: "Ако аз водих отбора от началото на сезона(има предвид първите три мача от които взехме 4т. от 9 възможни) сега щяхме да сме в борба за първото място" :smt115
3-то Много ми се иска наистина СС, да е магьосника Гандолф, но едва ли дори и той би превърнал "талашита" в "солиден махагон" за има няма 6 месеца.

Пиша всичко това, защото съм меко казано изненадан от късопаметността обладала определена група форумни събратя, както и раздразнен от всекидневните сонети на тема: "Колко не е виновен този клет, клет Идол. И как видиш ли ако смъртно мразения Херо(не знам защо все още се споменава името му тук. Шмите при последния "спор", Ти беше този, който спомена името му първи! :bigok ) бил Ни пристанал сме щели, да изпаднем, едва ли не в Б група". Разбирам че любовта е сляпа, но не трябва ли тя да е насочена към ЛЕВСКИ СОФИЯ, а не към отделната личност, чийто действия през последните вече доста години са меко казано спорни и определено не спомагат за развитието на любимият НИ отбор!
Моля не ми отговаряйте! Написах по горното като леко припомняне. И само някой да НЕ се обърка в подбудите ми, ще добавя следното. И аз както повечето тук съм скандирал името на Футболната Ни легенда Г. Иванов- Гонзо, но и също гледам ЛЕВСКИ много преди дори да чуя за съществуването му! Любовта ми е към ЛЕВСКИ, а НЕ към отделната личност, въпреки че почитам и уважавам всеки футболист играл със сърце и душа, носейки Синята фланелка! Ръководителите ги слагам в съвсем друга графа, пък били и те легенди. :bigok Само ЛЕВСКИ.


Аз се престраших да го прочета и ще ти отговоря. Напълно реално е точно за 6 месеца даден футболист да израсте. Има много начини това да стане, но единственото което се е променило от тогава до сега мисля, че е манталитета, вярата в способностите си и подкрепата, която усещат. Както от щаба така и от публиката! Така, че е напълно реално тези момчета да израстват. Пример за това е Мики. Това момче направи ужасна предсезонна. Първите мачове отново беше фейл. Но СС не се отказа от него, промени му поста и продължава да му гласува доверие. Дали е сляпо ще си покаже накрая на годината!
Колкото до Гонзо....тук съм силно раздвоен. Говоря изцяло като ръководител. Защото според мен малко са хората, които ще успеят да удържат съблекалнята в положението, което бяхме миналия сезон. Най - малко това трябва да му се признае. Просто проблема на Гонзо, е че МНОГО ГОВОРИ. На седмица по 2-3-4 интервюта, което не е нормално.
Както малките така и Гонзо имат нужда от време, от доверие и подкрепа! Не съм сигурен, но това му е мисля 3та година като директор. Нека се учи, нека греши. Но за момента той е най-подходящ. Не мога да твърдя същото за след 3 години. Ако не се промени тогава със сигурност ще ни трябва някой професионалист, а не поредната легенда :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2015 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
И сега ще те налазят, за което и ще бъдат естествено донякъде прави, че ЛЕВСКИ не е място където се учи как да бъдеш професионален СТД (каквото и да означва това)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2015 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
DoubleTrouble написа:
И сега ще те налазят, за което и ще бъдат естествено донякъде прави, че ЛЕВСКИ не е място където се учи как да бъдеш професионален СТД (каквото и да означва това)


Нека, няма ядове. Щом не е място защо пуснахме Мъри да се учи тогава? Да не изброявам още хиляди примери. Няма как човек да е перфектен. Може да е тривиално, но всеки се учи докато е жив. Въпроса е да си взима поука от грешките, това е най-важното.
Гонзо и СС са изградили хубава симбиоза. Нещата им се получават за момента. Нека им дадем време да покажат и двамата на какво са способни в нормална обстановка. Защото със сигурност миналата година нямаше нищо нормално. Тази година(поне това което виждам аз) единствения сериозен проблем бяха картите на нападателите. Селекцията е доста сполучлива за момента макар и закъсняла. Отбора израства и като организация. Просто да ограничат малко приказките. Пак ще кажа, нека им дадем време!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2015 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Пишете по къси мнения бе :slap :bigok :bigok :bigok

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2015 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24110
Местоположение: СЕКТОР Б
danislav90 написа:
Пишете по къси мнения бе :slap :bigok :bigok :bigok


+1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2015 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Jorgihnio написа:
Напълно реално е точно за 6 месеца даден футболист да израсте. Има много начини това да стане, но единственото което се е променило от тогава до сега мисля, е подкрепата, която усещат


Нека да не се съглася с теб, относно израстването за 6 месеца тип "грозно патенце в лебед". От това което съм видял през краткият си живот, няма млад футболист, който само за 6 месеца да мине от графата ненужен в графата твърд несменяем титуляр. Просто такова животно НЕ СЪЩЕСТВУВА. Отнема много повече време и постепенно налагане. В нашият случаай просто говорим за тотална преоценка на качествата на дадения състезател, също и подкрепа, както си написал, но нищо повече. Е разбира се че ще има и прогрес в качествата при правилна работа и мотивация, но не и драстичен такъв само за 6 месеца. Все пак говорим за 20 годишни младежи, а не за 14 годишни деца. При Гонзо тези момчета бяха обявени за некадърни, не говорим дори за млади надежди, а за ненужни. Защото при единия специалист Цонев игра 15 минути за 15 мача, а при другия е несменяем титуляр. Обаче Съдбата си знае работата, докато миналата година бяха почти " бракувани" преждевременно. Тази година са косвено титуляри пак заради същият специалист, поради скасения картотекиран състав, разбира се и най вече благодарение на футболните си качества, правилно оценени от Стоев. :bigok
Хубаво че си имаме СС и трезвата му преценка относно качествата на наличните и приходящите футболисти, иначе направо не ми се мисли какъв щеше да е състава сега!
Обаче въпреки това че си личи треньорската му потентност, това което направи вечно усмихнатия ни треньор с Орачев, не граничи с футболното откритие на века, защото както вече нееднократно се спомена във Форума, оригиналната позиция на Мики е била в нападение чисто и просто го е върна в полувината на терена където е по полезен или както някой тук се изрази по малко вреден!!! Виж преди години, Люпко като преклалифицира Топузаков от Ц.Н. в Либеро, ето това вече беше наистина впечатляващо прозорлив и успешен ход, който доведе до една доста ползотворна кариера, донесла ни доста радостни моменти.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2015 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
Ами не знам какво да ти кажа. Някои от тези момчета са по 3 години в отбора. Щом са там значи все пак има хляб. Не си спомням да са ги отхвърляли точно както казваш. Може и да си прав, но е факт, че волю не волю момчетата сграбчиха шанса си. Остава само наистина да се продължи да се залага на тях. И още по - важното е да не ги претоварят. Защото ако Краев изиграе още 2-3 мача поредни и ще е тотал щета. Я с контузия, я с нещо друго.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2015 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Бат Стойо показа, че има топки! Колко човека на негово място ще пуснат Орачев вместо да си върже гащите с Махмудов? За работа с малките си трябва да си психолог преди всичко, с опънати жили, крещене и псуване не става тая работа! Да му дават на чичУ пълен картбланш и да го оставят на мира за година-две, вижда се, че му е ясна!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2015 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Махмудов очевидно не е още в кондиция, а и за първи път от началото на сезона имахме човек, който да влезе от пейката и да промени нещо (ако се беше наложило).

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2015 11:50 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Let There Be Rock написа:
За работа с малките си трябва да си психолог преди всичко, с опънати жили, крещене и псуване не става тая работа!
Сетих се за един спасител, който ни отказа около десетина пъти.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2015 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Kryten написа:
Махмудов очевидно не е още в кондиция, а и за първи път от началото на сезона имахме човек, който да влезе от пейката и да промени нещо (ако се беше наложило).


Hие от няколко години имамe хора, които като влязат от пейката и тaка променят играта, че мaйката си трака :smt005

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2015 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ако имаме търпение да изчакаме Махмудов да влезе в прилична форма, и не бъде забит на пейката до зимата, когато да го махнем, ще спечелим много.....

Няма никакъв проблем да имаме повечко играчи с равностойни функции и умения - ще има предостатъчно мачове, а и така ще има възможност за смени при спадове във формата, контузии и т.н. Никой няма да разкара "малките", ако играят добре. Но да ги унищожим за 10 мача и после цял сезон да се чудим "абе, ко стана с тоя...." е възможно най-тъпото нещо, което можем да направим, особено след тоя старт, който направиха.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2015 8:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Niki4a написа:
Kryten написа:
Махмудов очевидно не е още в кондиция, а и за първи път от началото на сезона имахме човек, който да влезе от пейката и да промени нещо (ако се беше наложило).


Hие от няколко години имамe хора, които като влязат от пейката и тaка променят играта, че мaйката си трака :smt005


Веднага се сещам за Иво Иванов и Стефан Станчев :loser2

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com