forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
SZ_FEN написа:
Резултата не е лош с оглед на обстоятелствата. Не се разпаднахме, което означава, че отбора има потенциал.

Поради многото нови и многото липсващи играчи е безсмислено да коментираме състава, не само сега, но и в следващите 3-4 месеца.

Костадинов и де Нойер играха много добре заедно. Дано само той и Белаид да не са контузени лошо.
Впечатлен съм от прогреса на Деян Иванов. Това му е едва 3-ти официален мач. Сега му трябва само да натрупа опит.

На мен ми направи впечатление, че се опитват понякога да изнасят топката с разиграване в защита, което няколко пъти ми докара ускорен сърдечен ритъм. Но с времето :bigok
Алвеша показа класа в тоя селски мач - май нито веднъж не го пробиха :smt042

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2877
Местоположение: BLUE UK
Деян Иванов, Костадинов и Нойер са екстра. Белаид е пълна дупка на бека... Всяко докосване му е фал. Ако вземем нещо от следващите 3 мача и няма некви драми в отбора очаквам да заиграем доста по-добре към септември- октомври :smt023 Задължително е да разкараме недоразуменията Орачев и Мисяк. Тия момчета нямат нищо общо с футбола...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
BraToC! написа:
При гола грешката беше на Деан обаче..

На Карнер и Алвеша ако не се лъжа.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 15, 2015 4:15 pm
Мнения: 937
Хустис написа:
Хустис написа:
Троен мач. Все пак клони към голово равенство - 1:1/2:2.


Разбирач съм. :bigok

Ко приказваш. Колко спИчели? :bigok

Общо взето Ботев доминираха, а ние бяхме подгласници и това изобщо не приляга на Левски. Дано в най-скоро време се сработят момчетата и съм сигурен, че ще ни радват повече, отколкото миналата година.

ПП: Репортерът Антон Манолов е от малкото, които умеят да задават интересни и точни/правилни въпроси.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Защитата е пълна дупка, поне дефанзивни халфове уцелихме. Пак е стъпка в положителна посока.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Adepta написа:
SZ_FEN написа:
Резултата не е лош с оглед на обстоятелствата. Не се разпаднахме, което означава, че отбора има потенциал.

Поради многото нови и многото липсващи играчи е безсмислено да коментираме състава, не само сега, но и в следващите 3-4 месеца.

Костадинов и де Нойер играха много добре заедно. Дано само той и Белаид да не са контузени лошо.
Впечатлен съм от прогреса на Деян Иванов. Това му е едва 3-ти официален мач. Сега му трябва само да натрупа опит.

На мен ми направи впечатление, че се опитват понякога да изнасят топката с разиграване в защита, което няколко пъти ми докара ускорен сърдечен ритъм. Но с времето :bigok
Алвеша показа класа в тоя селски мач - май нито веднъж не го пробиха :smt042

Точно така. Защитниците опитваxa да изнасят топката напред, но лошо няма. Просто свикни с мисълта, че докато се обиграят ще правят глупави грешки и ще допускаме тъпи голове.

Аз съм щаствил да гледам всеки мач как се борят и опитват да направят нещо смислено. Ако мача завърши без наша загуба ще съм още по-щастлив.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Аз съм доволен от точката.Смърт за доматево и всички жълти орки.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
:lsclapp

Яд ме е за резултата, бях убедена, че мача го взимаме без проблем :loser2 Като погледнете състава и колко юноши взеха участие, смятам че трябва да сме доволни и обнадеждени за бъдещето на отбора. Новите футболисти се понравиха, може и да имаме късмет с тях :strkstrk Играхме добре, борихме сме и участието на тези млади момчета доказва, че сме боеспособни и с юноши в състава. Стоев има още много работа, за да изгради силен отбор с постоянство в представянето си. Надявам се, че другата седмица срещу Литекс ще подкрепим отбора както подобава. Играчите имат нужда от това.


И тази година сме шампиони, нали знаете :D

:levski

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Искам да апелирам към всички, новите играчи и Деян Иванов ако може ДА НЕ ГИ РАЗКРИВАМЕ поне до нова година.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:53 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30185
SZ_FEN написа:
Искам да апелирам към всички, новите играчи и Деян Иванов ако може ДА НЕ ГИ РАЗКРИВАМЕ поне до нова година.
:smt023
Не само не трябва да ги разкриваме, а трябва да ги поощряваме. Всички показват качества, а Деян дава изключителни надежди за бъдещето.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
Деян Иванов е супер! Дано продължава напред и нагоре :smt023

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
New Order написа:
SZ_FEN написа:
Искам да апелирам към всички, новите играчи и Деян Иванов ако може ДА НЕ ГИ РАЗКРИВАМЕ поне до нова година.
:smt023
Не само не трябва да ги разкриваме, а трябва да ги поощряваме. Всички показват качества, а Деян дава изключителни надежди за бъдещето.

И няма да е зле другия мач да се изсипем едно 10 000 човека, щото тая формация има бая нужда от масирана подкрепа.


Последна промяна Nikē на Съб Юли 18, 2015 8:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
niki87 написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
Искам да апелирам към всички, новите играчи и Деян Иванов ако може ДА НЕ ГИ РАЗКРИВАМЕ поне до нова година.
:smt023
Не само не трябва да ги разкриваме, а трябва да ги поощряваме. Всички показват качества, а Деян дава изключителни надежди за бъдещето.

И няма да е зле другия ма да се изсипем едно 10 000 човека, щото тая формация има бая нужда масирана подкрепа.


Ето това са мненията! Всички на Герена :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2877
Местоположение: BLUE UK
Срещу Латекса, ако се изсипем доволно хора гаранция бием ! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Махмудов по едно време избухна, доста сериозна решителност показа да пробие през 3-ма от ония. Трябва му време обаче..
Жалко, че новото печка не беше готово както и че Абди го няма.. Липсваше ни крило осезаемо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 8:58 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12488
Всички без Мисяк и Орачев,имат потенциал.Като за първи мач и с този състав точката е Ок.Дано се съберем добра бройка следващата събота. :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
С оглед на състава ни- точката е добра :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
То ние днес реално атаки нямахме при липсата на нормални крила и нападател. И все пак съм опимист и смятам, че ранният е то4ния резултат. :bigok Другата събота ловешките да си мажат халките.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Виктория написа:
:lsclapp

Яд ме е за резултата, бях убедена, че мача го взимаме без проблем :loser2 Като погледнете състава и колко юноши взеха участие, смятам че трябва да сме доволни и обнадеждени за бъдещето на отбора. Новите футболисти се понравиха, може и да имаме късмет с тях :strkstrk Играхме добре, борихме сме и участието на тези млади момчета доказва, че сме боеспособни и с юноши в състава. Стоев има още много работа, за да изгради силен отбор с постоянство в представянето си. Надявам се, че другата седмица срещу Литекс ще подкрепим отбора както подобава. Играчите имат нужда от това.


И тази година сме шампиони, нали знаете :D

:levski


Там беше и проблема....ако на тяхно място имахме поне още 2...3 ма Нойровци или Костадиновци, па макар и неподготвени, но картотекирани.... :bigok , можеше и да го вземем тоя мач... :loser2
Юношите ни са тотал щета...абсолютно всички, даже Краев е неузнаваемо слаб....само с ритане и къчове не ставаш футболист и имахме късмет, че не го загубихме тоя мач, щото, ако бяха вкарали дузпата, на там отивахме... :strkstrk
Силен отбор ще станем, като вземем футболисти...с Мисяк, Орачев, Цоневите....няма, как да стане за съжаление...
И да...днеска измъкнахме хикс на отбор, който ще се бори за оставане....на тия, където много им хареса днеска отборът искам да кажа, че имат занижени критерии.... :bii_chorbata
И не, не е късно за изводи...защото първенството вече започна....пък нека е маратон.... :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:08 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30185
Дано контузията на Костадинов не е сериозна.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Хареса ми, че всички играеха нахъсано и се подсигуряваха. Защитата не е сработена, а атаката картотекирана, така че айде ако може да не правим драми от тоя хикс. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Всъщност от юношите Боби и Деян са супер, Мисяк и Фики са тотал щета, а при Краев не знам вече защо има такъв регрес. Супер много мачка топката, бави, провали един тон контри...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3127
И аз съм доволен от мача! Играха мъжки момчетата и се раздадоха колкото могат!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Прилично, като се има предвид, че петима титуляеи нямаше (Минев, Бедоя, нападател, две крила). В Деян Иванов има много хляб, но и време ще трябва. Боби Цонев също трябва да получава ппвече шансове. С Костадинов и Де Нойер уцелихме. Като се среботят ще са екстра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
BLUE_MAGIC написа:

ПП: Репортерът Антон Манолов е от малкото, които умеят да задават интересни и точни/правилни въпроси.


Тони Манолов е наистина рядко срещан за България интелигентен журналист и точен пич по принцип :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Не вярвах, че някога мога да го кажа, но гледайки вече 20 мин. от селяните в оранжево и селяните в зелено, съпоставено с днескашния ни мач....ми различни планети сме явно....те имат същите несъстоятелни играчи....а Литекс и доста юноши...но се играе футбол, а не някакво ръгане, като днеска на нашия мач....

п.п. ето Асприля показа, за какво иде реч :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
DirtyDog написа:
Прилично, като се има предвид, че петима титуляеи нямаше (Минев, Бедоя, нападател, две крила). В Деян Иванов има много хляб, но и време ще трябва. Боби Цонев също трябва да получава ппвече шансове. С Костадинов и Де Нойер уцелихме. Като се среботят ще са екстра.


бачи, ние сме далече от понятието футбол....да ясно е, че вече седма година при нас футболът отсъства, но дай да не си кривим душите....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Мрън мрън, Литекс мрън, Луноходец мрън, ние нямаме такова мрън, ономном гелата мрън.

Утре като отидат Латекса в Доматево и 90 минути се ръгат като животни, какво ще коментираш? От коя планета ще са?

Асприля къде беше срещу ония анонимници дето ги отстраниха от ЛЕ? Що не им показа на тях как се прави?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
targovishte дай шанс на младите... отново :smt005
Не изглеждат толкова черни нещата. Това е първият ни официален мач, да им дадем шанс поне за още няколко срещи :D

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2015 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2877
Местоположение: BLUE UK
targovishte написа:
Не вярвах, че някога мога да го кажа, но гледайки вече 20 мин. от селяните в оранжево и селяните в зелено, съпоставено с днескашния ни мач....ми различни планети сме явно....те имат същите несъстоятелни играчи....а Литекс и доста юноши...но се играе футбол, а не някакво ръгане, като днеска на нашия мач....

п.п. ето Асприля показа, за какво иде реч :wink:

я виж точно колко юноши и колко печки играят за латекса в момента и после коментирай пак :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 454 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com