forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 2:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Е ще го напълним да, явно сме фенове само след 1/2 финал.

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Доказаха,че парите развалят :lol: ,взеха две заплати и евреите ни треснаха,без заплати повече приличаха на отбор :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Гладът е движещата сила на цивилизацията :bigok

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
niki87 написа:
По-неприятното беше празния стадион. Но нищо ново под слънцето- ще го напълним за следващия важен мач...

И на мен ми е странно безразличието към първенството. Играем приличен футбол, на мен ми е адски интересен Анйете, а и другите около него се стараят. От футболна гледна точка има за какво да се ходи, освен всичко останало.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
niki87 написа:
По-неприятното беше празния стадион. Но нищо ново под слънцето- ще го напълним за следващия важен мач...

Сини фенове милиони, Левскарски дух,от люлка до гроб, не знам си кво.... :strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15643
Местоположение: Sofia
dimitar1914 написа:
niki87 написа:
По-неприятното беше празния стадион. Но нищо ново под слънцето- ще го напълним за следващия важен мач...

И на мен ми е странно безразличието към първенството. Играем приличен футбол, на мен ми е адски интересен Анйете, а и другите около него се стараят. От футболна гледна точка има за какво да се ходи, освен всичко останало.

Приятен и приличен футбол, когато има смисъл. Вчера това беше всичко друго, но не и приятен футбол. Ако имах смартфон, може би щях да го издържа, правейки си 20-30 селфита, пишейки във форума и още куп други простотии, под непрестанното мякане на малолетни млади дами над мен... :smt003
Когато има постоянство, цели, отбор, пари и т.н, хората ще се върнат. Жалко, че не може да стане обратното, първо да сме много, после да дойдат и всички други неща!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:51 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
Стига глупости, тези на които наистина им пука за мачове без заряд и втори шестици и ще са там независимо от съперник далеч не са толкова, колкото си мислите :wink: Очаквах малко по-стабилно главно заради билетите, но за средностатическият софианец в събота вечер явно има и по-важни неща от това да си завлече гъза до Герена. При положение, че не се борим за нищо, сезонът отдавна свърши и ни е останал един единствен мач бройката си е напълно нормална.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:53 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25034
Местоположение: Възраждане, Русе
Всичкото народ беше по тия музеи :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да не е свършил порняка в интернет, че тийн онанистите са се преместили във форума :smt017

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 12:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Имаше преди време една идея да се събираме по към центъра,когато не е пълен сектора,не беше лоша.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 19, 2006 1:18 pm
Мнения: 109
Местоположение: София
Най-важното от тук натакък, в останалите два мача с Доко и Мапек е да няма контузени за големия финал, защото и от двата отбора са гладни и поръчки приемат всякакви...още повече на терена бижу в Пловдив...не ми се мисли какви влизания може да има.

Общо взето съм доволен от сектор Б в този мач, изключвайки разбира се малката бройка. Големият трансперант имаше замисъл, макар и малко двусмислен: "Във време, когато няма пари се играе за идеаЛи и мечти"; това може да се разбира и като, когато има пари може идеалите и мечтите да са на заден план, ама сега като ги няма дай да го играем "празно фантазьорство"; така че идеалите и мечтите са задължителни в ЛЕВСКИ и когато ИМА пари.

Точните знамена!

Човекът на тъпана беше скаран с ритъма; колкото и на моменти да няма синхрон в пеенето на агитката, поне можеш да чуеш доминиращите гласове и да задаваш ритъма, след като не можеш сам да го налагаш.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 07, 2013 7:30 pm
Мнения: 135
Не смятам, че трябва да се преекспонира с тази загуба. Да, неприятна е, влязохме лежерно в мача, но с течение на времето играта взе да ни се получава и имаше някои много стойностни комбинации. Не знам как очаквате да има приличен футбол накъсван с прекъсвания от по 4-5 мин. и бавене на време от първата минута. Съдията беше скандално неадекватен и мачът се изнерви излишно. Не е добре да прехвърляме слабата игра на отбора върху съдията, но все пак той позволи да се случва всичко това, че дори го и поощряваше. третият гол на Слабия за мен е от засада, а Фонсека беше за ч.к. което нямаше да доведе до такъв за Минев... Дано подейства отрезвително на отбора, тъй като и Черно море ще правят такива цигании на финала и е добре да имаме план Б... :levski

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика,
Левскар да си, братко, е чест !!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Аз винаги съм песимист, но ги оправдавам за загубата...има и такива мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
С риск да бъда нападнат, ще си изкажа мнението... Смятам че ако отдолу стои човек, който да нахъсва адекватно и да прави така, че хората в сектора наистина да се забавляват бихме били едно 200-300 човека повече, което в сегашния вид на сектора би била огромна разлика. Отделно липсата на страницата на фонда, която като фенска страница бе най-харесвана поне във фейсбук и съобщенията и достигаха до най-голям брой хора, също играе не малка роля. А един нахъсващ пост за даден мач може да доведе не малка допълнителна бройка.
Имали сме и по-лоша посещаемост, въпросът е че оправдания като час и време не важат за мача с чаршафите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис:
https://mega.co.nz/#!ZQkCHKYK!TA-Uy7K-5 ... R4jnp_5owQ

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 8:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
За съжаление Левски в момента е един средняшки отбор и това се доказва много лесно. Лъкатушенето два слаби и един силен мач са присъщи именно на средняците. А класата е постоянство. Да, наченки на подобрение има, но първо трябва финансова стабилизация и да продължи развитието в мисленето на футболисти и треньори. Вчера Гонзо пак говори някакви дивотии за вирване на носовете. Ей богу, след една или две що годе прилични игри да позволиш на футболистите да си вирнат носовете говори много зле за теб като ръководител. Значи Гонзо и Стойчо Стоев не са си свършили работата, защото футбола е 50% психология и 50% умения. Огромен проблем е това при нас. Изцяло сбърканото мислене.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 17, 2015 9:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:19 pm
Мнения: 407
Освен с повечето от коментарите, с които съм напълно съгласен, си мисля, че чаршафите срещу нас играят на 150%. Не бях гледал скоро техни мачове,нито какво се случва в жалкия им отбор, но вчера на Герена се запитах: тея верно ли тичат толкова много и правят такива остри контраатаки :shock:

_________________
Ние не пеем за победа, ние пеем за Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
ivanm написа:
Освен с повечето от коментарите, с които съм напълно съгласен, си мисля, че чаршафите срещу нас играят на 150%. Не бях гледал скоро техни мачове,нито какво се случва в жалкия им отбор, но вчера на Герена се запитах: тея верно ли тичат толкова много и правят такива остри контраатаки :shock:



Запитай се що им се получават :strkstrk Срещу конуси се играе лесно :lol: Истината е, че сме супер слаб отбор, който с много надъхване, една велика публика и много късмет успя да отстрани далеч по-добрия като качество тим на Олигофрена. Просто традициите във футбола си казват думата понякога. Но пък ние след тая победа много си повярвахме и забравихме, че на терена за нас ритат 22 леви крака.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Късмет викаш, тоз Аниете гола вода :ohmygod2 Единственият, освен хидъна, който си мисли че няма подобрение в играта от ерата на СС... Просто отбора играе, когато си пожелае. Добри мачове срещу Черно Море, Локо Пд и слаби срещу Хасково, Славия и тн. :roll:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Абе къде е гореспоменатия? Паднахме от слабия как така не пропълзя от някъде? :smt017 Хубавото е, че като се появи от някъде за да мрънка в 80% от времето бива облят от футболистите. Някаква жалка версия на проклятието на атонатанана е :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Прави вуду магии за финала, за да лъсне в блясък :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Дано не се появи на 30-и вечерта, че не ми се мисли. :?
А според мен не играем хич зле напред, в събота изпуснахме над половин дузина чисти положения, къде късмет нямахме, къде се лигавеха футболистите. Особено комична беше гредата и това как някой наш се разходи между всички защитници и вратаря и накрая не успя да отправи удар. :loser2 За финала Борко Стойчев малко трябва да се стегне, нападателите да са концентрирани и всичко ще се нареди. :bigok

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Е Домо да е концентриран, заеби ти :lol: :lol:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
driven by passion написа:
Дано не се появи на 30-и вечерта, че не ми се мисли. :?
А според мен не играем хич зле напред, в събота изпуснахме над половин дузина чисти положения, къде късмет нямахме, къде се лигавеха футболистите. Особено комична беше гредата и това как някой наш се разходи между всички защитници и вратаря и накрая не успя да отправи удар. :loser2 За финала Борко Стойчев малко трябва да се стегне, нападателите да са концентрирани и всичко ще се нареди. :bigok

Проблема е, че в центъра нямахме никой... Бедоя и единия Цонев ни бяха опорни халфове и касапите на евреите ги съсипаха от балтии и помиярски номера. Самия факт, че славистите завършиха мача с 7 жълти картона говори достатъчно. За такива мачове си трябват разни къртачи като Сърмов и Ел Капитано и няма да има грижи. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Ел Капитано не знам дали искам да участва във ФиналО, да не вземе да изгори с някой червен още първото. Играта на Черно море ще е още по-курвенската според мен. Те по принцип са си касапи, за 30-и направо не знам какво ще правят, с балтии в ръце ли ще играят или поне със сатъри. :loser2

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Ел Капитано далеч няма да е единствения. На Веско тамън ще му изтече наказанието, Прохазка и той се връща. Този финал няма как да мине без червен картон. :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 638
За мен истината е, че ние влезнахме в мача с нагласата за мач от втората шестица, а те с нагласа за дерби, каквото в крайна сметка е.
В комбинация с "липса на малшанс", 3-те юношки в центъра и по крилата и неадекватния съдия доведоха до загубата.
Съвсем отделен въпрос е, че слагистите бяха смешни с тяхното лежане от 55-тата минута, изнервяне и селски номера.
А, ако бяхме 7-8000 хиляди дали този мач щеше да се развие по този начин? :smt017
Пределна концентрация от футболистите, подкрепа от трибуните и си взимаме купата. :ls-cup :pastor

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Ако ще падаме от черно море поне нека 3ма от тях да ги изнесем на линейка :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2015 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:50 pm
Мнения: 309
ЕКСКЛУЗИВНО! Вижте какво ми прати сина на Коремата, дружбата на слагия с кренвиршите била по любов и общи интереси! Шокирнат съм!
Изображение

_________________
В името на Костов
и сина Кънев
и светия дух на юношите
амин!

AKO NE SLEDWA6 MANTRATA NE SI PRAWOSLAWEN!!11!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 20, 2015 9:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Kryten написа:

Два пъти ми спира на 99%. Не мога и да го намеря къде го сваля. Има ли други мазохисти, които са го теглили?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com