forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 11:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 591 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5359
Местоположение: София
New Order все ще измисли нещо, че Гонзо не е виновен,нема да се плашиш.:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14239
Местоположение: София
New Order написа:
Не може да си толкова тъп наистина. Сега Гонзо е виновен и за неща в компетенцията на юристите?


:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26704
Местоположение: София
Според него Гонзо няма вина за нищо. И всички, които смятат обратното, са тъпи.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И тук е въпросът " А само Гонзо ли е виновен ? " ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:13 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Тия още с колко футболисти извън ЕС могат да подпишат?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Повечето сигурно имат и португалски паспорти.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Жалко просто. Селекция за милиони, трибуна за милиони, проект за база отново за милиони? И тук идва въпросът от къде дойдоха всички тия пари? От едно участие в ШЛ ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26704
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
И тук е въпросът " А само Гонзо ли е виновен ? " ;)


Ами това е другата крайност. Но верният отговор е - Бащицата е виновен.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Вменявайки само на един човек е най-лесното, което може да се направи. Важното е да има човек, който да се сочи с пръст, но все пак ние сме българи и това е типична за нас черта ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7093
Местоположение: София
Бием ги тия и ги обричаме на скорошен фалит. :levski Новите им негри ще спомогнат за това. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Mr. Smith написа:
Повечето сигурно имат и португалски паспорти.


Е нали ги вземат директно от Бразилия, тия португалски паспорти да не растат по палмите :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Росен написа:
Mr. Smith написа:
И тук е въпросът " А само Гонзо ли е виновен ? " ;)


Ами това е другата крайност. Но верният отговор е - Бащицата е виновен.


Не е. Бащицата беше виновен, но неговото време в Левски изтече. Нелепо е да му се приписва вина от деня, в който напусна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
ТКБ ще бъде удобно извинение за некадърност още дълги години, но няма да е верният отговор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
circaman написа:
Жалко просто. Селекция за милиони, трибуна за милиони, проект за база отново за милиони? И тук идва въпросът от къде дойдоха всички тия пари? От едно участие в ШЛ ли?


50 милиона взеха все пак....и за разлика от наш Ганьо, Домуса нарива яко....
Отделно се светнаха, че е по евтино да ги вземат направо от Бразилия и тука да ги шиткат после....нещо, като Кайсара...
А тоя днешният бил нещо като Бог по левия фланг...поне така ми казаха...а е висок около 165 см. :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19495
Този Натаниел наистина е добър и беше несменяемо титулярче в Паранензе. И в Копа Либертадорес игра. Бенфика и Порто дори се натискаха по едно време за него.


С този ръст от 1.66 обаче не се вписва във форумните виждания :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3187
targovishte написа:
circaman написа:
Жалко просто. Селекция за милиони, трибуна за милиони, проект за база отново за милиони? И тук идва въпросът от къде дойдоха всички тия пари? От едно участие в ШЛ ли?


50 милиона взеха все пак....и за разлика от наш Ганьо, Домуса нарива яко....
Отделно се светнаха, че е по евтино да ги вземат направо от Бразилия и тука да ги шиткат после....нещо, като Кайсара...
А тоя днешният бил нещо като Бог по левия фланг...поне така ми казаха...а е висок около 165 см. :bigok



Значи ще се срещне с товарния влак - бачи Роман. Очаквам го на носилка до 7-та минута. По принцип може и по-рано, но не знам защо 7 ми е любимото число и обичам тогава да стават работите. Необяснимо е за мен :blass

Ясно е, че Домуса се опитва да преписва от Ринат Ахметов. Но нито Разград е Донецк, нито трибуна Боци е "Донбас арена" :smt005

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Mr. Smith написа:
И тук е въпросът " А само Гонзо ли е виновен ? " ;)


Не, разбира се. В Левски има да се рине яко. Като от ИТ се почне... който уж сега "подкара влака". :smt115
Специално в спортната част Гонзо е виновен и то яко. Разбира се, не е само тя. В темата за трансферите съм коментирал и разпределението на бюджета, което е за средняк перфектно.
Коментирай ситуацията с нападателите. Точно какви са казусите съм написал. Гонзо или някой друг е виновен?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
За нападателите вината е САМО на Гонзо..... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 10, 2011 12:19 am
Мнения: 181
Добре де, ако за Курдов се приеме, че Гонзо е знаел за проблемите, за печката нищо такова не се чуваше? Или се бъркам? Освен това нали ФИФА може да издава служени жълти карти, какво става с тях? Малко ме съмнява Гонзо да е малоумен и да не е пуснал искане до ФИФА, ако този срок е минал(ако въобще Гонзо трябва да го свърши това)? Мътна ми е цялата тази история с двамата нападатели...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Misho1914 написа:
Добре де, ако за Курдов се приеме, че Гонзо е знаел за проблемите, за печката нищо такова не се чуваше? Или се бъркам? Освен това нали ФИФА може да издава служени жълти карти, какво става с тях? Малко ме съмнява Гонзо да е малоумен и да не е пуснал искане до ФИФА, ако този срок е минал(ако въобще Гонзо трябва да го свърши това)? Мътна ми е цялата тази история с двамата нападатели...


На Гонзо работата му е да провери....поне три пъти.....има ли шанс новите да подпишат....след като се е убедил, че имат нужните качества.... :wink:
А не да подпише договор и след това да разбере, че видиш ли....имали проблеми....без разлика, от какво естество.....
Но това ми напомня и на случая с маймуната от Локо Лд, където го представихме...после го върнахме...той ни изчука и после го взехме....и накрая го шитнахме без пари....Гонзо стайл от преди две...три години....нищо не се е променило, както виждам... :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Да бе на Гонзо т'ва точно му е работата да знаеш. Както и да докара спонсори в Левски, и да бори глада в Африка. :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
Гонзо за нищо не е виновен. Не трябва да му се търси отговорност за нищо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Нали беше "осмокласника" как да провери всички юридически аспекти на казуса на Курдов и Диаби. За това клуба си има адвокати, даже един е собственик. Като ще му се търси отговорност нека е за неща, за които наистина е отговорен, а не да ми се приписва всичко лошо. Еб**и ловът на вещици в тоя форум. :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Да бе на Гонзо т'ва точно му е работата да знаеш. Както и да докара спонсори в Левски, и да бори глада в Африка. :smt005 :smt005 :smt005


А каква е работата на един СТД според тебе?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Нали беше "осмокласника" как да провери всички юридически аспекти на казуса на Курдов и Диаби. За това клуба си има адвокати, даже един е собственик. Като ще му се търси отговорност нека е за неща, за които наистина е отговорен, а не да ми се приписва всичко лошо. Еб**и ловът на вещици в тоя форум. :ohmygod


Честно кажи? :smt005
Ти въобще имаш ли представа, от какво трябва да разбира един директор и какви са му правомощията?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 10, 2011 12:19 am
Мнения: 181
Според мен не е работа на Гонзо да проверява правната гледна точка, а трябва да се допита с клубните адвокати. След като те му дадат становище, той преценява дали може да изчака тези Х дни в най-лошия случай. Въпросът тук е какво са му казали и той как е реагирал спрямо това. Въпреки всичко, все още не ми е ясно какво става със служебните жълти карти. Не трбява ли от ФИФА да ги пращат вече. Не може от ръководството да са толкова тъпи, да не пратят искане за такива до ФИФА :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Без обиди и квалификации :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Misho1914 написа:
Добре де, ако за Курдов се приеме, че Гонзо е знаел за проблемите, за печката нищо такова не се чуваше? Или се бъркам? Освен това нали ФИФА може да издава служени жълти карти, какво става с тях? Малко ме съмнява Гонзо да е малоумен и да не е пуснал искане до ФИФА, ако този срок е минал(ако въобще Гонзо трябва да го свърши това)? Мътна ми е цялата тази история с двамата нападатели...



В темата за трансферите, предната страница. :smt006
Гонзо откъде да е знаел? :bigok Той е там, за да не се случват такива неща. Проверява се всичко, има как, не е сложно. Това "не се е чувало" не е сериозно. :smt005

Misho1914, BlaueZoneDüsseldorf, ама вие сериозно ли? :smt005 :smt005 :smt005 Точно това е едно от основните неща, които Гонзо трябва да върши. Да, да се допита да юристи с тази компетенция. А не след това да ги търси за помощ. Това не е сериозно. Я провери колко и кои клубове имат подобни проблеми. И колко свободни футболисти има заради подобни проблеми. Не е хич сложно да се провери подобен казус, затова си има хора, които се занимават със същото. :smt006 Не, Гонзо не е виновен, че имаме двама нападатели. И двамата не могат да играят, заради един и същи проблем. :smt005 Не Гонзо, а Папата е виновен. Всъщност, ако не Гонзо, то кой е виновен? :smt017 И каква по-точно е цялата работа на СТД? :smt042


Последна промяна DirtyDog на Сря Юли 29, 2015 11:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Misho1914 написа:
Според мен не е работа на Гонзо да проверява правната гледна точка, а трябва да се допита с клубните адвокати. След като те му дадат становище, той преценява дали може да изчака тези Х дни в най-лошия случай. Въпросът тук е какво са му казали и той как е реагирал спрямо това. Въпреки всичко, все още не ми е ясно какво става със служебните жълти карти. Не трбява ли от ФИФА да ги пращат вече. Не може от ръководството да са толкова тъпи, да не пратят искане за такива до ФИФА :roll:


Гонзо ясно каза, специално за Курдов, че ще подпишем, ако всичко е изрядно.... :wink:
Естествено е, да пита адвокати....но даже ние тука във форума, без да сме адвокати знаехме, че АКО има проблеми, няма как да получи жълтата си карта преди изтичане на срок от ДВА месеца.....а тия в клуба не...... :ohmygod

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2015 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Без обиди и квалификации :smt006


Абе кавал...като ми дойдеш на положението ще ми даваш определения, кой е директор на Плод Зеленчук и прочее.....
Като няма, какво да напишеш по темата....заври се в кучи гъз и мълчи... :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 591 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com