forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 5:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7088
Местоположение: София
Влиза се в крайност от първия мач. Другият мач бием латекса и твай. Лудоселец обикновено почва със загуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Bellamy написа:
Мрън мрън, Литекс мрън, Луноходец мрън, ние нямаме такова мрън, ономном гелата мрън.

Утре като отидат Латекса в Доматево и 90 минути се ръгат като животни, какво ще коментираш? От коя планета ще са?

Асприля къде беше срещу ония анонимници дето ги отстраниха от ЛЕ? Що не им показа на тях как се прави?


Бачи...явно пееното ти е сила...а не футболът.... :smt005
Левски винаги е играл футбол...поне от 101 години...аз такова ръгане не прием... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Виктория написа:
targovishte дай шанс на младите... отново :smt005
Не изглеждат толкова черни нещата. Това е първият ни официален мач, да им дадем шанс поне за още няколко срещи :D


Давам каки...но това ни е първи мач за седма поредна година... :smt005 :smt005 :smt005
и все едно и също... :smt042

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7088
Местоположение: София
Преди пък имаше коментари, че не влизаме в битка. Сега пък що ръгаме. :D Отделно нашият мач е несъпоставим с тоя на селяните най-малкото защото вторите играят на 10 градуса по-ниска температура. : D :bigok


Последна промяна PNB на Нед Юли 19, 2015 1:43 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
AstonMartin написа:
targovishte написа:
Не вярвах, че някога мога да го кажа, но гледайки вече 20 мин. от селяните в оранжево и селяните в зелено, съпоставено с днескашния ни мач....ми различни планети сме явно....те имат същите несъстоятелни играчи....а Литекс и доста юноши...но се играе футбол, а не някакво ръгане, като днеска на нашия мач....

п.п. ето Асприля показа, за какво иде реч :wink:

я виж точно колко юноши и колко печки играят за латекса в момента и после коментирай пак :smt006


И това, какъв довод трябва да е? :smt005 :smt005 :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Мнението на Белами описва идеално 3/4 от форума.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Ясно е, че нищо не играхме днеска. Ясно е, че не направихме почти нищо смислено. Ама КАКВО ОЧАКВАШ?

Играем с малките, няма кой да влезе смяна освен ИЗГОНЕНИЯ от отбора Ники Копачев.

Нямаме централен нападател, липсва ни единствения креативен халф Бедоя, Прохазка търчи по различни позиции на терена, двойката ни централни се срещат за втори път в живота си.

Нямаме най-опитния ни играч Минев.

КАКВО ОЧАКВАШ?

ПС: Луноходец НИЩО не играят, жалък и смешен отбор, дърпан от един двама и от безумния си късмет. Да умират барбар с Гелата. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:45 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
Дано няма сериозно контузени, особено Костадинов :| . Иначе, аз съм доволен много добър мач на фона на състава и условията. Най- накрая имаме треньор. Ако ни водеше някой от предишните щяхме да паднем с разлика. Отдавна не бях виждал такава борба за всяка топка, малките особено ги смачкаха :strkstrk . Фики и мисяк не стават, в останалите момчета има надежда

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30182
На селският футбол с преобладаващо ръгане и блъскане предложен от папагалите, нашите отговориха повече от прилично. Освен това играхме при ужасна жега.
А съдийското отношение към нас започва да се превръща в геноцид.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Съдийско отношение? Дузпата беше 100% заслужена Цонев реши,че ще прави блокада на топката :bigok Единствено това, че при всяко падане се свири фал за Ботев беше бутането от БФС.
Георги Костадинов ми се струва абсолютен бог. Бягаше много, пасовете му вървяха, гол, шпагати... евала на момчето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Bellamy написа:
Ясно е, че нищо не играхме днеска. Ясно е, че не направихме почти нищо смислено. Ама КАКВО ОЧАКВАШ?

Играем с малките, няма кой да влезе смяна освен ИЗГОНЕНИЯ от отбора Ники Копачев.

Нямаме централен нападател, липсва ни единствения креативен халф Бедоя, Прохазка търчи по различни позиции на терена, двойката ни централни се срещат за втори път в живота си.

Нямаме най-опитния ни играч Минев.

КАКВО ОЧАКВАШ?

ПС: Луноходец НИЩО не играят, жалък и смешен отбор, дърпан от един двама и от безумния си късмет. Да умират барбар с Гелата. :smt006


Очаквам всичко това, което си описал по горе да се промени някога....вече доста чакам.... :bigok
за второто съм съгласен с тебе...а портокалчето е пътник, ако не бият в Молдова....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
New Order написа:
На селският футбол с преобладаващо ръгане и блъскане предложен от папагалите, нашите отговориха повече от прилично. Освен това играхме при ужасна жега.
А съдийското отношение към нас започва да се превръща в геноцид.


мда...днеска съдията...времето ни попречиха...утре терена...вятъра.....а ние, кога ще сме виновни сами...? :smt005 :smt005 :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Винаги съм се чудел дали Търговище живее в Търговище? :bigok

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BLUE HONOUR написа:
Винаги съм се чудел дали Търговище живее в Търговище? :bigok


6 месеца в Търговище, 6 месеца в Санкт Петербург :bigok
А защо ти е толкова интересно? :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30182
BLUE HONOUR написа:
Винаги съм се чудел дали Търговище живее в Търговище? :bigok

Аз вече не се чудя дали е фен на Левски. Колебая се м/у антибиотик и Зенит Ленинград

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
New Order написа:
BLUE HONOUR написа:
Винаги съм се чудел дали Търговище живее в Търговище? :bigok

Аз вече не се чудя дали е фен на Левски. Колебая се м/у антибиотик и Зенит Ленинград


не е фен на Левски....в гардероба си има само червени парцали....в джоба си има карта за В група.....за по натам няма кинти.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 25, 2015 1:36 pm
Мнения: 166
Аз се чудя пипа ли се докато гледа мачове на гелата :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
mbg написа:
Аз се чудя пипа ли се докато гледа мачове на гелата :ohmygod2


ако искаш...мога и тебе да пипна... :smt047

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 18, 2015 2:08 pm
Мнения: 33
Търговище, погледни добре днешния ни състав и ни кажи с какво предполага той да предложи атакуващ и привлекателен футбол?

Добре, ще ти спестя това усилие и ще изложа видяното вместо теб. Изключвам централните ни бранители и започвам от бековете.
Белаид и Алвеша са бавни, за техника при тях не може и дума да става. А след като един бек в съвременния футбол не притежава бързина и техника, какви претенции изразяваме тогава? С какво двамата допринесоха днес в атака? С нищо. Въпреки това свършиха работата си в защита.

Дефанзивните ни полузащитници ги подминавам - свършиха си перфектно работата. Това се отнася и за Роман, който през второто полувреме заигра на мястото на Костадинов.

Стигаме до крилата. Същият Роман Прохазка е дефанзивен халф, не е достатъчно бърз, но притежава що-годе прилична техника и може да се каже, че се справя доста по-добре от Краев по крилото. Божидар Краев ще бъде по-полезен зад нападателя, тъй като има поглед върху играта, спокоен е, и умее да задържа/разпределя топката.Но не става за крило.Защото е бавен.

Боби Цонев се справи добре, доколкото можа. А Махмудов остана изолиран отпред.

Тоест какво излиза? Че нямаме острота по крилата. За какъв атакуващ футбол говорим тогава? Който следи мача Литекс - Лудогорец и играта на Асприля и Мисиджан от двата отбора ще разбере за какво иде реч.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2875
Местоположение: BLUE UK
targovishte написа:
AstonMartin написа:
targovishte написа:
Не вярвах, че някога мога да го кажа, но гледайки вече 20 мин. от селяните в оранжево и селяните в зелено, съпоставено с днескашния ни мач....ми различни планети сме явно....те имат същите несъстоятелни играчи....а Литекс и доста юноши...но се играе футбол, а не някакво ръгане, като днеска на нашия мач....

п.п. ето Асприля показа, за какво иде реч :wink:

я виж точно колко юноши и колко печки играят за латекса в момента и после коментирай пак :smt006


И това, какъв довод трябва да е? :smt005 :smt005 :smt005

Никакъв довод не е. Просто казваш, че Латекса играят с доста юноши, което НЕ Е вярно. А и освен тва избухване на Асприля не знам какъв футбол от друга планета видя толкова. Ще видиш, че ще направим равностоен мач с тях на Герена, въпреки че сме от "различни планети" :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
targovishte, освен жегата има и нещо на което никой не обръща внимание, но терена в коматево е най-малкия възможен(ако не е и по малък), което е от голямо значение за какчеството на играта. Имах чувството, че се играе на хандбално игрище. Ватарите ритаха топката от едната до другата врата. На такова игрище трябва да играят по 7, за да не се блъскат един в друг.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Е как 4 ма юноши, като титуляри им играят....но въпросът не е в това...те играят футбол...а ние играхме ганкиното за пореден път... :smt006
И да ще дадем картбланш за пореден път...но докато в клуба не се изметат всякакви Тоневци и Гонзовци...и докато не започнем да си картотекираме играчите ПОНЕ преди първи кръг....вЕрвай ми...нищо в Левски няма да се промени....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
hixxtam написа:
targovishte, освен жегата има и нещо на което никой не обръща внимание, но терена в коматево е най-малкия възможен(ако не е и по малък), което е от голямо значение за какчеството на играта. Имах чувството, че се играе на хандбално игрище. Ватарите ритаха топката от едната до другата врата. На такова игрище трябва да играят по 7, за да не се блъскат един в друг.


С нашата ФП това по скоро беше предимство...второто едва минавахме центъра... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:07 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 5:35 pm
Мнения: 105
Имаме потенциал, видя се в много моменти. Много се радвам на борбата и смелостта на младите. Така се прави! Мисля, че с времето ще успеем да изградим по-стабилен отбор и ще се борим в челото на класирането. Оптимист съм...може да ме е нагряло слънцето от смешния тротоар! Жълтурите са смешни и жалки! Член за тях! :smt027

_________________
ДОРИ ЖИВОТА СИ АЗ ДА ПРЕКАРАМ В МИЗЕРИЯ И КРАЙНА НИЩЕТА, ЛЕВСКАР ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ, ЛЕВСКАР ДОРИ И СЛЕД СМЪРТТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:09 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Днес играхме без нападател и крила,но търговище явно е очаквал да бием с 0:3,с минимум 15 точни удара по-време на мача. :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
targovishte написа:
Виктория написа:
targovishte дай шанс на младите... отново :smt005
Не изглеждат толкова черни нещата. Това е първият ни официален мач, да им дадем шанс поне за още няколко срещи :D


Давам каки...но това ни е първи мач за седма поредна година... :smt005 :smt005 :smt005
и все едно и също... :smt042

Ще е различно... Ако оставим и треньора да си работи за по-дълго, нещата ще се наредят...
Не усещате ли вятъра на промяната :loser2
Сериозно, при все, че няма пари в клуба и най-важният критерий, по който привличахме новите играчи беше "да не искат много", не знам какво очаквате :smt005 В отбора има юноши, а тези, които останаха като Прохазка, Белаид и ко, показаха, че и с намалени заплати им се играе в Левски.

Важното е да подкрепим отбора, треньора и всички, които останаха в клуба въпреки трудностите.
По-малко нерви, първенството тепърва започва :D

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Pietro написа:
Търговище, погледни добре днешния ни състав и ни кажи с какво предполага той да предложи атакуващ и привлекателен футбол?

Добре, ще ти спестя това усилие и ще изложа видяното вместо теб. Изключвам централните ни бранители и започвам от бековете.
Белаид и Алвеша са бавни, за техника при тях не може и дума да става. А след като един бек в съвременния футбол не притежава бързина и техника, какви претенции изразяваме тогава? С какво двамата допринесоха днес в атака? С нищо. Въпреки това свършиха работата си в защита.

Дефанзивните ни полузащитници ги подминавам - свършиха си перфектно работата. Това се отнася и за Роман, който през второто полувреме заигра на мястото на Костадинов.

Стигаме до крилата. Същият Роман Прохазка е дефанзивен халф, не е достатъчно бърз, но притежава що-годе прилична техника и може да се каже, че се справя доста по-добре от Краев по крилото. Божидар Краев ще бъде по-полезен зад нападателя, тъй като има поглед върху играта, спокоен е, и умее да задържа/разпределя топката.Но не става за крило.Защото е бавен.

Боби Цонев се справи добре, доколкото можа. А Махмудов остана изолиран отпред.

Тоест какво излиза? Че нямаме острота по крилата. За какъв атакуващ футбол говорим тогава? Който следи мача Литекс - Лудогорец и играта на Асприля и Мисиджан от двата отбора ще разбере за какво иде реч.


Много добре си описал всичко.... :smt023
Само ще те попитам, за днешния състав, кой е виновен? :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Доволно предвид формацията. Де Нойер ми хареса на мен, дано тоя път сме уцелили с халфовете. Деян Иванов заслужава време, явно че друг нов защитник няма да се търси на този етап :bigok Да се готвят микренските селяни и всички на Герена :levski

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:13 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
Липсата на пари

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 10:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:19 pm
Мнения: 407
Мача не беше зле... надявам се скором момчетата да се сработят и да вкарваме повече от един гол за всеки мач и да не допускаме толкова лесни попадения в нашата врата занапред. Пълна подкрепа за Стоев и футболистите в синьо (чужденци, пекчи и юноши :bigok). Следващата седмица събирам дружина и мощно всички на Герена да подкрепяме нашите момчета. Само Левски! :lsclapp :lsclapp :lsclapp

_________________
Ние не пеем за победа, ние пеем за Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com