forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 12:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4562
Местоположение: сектор "А", блок 5
А кой каза, че е виновен?

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми аз поне на страницата ясно виждам името на Гонзо, който не знам що е виновен и за заплатите, а това на Батков общо взето се изразява единствено в сентенцията, че и с него и без него все тая, щото Гонзо е проблема дейба. Само аз ли виждам пълна страница с името Гонзово, който отдавна надмина Костов по вина? А междувременно, лекичко се забрави цялата храна, която се лееше тук по Гонзо, че трябвало да плащаме неговите неустойки и затова имаме проблем, а това в последствие се оказа лъжа, но тук много яко се натъртва как Гонзо говорил за мъжкото отказване от заплатата, все едно това е проблем..

Наистина има нещо много сбъркано.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Гонзо е виновен за играчите, които той лично обяви, че ги е искал, например Алвеша, за вратарската криза, която той създаде и за мега неадекватното си интервю когато Крумов не искаше да се маха. За всичко останало има Тодор Батков.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Проданов, Гонзо ако беше казал "Батков не плаща - това не е мъжко" щеше да четеш друго. Но той каза "Те искат пари - това не е мъжко", така че четеш това, което пише. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Mr. Smith написа:
Гонзо е виновен за играчите, които той лично обяви, че ги е искал, например Алвеша, за вратарската криза, която той създаде и за мега неадекватното си интервю когато Крумов не искаше да се маха. За всичко останало има Тодор Батков.


За първите две съм напълно съгласен. За третото - изобщо не съм съгласен. Виждал съм какви ли не версии на това интервю всъщност...

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Проданов, Гонзо ако беше казал "Батков не плаща - това не е мъжко" щеше да четеш друго. Но той каза "Те искат пари - това не е мъжко", така че четеш това, което пише. :wink:

Това ли е казал, да питам и аз, след Адепта?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=73033

Ето го въпросното интервю. На 1:05 говори за тях.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
konvoec написа:
Не, не е нормално, нормално е като е съпоставимо с нормален начин на живот и с нормални заплати. По 8 хиляди евро не са нормални, колко над средната са? Освен това, като не ти плащат на дадени места, махаш се, а това са футболисти, тях ги ГЛЕДАТ, те трябва да ИГРАЯТ, за да дойде чичко паричко и да ги вземе. Дори да си кажат, "аз в тоя отбор не желая да съм, не плащат", трябва да играят, за да идат на по-добро място, за повече пари и всичко да е точно, не да си избират мачове и да ги няма никакви... Проклех ги 1/2, отново да затвърдя, втора дивизия за тях, до живот, бездушници мръсни, нека имат пари, но цял живот във втора дивизия :pastor :pastor :pastor

A кой е нормалния начин на живот и нормална заплата? Твоят и твоята заплата ли? Защото ако за теб средната заплата за страната е нормална и достатъчна и трябва да бъде получавана от всеки, значи си идеален за режима на бай Тошо. Той имаше същите виждания, както и неговите господари в Москва. Нормалния начин на живот е различен за всеки човек. Нормалната заплата още повече. А иначе не е зле да се спре с тази мантра, че не били получавали заплати само от 3 месеца. Заплати не се получават редовно от 2 и повече години, а на всеки 3 месеца им се дават някакви пари колкото да ги залъжат и да се рестартира брояча за новите 3 месеца. Това определено не е мотивиращо. Същото се отнася и за администрацията, не само за играчи и треньори.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Виновници има много - всеки един, който е бил или продължава да е в клуба и който е допуснал да се стигне до тук, има своята вина.

Главният виновник обаче всички знаем кой е. През всичките тези години, подизпълнителите се сменят, едно е лицето, което е вечното присъствие, в един момент в сянка, в друг съвсем начело на влака... И отърване няма... Оправия също. На мен надеждата ми е, че на Батков в един момент все ще му писне...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=73033

Ето го въпросното интервю. На 1:05 говори за тях.



И къде казва, че не трябвало да им се плаща?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
:ohmygod :ohmygod2 Тоя сезон за първенство съм ходил на два мача. И двата са гостуванията на Славия. :ohmygod2 Ебаси късмета.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Виктория написа:
Виновници има много - всеки един, който е бил или продължава да е в клуба и който е допуснал да се стигне до тук, има своята вина...

Безкрайно съм щастлив, че не си конкретизирала с имена като например Гонзо, Костов, че не бих преживял момента, в който матросковците ще те захапят за гръкляна с пяна на уста, обеждавайките, че Гонзо е жертва на обстоятелствата и не е казал това и онова и най вече ще те обеждават че са против Батков, но в същото време подписа на на Kryten, нямал нищо общо с идола на сектата им свети Георги Мъжкар Иванов. :smt005 :smt005 :smt005
Вики, вики с такива фенчета толкова!!!
Майтапя се, пийнал съм си маси а-у иначе нямаше да се занимавам с ботове.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2015 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Като говорим за подписа на Кратуна, не е лошо да видим изказването и на форумния гуру Херо
Цитат:
Усетих подкрепа от господин Батков. Когато бях взел своето решение след три дни в София, бях много обиден от това как се развиха нещата, имах разговор с Батков. Аз на няколко пъти казах моето становище, а той шест-седем пъти ме попита това ли е последното ми становище. От начина, по който ми зададе този въпрос, усетих, че този човек държи на мен


Очевидно има причина около 99% от хората, били в близост до Батков или до клуба, рязко да си променят мнението за него. Гадното ченге притежава това умение за наше съжаление и не му е особен проблем да завърти главата на някой футболист, треньор или директор, а както е видно - и на много фенове, които обърнаха мнението си и от основен проблем Батков стана нещо споменавано измежду другото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Не е зле да се прочете от всички "Херови" сектанти цялото интервю....Направо съм потресен. Локото го били поканили, щял без пари да им работи, ама после се отдръпнали. Само че там няма Гонзо по който да плюе....
За капак, казва че 2011 сме се опитали да пробием негови играчи в Нафтата преди мача с тях и конкретно обвинява Гонзо...

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 1:33 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Уж интервюто е за неговото отиване в локото, а 90% е свързано с Левски и отново цели да се повдигне темата за скандала му с Гонзо, само и само да се създава глупаво напрежение. Не разбирам защо трябва да се споменава името му на Герена като няма нищо общо с Левски в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 8:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Това че Гонзо пробива съдии и играчи дори Батков си е признавал, всъщност. И в двата престоя, явно това са му вижданията за градене на отбор.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30129
Моля те, дай поне един цитат където тати (невинния) признава как злия гений Гонзо пробива играчи и съдии.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Мога да ти пратя един аудио файл, ако настояваш. Има и доста форумци дето могат да потвърдят, защото бяха там.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30129
ОК, разбирам. Вярваме на Херо (който никога не се е отмятал от думата си към Левски) и Батков.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ето как сме платили на Гората да ги бием!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Волен Сидеров и БКП-то биха ви завидяли на демагогията.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Цитат:
- Господин Димитров, защо веднага се съгласихте да работите в Локомотив (Пловдив)?


- По принцип, когато човек е работил в даден клуб, е запазил емоции, има сантименти. Локомотив е отборът, от който пазя най-приятни спомени, престоят ми в Пловдив е свързан с много емоции. Това се дължи на отношението на феновете, на ръководството. Винаги съм пазил добри спомени от престоя си там. Освен това помня, когато имах здравословни проблеми, по какъв начин ме подкрепиха. Никога няма да го забравя. Затова съвсем емоционално, когато господин Бонев ми се обади вечерта и ме помоли да помогна, аз му казах на секундата, без да се замислям: "Идвам". Знам какви са възможностите, какво е финансовото състояние на клуба, не искам нито заплати, нито нищо. Искам да помогна, след като на мен са ми помогнали. Оттам вече продължението на първия емоционален разговор ескалира в съвсем различни вариации.


Защо така бе, велики спасителю? :smt089 На кого ни остави?? :smt085

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
До ден-два, като се появят скалъпените новини как Гонзо и сие купуват съдии и пробиват играчи, да не се учудите откъде е "дошла" информацията.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз нещо не разбирам. Новопоявилите се твърдения рязко се различават от досегашните обвинения в некадърност. Тук иде реч за базово различни неща. И ако Гонзо урежда мачове, ей богу не виждам никаква причина това да стои тук във форума. Считам, че единственото логично действие оттук нататък е притежаващите такава информация да я споделят без никакво отлагане пред медии и през тръста да се иска събрания на УС на Левски и Гонзо да бъде остранен. В случай, че има такава информация, всяко друго действие или бездействие е откровено предателство към клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде стига глупости, ние от две години сме спечелили само 2 важни мача и двата с Лудогорец, а сме загубили поне 10. Явно Татков го е изтърсил това за да прехвърли вината на друг :wink: Херо "Спасителя" да си гледа работата, щото накрая ще остане безработен и ще тренира някой отбор от В група :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Не е истина,че и на Великден снимате филми и участвате в тях :ohmygod Никакво извинения нямат така наречените футболисти за поредната си безхаберна разходка на чист въздух,а за батков аз всичко отдавна съм си казал

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Иначе се получи една приказка с участието на "Добрия Батков"-правещ всичко за Левски,"Лошия Гонзо",който пробива играчи и урежда мачове и "Сантименталния Херо",който не иска нито пари нито нищо и веднага се отзовава,където има проблеми.
Нямам време днес,но бих написал лека приказчица,от ония с поуки и а-у :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2015 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Това че Гонзо пробива съдии и играчи дори Батков си е признавал, всъщност. И в двата престоя, явно това са му вижданията за градене на отбор.

Значи той казва "Гонзо така гради отбора - пробива съдии/играчи (ала Тройчо)" ама го държи като СТД/треньор :smt017
А ние откога започнахме да вЕрваме на Батков? Непоносимостта ви към Гонзо добива нови измерения :smt006
tprodanov написа:
Аз нещо не разбирам. Новопоявилите се твърдения рязко се различават от досегашните обвинения в некадърност.....

Проданов, не само е некадърен, ама и сее корупция.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2015 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Гледах сега репортаж от мача.
Не че има значение, но в 85-тата има чиста ан дузпа на Пламен Крумов срещу Луис Педро. Нарушението е точно на линията на пенала, а както е известно тя е част от наказателното поле и при такива случаи се свири дузпа :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2015 7:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13617
Голямa рaботa.Мaчa приключи отдaвнa. :smt006

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 15, 2015 11:25 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Затова ключ. :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 213 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com