forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 9:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Седем:Едно написа:
А като не се примиряваме и го препсуваме у форумО, кво? :lol:


Нищо, разбира се. И какво, всяко мнение да е само хвалебсия за да има идилия? Свинете такаа го добутаха до хлопването на ковчега, само позитиви за всичко случващо се, накрая "ама ние знаехме,ама за да няма напрежение". :wink: Дай сега защото не е много ок да се псува СС да си пишем колко велики неща прави.

Kryten написа:
На мен ми харесва, че за от много време не сме имали треньор, който да научи отбора да играе в защита и да не е всеки корнер или изгубена топка голова заплаха за противника :smt006 Впрочем това с изгубените топки не важеше за края на днешния мач, но е в пъти по-добре отколкото преди :smt006 Лошото е, че на отбора му трябват И два класни бека.


Кратуне, за бековете Гонзо ли е виновен? Значи в защита всичко е ок, което е факт, а в нападатение майната му, Гонзо е виновен? :roll:
Само да спомена, че за тази тактика СС отнсасяше само подигравки от същия този форум преди само 2-3 години. Така играше и Лудоселец в Европа, ама всички тук се смеехме на "селския футбол". Да, Левски днес играе точно този футбол, но явно за всички вече ок. Но факт, СС научи Левски на нормален футбол в защита. И?


Последна промяна DirtyDog на Нед Мар 06, 2016 12:10 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Mr. Smith написа:
Как пък Йоргачевич един път не се уплаши, а все разни чернички и юношки


Чернилките ги е страх да не го отнесат от расизАн, ма Божидар Краен защо го е страх, ба ли му майката. Като си призна, че Кюрда му е идол никой не го би, та сега тепърва ли :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Чернилките са играли някъде по африките, където ги бесят по стадионите. Всеки пуска ултра клиповете на разни мароканци, египтяни и т.н., които правят лудница, така че и арабелите не би трябвало да ги е страх...., ама ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Сега ми хрумна нещо. Змея нали каза, че нищо не се е променило за 6-7 месеца. Абе май днес за първи път този сезон взимаме нещо от губеща позиция :smt003 Поправете ме ако бъркам.
П.С. може да се брои първия мач с Ловеч, но 1) поведохме и 2) резултатът е анулиран :loser2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11787
Тва е друга негативна тенденция от последните години- не можем да обръщаме мачове. А точно с това се отличавахме от другите, че измъквахме наглед невъзможни мачове. В съзнателния ми живот са десетки примерите, да не говорим преди това. Никакъв го няма левскарския дух в отбора последните няколко години...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3880
Местоположение: Плевен
Това го разбрахме за липсващия левскарски дух, примиренчеството, това не е ОНЯ Левски и т.н. :smt006
Кажете най-накрая как се променят тия неща, щото ОК, нема се примиряваме, ама какво да правим?

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:06 am 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
Ние все още нямаме отбор. Няма ритъм в играта ни, често действаме на юруш, губим често топката и зацикляме на бекрайни центрирания. Показателни бяха последните двайсет минути днес. Вместо да успокоим играта и да градим атаки ние нищо не направихме.Много време и работа ще трябват за да се оправи кашата която Батков бърка в продължение на десетилетие.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ivosto написа:
Ние все още нямаме отбор. Няма ритъм в играта ни, често действаме на юруш, губим често топката и зацикляме на бекрайни центрирания. Показателни бяха последните двайсет минути днес. Вместо да успокоим играта и да градим атаки ние нищо не направихме.Много време и работа ще трябват за да се оправи кашата която Батков бърка в продължение на десетилетие.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


ИТ и Гонзо бъркат още по-голяма каша, но явно както с Батков пак ще трябват 10-на години докато хората го осъзнаят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:51 am 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
Boyo написа:
ivosto написа:
Ние все още нямаме отбор. Няма ритъм в играта ни, често действаме на юруш, губим често топката и зацикляме на бекрайни центрирания. Показателни бяха последните двайсет минути днес. Вместо да успокоим играта и да градим атаки ние нищо не направихме.Много време и работа ще трябват за да се оправи кашата която Батков бърка в продължение на десетилетие.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


ИТ и Гонзо бъркат още по-голяма каша, но явно както с Батков пак ще трябват 10-на години докато хората го осъзнаят.

Не знам за ИТ и Гонзо. Поне има някакви пари и навсякъде се пише, че играчите ги одобрява треньора. Ако искаш да споделиш какво имаш предвид, че Гонзо и ИТ бъркат по-голяма каша?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 2:06 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9495
blurrrr написа:
Това го разбрахме за липсващия левскарски дух, примиренчеството, това не е ОНЯ Левски и т.н. :smt006
Кажете най-накрая как се променят тия неща, щото ОК, нема се примиряваме, ама какво да правим?

Хората просто споделят болката си, ясно ни е че като се пише във форума нищо няма да се промени, но това е форум все пак, дайте за нищо да не пишем. Още помня след ония мач с прасетата на Герена, темата за мача май беше надхвърлила 100 страници и беше истински апокалипсис, а сега поредната 3-ка от прасетата се приема като доста леко. Хората според мен просто изразяват мъката си във форума, защото да, няма и помен от футбола, страстта и въобще искратта запалила те по тоя отбор като дете. Във форума ако не споделиш, че ти е мъчно за тоя отбор то къде дейба.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 2:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
gamencerista написа:
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=85323

E така трябва да говори всеки футболист на Левски за феновете :levski


Ако всичките ни "футболисти" мислеха и правеха като него, никой нямаше да го ебе дали падаме или бием ама... :(

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 2:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Eric Cartman написа:
blurrrr написа:
Това го разбрахме за липсващия левскарски дух, примиренчеството, това не е ОНЯ Левски и т.н. :smt006
Кажете най-накрая как се променят тия неща, щото ОК, нема се примиряваме, ама какво да правим?

Хората според мен просто изразяват мъката си във форума, защото да, няма и помен от футбола, страстта и въобще искратта запалила те по тоя отбор като дете.


Откакто се запалих по тоя отбор преди повече от 20 години, едва ли е имало сезон, в който в даден момент да не се заговори за "страстта, искрата и левскарския дух", които вече ги нямало.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 3:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Какъв левскарски дух, бе? От къде трябва да дойде той? Идват някакви футболисти и защото тренират на Герена вече имат левскарски дух. :D
Ще ви дам жокер откъде идва левскарският дух - свързано е с хората по трибуните.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 4:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3956
Местоположение: София Норд
Ankel написа:
gamencerista написа:
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=85323

E така трябва да говори всеки футболист на Левски за феновете :levski


Ако всичките ни "футболисти" мислеха и правеха като него, никой нямаше да го ебе дали падаме или бием ама... :(




Колко е огромен, не е истина.... :levski

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44508
Местоположение: София
АвстралиецО написа:
Какъв левскарски дух, бе? От къде трябва да дойде той? Идват някакви футболисти и защото тренират на Герена вече имат левскарски дух. :D
Ще ви дам жокер откъде идва левскарският дух - свързано е с хората по трибуните.

Аз се запалих преди около 20 години. Демек предния път, когато Левски не беше "там където му е мястото". Не бяхме в много по-цеветущо състояние от сега - 4 години без титла, едно 4то място имаше и тогава. Трагични резултати от сорта на равен 2:2 с Шумен на националния(при това те ни поведоха а ние изравнихме в последните минути) или 4:1 и 5:1 от Нафтата. Това полседното дори и сега няма как да ни се случи.
После дойде Чорни, взехме 3 поредни титли, върнахме се в "нашия дом" спря да се пее в "малктие мачове", щото се чакаше влизане в ШЛ и на много хора мач с Беласица или Берое им стана под нивото. Обаче и тогава в Европа се дънехме зловещо - Олимпия, Слован, Копенхаген(тогава бяха некъв отбор на 10-15 години). В следсетвие на въпросните загуби имахме ташак коефициент, поради което почнаха да ни се падат, Галатасарай, Бешикташ, Динамо Киев и т.н. та позачакахме още малко за нещо голямо в Европа.

Мрънкането евентуално ще спре, когато дойде Шиши с парата, построи целия стадион(и метрото до него), станем 3 пъти поред шампиони и минем групите на ЛЕ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 11:10 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25286
Местоположение: Възраждане, Русе
Абе, такава суша каквато е сега мисля може да се сравни с 9-те поредни на чорбата. Които някой тук едва ли помни.

Прав си, 4 години не бяхме шампиони. Но за този период:

- Финал за Купата с изваден отбор - Сами срещу всички

- Купа във финал срещу свине за 5:0 години цдна

- Победа с осем гола в ЕКТ

- 2:0 свине есен 98+обръщалка свине на Славия пролет 99+мач за титла на препълнен Георги Аспарухов с Литекс.

Не е точно същото :)

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Има една разлика, че преди 20 години всички знаеха, че Левски се бори за титла, дали ще успее това са подробности ;)
А сега се знае, че първото место е резервирано за " националната кауза ", останалите се борят за следващите. По същото време лидерите на отбора бяха българи и бяха мъже. Сега българите в отбора са най-големите мишки ( има изключение ), това което аз искам да виждам от тях го виждам от Йоргачевич, за юношите въобще не искам да говоря....

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44508
Местоположение: София
Само, че причините за това са първо, че вече сме в ЕС и "чужденците" от ЕС не се броят(Йоргачевич има белгийски паспорт) и второ, щото българите като цяло, а не само в отбора в последно време са путки.
Каузата имат повече пари от нас и това не е нещо, което зависи от нас. Само не ми казвай, че парите не са всичко. Всичкоса са, навсякъде, където се спори за първо място.
Т'ва да смяташ, че нещо ти принадлежи по право, без да имаш пари/футболисти си е чорбарщина. Бориш се за първото място, ако имаш с какво - ние в момента нямаме. Повечето ни футболисти преди 10-15-20 години биха играли максимум в Славия. Това, че са в Левски не е точно тяхна вина.
ultrafan_rs - не ми е и минавало през акъла да твърдя, че сега е по-добре. Просто споменавам, че имам(е) някаква закалка, а за по-младите, които са свикнали с поредните титли и добрите мачове в Европа, това в момента е изцяло ново. И по-важното, как излезнахме от това положение предния път - с пари. Няма пари - няма футболисти - няма левскарски дух. Тъжно, но факт.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Гражданството няма връзка с характера, аз не говоря, че ние трябва да сме абонирани, а че не се борим за титла, а тези неща далеч не са само спортно-технически и продължават да не са спортно-технически.
Същевременно в школата ни е пълна със синовете и племенниците на бивши наши играчи, а най-големия ни талант обеснява публично, че идол му е най-мразения човек от левскарите. Има нещо изначало сбъркано в цялата ни ценностна система ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44508
Местоположение: София
Съгласен - финансови са.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3132
Аз не разбирам как не разбрахте, че не сме вече 1995 или 2006 и тва ние сме Левски излизаме, газим, мачкаме, унижаваме, размазваме и си тръгваме с 0-3 без да ни ебе грам, не важи за нас от няколко години вече!

Никой не се страхува от нас вече и излизат да играят срещу нас и толкова. Няма ги вече отборите дето са свалили гащи само като ни чуят името! Защото това нещо освен с история и традиция се гради и с успехи, титли, купи и победи през годините. А ние такива нямаме от 7 години!

Така, че няма как да очаквате да сме Барселона на България в момента, щото просто не е реално и не отговаря на моментното ни състояние. Не от днес а от 7 години вече. И тия играчи при нас няма как да натрупат самочувствия само с името на отбора си и феновете зад гърба им. За самочувствие ти трябват победи, купи и успехи. Така се трупа самочувствие!

Това са реалностите в момента колкото и да не ни харесват. Обратното прилича на свинете дето само реват за некакви полуфинали от преди да има цветна телевизия. Кво било тогава, кви били силни тогава у-а и си живеят в миналото всички чорбари дето познавам.

Това е реалността, това е нашия Левски, добър, лош тва е, друг си нямаме! И единственото което ни остава е да го подкрепяме и да се надяваме, че с времето нещата ще се подобрят и ще се върнем там където бяхме преди 10 години. Но това ще стане с работа, време и подкрепа от нас. А не с режене на вени, смяна на треньори и спомени Левски къв е бил преди.

Гледам Левски съзнателно от 93 година и знам какъв е бил. Но знам, че и друг Левски си нямам и винаги ще бъда зад него, та ако ще никога повече нищо да не спечелим! Щото Левскар се раждаш а не ставаш момци!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:48 pm 
ДипломатО написа:
Съгласен - финансови са.

Като прочета, че не сме играли хубаво, защото сме нямали пари, ми се присира. Аз не мисля, че да излезнеш и да изядеш тревата от хъс, да се хвърляш смело и мъжки във всяко едно единоборство, има нещо общо с финансовите параметри, а по - скоро със това дали треньора или играчите имат топки! Имаше времена, когато и с 12 годишни да излезем, пак другия отбор сваляше гащите само заради името ЛЕВСКИ :smt007 Mr. Smith го е написал много правилно в предходното мнение!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44508
Местоположение: София
Припомни ми сезона в който са играли въпросните 12 годишни, газещи всички. Нямаме пари - имаме клошари в отбора. Колкото и да изяждат тревата, са си некадърници. С 1-2-3 изключения на сезон в послендите 8 години. А фактът, че това трае вече 8ми сезон, води до това, че "малките отборчета" не се насират психически от името Левски и със същите като нашите клошари ни правят равен или ни бият от време на време.
Живееш във фантазия. We_Are_Levski!, ти го е написал правилно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:05 pm 
За мен футболистите просто не са надъхани подобаващо, а това е работа на треньора. И тук изобщо не говорим за качества на самите играчи, а за самочувствие на това, че играят в голям отбор и че са подкрепяни от стотици, дори хиляди фенове, които пеят за тях 90 минути! Срещу Лудогорец първото излезнахме наакани, срещу Монтана също бяхме плахи и неуверени и то на Герена, а срещу Локо ПД не ми се говори. Това не може да бъде модел на поведение на играчи в Левски!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И как виждаш надъхването в продължителна серия от 30 мача? Влиза треньора преди мач номер 23 срещу Пирин и почва да обяснява за 23ти път как трябва да мачкат и т.н. С надъхване се играе във важните мачове. За останалите трябва да си обигран, научен и просто да излезеш да надиграеш съперника. Очевидно е че когато не си научен, не си уверен в способностите си и се получава като вчера - в 15 минута насиране след гола.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3132
Хъса, надъхването, мотивацията са много хубави неща за всеки един отбор в светът. Без значение от спорта или отбора! Но Хъса, надъхването, мотивацията могат да ти спечелят мач, два, три, дори четири но за цяло първенство това не стига! За цяло първенство ти трябва класа и поддържане на високо ниво в играта! А ние от години нито имаме класа в отбора, камо ли пък да говорим за някакво високо ниво!

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Нед Мар 06, 2016 1:15 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Нашият живот написа:
В спортал има клип как играчите са пред сектора и как трима наши им крещят, обаче се чува как пеем някаква песен, а чух, че имало псувни и тнн :bigok Някой да разкаже, понеже бях на работа и не присъствах на мача :boisw
Имаше освиркване, песни, освиркване, песни, и т.н. И близка среща на някои футболистчета с едри и небръснати момчета :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21522
С хъс, надъхване и мотивация го докарахме до 2 финала за една седмица през май 2013та. И когато ни трябваше класа... го докарахме до пулс 150 и хиляди хора, обикалящи като зомбита.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44508
Местоположение: София
SouthSupporter написа:
За мен футболистите просто не са надъхани подобаващо, а това е работа на треньора. И тук изобщо не говорим за качества на самите играчи, а за самочувствие на това, че играят в голям отбор и че са подкрепяни от стотици, дори хиляди фенове, които пеят за тях 90 минути! Срещу Лудогорец първото излезнахме наакани, срещу Монтана също бяхме плахи и неуверени и то на Герена, а срещу Локо ПД не ми се говори. Това не може да бъде модел на поведение на играчи в Левски!

Тва е малко омагьосан кръг, защото хилядите фенове искат да гледат минимум Меси и Роналдо. Също така и да не се бодат по ръждясали железа. Има няколко стотин(до 2 хиляди айде) в Б, които ще газят и в лайна до гушата и ще гледат Мики Орачев още 20 години. Това е далеч от хиляди и не мотивира, чак толкова, колкото ти се иска да вярваш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2016 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4577
Местоположение: сектор "А", блок 5
Kryten написа:
Нашият живот написа:
В спортал има клип как играчите са пред сектора и как трима наши им крещят, обаче се чува как пеем някаква песен, а чух, че имало псувни и тнн :bigok Някой да разкаже, понеже бях на работа и не присъствах на мача :boisw
Имаше освиркване, песни, освиркване, песни, и т.н. И близка среща на някои футболистчета с едри и небръснати момчета :bigok


На клипчето след 0:34 дори се чува глас (вероятно на Роми Тусев), който звучи така "... приближиха се някакви трима, единия доста голям като размери (Дългия :bigok ), в тъмно облечен..." :loser2 :smt005

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 462 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com