forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 591 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 8:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30185
Сори за почти двойния пост, но намерих част от изказването на Стойчо Стоев на пресконференцията. Дано някои хора им просветне ситуацията при нас и най-накрая отдадат заслуженото на него, щаба му и момчетата:
Цитат:
"Трудно е. Почнах с 4 юноши и завърших със 7, и се стараха момчетата. Наистина, липсва им на повечето футболиси рутина и опит, да знаят кога да задържат, кога да играят. Нормално е, млади момчета са. Доволен съм че се стараят. На този етап даже прехвърлят възможностите, които имат. Опитват се да правят всичко възможно да изглежда добре отборът. В никакъв случай няма да принизя техните добри прояви този мач. Това е в момента ,стараем се, оправдавам момчетата.
Какъв е бюджетът на Лудогорец, какъв е нашият. Не може да вземем футболист за 6000 евро. При нашата ситуация, всичко е за адмирации. Не може да говорим за титли, това са абсурдни неща, трябва да си с розови очила. По-добре да направим отбор след година, отколкото средняшки отбор за 3-4 месеца.
Определено след гола, който получихме от статично положение, отборът се отвори. Лошото е, че като нямаме нападател и стигаме до една зона, и се чудим какво да правим. Не може да контролираме достатъчно топката, по обясними причини, това е проблемът.
Има си законови рамки, предполагам, че другата седмица на единия ще дойде тази прословута карта. Имаме нужда от външни халфове, нямаме средства и това ни затруднява", заяви Стоев за очакваните жълти карти на Атанас Курдов и Омар Диаби.
"При нас всичко стана форсирано, при Мигел Бедоя очаквах, че до средата на август да се включи в отбора. Форсирахме включването на Белаид, но все и двамата още не са във форма. Георги Костадинов е на инжекции, той ми даде знак че има сериозна болка.
Твърде рано е да говорим накъде вървим, не може да се говори за прогнози след 3-ия кръг"
Изпуснали са, че Костадинов е имал само една тренировка в седмицата преди мача. Също така са изпуснали как обяснява, че ако е искал някакви по-бързи резултата щял да запази част от напусналите ни, но неговата цел е да се изгради добър отбор, който не само да се класира за ЕКТ, но и да направи нещо там.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 8:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12997
Местоположение: истинското село !!!
Пак цяла нощ драми :ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Съдията не ги подпирал?!?! До там ли се стигна...да защитаваме тотален продажник, който всеки път срещу нас свири тенденциозно, за да кажем, че нашите са много зле и съдията не е виновен. Дяков беше за червен в 30-тата минута. Нашите играчи хи шареха за нищо, а техните трябваше да убият човек, за да им даде картон. Погледнете влизането на Марселиньо в началото на второто полувреме. Някои съдии могат и червен да покажат за това влизане, a дори жълт не му дадоха. И за дузпата, която трябвало да им даде...я да видим дали футболиста на Лудогорец не е в засада при паса към него.

Години наред почти всички повтаряхме, че искаме юноши, които може да не са големите футболисти, но да се хвърлят като за последно. Сега ги имаме. Поне има надежди, че някои от тях може и да станат футболисти. На мен този отбор ми харесва. С 2-3 нови попълнения може и да стане нещо, но със сигурност ще трябва време. Заслужават да играят пред пълни трибуни момчетата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Не видях никъде да се коментира удара без топка на румънския мангал в седмата минута. Боби Цонев май беше потърпевш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 8:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15689
Местоположение: Sofia
Момчета, аз по принцип винаги съм гледал да съм обективен човек и са ми били смешни всякакви изказвания срещу съдиите, понеже повечето са провокирани от фенски страсти, обаче това вчера си беше много видно. Няма какво да спорим, точно така е. Картоните за нас се даваха веднага, а на тях им се спестяваха. Имаше едно положение на Мареслиньо, който влезе в подбедрицата с бутоните напред на Георги Костадинов и съдията дори жълт не извади, а това нарушение е за червен картон. И още много ситуации имаше. Не казвам, че само това ни е изяло равнство/победа, обаче повлия.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 9:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Kryten написа:
Днес бяхме почти без крила, никаква скорост там. Също треньорът трябва да забележи, че след всяка статична ситуация за нас следва скоростна контра на противника. В този и предния мач. Ама баш всяка. Особено корнери. Толкова па да не могат да центрират опасно веднъж.


Не мога да си обясня Боби Цонев в ролята на Роналдо ли е в нашия отбор ?! Всяко статично положение го изпълнява. Центрира едни балони или едвам я докарва до полето ...

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 9:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3127
Търговище и другите дето защитават съдията явно са гледали просто друг мач, ми се струва!

-Цоци беше за 4 жълти поне, Дяков за 3, а Марселиньо и Саша за по 2!

-В същото време съдията нашари почти целия ни отбор с жълти картони, докато за подобни и идентични фалове на кренвиршите картоните им се спестяваха винаги!

-Отмениха ни чист гол ама при 0-0 за абсолютно измислена засада. И на всеки е ясно, че ако беше обратна ситуацията в полза на резаните страничния никога нямаше да я вдигне тази засада. Защото щяха да кажат, че се дава полза на нападателя както е по закон. Ама когато нападателя е от противника на кренвиршите, това правило съдиите в България винаги го забравят, винаги!

-Стигаме да фала от който тия вкараха гола си, пряк свободен удар даден за неволен сблъсък глава в глава за топката. Но сблъсък на земята а не във въздуха. Страшен фал нема що?

-И накрая да не забравим как сватбата даде жълт картон на Боби Цонев за игра с лакет? А само 5 минути преди това за много по-сериозна игра с лакет на Цоци, последвана от удар без топка именно срещу Боби Цонев съдията не даде никакъв картон на Цоци, никакъв!

Ебем ти неволното и нетенденциозно съдийството ебаси! :smt006 :smt005 :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Пичове, този мач го губехме не Курдов и г-н Маймун да бяхме картотекирали, а и Меси и Роналдо да бяхме взели....
Гелосаният комплексар си взе мерки след като молдовците му нахлузиха дебелия...С такъв съдия ще бие и Байерн....а от тук насетне ще си стане шампионче точно както СИК, ВИС, Мултигруп и Дришата си правеха...
А футбола.... :rip Футбола го опяхме още през 1996...

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Някои хора ги пазят като писано яйце. Мислех да си направя нов акаунт и да пиша същите неща като лудогорище да видя за колко време ще ме баннат ама има шанс да отнеса и бан по IP. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е ти вече си пишеш същите неща като него ама по друга тема, и не виждам да съм те баннал :smt017

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Защитавам Гонзо и клуба и не ям от фъстъчките и уискито на Домусчиев. №1 враг на обществото съм, ясно. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Това, което скъса моите нерви беше коментаторчето на шибаната Диема - за спорните ситуации, с които бяхме ощетени: "Тук да видим на повторението... ами може би, май, поне на мен ми се струва, че Махмудов май, може би, е по-скоро на една линия с последния в защитата като че ли...", "Да, това е фал и добре, че Сисиньо не беше последния в защитата, защото иначе си беше за червен картон, но той, ето виждате, не беше последен - имаше друг защитник.", отделно, че много пъти просто си замълча, камо ли да отбележи, че отсъжданията на съдията са престъпни. За техните ситуации обаче беше чудесен: "И ако Левски могат да кажат, че през първото полувреме имаше малка вероятност да няма засада при едно тяхно положение, то сега със сигурност Лудогорец могат да претендират за очевидна дузпа!", "Да, това е удар с лакът" (за натискането с китка на Боби Цонев), "Да, Костадинов удари с глава играча на Лудогорец, което нямаше умисъл, защото Костадинов пострада повече, но си има фал за Лудогорец." и така цял мач. Тоя е откровено прасе - аз така бих коментирал мач на свинете, ако гледам да не ме уволнят, все пак.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
bogarra написа:
Защитавам Гонзо и клуба и не ям от фъстъчките и уискито на Домусчиев. №1 враг на обществото съм, ясно. :bigok

Клубът не защитаваш никъде.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Това му беше във фб профила на коментаторчето.

Цитат:
Скъпа моя, обичам те! Така, както обичам Ливърпул и лит(*кс-етрополе! Липсваш ми, както "А" група през зимната пауза! Желая те така силно, както Арсенал желаят Шампионската лига и както Гонзо желае да бие дузпа на Бате Борисов! Опияняваш ме така, както българска водка Юсеф Рабех и ирландско уиски Пол Гаскойн! Ти си по-страстна и от Вили Вуцов по време на мач! Без теб живот няма, както няма и Пловдив без Ботев! Когато си до мен, краката ми се разтреперват като на Ники Михайлов срещу Вердер!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Как му името на това момче, че ще го заобичам, както той обича Сесека?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Илиян Енев. Уж бил локомотивец :lol: Някой оттук го познаваше.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Не беше ли Деян Веселинов ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не. Веселинов си е натурален чорбар, значи си го натопил без причина :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Абе той и Крум Савов беше локомотивец ама малко червенее. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
И на мен ми хареса първото полувреме. Въпреки, че имахме 2 удара във вратата, единия от които кристален гол, играхме висока преса и нямаше да загубим, ако имахме подготовка нормална в този клуб.
В него обаче има един по-велик и недосегаем от спортния директор. И това г-н Екимов. Той не е виновен никога за нищо. Той си няма шеф, прави каквото си пожелае и не го ебе, че окапваме в 65 минута за не знам коя година подред. Да съдята беше педераст, всички съдии на този мач бяха главните домусоглу гъзолизци, само че второто полувреме ние нищо не играхме и вече трети мач излизаме да не паднем.
Не искам да се примиря с глупостите дето се пишат, как в Левски нямало пари, как всички били на 2 тренировки и не зная какво още, ширещо се като оправдания.
В Левски няма виновни за:
- ненавременната селекция
- ужасната физическа подготовка
- мълчането като ПУТКИ, когато съдиите си правят какво искат с нас. Това е мълчание на ЗАВИСИМИ хора.
- ако някой ви каже, че за България 6 милиона лева сигурен бюджет са малко пари, значи ви лъже безсрамно в очите.
- ако таван на заплата от 10000 лв е малък, защо идват футболисти от 2-ра лига на Холандия да играят тук;
- неумението да преговаряш, да разчиташ на преводач, който от незнание или неумение може да предаде думите ти погрешно; да говориш разнопосочно всяка седмица и да имаш шизофренична позиция относно привлечените от теб играчи и същата относно бъдещите ти планове за привличане на нови
- неумението на ръководните фактори да заставят СТД да не дава интервюта след всеки мач на тима или поне да има праволинейна линия при говорене

Единственият човек, дето си разбира от работата е този клуб в момента се казва Стойчо Стоев. И той не е уволнен, само защото е последния бушон във веригата. Мурсия си замина 3-ти кръг след загубата от чорбата.

В моя мил клуб, в моята мила страна думата ОТГОВОРНОСТ не означава нищо. Особено, за грешно похарчени пари и системни неуспехи.
Това са моите 20 ст. по таз тема.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:51 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Крум не е чорбар, той си е натурален педераст. :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Kryten написа:
Илиян Енев. Уж бил локомотивец :lol: Някой оттук го познаваше.


Илиян Енев е мръсен боклук, който отдавна е заслужил да си събира зъбите в канче.

Блядовище, нормален ли си бе?
Какво значение има дали страничният се е презастраховал, застраховал или надзастраховал?!
Отговорността на съдията е обективна - НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ дали го е направил умишлено или непредпазливо. Обективният факт е, че НЯМА ЗАСАДА, следователно Луноходец им е ударено огромно рамо, защото резултатът става 1:0 за нас.
Обективен факт е още, че Свинчо Дяков трябва да убие някого, за да му покажат картон. Същото важи и за Моци. Да пукнат и двамата.

P.S. Кога някой от нашето ръководство, начело с многоуважаемите господа директори и собственици, ще вземе да се задейства, че всеки мач се свири яко срещу отбора на Пеевски... :smt005 Как не ги е срам тия съдии, да им се обясни кой командва парада и да изпълняват указанията на Шиши и Боко.


Последна промяна rkk на Нед Авг 02, 2015 11:06 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Е, че това вчера, ако е бил Енев, тоя боклук си заработи ебахти разкошния болнични. Нема такъв наглец ехиден, майка му ще е еба!

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
С риск да разваля форумната идилия и ентусиазъм, трябва да кажа следното. Първо- положителното- вчера момчетата играха мъжки, бориха се здраво, играха тактически грамотно и съдията ни поряза определено. Радвам се, че играят толкова много юноши, смятам, че това е бъдещето пред Левски. Харесват ми всички, вчера дори Мики ми хареса как игра.. :oops:

Сега останалото- не сте ли забелязали, че като изключим, че срещу Путкогорец играем добре, винаги, когато се срещат Давид и Голиат (в момента за жалост гелосаните са нас са си като Голиат- приказките колко са слаби и смешни, при положение, че без да се напъват ще станат шампиони с поне 10 точки разлика- хващам бас на каквото кажете, са нелепи), Давид играе добре и надскача себе си? В това отношение, цялото напрежение беше при тях, защото нашите нямаше какво да губят. И въпреки добрата игра, мачът завърши точно с резултата, който бях предвидил (в първите мнения на темата). Като цяло обаче, няма никакви проблеми, че резонното се е случило и сме загубили от Голиат. Шибаното е, че в следващите кръгове ще играем срещу Давид, а там мачовете трябва да ги вземаме, което просто не знам как ще стане. Твърдата и здрава игра срещу кренвиршите винаги е помагала, но в другите мачове си трябва футбол. Треньор имаме, играчи обаче- не. Гонзо е прав за едно- шампионатът е маратон, проблемът е, че ние грам не сме подготвени за него. Група от 16 човека е пълен ташак, дори и да картотекираме Курдов и Диаби, дори да вземем още едно крило, пак няма да имаме бройката и това при положение, че в момента наказан беше Феско, а контузени Мисяк и Алвеша, т.е. само на 1 от тримата може реално да се разчита (макар Алвеша да игра добре срещу жълтите мастии). А контузи ли се някой от централите защитници, ще стане просто мИчта.. :smt007 :smt007

Имаме шанс да вземем нещо от Варна, но за жалост не повече от Х.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15689
Местоположение: Sofia
kozarets1914 написа:
Е, че това вчера, ако е бил Енев, тоя боклук си заработи ебахти разкошния болнични. Нема такъв наглец ехиден, майка му ще е еба!

Точно този е и от много време е тенденция да коментира нашите мачове, като го прави по същия начин като вчера. И това дори срещу много по-слаби отбори, просто един път си мълчи, друг път, когато нещо е в ущърб на нас, винаги е 100% убеден, че е свирено правилно. Не един път съм писал тук за това гнусно копеленце. Не знам дали просто е малоумен или го прави умишлено, но май по-скоро са и двете неща. Надявам се някой ако го види някъде, ако не му плесне два шамара, поне да поздрави майка му!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Искам да се обърна към Търговище, който коментира без да е гледал повторения, а само от впечатленията си на живо. Човек, просто изгледай първото полувреме (мача го има вече в тубата) и ми кажи колко картона бяха спестени за Разград? И колко пресилени за нас имаше (поне тези на Махмудов и Боби Цонев според мен бяха напълно излишни)? Защото едно е съдията да е некадърен - това би обяснило може би засадата, но когато свири нарушенията явно е видял какво се е случило, свирил е и пак си е затраял и не е дал картон. И Дянков и Моцье трябваше да са с минимум един жълт картон на полувремето, а Цициньо с червен. Сега няма да твърдя, че е трябвало да бъдат изгонени, защото ако бяха декорирани в жълто навреме може би нямаше да продължат със своеволията след това... Дали щеше да се развие по същият начин второто полувреме ако съдията беше свирил еднакво фаловете според теб, отговори ми честно? Това са млади момчета и е нормално много повече да се влияят от съдийски тесли. Безумния фал от който падна гола просто сложи точка на постоянното подпиране на каузата.


Последна промяна Sir_J на Нед Авг 02, 2015 12:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
Търговището е оправил две шишета виски с килограм фъстъци. Кво му се връзвате, бря :smt005 :smt005 :smt005

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12997
Местоположение: истинското село !!!
Ми да му е шлатко :smt006

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Мисля, че на никого не му пука какво е оправил и какво не. Ама това откровено заяждане с ЛЕВСКАРИ и провокиране е супер дразнещо. И то защо? Защото се кефи на каузата и на домусата. Много Левскарско! Респект, мейт!
Отменен ЧИСТ гол за 0:1 бил равносилен на недадена дузпа (даже не знам дали изобщо е имало такава, не помня ситуацията, но се съмнявам доста, щом според Търговище е 100%-ва, по обясними причини :bigok86-ата минута при 1:0. :ohmygod :ohmygod :ohmygod
Това е едно от най-... хмм, не знам каква дума да използвам, може би "тъпите" неща, които някога съм чел, заклевам се! Може да е пич а-у, ама се излага злокобно!
Не коментирам дори жълтите картони от първата част, защото не успях да я изгледам. От втората мога да се изкажа за "нарушението" им при първия гол - гледах мача с един пич, съдия във "В" група, каза, че това е абсолютно неумишлено, Костадинов не желае да извърши никакъв контакт към мангала на лудоселец. Също - имаше 1 лакът в лицето на Мики, след който момчето изви на умряло. Атаката за лудоселец продължи. :smt006

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Прасето на вратата очевидно дори не си протегна джолана, като видя, че е вдигната засада. Кой знае какво щеше да стане, ако не беше отсъдена засада.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 591 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com