forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Diabolik написа:
Днес играхме без нападател и крила,но търговище явно е очаквал да бием с 0:3,с минимум 15 точни удара по-време на мача. :ohmygod


Очаквах да бъдем Левски София, както винаги съм искал да бъдем...а не Хасково...щото те играят по същия начин.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Виктория написа:
targovishte написа:
Виктория написа:
targovishte дай шанс на младите... отново :smt005
Не изглеждат толкова черни нещата. Това е първият ни официален мач, да им дадем шанс поне за още няколко срещи :D


Давам каки...но това ни е първи мач за седма поредна година... :smt005 :smt005 :smt005
и все едно и също... :smt042

Ще е различно... Ако оставим и треньора да си работи за по-дълго, нещата ще се наредят...
Не усещате ли вятъра на промяната :loser2
Сериозно, при все, че няма пари в клуба и най-важният критерий, по който привличахме новите играчи беше "да не искат много", не знам какво очаквате :smt005 В отбора има юноши, а тези, които останаха като Прохазка, Белаид и ко, показаха, че и с намалени заплати им се играе в Левски.

Важното е да подкрепим отбора, треньора и всички, които останаха в клуба въпреки трудностите.
По-малко нерви, първенството тепърва започва :D


:smt023

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:17 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
targovishte написа:
Diabolik написа:
Днес играхме без нападател и крила,но търговище явно е очаквал да бием с 0:3,с минимум 15 точни удара по-време на мача. :ohmygod


Очаквах да бъдем Левски София, както винаги съм искал да бъдем...а не Хасково...щото те играят по същия начин.... :smt006

По-време на мач скандираме "Сърце и душа за Левски София",днес играхме точно със сърце и душа.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2642
Хубаво е че не загубихме днес, въпреки състава с който излязохме. Много работа има още за вършене, да се стягат и да работят здраво.
Според мен, при все че е доволно оплюван, един Фики, днес щеше да е по-полезен от Краев на лявото крило, като атакуващ халф.

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Домуса май се прееба с тоя треньор. Доста неубедително играят.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30183
Diabolik написа:
Днес играхме без нападател и крила,но търговище явно е очаквал да бием с 0:3,с минимум 15 точни удара по-време на мача. :ohmygod

Днес участие в мача взеха Божидар Краев на 18, Деян Иванов и Мики Орачев на 19, и братя Цоневи на 20. Трима от тях като титуляри. Освен това за първи път в официален мач играха Де Нойер, Костадинов, Махмудов, Карнер. Не може да очакваме да играем перфектно.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2877
Местоположение: BLUE UK
targovishte написа:
Е как 4 ма юноши, като титуляри им играят....но въпросът не е в това...те играят футбол...а ние играхме ганкиното за пореден път... :smt006
И да ще дадем картбланш за пореден път...но докато в клуба не се изметат всякакви Тоневци и Гонзовци...и докато не започнем да си картотекираме играчите ПОНЕ преди първи кръг....вЕрвай ми...нищо в Левски няма да се промени....

Е тва за картотеките и закъснялата селекция няма две мнения ... от към организация сме яко зле. Ако шефчетата се бяха организирали по-добре мача днес спокойно си го взимахме, щото и жълтите са тотал щета... Дано до следващия мач са дошли всички нови и вече се работи само за сработването им...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ми за това ти говоря...толкова е просто...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
New Order написа:
Diabolik написа:
Днес играхме без нападател и крила,но търговище явно е очаквал да бием с 0:3,с минимум 15 точни удара по-време на мача. :ohmygod

Днес участие в мача взеха Божидар Краев на 18, Деян Иванов и Мики Орачев на 19, и братя Цоневи на 20. Трима от тях като титуляри. Освен това за първи път в официален мач играха Де Нойер, Костадинов, Махмудов, Карнер. Не може да очакваме да играем перфектно.


и затова е виновен....КОЙ? аре слезте на земята.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
hixxtam написа:
targovishte, освен жегата има и нещо на което никой не обръща внимание, но терена в коматево е най-малкия възможен(ако не е и по малък), което е от голямо значение за какчеството на играта. Имах чувството, че се играе на хандбално игрище. Ватарите ритаха топката от едната до другата врата. На такова игрище трябва да играят по 7, за да не се блъскат един в друг.

Нещо се бъркаш, терена в Коматево е с размерите на нашия. Може би това, че загражденията са прекалено близо до самото игрище го кара да изглежда малко, но размерите са напълно нормални.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
е то няма, как и да е другояче...щото наредбата е едва 3...4...5 метра разлика между максимум и минимум, но нали на нас все нещо ни пречи... :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30183
targovishte написа:
New Order написа:
Diabolik написа:
Днес играхме без нападател и крила,но търговище явно е очаквал да бием с 0:3,с минимум 15 точни удара по-време на мача. :ohmygod

Днес участие в мача взеха Божидар Краев на 18, Деян Иванов и Мики Орачев на 19, и братя Цоневи на 20. Трима от тях като титуляри. Освен това за първи път в официален мач играха Де Нойер, Костадинов, Махмудов, Карнер. Не може да очакваме да играем перфектно.


и затова е виновен....КОЙ? аре слезте на земята.... :smt006


Аре кажи КОЙ е виновен? Кой може да е виновен, че до преди две седмици не се знаеше кой ще ни е собственик и с какъв бюджет ще разполагаме? Обясни колко тъпо трябва да е спортно-техническото ни ръководство, при такива условия да не справи със задачата да прегледа известен брой свободни агенти, да подбере част от тях и да ги убеди да дойдат при нас за къси пари, а не да чакат и търсят други предложения.

А любимите ти Антибиотик са тотал щета. Струващият 1.5 ойро милиона Ангуло е чудесен трансфер.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
New Order написа:

Аре кажи КОЙ е виновен? Кой може да е виновен, че до преди две седмици не се знаеше кой ще ни е собственик и с какъв бюджет ще разполагаме? Обясни колко тъпо трябва да е спортно-техническото ни ръководство, при такива условия да не справи със задачата да прегледа известен брой свободни агенти, да подбере част от тях и да ги убеди да дойдат при нас за къси пари, а не да чакат и търсят други предложения.

А любимите ти Антибиотик са тотал щета. Струващият 1.5 ойро милиона Ангуло е чудесен трансфер.


А предните 6 години, кой беше виновен???? Остави днешния невероятен старт... :smt006
Антибиотик са само в твоята глава.... :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
И аз се чудя, кой е виновен, че не могат да разберат къде е ебаната жълта карта на Курдов, 40 дена. Еби му майката бе, 40 дена ще подпишем, няма да подпишем и накрая тоз му няма ебаната жълта карта. Кой трябваше да знае кво му е положението с Астана, аз ли? Щото очеизвадно е, че не е моя работа. Ама и не работя селекционер в Левски, а съм само обикновен фен. Другото съм ок, нямало пари, нямало яснота и т.н. Просто са ни слаби хората дето ни предлагат футболисти, ей го тоя стоилов в латекса - асприля, диана, мияна...играят, вкарват голове, идват навреме и са някви тотално безизвестни. Имаха един цървул с плитки (Том ли беше, Сойер ли беше), бяха го взели от плажа за 30 стотинки, още помня как направи разноглед Жиката. Не знам, въпрос на умения ли е, на организация, обаче ние нямаме скаутска мрежа, нямаме умения при преговори с играчи и това е факт от 10 години поне. При Мъри едно време пак взимахме така, след 4-я кръг Рабех, след 5-я Тасевски... Няма да доживея явно, в тоя клуб да се направи нормална скаутска мрежа в маймунските страни, отдето се взимат евтини и не лоши футболисти. В това отношение микренския клуб е тотално за пример. Тиаго Силва, Хидиуед или както се казваше тоз цървул, преди това албанците - буши, муши. Взимат играчи за стотинки и ги продават за добри суми. Нещо, което в Левски е табу и затова са виновни единствено и само СТД-тата щото от тях зависи да се направи такава организация.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
SZ_FEN написа:
Точно така. Защитниците опитваxa да изнасят топката напред, но лошо няма. Просто свикни с мисълта, че докато се обиграят ще правят глупави грешки и ще допускаме тъпи голове.

Аз съм щаствил да гледам всеки мач как се борят и опитват да направят нещо смислено. Ако мача завърши без наша загуба ще съм още по-щастлив.


SZ_FEN написа:
Искам да апелирам към всички, новите играчи и Деян Иванов ако може ДА НЕ ГИ РАЗКРИВАМЕ поне до нова година.

Аз знам че ще правят грешки, както и знам, че грешките на защитниците и вратарите са най-видими :bigok
Факт е, че тези двамата за първи път играха заедно и не се осраха.
Между другото по повод защитници от нашата школа, всеки може да види дали последните 20 години сме извадили някой, дето става за нещо и се е наложил в първия отбор. Щото аз за такъв не се сещам, Зетя е изключение именно щото е зет :loser2
bogarra написа:
Съдийско отношение? Дузпата беше 100% заслужена Цонев реши,че ще прави блокада на топката :bigok Единствено това, че при всяко падане се свири фал за Ботев беше бутането от БФС.
Георги Костадинов ми се струва абсолютен бог. Бягаше много, пасовете му вървяха, гол, шпагати... евала на момчето.

А дали нямаше дузпа за нас :smt006

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Какво говориш ти бе....анатема...не може в Левски да е виновен СТД, никога....те Литекс имат много повече пари...и да имат, щото продават.....нищо, че бюджета им е точно , колко нашия.... :wink:
Но щом вече харесваме кюскано срещу отбор, който ще се бори за оставане и се сравняваме със селяните, даже си мечтаем да се сравняваме....не са добре нещата....пък до тогава...нека ме обливат, че съм от Антибиотик.... :loser2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
New Order написа:
Кой може да е виновен, че до преди две седмици не се знаеше кой ще ни е собственик и с какъв бюджет ще разполагаме?


24 юни не е преди 2 седмици. Да кажем, че сме чакали Бара Бебето, но той ни отказа преди 10ина дни. От толкова горе-долу се знае и че няма да пристигне жълтата карта на Курдов. Накрая идва някакъв миризлив циганин от Кошице (който най-вероятно не е водил никаква подготовка) 1 ден преди първия кръг. Тоя Диаби е свободен агент от 01.07 т.е. и като е пропаднал трансфера на Бебето е бил свободен агент. Не вярвам с тая "разкошна" визитка да е чакал трансфер в Барселона. Та какво е пречело като се знае, че няма да имаме нападател за първия мач да го вземем поне седмица по-рано и поне за Ловеч да разчитаме, че ще може да изкара до към 60та мин?

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
south написа:
Нещо се бъркаш, терена в Коматево е с размерите на нашия. Може би това, че загражденията са прекалено близо до самото игрище го кара да изглежда малко, но размерите са напълно нормални.

Прав си. Видях размерите. Останах с това впечатление, понеже на два пъти топката от вратаря отиваше на другата врата и не знам поради каква причина винаги имаше по 3 играчи на жълтурковците около наш, който задържи за секунди топката. Явно трябва да си го обяснявам с друго. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
hixxtam написа:
south написа:
Нещо се бъркаш, терена в Коматево е с размерите на нашия. Може би това, че загражденията са прекалено близо до самото игрище го кара да изглежда малко, но размерите са напълно нормални.

Прав си. Видях размерите. Останах с това впечатление, понеже на два пъти топката от вратаря отиваше на другата врата и не знам поради каква причина винаги имаше по 3 играчи на жълтурковците около наш, който задържи за секунди топката. Явно трябва да си го обяснявам с друго. :smt017


отговори си добре на този въпрос....явно... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3832
Равенството беше очакван резултат.Малките играят с желание,но някой от тях прегарят.Боби Цонев сбърка при дузпата,а Деян Иванов при гола.Новите попълнения ми се понравиха без Махмудов,който беше доста неориентиран.Да се надяваме,че за мача със селото ще имаме нападатели. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Днес благодарение на НКП се спасихме от топлинна смърт. Кур за това прибито село и за гнусното подобие на стадион. Всъщност Ботев не са виновни, а тези които им дават лиценз, но т.нар. гостуващи сектори в Коматево и Разград трябва да се оправят задължително и да се спрат да се правят компромиси с всеки. Условията на Герена са винаго с пъти по-добри за гостуваща публика от тия два стадиона, а Къщичката за пиленца е Алианц арена сравнена с тях.
Иначе добре, че димакините се сетиха да раздават вода преди мача и ушеф с поредно гениално умозаключение, че с пластмасови шишета не може са се влиза и всичко това на скромната цена от 8 лева.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
Ами дотам стигнахме, че не ни остава нищо друго освен да вярваме, че мистър Стоев ще направи чудото и ще сглоби отбор. Обаче, трябва да се подготвим за секс и то, че ще сме от неправилната страна на кура. Аз поне до 10 кръг нямам никакви очаквания. Надявам се дотогава само да не ни е треньор Гонзо. Щото вместо оня бездарник Мурсия, дедо Люпко може да е пияница и дъртак, ама и кура му разбира от футбол и нямаше отбор тогава. Инак на мен Деян Иванов ми харесва и австриеца е сравнително стабилен и не е паникьор и на прима виста не сме сменили стойчев и нину с по-големи бездарници. Алвеша играе със сърце и душа, само че те няма да му стигнат срещу маймуната от цицекс - той толкоз си може, ама поне наистина играе на макс. Лошо ще е ако Костадинов се е контузил има много хляб в него. Не се плаши, влиза твърдо има поглед върху играта. Напред сме тотал щета. Махмудов нзн дали ще влезе някога във форма, засега не виждам нищо футболно в него, ама дано е от рамазана.
Каквото това. Само Левски и тесно! :levski

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз очаквах по-тегав мач. Реално проблеми имахме в атака и след излизането на Костадинов и другите контузени. Мисяк е тотална щета.
За нашия гол - не помня откога не сме вкарвали такъв гол - след тръгване от задна позиция и точен удар с глава. Техният гол пък беше доста безумна грешка на Алвеш. Имахме доста качествени удари, които трябваше да са във вратата. Като цяло очаквах да сме по-безидейни. Харесаха ми Б. Цонев, Де Ноойер и Костадинов. Прохазка беше на ниво също. Бековете бяха доста зле, централните - горе долу.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4568
Местоположение: сектор "А", блок 5
Слабо второ полувреме, но съм оптимист :smt023
Ако имам нещо да кажа за отбора, то ще е след края на първият етап от първенството. Съветвам и вие да направите същото! Няма смисъл при все, че е първи мач да се надига вой до небесата!

Едит: Това слънце ми разказа играта :bigok изгорях на ограда! :loser2 Не знам как е възможно да се допускат фенове в тази част от игрището и на всичкото отгоре взимат пари :ohmygod

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Всъщност, като се замсля и схемата е точно такава, за някои хора...тази година ще кретаме...догодина ще надграждаме...по догодина сме шампиони....една добре подбрана стратегия за определени хора.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2015 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Абе 6 пъти зададе въпроса Кой? е виновен, но отговор не видях. Та кой?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2015 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5177
Местоположение: нЕма
И аз съм доволен, като цяло. Състава тепърва ще се сработва и обиграва, дано и младите да се вписват лека полека. Имаме всички шансове да ударим лоич :bigok

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2015 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Видя се че без истинска, африканска, миризлива пеКча не става! Облагородения в Холандия се беше къпал в седмицата преди мача, нещо, което истински негер никога не би направил :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2015 2:53 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3678
Сега се прибирам от мача и се заричам, че повече в тоя карцер доматево кракът ми няма да стъпи. Ебаси майката, как е възможно да си застанал 2 часа на 35 градуса, на някакъв тротоар едни до други, убива ти се абсолютно всякакво желание за подкрепа(доколкото е възможно), камоли пък поне мач да гледаш. Единственото запомнящо се днес са храната по жАлтите мастии на полувремето, както и погото на алеале през второто :strkstrk Отборът също ми хареса, кво значение има дали толкова си могат или не, нали искахме Левски с хъс и желание за победа... е имаме го. Другата седмица синя София да си стяга задниците, да пълним Герена и да почваме похода.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2015 3:28 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Голям ташак сме, епизод 1239128391231. Нормално е хората да мрънкат донякъде, дори след толкова години мъки... Не можахме да си дадем 3 паса подред цял мач, не знам за какви юноши говорим въобще, за кво сработване, запознаване и путки майни...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com