forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 3:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И аз това се замислям, как е възможно въобще да искат пари Когато човек не му дават заплата, трябва да има съвест и достойнство да не иска пари

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Ако от началото на сезона им се бавят парите, значи изобщо не трябва да сме изненадани от мястото на отбора в класирането.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Ясно е че морала е на много ниски нива, поради факта че не са си взели последните 3 заплати, но въпреки това в отбора има хора като Прохазка, Аниете и Бедоя, които във всеки мач изплюват по няколко дроба. Останалите явно не са мъже, защото мъжете не си искат заплатите и не мрънкат.
Конкретно вчера видимо беше умората при Аниете, който дали от годините, дали от възстановяването/хаповете, дали от физическата подготовка не може да изиграе 2 мача за 3 дена на 100%. През този сезон нямаме мач в който да се е получило нещо в атака без намесата на "Клошаря". Следователно и бяхме несъстоятелни във фаза атака. По разочароващото вчера, поне лично за мен, беше представянето на "резервите" Велев и Шашко при тях нещата наистина бяха трагични, а предпоставката умора беше извън уравнението. Непонятно е да ти се гласува довери и ти вместо да използваш шанса да се докажеш, да се мъдросваш безхаберно 90 минути. За сметка на това Борислав Цонев влезе за 15 минути и се раздаде на макс. Явно на него на 20 години не му трябват пари и не му се сменят треньори.
И като няма пари защо за коледа(декември) беше направен "подарък" на великия ни СТД и бюджета беше вдигнат с 40 хиляди на месец, от 200 на 240 хиляди. В този клуб докато не се разкарат некадърниците заемащи ръководни постове ще ставаме свидетели на подобни "недоразумения" като вчера. С пари или без пари. С Бататюрк или без Бататюрк, некадърника си остава некадърник.
Дано само не махнат СС, че почна много да "мрънка" и нарича нещата с истенските им имена.
П.П. Виктория както винаги със супер адекватно мнение.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 3:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25025
Местоположение: Възраждане, Русе
И на мен са ми бавили три месеца парЕ. На четвъртия заплаших бавещия, че почвам партизанска (онлайн) война срещу него и след два дни ми се издължи до стотинка.

В тая държава има правила и недоумявам как и тук се срещат ориенталско-чорбаризирани мнения. В този живот никой на никой за нищо не е длъжен.

_________________
Само Сините


Последна промяна ultrafan_rs на Нед Апр 12, 2015 3:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не така мислят разни " бизнесмени " тип Батков, Лупи и т.н.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Не бих сравнявал Лупи с Батков по нищо :loser2
Лупи не е бизнесмен, той работи с чужди "инвестиции" :strkstrk

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И Батков е така.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 4:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25025
Местоположение: Възраждане, Русе
Един дол дренки. Единият направи пара като солташак на Чорни, другият - на Митал.

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Много ясно че като не ти плащат най нормалното е да разстрогнеш и съдиш. Аз ако съм на тяхно място ще дам ултиматум в даден срок и после бай бай, но не бих излязал да играя симулативно, защото първо не знам как да работя фиктивно и второ това би навредило на репутацията ми като работник. Всичко останало е чорбарско и ориенталско, както някой се изрази. За това и високо уважавам играчите даващи всичко от себе си,(професионализъм) въпреки неблагоприятната моментна финансова ситуация, защото аз бих постъпил като тях ако съм в техните обувки, а именно съвестно да си върша работата или да си търся друг работодател.
Разбира се левскаря от малък Гонзо мисли точно обратното. Че е немъжко да си искаш заработената заплата. :smt005

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Последна промяна sin_1914 на Нед Апр 12, 2015 4:10 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 4:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Да бе, за малко да повярвам, че да си забиеш автогол в последния кръг, решаващ титлата и респективно участие в ШЛ, е най-нормалното стечение на обстоятелствата, въпреки че преди това си сгазил всички преки конкуренти. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30132
sin_1914 написа:
Разбира се левскаря от малък Гонзо мисли точно обратното. Че е немъжко да си искаш заработената заплата. :smt005
Гонзо не е казвал такова нещо, ама карай да върви.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А какво е казал?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Сега четох какво сте писали и подкрепям Демона на 100%.

Въобще не ме заболя от вчерашното "представяне". Може би отчасти, защото почваме да свикваме, което е ужасно. В по-голяма степен обаче не ми пукаше, защото ги разбирам. Някои от тях са доказани женски полови органи (което е обида за последните, не за ритнитопковците), да, може би някои от тях са виновни, макар и в някаква микрочаст от процента да сме на тоя хал, така е, но айде поставете се на тяхното място - три месеца да не ви плащат, предполагам, че ще умирате от мотивация да бачкате...

Професионализмът е до време, сиренето е пари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Запис има ли? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Има ама мегата не баца

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Който е очаквал нещо друго е луд човек. Футболистите не играят не защото не им е плащано, а защото мачовете са без значение- нито ще изпаднем, нито ще класираме в тройката. Отсега приемете, че във всички мачове ще е така.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30132
Kryten написа:
А какво е казал?
Според теб какво е казал?

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6302
Добре де, щом е ясно, че няма да си дават зор, особено при гостуванията, ами да залагаме къщи, коли, жени и дечурлига за загуби на Бончук, Лаута, Тича и т.н. и да спасим лиценза :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
А понеже тук има много запознати ще се намери ли някой да напише от колко време им се бавят заплатите на футболистите?От половин сезон, от 1,2,3,4,5,6 сезона?Че ми е важно и любопитно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Вчера Баждека стоеше прав зад нас и на подхвърлянето:"На Педро никаква заплата да не му давате!" той отговори, че от 3 месеца никой не бил взимал.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
mech0 написа:
Вчера Баждека стоеше прав зад нас и на подхвърлянето:"На Педро никаква заплата да не му давате!" той отговори, че от 3 месеца никой не бил взимал.


Значи това, което се споменава в медиите (поне аз подобна информация прочетох), е вярно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Не могат да се оплачат от неравностойно третиране :bigok

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
На Педро по да не му дават.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15635
Местоположение: Sofia
Не, не е нормално, нормално е като е съпоставимо с нормален начин на живот и с нормални заплати. По 8 хиляди евро не са нормални, колко над средната са? Освен това, като не ти плащат на дадени места, махаш се, а това са футболисти, тях ги ГЛЕДАТ, те трябва да ИГРАЯТ, за да дойде чичко паричко и да ги вземе. Дори да си кажат, "аз в тоя отбор не желая да съм, не плащат", трябва да играят, за да идат на по-добро място, за повече пари и всичко да е точно, не да си избират мачове и да ги няма никакви... Проклех ги 1/2, отново да затвърдя, втора дивизия за тях, до живот, бездушници мръсни, нека имат пари, но цял живот във втора дивизия :pastor :pastor :pastor

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 8:52 pm 
Omraz написа:
Ясно.

Как изобщо смеят да искат пари от честния отруден родопчанин, това се чудя и аз. Насякъде има забавяния, не сте ли чули. :smt115

А и предполагам не е мъжко да си искаш заплатата, може да питаме Гонзо.

Въобще нямам това предвид, явно се опитваш да изопачиш думите ми.
Ще те попитам и теб, но мисля, че съм чел твои мнения по темата: Не е ли оркско мислене от типа "За тия пари толкова ще им работя"?
Нека да го съдят мустакатия Помак, нека да разтрогват, но няма как да предизвикат съчувствие в мен тия балъци! И не виждам причина да ми се вменява някакво чувство на солидарност и съчувствие към разни бездарници срамещи клуба ни.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
https://mega.co.nz/#!cIs2hKiI!G8J-bYUxn ... sOg7WEoTCs :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Малко го обърнахме на това да се опълчи ли човек на системата или да си мълчи, така ми се струва? Т.е. да се бунтува ли, когато не получава пари или да си мълчи и да продължава да работи и да се надява на заплата някой ден...
Тъжното е, че на шивачката, на която също не й плащат редовно, ако не покаже "мотивация", т.е. ако не продължи да шие и да е поне толкова продуктивна, колкото е била през месеците, когато е получавала възнаграждение, та ако покаже демотивация и ушие един панталон по-малко може би няма да си запази работното място... И заради това продължава да шие, че иначе лошо...

Естествено, че всеки един работещ човек очаква заплата в края на месеца, естествено, че не е редно, когато договореното не се спазва. Ситуацията, в която са поставени играчите е изключително неприятна и е похвално това мъжко поведение, че не се жалват непрекъснато по медиите как не са взимали заплати. Ако можеше това поведение да е по-видно и на терена... Защото в крайна сметка, когато излизат на терена, виждат (евентуално) някакви хора, които са отишли да ги подкрепят. И каква вина имат тези хора, които срещу Черно море умряха от студ, срещу Славия се пържиха на слънце, та каква е тяхната вина в тази ситуация? И да, знам, че футболът за нас е едно, а за самите играчи си е на първо място професия, която им носи доходи. Актьорът, когато излезе на сцена кого ще "накаже", ако не се старае и не даде максимума от себе си - този, който не му е платил или ще навреди повече на своето име и репутация?

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ясно. Гонзо е виновен, Батков е невинен. Догодина с такива брилятнтни фенове отиваме в Б група, със или без Гонзо, но с Батков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Кой каза, че Батков е невинен

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Да, и на мен ми стана интересно, кой го е казал?

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com