forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 591 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Синя Любов написа:
Абе, какво стана с това правило:
Цитат:
Специфични правила:
Всеки отбор има право да картотекира не повече от 5, а да включва в групата за мача и пусне в игра едновременно не повече
от 3 футболиста от страни извън ЕС.


На мен ми се стори, че в групата на тия имаше повече от трима? :roll:
Там Бг паспорти се издават по съкратената процедура

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Последна промяна New Order на Нед Авг 02, 2015 4:21 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Аз друго се сетих- кой им беше юношата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
madball написа:
Аз друго се сетих- кой им беше юношата?

Чунчуков

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1960
truegentleman написа:
Удар в главата с ръка НАПЪЛНО НАРОЧНО - жълт картон :ohmygod :ohmygod :ohmygod

http://news7.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%8 ... b4Q1txog9_

Заеби жълтия картон, той фал не свири даже :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
А той чунчуков даже не довърши мача. Не трябва ли през целия мач да имат юноша?


Последна промяна bogarra на Нед Авг 02, 2015 4:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Дори и равен мач в нашето първенство,винаги ми е докарвало влошаване на настроението и кисела усмивка,но много от вас заслепени от любовта си да критикуват,забравят,че допреди месец не се знаеше дали ще го има Левски и в коя група ще играе.И малките лъвчета на терена показаха,че растат с минути,че в гърдите им бият сини сърца и ни подсетиха,че точно в този момент,ако обичаме наистина Левски,трябва да ги подкрепим и Ние с цялото си сърце.Да се забавляваме и само Левски!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис : https://mega.co.nz/#!4B0zlLIa!t-sEsEQ2G ... QYY2NrihQ0

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
bogarra написа:
А той чунчуков даже не довърши мача. Не трябва ли през целия мач да имат юноша.


Всеки отбор трябва да започва с играч роден след 1-ви януари 1994 г. След това може да го сменят и в 30-та секунда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Kryten написа:


Благодаря! :smt023

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
New Order написа:
Синя Любов написа:
Абе, какво стана с това правило:
Цитат:
Специфични правила:
Всеки отбор има право да картотекира не повече от 5, а да включва в групата за мача и пусне в игра едновременно не повече
от 3 футболиста от страни извън ЕС.


На мен ми се стори, че в групата на тия имаше повече от трима? :roll:
Там Бг паспорти се издават по съкратената процедура


А? Кой от стартиралите 4 и нараснали до 6 извън ЕС играчи им е с БГ паспорт. Това ми е нещо ново...Вандерсон, Саша, Сисиньо, Марселиньо+Ангуло и Кишада като резерви.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Всъщност предложението на паспарту и още 1-2 от изпълкома е било за 3 играчи до 21 години, като поне един започне титуляр. Но зализаното се е наложило, като е имало доста искри. Това е и една от причините за декларацията със зализаната мастия

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
На майка им в путката на тоя гнусен измислен отбор. А, това че тука се защитават от некакъв потребител и се разисква ситуация по ситуация е доста долно. Явно е на някаква заплата човека там. Ама там не било умишлено, ама там могло да не се дава, ама после нямало да бъде толкова груб и да си изкара 2-ри жълт, ама незнам си какво. Достатъчно е този рус педерунгел Моци да беше изгонен в 7-та минута и ще цункаха хуя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Zlostar_1111 написа:

А? Кой от стартиралите 4 и нараснали до 6 извън ЕС играчи им е с БГ паспорт. Това ми е нещо ново...Вандерсон, Саша, Сисиньо, Марселиньо+Ангуло и Кишада като резерви.

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/zvezda-na-ludogorec-vze-bylgarski-pasport-285751

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
New Order написа:
Zlostar_1111 написа:

А? Кой от стартиралите 4 и нараснали до 6 извън ЕС играчи им е с БГ паспорт. Това ми е нещо ново...Вандерсон, Саша, Сисиньо, Марселиньо+Ангуло и Кишада като резерви.

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/zvezda-na-ludogorec-vze-bylgarski-pasport-285751


За Марселиньо и Кишада и аз си помислих. Все пак са от бая време там. Пак остават 4ма.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Прасето Сашка има италиански паспорт. Поне според Трансфермаркет.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Едва ли са толкоз тъпи да пуснат повече от 3-ма без паспорти.
Иначе отдавна е доказано как се подкрепя отбор, това с дузпите и засадите е чиста некадърност на реферите и страх, но истинското подпиране се прави с нарушения и картони(напълно достатъчно при отбор който превъзхожда технически). Също картони се вдигат на определени играчи в предишни мачове за да не играят в точния двубой, има много тънки неща които не са измисляни от гелата а се знаят от години, той просто си плаща и точните хора дето са го правили винаги сега го правят за него. Правили са го за дришата, за черепа, за наско, за оная мутра от локо и т.н. Всеки наш мач срещу микре и онова лекенце йорданоффф и сватбата са белязани от такива тънки неща. Вярно е невинаги помагат, но в повечето случаи работят безотказно. Затова само бой и ебане за такива,като сватбата и йорданоффф, да се научат другите отрепки и да не посягат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Така...ето и мнението ми за второто полувреме.
50 мин. справедлив жълт картон за Орачев, за задържане отзад.
56 мин. жълт картон за Лукас Саша за нарушение отзад до тъча, даде го.
59. мин чист фаул преди гола, добре забележете, че около Костадинов няма никого, а той се спъна сам в тревата и удари с глава нападателя, при това доста неприятно, нито беше с топката, а напротив спря атаката на Гората. Това, ако не е фаул, не знам.
Това го пиша специално за Zlostar_1111 - "фаулът" за гола за удар тяло в тяло. Това е спорна топка, а не фаул!
и за driven by passion "От втората мога да се изкажа за "нарушението" им при първия гол - гледах мача с един пич, съдия във "В" група, каза, че това е абсолютно неумишлено, Костадинов не желае да извърши никакъв контакт към мангала на лудоселец."
Доводите ви са просто покъртителни.... :smt005
66 мин. чист жълт за Карнер, даде го
71 мин удар с ръка в игрова ситуация, приемам, че е сгрешил, като не е дал фаул, макар че Орачев беше доста зад гърба на нападателя....стават три грешки.
75 мин. жълт картон на Йоргачевич за налитането на Мисиджан.
80 мин. пресилен жълт за Кишида, единствено, защото тръгна да си отмъщава за по острото влизане, не толкова заради нарушението.
82 мин. спестен жълт на Де Ноойер.
84 мин жълт за Марселиньо, за нарушение отзад.
86 мин. неотсъдена чиста дузпа и спестен червен картон на Белаид.
88 мин. спестен жълт картон на Орачев за задържане с ръце в центъра.
89 мин. жълт за моци за същото...задържане за фланелката в центъра.
Всички други нарушения бяха игрови и в тона на самия мач, двуостър, завързан, с много тичане. Две...три грешки и в двете посоки, по скоро игрови, отколкото нарочни. Тия, където толкова се пените за глупости, просто си пуснете мача и го изгледайте още веднъж. :strkstrk

Така че не виждам, къде са тия драми и ритуално убиване, сега като изгледах още веднъж мача ми се затвърди и първоначалното вчерашно мнение. А то е, че не съдията, а самите ние сме си виновни, че за целия мач нямахме нито една смислена атака, играем с половин състав и неадекватно ръководство.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
:bnsex :blowj :blowj :blowj

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
sin_1914 написа:
targovishte написа:
Снощи коментирах това, което видях на живо, плюс репортажите от Гонг и Спортал. Сега изгледах внимателно ПЪРВОТО полувреме и мнението ми е почти същото. Карам по ред....за удара на Моци в началота, трябваше да му покаже жълт картон или да не показва на Цонев 5мин. по късно за почти същото. :shock: Една грешка....Свири фаул на Моци след това за опасна игра, едва ли беше за жълт картон :shock: , защото игра с топката, а нарушението беше НЕпряк удар. Дяков получи жълт картон още първото полувреме, за фаула с ръце срещу Костадинов, явно ти не си гледал внимателно. Другият картон също беше справедлив, жълт за Сисиньо, тъй като не беше последен в защитата им, до него се вижда или Ангуло, или Вандерсон. Нашите два картона са подобни на техните, на Костадинов за фаул отзад и на Иванов за спиране на противник подобно на техния бек. На Махмудов му беше показан за игра след спряна такава. Сега дали трябва или не трябва да му се показва в такъв случай картон, оставям на вас да коментирате. И стигаме до засадата, такава нямаше определено, но затова вината е на страничния според мен, а не на сватбата. Аз други спестени картони или дадени пресилени не видях. Приемаме две грешки за първото полувреме. Сега си пускам и ВТОРОТО, пък да видим там какво е.....


Търговище, не те познавам лично, но винаги съм уважавал мнението ти във Форума, още повече че си Левскар и човек, който не един път се е отзовавал на зов за помощ. Но от тук на татък аз лично отказвам да чета мненията ти относно Лапникурец, защото са меко казано пристрастни. Жив и здрав братле!

П.П. Ако ми остане време днес ще седна и изгледам мача отново за да опиша "грешките" на Сватбата минута по минута, които са поне 10 на брой и влияят пряко на развоя на мача.


ми изгледай целия мач на спокойствие....аз не виждам чак такива драми.....нормален български мач, с доста ритане и от страна на двата отбора....проблемът не ни е сватбата.....а друг.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Шлюха, сладко ли ти е да го ближеш на зализаното?

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
New Order написа:
Шлюха, сладко ли ти е да го ближеш на зализаното?


Абе кавал, спри да вървиш след мене и да се излагаш....май е време да си починеш.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 4:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
:blowj :blowj :blowj

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
targovishte написа:
New Order написа:
Шлюха, сладко ли ти е да го ближеш на зализаното?


Абе кавал, спри да вървиш след мене и да се излагаш....май е време да си починеш.... :wink:


Кавал си ти педал нещастен, че не си спрял да обясняваш колко са готини антибиотик и как всичко е точно, съдията въобще не ги е подпирал, Ачо Питричеф е най-добрият директор, а зализаната мастия най-добрата бащица.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Май е време ти да си починеш малко от темата за твоя гелосан приятел и фирменото му отборче. Прекаляваш доста. :smt006
Мен за 2-3 думи, които се счетоха за провокация, преди 2 месеца ме баннаха. Търговището дразни откровено с глупостите си за каузата десетки потребители, обаче нЕма проблеми. И напоследък си мисля, че е нарочно, защото е доста постоянен.
Просто спри да говориш за тия, бе, човек.

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Апелирам админите да вземат някакви мерки, защото наистина е дразнещо и ако беше потребител с 200 мнения, излиташе веднага. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Другаря Лудогорище добре е коментирал ситуации от второто, но повечето ни претенции са за ситуации през първото полувреме. За ситуацията на Белаид, аз лично не виждам той да издърпа джуджето (не се вижда да му разтегля фанелката) нито да го избутва. По-скоро беше тръгнал да преви нещо такова, но се отказа, а кишада падна театрално като усети контакт. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
Вие не сте добре. Ебати псувните и драмите :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2846
Местоположение: BLUE UK
Бедоя контузен ли е нещо, че не игра вчера?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
driven by passion написа:
Май е време ти да си починеш малко от темата за твоя гелосан приятел и фирменото му отборче. Прекаляваш доста. :smt006
Мен за 2-3 думи, които се счетоха за провокация, преди 2 месеца ме баннаха. Търговището дразни откровено с глупостите си за каузата десетки потребители, обаче нЕма проблеми. И напоследък си мисля, че е нарочно, защото е доста постоянен.
Просто спри да говориш за тия, бе, човек.


Не биеш бира с то4ните хора. Сори, братле. Преди време Инчето го беше баннала. Сега ще четем всяка седмица за моци, лудогорец, фъстъчки, уиски, зенит, росия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 02, 2015 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
targovishte написа:
59. мин чист фаул преди гола, добре забележете, че около Костадинов няма никого, а той се спъна сам в тревата и удари с глава нападателя, при това доста неприятно, нито беше с топката, а напротив спря атаката на Гората. Това, ако не е фаул, не знам.


Излагаш се. Само от това което си написал фаул НЯМА. Нито има спъване, нито има избутване, нито има "Зидан-ка" - нищо. Има "той се спъна в тревата", както ти сам казваш. Както и доста пристрастно "удари с глава нападателя, при това доста неприятно", при положение че всички видяхме, че си удариХА главИТЕ доста неприятно.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 591 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com