forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 290 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8209
Местоположение: София
Momo написа:
bg4ever91 написа:

ПС: Прав е Херо - Крумов няма място в Левски!

Безумно изчистване... Тези 4 точки, които ни взеха ще ни костват много деба :?


И 2 от Марек. Това са 6 малоумно загубени точки, да не говорим за вратарските грешки в първите кръгове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Тактическото ниво в нашия отбор е покъртително!

Един центрира в 92 минута фал от крилото, вместо да я прати тая топка на корнера, друг не прави тактически фал, трети чисти топката пред ръцете на вратаря и те така!

Този спорт от две десетилетия вече не е само търчане, бяганйе, мешане, подаване и пуцане към вратата! Първо е ТАКТИКАТА, постройката за игра и след това другото! А при нас всички играчи ем са прости, ем са тактически некадърни и се получава това накрая! :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Съб Окт 18, 2014 7:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
"Футболът е проста игра за умни хора"

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
frantic написа:
Хора, по-спокойно. 3 мача взехме в 90+ минута, така че време е да ни се върне...

Важното е на чорбата да почнем да им връщаме вече!


Съгласен съм с това, но тука не става дума за шанс, некадърност, или лошо отиграване а за невероятна тактическа простотия накрая! Няма как професионален футболист да центрира топката така в края на продължението. При положение, че самия той се намира на крилото в близост до тъча, на 15 метра от аут линията, неговия отбор води и от него се иска само да я прати тази топка на корнера.

Мен не ме е яд толкова за този тъп мач и тия 3 точки, колкото за самото отиграване което е меко казано безумно и затова, че никой не се сети после да направи един тактически фал. А допуснаха в 93 минута отбора който изостава в резултата да ти прави контра след нарушение в твоя полза до техното наказателно поле! :smt005 :ohmygod :ohmygod Това ме побърква до безобразие! :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Съб Окт 18, 2014 8:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Преебахме тоя мач с няколко неща

1. Пропуска на Бедоя
2. Принципното малоумие на мангала Педро
3. АЙВАЛЕРИ влиза свеж в 80та минута и не може да пребори халф, тичал цял мач, за една топка.




А съдията ни спря поне 2 гола с измислените си засади. Аниете сам срещу вратаря нямаше да пропусне оная ситуация, гаранция. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Като ругаете до десето коляно по-гот ли ви става.Защо не видяхте,че Левски отново има отбор и на моменти дори се забавлява.Яд ме е,че бях на рабона и нямаше как да отида до Пловдив,а тия загубени точки днес,ще си ги вземем още другия кръг

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Спрял ни два гола :smt005 Атаките бяха опасни, за нормален отбор голови, но за нашите момичета е ... :hipi_01

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 8:03 pm 
Левски има отбор да, но на баскетбол. На футбол има всичко друго, но не и футболен отбор. Да си опичат акъла тия некадърници и да играят както срещу Лудогорец другата седмица, щото при поражение отново на доста хора им писва сериозно.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Малко ги вяхме :?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Пичове, както бе казал Хер Смит пикайте и лягате. Изпуснахме точка в 93-тата минута, дадоха ни 2 измислени засади и имаше 2 юноши пуснати в игра. Да не говорим, че Гаджев, колкото и скандално да играе на моменти, ни е многоооо ценен и в тоя мач си пролича. Зимата идва Херо, както тече обстановката в България може и някои пари да облажим, а сектора е по-силен от всякога. Мача с турците ги разкриваме и продължаваме да мичтайм. :loser2 Да не говорим, че най-вероятно ще се борим за титлата в сезон, в който го бяхме обявили за сезон, в който ще се борим за ЛЕ, а според някои и за горната 6-ца.


Последна промяна bogarra на Съб Окт 18, 2014 8:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Това е реплика на мировянския :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
E, ок на антонатан. Сори :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Тъп повтарящ се виц, преди всяко дерби се дъним зверски... :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Тези дето ще ги разкриваме, съвсем спокойно си взимат мача от 1:0. Много лесно може да се направи паралел между двата отбора. Нашите играят като невръстеници, все едно за първи път излизат в официален мач. Припряност, нервност, през цялото време миришеше на изравняване

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
В дербито няма фаворити, както може да ни бият 1:0 така може и ние да ги утрепем, както бихме другите резаци. :bigok Не си някое дете и си гледал поне 3 пъти повече мачове от мен и знаеш, че срещу Левски никой не излиза като фаворит, а който се помисли за по-голям от нас излиза с пълна кошница.

Най-радващото от целия ден - http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=70809
Ако не друго си личи, че им пука за шибания резултат, а не само кога ще си получат парите.


Последна промяна bogarra на Съб Окт 18, 2014 9:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Те прасетата си взимат мачовете по абсолютно един и същи начин- 1 гол, здрава защита, и евентуално още един :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Доста е тъпо да загубим 6 точки от отпадащи отбори. Не знам вече какво да си мисля.
Преди мача имах лошо предчуствие, викам си няма да пиша, че да направя антикопанарска зулу магия, а то какво стана? От тук нататък ще пиша по сто мнения ей тъй за кеф. Ебал съм ти и суеверията. До къде ме докарахте, че да се замислям за подобни простотии. Свобода на словото както и сърмоф, педро, крумов, валери и вагинал на пастет. Да им сера на некадърните муцуни. И като ви се каза да ги вейте. Ги вейте бе. Нетолериращият си даде живота за тази иконка, а вие ми ги мъндахерцате вяло, вяло. В темата за чорбата поне седем страници с курове. Иначе с кур по челото.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Последна промяна sin_1914 на Съб Окт 18, 2014 9:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:06 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 1:06 am
Мнения: 268
Местоположение: В нас
Kiko написа:
Пичове, дайте да си говорим сериозни неща. Дузпата на Проекта е 100-процентова. Крумов си избута в гръб Безяк, а на всичкото отгоре не успява да пипне топката. Какво очаквате от съдията?
А освен това си я 'заслужихме'. Да се научат нашите защитници,че топка не се чисти в зоната пред дъгата на наказателното поле (както направи Минев секунди преди ситуацията за дузпата; както между другото го направиха още 2-3 пъти преди това.), а се чисти в тъч или в корнер. :smt006

_________________
"I don't play against a particular team. I play against the idea of losing." Eric Cantona


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
bogarra написа:
В дербито няма фаворити, както може да ни бият 1:0 така може и ние да ги утрепем, както бихме другите резаци. :bigok Не си някое дете и си гледал поне 3 пъти повече мачове от мен и знаеш, че срещу Левски никой не излиза като фаворит, а който се помисли за по-голям от нас излиза с пълна кошница.



Е да де, ама Левски от 3-4 г. насам си е оставил жезъла в раницата. Демек, тва психологическо предимство което винаги сме имали срещу всеки съперник в България взе да се топи и вече го нямаме. Дори срещу скъсаняци като Локо Пловдив не можем да затворим мача със самочувствие.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
niki87 написа:
Те прасетата си взимат мачовете по абсолютно един и същи начин- 1 гол, здрава защита, и евентуално още един :ohmygod

Разгеле! Та те така играят с/у всеки отбор от първата половина на таблицата. Така ще ни играят и на нас другия кръг. Дано само Гонзо се нареди до Сухия и Мурсия и да не стане поредения наш треньор за когото тактиката на прасетата е абсолютна мистерия.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
Не ми се мисли, ако поведем на свинете, какво треперене ще бъде :loser2 С Лайногорец можеше да се случи същото, но тяхната маймуна уцели гредата. И като цяло, освен че винаги пропускаме да си вкарваме положенията и да решаваме мачовете в 60-та мин примерно, накрая яко се насираме.

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
tones написа:
Не ми се мисли, ако поведем на свинете, какво треперене ще бъде :loser2 С Лайногорец можеше да се случи същото, но тяхната маймуна уцели гредата. И като цяло, освен че винаги пропускаме да си вкарваме положенията и да решаваме мачовете в 60-та мин примерно, накрая яко се насираме.

Ако поведем на свинете няма какво да го мислиш. Те ще ни играят така както и преди да поведем защото просто друго не знаят. Гъста защита, преса и статични положения.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Поне можем да се надяваме на съдийска подкрепа, защото в интерес на Лайногорец е свинете да паднат

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Страхотна логика

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
antonatan написа:
Страхотна логика


Изображение

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Извинявай, но думите ти звучат изключително жалки.

Иначе според мен като опре ножът до кокала и чурка сами ще си падат. Очаквам циркове напролет

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:44 pm 
Прасетата спокойно могат да станат шампиони. И ние и рязаните ще им помогнем с всичко, което можем...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Праситата напролет са валат

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И аз така мисля :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 18, 2014 9:48 pm 
Прасетата имат само няколко мача, които не могат да вземат. А там ги устройва и хикс.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 290 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com