forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Май намерихме формулата за разпределение на билетите за мачове с над 1000 души посещаемост - билетите се разпределят според броя посетени мачове в последните 5 години, с отчитане на дарените пари в урната, купените артикули (нинЖите се броят х2) и гърбените шалове. Като негативи се отчитат неподходящи дрехи, гледането на самия мач и най-вече каквито и да било коментари за играта. А ако ръкопляскаш на някой от негерите - дирекНо оставаш без билет за 2 поредни мача :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
viva написа:
flo написа:
Добре, а каква е разликата между тези, които вчера бяха на мача с Марек, мръзнаха на мачове с всякакви незнайни тимчета и си купуват всяка година абонамента карта и между тези, които се сетиха точно два пъти в годината, че Левски играе - на мача с ЛЦ и сега за финала?

Не мога да разбера, по-добре ли ще ви стане, ако и на финала отидат само тия 500-1000 човека, а не 14 000 ?


По същата логика - няма ли да ти стане по-добре, ако половината или поне 1/3 от тия 12 000 ходят на всеки мач?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Супер ще е, само че ходенето на мач става по желание, а не като непрекъснато се мрънка по форумите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз лично не знам как си представяте при средна посещаемост от 1200 души на мач за цялото първенство, ние да имаме средно примерно 6000....няма как да сме някакъв оазис. Причините за ниската посещаемост са комплексни. Радващо е, че дори и при това положение изобщо имаме мачове, в които билети не достигат...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
ЛЕВСКАРСКИЯТ ДУХ Е НА ЛИЦЕ, ЛЕВСКАРЩИНАТА ЕСКАЛИРА, АЕ СИНИТЕЕЕЕЕ

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 8:48 pm
Мнения: 121
Запис на мача :levski
Първо полувреме
Второ полувреме

Ще помоля да споделите ако имате коментари по качеството и плавността на картината, че търся подходящите настройки още.
Благодаря.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз ти копирах настройките :bigok , но се компресира ПЕТ часа :shock: :ohmygod2 Сега съм на 70% от втория пас.

Иначе на Handbrake май работи ОК на 720p с decomb bob, 50 кадъра, 2000 кб битрейт с двоен пас и medium на скоростта на компресия

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2015 11:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 8:48 pm
Мнения: 121
Аз го правя на single pass, но с константно качество (q=26). Decomb bob и 50 кадъра определено правят картината плавна като по телевизията. Слагам и deblock.
Прилагам профила.
Факт обаче, бавно е, но за една нощ минават двете полувремена (на medium).

Чудя се ако мачкаме в h.265 дали ще е проблем за хората да гледат. Media Player Classic поддържа HEVC, но ако някой гледа директно на TV или през Bluray player ще има грижи.


Прикачени файлове:
Коментар на файл: Профил на Handbrake за мачове.
tvfootball.zip [1.1 KiB]
225 пъти
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2015 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:smt023
Аз като си взех могъщ процесор преди години се кефех колко бързо ми компресира мачовете. Като бяха SD, го докарвах до 25-30 минути за двата паса :lol: Ама на HD-то стана тегаво. Преди го правех на 25 кадъра с бързия decomb, и ставаше за около 2 часа. Иначе предпочитам с два паса щото стават по-малки файлове, мисля че 1,3-1,5 г е прилично за файл 720. Предполагам на супер бавното компресиране може и с 1,1-1,2 да изглежда прилично.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2015 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
немлад написа:
Мдааа, много ясно, че бройката мачове има значение. Един като е бил на 100 мача, а друг на двеста - втория е два пъти повече левскар от първия. Ако един е бил 78 мача, а друг 217 става малко по-сложно за мен да кажа колко по-левскар е единия...

ПП: Чичо Пенчо може да има толкова мачове, колкото много други няма и да съберат...

от тва дето си писал последно какво излиза?Има ли значение дали чичо пенчо има толкова мачове, колкото други няма да съберат или няма?Или бай Гошо от квартала е/беше голям Левскар, но няма повече или по-малко Левскари?
И всъщност не.Най-големия Левскар е тоя дето няма 10 лева да му се откъснат от сърцето да дари за спасяването на баскетболния Левски да кажем(примерно), но има да отиде на финалче и т.н. :bigok

Bellamy написа:
Не казвам, че е абсурдно да се очаква сериозна бройка на безсмислен мач срещу Марек, но го казвам. :bigok
Според теб колко човека очаквам за такъв мач?60 000?

viva написа:
Не мога да разбера, по-добре ли ще ви стане, ако и на финала отидат само тия 500-1000 човека, а не 14 000 ?
По-скоро ще ми стане по-добре, ако има 2000-3000 на мача с Марек.Невъзможно ли е?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2015 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Спортно-технически нещата май се изчерпаха - ключ и да продължаваме да се ядем в другите теми, да не зацапваме МАРЕК FOREVER и Еньо :fgod :fgod с ненужен спам

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2015 9:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Е поне компресия на 25 кадъра не можем ли да обсъждаме :?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2015 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 16, 2006 4:29 pm
Мнения: 747
alpopone написа:
Запис на мача :levski
Първо полувреме
Второ полувреме

Ще помоля да споделите ако имате коментари по качеството и плавността на картината, че търся подходящите настройки още.
Благодаря.


Благодаря за записа. Звукът ми се губи и като цяло засича на дъртия лаптоп в службата - предполагам от ниските параметри на машината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 193 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com