forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2015 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
До тогава ще имаме ли негер :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2015 4:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3678
Ако се съберем бройка не ми се мисли каква гняс и смрад ще е на тротоара, дето няма място да се обърнеш :lol: Ушев да пуска с дезодорантите на входа :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 11:42 pm
Мнения: 462
Много ми се иска във всеки мач да влизат юноши от тези най-малките които взеха в първия отбор, много е важно всеки сезон да изкарваме по някой нов за мъжете. Дано да се прокара пътя от този сезон. Това е най-големия актив на клуба, на мен ми омръзна да гледам чужденци, които идват за един сезон и си тръгват като своводни агенти, а в същото време не са помогнали за спечелването на нещо. В доста футболисти видяx качество в последната контрола с Локо, дано гледаме често Деян Иванов и Георги Янев, а Краев, Цоневите и Мики да са си обичайни фигури които ще гледаме този сезон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24246
Местоположение: СЕКТОР Б
Айде без Мики. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 11:42 pm
Мнения: 462
Мики си вкара автоголовете и го пенсионирахме, ако с тях те е издразнил де... За мене е много добър, и е хубаво да играе, хареса ми от миналия сезон. Ако му дадат шанс ше си изчисти играта. Не знам какво имаш предвидhyy


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 1:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24246
Местоположение: СЕКТОР Б
E не му ли видя играта от последните контроли, например тази от Локото. Един успешен финт и нищо друго.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 2:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 11:42 pm
Мнения: 462
Не мога да се суглася с теб, явно пък и различно виждаме играта. За мен направи силен мач, взе топки отзад, през неговата зона не е станало положение, включваше се по крилото, тва е по мое мнение.
Oбаче не трябва да отписваме такова младо момче, предпочитам той да прави грешки отколкото "трансферен удар" или старото куче Веско


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
Юношите ни са под всякаква критика,Цоневите са тотал щета,единия би 2,3 фала и всичките завършваха в стената.Краев има една бързина и нищо повече,да го бяха продали.Мики е много много зле,не само заради головете дето си вкара,още миналата година загубихме доста мачове заради него.Илия Димитров е пълен некадърник.Единствено Деян Иванов има бъдеще от изброените,има и спортна фигура,не е като другите по 1,50 и 40 кила.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 638
Краев няма бързина със сигурност. За сметка на това има много добра техника и и пас.

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 10:56 pm
Мнения: 280
Местоположение: 056
Тва ни е школата пичове , все пак предпочитам 50 килограмов Цонев , отколкото 55 килограмов Бру :D .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 11:42 pm
Мнения: 462
jorjinho7, Ние с теб май сме гледали супер различни неща. С това мнение няма как да се съглася. Според мен всеки от изброените показва добри качества и си върши работата, сега за едно си прав, примерно футболуст с физиката на Ради Цонев няма как да свърши много работа като опорен, какъвто между другото пуснаха и Жорката Янев и въпреки това момчето стъпи със самочувствие и си изигра минутките добре.
Аз съм много радостен от факта че представихме отбор с толкова наши момчета, щото си спомням как преебаха набора на Попето, Божката и т.н. (1988), който мачкаше всичко, и от тогава насам продукта на школата ни е Антонио Вутов, за последните 10 години примерно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Абсолютна заблуда е, че юношите ни (и то условно, щото станаха на по 20 години половината) са готови за мъжки футбол. Колкото и да не ви се иска, единици са тия, които имат ПОТЕНЦИАЛ да играят в Левски (и дори те още не са готови, щото са плод на прекрасната ни школа). Дано с промените да има някакъв резултат и след 4-5 години да има повече такива. Тия сегашните не стават за нищо, с изключение на Краев (ако си скъса гъда от работа), Борислав Цонев (с много късмети скъсване на гъза от работа) и Деян Иванов (с адски много скъсване на гъза от работа). За останалите влакът отдавна е заминал....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Те тия юноши, както вчера Пелето каза адски добре в предаването, вече 5 години се мотат на лагери с първия отбор, и е време да решат ще стават ли футболисти или не. Нещо, което трябваше да са направили още на 15..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Лошото е, че още на 13 трябваше да са получили умения, които те тепърва учат в мъжкия отбор.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
Lostcause написа:
jorjinho7, Ние с теб май сме гледали супер различни неща. С това мнение няма как да се съглася. Според мен всеки от изброените показва добри качества и си върши работата, сега за едно си прав, примерно футболуст с физиката на Ради Цонев няма как да свърши много работа като опорен, какъвто между другото пуснаха и Жорката Янев и въпреки това момчето стъпи със самочувствие и си изигра минутките добре.
Аз съм много радостен от факта че представихме отбор с толкова наши момчета, щото си спомням как преебаха набора на Попето, Божката и т.н. (1988), който мачкаше всичко, и от тогава насам продукта на школата ни е Антонио Вутов, за последните 10 години примерно...

Доколкото виждам от коментарите,доста хора не са съгласни с теб,а не с мен.Ти гледал ли си световни,европейски първенства за младежи?Виждал ли си как играят и каква фигура имат младежите на Франция,Германия примерно,дори едни сърби ни превъзхождат адски много(станаха световен до 20 години все пак).Нашите юноши,а и не само а на всички БГ отбори не струват и пукната пара общо взето,това е истината.На повечето хубавци,който толкова много хвалиш им бе даден шанс да започнат като титуляри срещу Монтана в първия мач за купата и какво се получи?Треперене да не отпаднем още в първите кръгове на турнира..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
jorjinho7 написа:
Юношите ни са под всякаква критика,Цоневите са тотал щета,единия би 2,3 фала и всичките завършваха в стената.Краев има една бързина и нищо повече,да го бяха продали.Мики е много много зле,не само заради головете дето си вкара,още миналата година загубихме доста мачове заради него.Илия Димитров е пълен некадърник.Единствено Деян Иванов има бъдеще от изброените,има и спортна фигура,не е като другите по 1,50 и 40 кила.


Кои мачове точно сме загубили заради Мики Орачев миналия сезон бе :ohmygod2 той има общо 5-6 влизания към края и чак последните няколко кръга игра 2-3 пъти титуляр в онея абсурдните мачове без значение...

Да не говорим, че
Цитат:
Левски привлече голмайстора на Пирин (Благоевград) и капитан на набор '96 Мики Орачев, съобщи сайтът е-79.com.


Взимаме офанзивен играч, изявен голмайстор, правим го ляв бек :loser2 , пускаме го веднъж на 2 месеца по 20 минути - и накрая се чудим що не е Лео Меси от първата минута :bigok И после школата ни виновна :bigok

Краев, който няма скоростна техника, но има страшен поглед и дава интересни пасове го слагаме на крилото :bigok

Сега чакам Деян Иванов утре да го пуснем вратар, да му вкарат тъп гол и да го закрием и него :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Черно Море - Левски 1:0, края на миналата година, негова греша при гола.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Х-са срещу Хасково на Герена също донякъде е по негова вина. Понеже Хасково откриха точно след негова грешка, крилцето им го направи смешен

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Е 100% е виновен Мики Маус, че не можем да бием Хасково на Герена :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Е 100% е виновен Мики Маус, че не можем да бием Хасково на Герена :bigok


Ако мачът не беше тръгнал с този ранен гол след негова грешка, си ги биехме с лекота.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:15 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Коце Маца написа:
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Е 100% е виновен Мики Маус, че не можем да бием Хасково на Герена :bigok


Ако мачът не беше тръгнал с този ранен гол след негова грешка, си ги биехме с лекота.


Коце, не можеш да ми кажеш, че той е причината, абсурдно е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Коце Маца написа:
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Е 100% е виновен Мики Маус, че не можем да бием Хасково на Герена :bigok


Ако мачът не беше тръгнал с този ранен гол след негова грешка, си ги биехме с лекота.


Коце, не можеш да ми кажеш, че той е причината, абсурдно е.



Не е той причината, но е една от основните причини за този Х

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
Добре де, някой знае ли как и защо голмайсторът от ДЮШ на Пирин се е превърнал в ляв бек? :bigok Освен поради факта, че при нас преквалифицирането е задължително :smt047

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Ерик Дурм от Борусия Дортмунд е бил голмайстор на младежката лига 2008, после го правят бек, сега е нациионал на Германия. Случва се, Жики дори не играе лошо, ама не става :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 3:53 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10726
То и Топчо дойде като нападател, ама ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 11:42 pm
Мнения: 462
jorjinho, Разбирасе че гледам юношески футбол, не ме разбирай погрешно че ги прехвалвам. Но пък твърдо си стоя зад думите че момчетата имат футболни качества. По-скоро ми харесва че има такива в първия отбор, въпреки че причината за статута им е липсата на пари за покупки и по-високи заплати. С това разполагаме и това трябва да развиваме или да продаваме за да извлечем дивиденти за клуба.
Другия въпрос е фундаментален, нашите школи не работят на нивото на европейските, което значи че не могат да произведат продукт който е на нивото на силните на европейския пазар страни. Все едно фабриката на Лада да произведе конкурентен продукт на Мерцедес. То като тръгнеш от най-долното стъпало, ние нямаме терен на който да играят, цялата школа тренира на едно изкуствено игрище... Какво да кажем за спецялисти които да развиват кондиционно и технически тия деца, то на първия отбор кондиционния г-н Ясен има толкова качества, колкото аз да речем като сърдечен хирург.
Наясно съм че няма как да имаме отбор в който да доминират гореспоменатите като присъстюие, просто изразих това което мен ме радва и какво мисля тях като футболисти.
Сърби и Хървати са наложени като имена на пазара, много си ги пропагандират мениджърите, пример Ловрен - толкова ли е добър? Ракитич мачка ли с физика и толкова ли помага на Барса? Матео Ковачич взриви медиите с това кой ще го купи..., та тва го казвам във връзка с това че те ги лансират, а не ги оплюват.
Надявам се че ще бъда разбран какво искам да кажа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Точен никнейм си си избрал. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 11:42 pm
Мнения: 462
Тука между другото е некво страшно заяждане във форума. Регистрирах се щото ми харесва това което тук се прави за Левскарщината и символите ни, обаче тая магария да се създава напрежение и закачливите постове не ми допадат хич. С повечето се познаваме, поне от по-старите от началото на форума. Човек щом казва нещо, значи си е изградил мнение, ако имаш аргументи излагай и дай да говорим, не да си праиме ташаци


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 638
Мисля, че тоя мач ще го вземем. Ботев си продадоха всичко най-добро, а без Иршак няма кой да им организира играта. Колкото и да не сме сработени смятам, че старите в отбора + Де Ноойер, който определено е светлинни години пред Младо Гадже, ще са достатъчни. Все пак мачът е троен и ще спечели, който има късмет. Но ние сме по-стойностният отбор.
Дано да ни върже и бием, защото с Литекс на Герена пред 7-8к е едно, а пред 2-3 к съвсем друго. Този мач на практика ще реши до голяма степен и този с Литекс.

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2015 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Съставът на жАлтите за сезона:

Цитат:
Михаил Иванов, Валентин Галев, Мартин Димитров, Никола Марин, Георги Купенов, Владимир Айтов, Даниел Златков, Йордан Христов, Радослав Терзиев, Пламен Николов, Лазар Марин, Филип Филипов, Мариян Огнянов, Божидар Васев, Серкан Юсеин, Християн Казаков, Даниел Генов, Лъчезар Балтанов, Нико Варела, Валентин Томов, Милен Гамаков, Станислав Дрянов, Александър Колев, Димитър Алексиев, Наско Милев, Борис Тютюков, Рангел Игнатов и Емил Камберов.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com