forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 290 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:04 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Три неща;
1. Страничния с тези засади повлия на крайния изход.
2. Въпреки това сами сме си виновни, че го изпуснахме тоя мач, но все пак играхме добре през повечето време.
3. Гонзо напипа верните титуляри /без Педро/. И даде 20 минути на Краев :smt007

Наистина много боли така, но това не оправдава шизофреничното поведение на някои съфорумци.
След лдгрц ги величаехте,сега ги псувате.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:13 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
BLUE HONOUR написа:
Нима има хора които са смятали че със събрани свободни агенти в последния момент,пичаги привлечени от трета и пета дивизия, ще пориме и печелиме титли ли? :smt005 Мечтите са безплатни все пак де :bigok


Любимото ми оправдание :ohmygod Я ми кажи свинете колко милиона дадоха за играчи и колко години градиха тоя отбор, та 5 мача за шампионат не можем да им хванем ръка? А фалиралото Локо какви играчи купи, че 2 пъти тоя сезон ни захиксват? Аз ти казвам, че става но трябва и акъл! Отборът ни от 2005/2006 е потвърждение.
Сега какво е - централните ни защитници не могат и един фаул да направят, че висят с картони за свинете и няма после кой да ги смени. Прохазка направи супер мач в центъра срещу резаните след контузията на Сърмов, но го мъчим крило. Същевременно офанзивен играч като Ради Цонев го товарим с повече дефанзивни фунции, а най-доброто ни крило Краев е резерва. Бедоя въпреки головете нищо не играе, но за сметка на това играе по цял мач. Оня мангал Педро е просто без коментар...Миро Иванов ни е най-креативният играч, а вчера не влезе и за една минута, поне в края да задържи малко топката. Вместо него влезе Валери тъпото... Може да звучи като богохулство, но за 5 мин и Йети да беше влязъл нямаше да е грешка. Поне да има човек в тая защита дето да направи един фаул, да нарита Камбуров или да спре атака без да има проблем дали ще го изгонят или не.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
След всеки слаб мач(по скоро всеки мач, тъй като силни нямаме) имам чувството, че във форумО пишат хора, които не са гледали скоро Левски и въобще не са запознати със ситуацията в клуба и начина по който играем...
Какво очаквате да стане с оглед на всичко, което се случва никак, ама никак не ясно

Пп Всички на мача днес!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз знам прекрасно какво е състоянието на клуба, но както от снощния мач много отдавна не ме било яд. Спах зле тази нощ и днес пак ми е криво!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
А стига драматизми. Свинете ги шиеме с 3:1 в изключително спиращо дъха зрелище, невиждано от 20 години насам. Естествено, заслугата за това е само наша, както на терена, така и на трибуните. Слагайте къщите и жените :strkstrk

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Позна един знак и дойде пауъра :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Първо, заради тоя знак Гугъла ми се обиди, въпреки че знае, че съм прав :8)
Второ, аз нашите не ги залагам, така че излиза наобратно :strkstrk

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
След преспиване нещата не изглеждат толкова зле. Късметът е променлива величина и няма как да не се обърне след победите в края на мачовете. Играха добре, имаше добри комбинации, Цонев титуляр, Краев с 20 минути, много пропуски и съдия, който ни закла за пореден път. Страхът от картоните на защитата си пролича в края и стана белята. Майната му, другата седмица ги ебем. :bii_chorbata

Ако има грешки на Гонзо е, че продължава да търпи съдийските тесли. турчо вдиха врява за всеки път и това се вижда, че оказва влияние. Да, Гонзо не е путка, но поне малко да си отвори устата. 3 100 % голови ситуации ни спряха, мамка му.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Няма никакъв късмет тук, има некадърност. Имаш свободен удар в 92 минута и изплюваш топката за контраатака вместо да задържиш или да я пратиш в тъч от другата страна, примерно. Не я спираш и с нарушение. После четирима стоят на вратата вместо да блокират удара и за капак, преди удара се чисти с глава топка дето вратарят я взима или боксира в най-лошия случай.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
:smt023 :bigok

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Напълно съгласен съм, че за снощния резултат късмет не е замесен! Дори не е и толкова некадърност(въпреки изпълнениеята на Прохазка и Крумов), а по-скоро глупост, неопитност и липса на класа. Няма такова нещо в 92-рата минута да правиш масирано изнасяне в противниковата половина, никъде го няма това, а след това да подариш топката на противника(тука вина носи Гонзо или капитана, трябваше да ги спре и да им каже да разиграят).
Сами сме си виновни за резултатите в последните 2 мача независимо, че съдиите направиха груби грешки в наш ущърб, това нямаше да бъде фатално ако си бяхме свършили работата, както трябва.
Истината е, че в началото свинете не само не ни превъзхождаха, а бяха по-слаби от нас, но благодарение на абсолютно неадекватните решения с вратарския пост и грешки, като в предните 2 мача сега влизаме в дербито, като аутсайдери и реално сме такива. Абсолютно некадърните свине добиха самочувствие и вече са сплотен и обработен колектив карайки го яко на мускули и надъхване, но си вярват! Пъбликата им също им вярва (може би им помага това, че са адски плиткоумни и много лесно се надъхват и изпадат в шампионски делириум), а това се усеща от играчите. Ние си изпуснахме шанса сами за жалост, отделно постоянно кълнем играчите и сме разединени, което също се усеща. Най ме е яд точно затова, защото почнахме по едно и също време с тях да градим отбори без пари и сами си оплескахме работата, а те въпреки абсолютно жалките си евро мачове успяха да се самонадъхат въз основа на 1-2 победи, да сглобят отбор и да си повярват, имаха и адския късмет, но мисля и ние имахме такъв на доста места, но глупостта ни лиши от първото място- Кунчев, Наумовски и последните 2 мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
comandosa1 написа:
Напълно съгласен съм, че за снощния резултат късмет не е замесен! Дори не е и толкова некадърност(въпреки изпълнениеята на Прохазка и Крумов), а по-скоро глупост, неопитност и липса на класа. Няма такова нещо в 92-рата минута да правиш масирано изнасяне в противниковата половина, никъде го няма това, а след това да подариш топката на противника(тука вина носи Гонзо или капитана, трябваше да ги спре и да им каже да разиграят).
Сами сме си виновни за резултатите в последните 2 мача независимо, че съдиите направиха груби грешки в наш ущърб, това нямаше да бъде фатално ако си бяхме свършили работата, както трябва.
Истината е, че в началото свинете не само не ни превъзхождаха, а бяха по-слаби от нас, но благодарение на абсолютно неадекватните решения с вратарския пост и грешки, като в предните 2 мача сега влизаме в дербито, като аутсайдери и реално сме такива. Абсолютно некадърните свине добиха самочувствие и вече са сплотен и обработен колектив карайки го яко на мускули и надъхване, но си вярват! Пъбликата им също им вярва (може би им помага това, че са адски плиткоумни и много лесно се надъхват и изпадат в шампионски делириум), а това се усеща от играчите. Ние си изпуснахме шанса сами за жалост, отделно постоянно кълнем играчите и сме разединени, което също се усеща. Най ме е яд точно затова, защото почнахме по едно и също време с тях да градим отбори без пари и сами си оплескахме работата, а те въпреки абсолютно жалките си евро мачове успяха да се самонадъхат въз основа на 1-2 победи, да сглобят отбор и да си повярват, имаха и адския късмет, но мисля и ние имахме такъв на доста места, но глупостта ни лиши от първото място- Кунчев, Наумовски и последните 2 мача.


+1 :smt023 И все пак да се надъхаме за дербито! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 12:12 pm
Мнения: 26
Местоположение: СОФИЯ
Не знам кво им говори на полувремето Гонзо,ама вече втори мач пазят 1 гол и им изравняват! Не го величайте толкова,като футболист беше добър,но явно за тренер не става!

ОК,Виновен съм!

_________________
МНОГО ЯСНО , САМО ЛЕВСКИ !!!!


Последна промяна blue zone на Вто Окт 21, 2014 5:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 17, 2014 1:23 pm
Мнения: 415
flo написа:
Щo не играха така и срещу зурлите.

Камбуров срещу Тройчо даже не влезе в игра(по желание). М§Х. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Все пак го похвалиха, че кара кола за 200к и той като див селянин се кефи от това :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://dox.bg/files/dw?a=a5f7311113 - по-голямата част от мача

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 10:17 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 5:35 pm
Мнения: 573
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=70809
Белаид избесня :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 19, 2014 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Някой от форона ще бъде ли на мача на юношеската група утре?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 20, 2014 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
lev1914 написа:
Камбуров срещу Тройчо даже не влезе в игра(по желание). М§Х. :bigok


Това е условие за да го пуснат обратно в Локомотив.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 20, 2014 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Цитат:
Ръководството на „ПФК Левски" изразява своето възмущение относно отсъжданията на страничния съдия Драгомир Милев по време на двубоя с Локомотив Пловдив от XII-я кръг на А група.

Във въпросната среща бяха отсъдени две несъществуващи засади в ключови за крайния изход на срещата ситуации. Твърдение, което бе потвърдено и от многократните видео повторения на телевизиите. Незнаем дали отсъжданията са плод на качествата на въпросния съдия или преднамерени решения в ущърб на клуба, но намираме тенденциозност в действията спрямо ПФК „Левски”.

Ръководството и спортно-техническият щаб се обръщат към БФС, прилежащите му комисии и всички отбори в „А” група с призив за феърплей. ПФК „Левски” апелира съдийските отсъждания да се ръководят от случващото се на терена, а не от външни фактори.

Ръководство на ПФК Левски

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 290 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com