forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 10:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 385  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:32 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
Kryten написа:
И какъв бизнес прави той от футбол? Колко пари е направил от билети като ги купува той половината и ги раздава? Направил е кура ми янко. Левски направи много по-добри пари от участието си в Европа. И това като отчетем безумната маркетингова политика.

Не може да сравняваш Левски и Лудогорец! :bigok
Левски има 100 годишна история, традиционен клуб за София, поне от 60-те години и за голяма част от България. Срещу това имаш абсолютно нов клуб (реално те не са старият Лудогорец), при това от крайно беден 31 хиляден град. И точно тука е хитростта на Домуса - видя ограничения потенциал на града и областта и се опитва да ги направи третият национално представен на фенско ниво отбор в България след нас и свинете. Естествено, започва се с промоции, трябва зарибявка - няма как. Лека-полека се оформят като клуб на Североизтока (т.е. поне на регионално ниво), а имат и много фенове и в цяла България. Сега някой ще каже - какви фенове са това? Ами такива, каквито са били и на чорбата в началото, че и до 80-те години. Такива. Ако Домуса се задържи на високо ниво още десетина години - ще направи фен база в цяла България, гарантирам ви го. Особено по-малките хлапетии са доста зарибени в Североизтока в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
Парите на домуса от футбола са единствено приходите от участията по Европата (впрочем тоя лайнар Минев вчера му докара милион и половина евра). Приходи от нещо различно от ТВ права и награден фонд той просто няма. Отделно са разходите за "докарване" на публика, разходи за стадиона, разходи за лапачите от медиите и т.н. Разходите му за играчи също са огромни, нищо че говори глупости за бюджета си - всички тия путьовци подписват с голям signing bonus, в това съм почти сигурен. Освен това, за да си четка егото, харчи луди пари, за да изглежда като голям клуб, какъвто никога няма да е. Така че домуса не е на голям плюс от футбола, но не е и на минус (поне засега, с тоя златен дъжд, дето му се изсипа). Но това изобщо не го ебе, той това не го прави, за да печели, или за да не губи - прави го, за да си четка егото и да има на какво да лъска вечер (а според мен - и за да натрие носа на разните му бивши аверчета в чорбата - бивши и настоящи подвизаващи се там, които искаха да го цоцат). И всъщност трябва да вдигне паметник на Везалката, щото ако не беше станал шампион него година, съответно беше духнал супичката за ШЛ още тогава, сега щеше да му е паднал тонуса здраво и щеше да си е средняк без особени амбиции.

Рано или късно ще го изядат здраво в Европа, ще пропусне титла и съответно - ще му падне интереса лека-полека. Тогава или ще се превърне в Дришата, или в Коко Динев - :smt006

Лошото е, че в момента е "на гребена" и трябва да внимаваме с това, което казах по-горе.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1972
Политиката на домуса е "правилна", щото е подплатена с много пари. Наш ганьо никога не е разполагал с толкова средства, а лилипута от Микре отдавна не налива толкова във футбола. Домуса просто е първия собственик тип арабски шейх или Абрамович в нашия футбол, който има много пари и е решен да направи отбора си успешен на всяка цена :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Към момента е заработил 9+ милиона евро и то само от награден фонд, без да броим ТВ права и т.н., което е повече от много за нашите стандарти :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:40 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 28, 2014 10:20 am
Мнения: 6
Мен ме побърква друго. Преди години,когато ние играехме в УЕФА и ШЛ всеки треторазряден журналист само чакаше грешен пас от наша страна,за да напише статията на живота си. Всяка наша загуба беше повод за национален празник, то бяха плакати "благодаря ти,тампере" , то бяха изявления, всички умираха от кеф,че падаме в групите. Сега, когато тия загубят, се вадят материали как съдията и глобалното затопляне са виновни, а нелепият им успех е повод за душевни радости на всички. Владеенето на медиите явно има ефект. А от всички орки, които са им "фенове".. срам ме е,че са ми сънародници


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
Факт, но е дал не по-малко от това, че даже и повече за тия три години....Убеден съм, че ако тегли чертата (реалната, не обявената пред медиите) за последните 3 години на приходи и разходи, ще е в най-добрия случай около нулата....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11791
Може, ама ако догодина влезе пак, вече ще е бая на плюс. Не сме далеч от варианта Бг БАТЕ Борисов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Нормално да е така, още повече, че почна от нулата и е три поредни години шампион :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3133
Народа го е казал много хубаво, колкото и някоя жена да е красива и тя сере лайна! :bigok

Та аз ше го перифразирам за думуса така:

Колкото и да си богат и да имаш пари, куршума винаги е по-бърз от теб! :bigok :loser2 :strkstrk :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
niki87 написа:
Може, ама ако догодина влезе пак, вече ще е бая на плюс. Не сме далеч от варианта Бг БАТЕ Борисов.


Ами на плюс ще е, но няма да е толкова "бая". Първо - трява да стане шампион у нас. Т.е. ще трябва да налее за това, с толкова издънки няма да се мине без цакане. Айде, да речем, че няма да е чак толкова много. После - трябва да влезе. Силно ме съмнява да извади същия късмет, като тая година. Т.е. ще трябва да купува играчи, т.е. пак разходи. Вероятността да продаде футболист за повечко пари не ми се вижда голяма - просто няма кого (освен Моци Мооооци, Моооцииии :loser2 ).

Идеята е, че за него няма никакво значение дали е на плюс, или на минус. Въпросът е какво иска да прави. Ако иска да налива - той ще налива, независимо от резултатите. Резултатите само помагат да му се поддържа желанието за наливане. 1-2 години без "грандиозните" победи и желанието ще угасне....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Със сегашните правила за жребия за ШЛ и с коефициента, който ще натрупа и тая година, догодина би следвало да са поставени във всичките кръгове, така че не виждам какъв е проблема пак да влезнат. Ако си изиграят правилно картите спокойно може да дръпнат ужасно много. И впрочем отностно късмета, имат го, ама като имаш 20 удара към вратата не е само късмет.

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Не е толкова трудно влизането от шампионския поток на квалификациите :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30740
Местоположение: гр. Голямото село
Кво сте се попрегнали за тия горец толкоз, не знам :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Щом и еболата не ги свали тия, значи копанарската магия е много силна :?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11791
http://vbox7.com/play:ef82eaf746 :smt005 :ohmygod :lol:

Иначе "2:36" :blowj


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 1:48 pm 
Не знам защо ни пука за мюфтиите, при случай, че ние сме шампоани тая година :ls-cup :lsfc1 :bii_chorbata


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:01 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2600
niki87 написа:
http://vbox7.com/play:ef82eaf746 :smt005 :ohmygod :lol:

Иначе "2:36" :blowj

Стига бе, това не може да е реално. :smt017

Прилича ми на епизод от съдбите. :smt042

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:03 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2014 1:28 pm
Мнения: 188
За нашите недъзи не са ни виновни лудите, имам усещане, че започвам да живея в дежа вю.
Преди ни беше виновен микренския и му желаехме смърт всеки ден, сега вече ни е виновен домуса, утре ако се появи друг отбор вероятно и на тях ще желаем смърт.
Докато усилията ни са насочени в тази посока добро не ни чака, трябва ли да се състезаваме сми и да се радваме, че сме първи.
лудогорец са ми безразлични, почти не ги коментирам, а относно журналистите кои ви кара да четете како пишат ми е много интересно. Смукачев бил се драл, а вас кой въобще ви накара да гледате този мач?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3715
niki87 написа:
http://vbox7.com/play:ef82eaf746 :smt005 :ohmygod :lol:

Иначе "2:36" :blowj


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30740
Местоположение: гр. Голямото село
Тая по-добре да не си беше отваряла устата :shock:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
"Празнувах с момчетата. Те ми казаха, че се точат на Реал. "

ААААаааааааааааааааааа :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
"Ходими, пийвами, хапвами и така " :hipi_01

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2916
Местоположение: Valhalla
niki87 написа:
http://vbox7.com/play:ef82eaf746 :smt005 :ohmygod :lol:

Иначе "2:36" :blowj


Каролина Петрова

Да се издири моментално :smt051 :smt061

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2600
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

zle sme ama kupite sa vajni

Мелис Мехмедова maikoo ti ako si zlee az sym 100 puti po zle :XX mno si hubava daje az sum zleeeee :X


И Мелис не е лоша.
:bigok :bigok :bigok :bigok

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
https://www.facebook.com/profile.php?id ... 39&fref=ts :hipi_01
П.П. Изпревариха ме :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21681
мичо написа:


И Мелис не е лоша.
:bigok :bigok :bigok :bigok


Karolina Petrova brat ako stani duma da zamuglqwamm to kfa snimka na koricata shte budi? ::D:D:D:D

по форумните стандарти може да е топоферта :hipi_01

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4519
Сигурен съм, че още вчера мернах профила на Каролинчето в някоя от темите, малко сте окъснели. :bigok :fuck1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
Сега ще има около 35235 покани за приятелство :bigok

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 4:27 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Цитат:
Erst zum zweiten Mal in seiner Champions-League-Historie startete der BVB mit drei Siegen in den Wettbewerb. Beim ersten Mal gab's ein 2:1 gegen Lodz, ein 3:0 gegen Bukarest und ein 1:0 gegen Atletico Madrid. Wann? 1996/97


Алеееееееее, нур дер бефаубе, шампиони смееееее :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Айде дано :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 385  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com